Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#401 Hozzászólás Szerző: Bandi »

emsanya írta: 2023. december 12., kedd 22:12
kecske01 írta: 2023. december 12., kedd 19:54 Palhinha is 100 m lenne szerintem. Mondjuk akkor legalább feljebb mehetne Caicedo is picit. Aztán már 400 millát elvertünk a kp-ra
Én kizártnak tartom hogy 100 millio lenne, 28 éves, a bayern is már nyáron vitte volna, ők biztos nem fizettek volna érte ennyit.
Igen, ők nem fizettek volna érte ennyit, de ha mi képbe kerülünk akkor egyből 20%-ot ugrik az ár, hála Boehly eszetlen átigazolási politikájának. Plusz ugye téli transzfer, az is dob az áron, ha nem is 100, de 80-ig simán felmehet az ár, amit mi örömmel ki szoktunk fizetni. És gyanítom hogy full középszer ő is, de jöjjön csak Gallagher helyére biztos jó lesz egy random portugál…

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#402 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2023. december 12., kedd 19:54
emsanya írta: 2023. december 12., kedd 19:26
Sindu írta: 2023. december 12., kedd 17:14 Sanya, én annyit állítok, h hiányposztra ne más bajnokságból és ne fiatalokat igazoljunk, hanem PL-ben bizonyított játékost. Még akkor is, ha B kategóriás, mint Toney. Mivel biztosabb igazolások ők, mint a sok fiatal, akikkel amúgy is tele van a padlás?

És igen,röhögök a jelenségen kínomban.
Nalam se zarja ki a ketto egymast. Elotte masoltam be hogy most idosebb jatekosokban gondolkodunk télen. Toney, Palhinha ilyenek, PL-ben is bizonyitottak. Toney hosszu kihagyasa miatt kerdojel, de ez az irany is bejohet januarban. Sok hianyoljak a tapasztalatot a keretbol.
Palhinha is 100 m lenne szerintem. Mondjuk akkor legalább feljebb mehetne Caicedo is picit. Aztán már 400 millát elvertünk a kp-ra
Én kizártnak tartom hogy 100 millio lenne, 28 éves, a bayern is már nyáron vitte volna, ők biztos nem fizettek volna érte ennyit.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6757
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#403 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2023. december 12., kedd 19:54
emsanya írta: 2023. december 12., kedd 19:26
Sindu írta: 2023. december 12., kedd 17:14 Sanya, én annyit állítok, h hiányposztra ne más bajnokságból és ne fiatalokat igazoljunk, hanem PL-ben bizonyított játékost. Még akkor is, ha B kategóriás, mint Toney. Mivel biztosabb igazolások ők, mint a sok fiatal, akikkel amúgy is tele van a padlás?

És igen,röhögök a jelenségen kínomban.
Nalam se zarja ki a ketto egymast. Elotte masoltam be hogy most idosebb jatekosokban gondolkodunk télen. Toney, Palhinha ilyenek, PL-ben is bizonyitottak. Toney hosszu kihagyasa miatt kerdojel, de ez az irany is bejohet januarban. Sok hianyoljak a tapasztalatot a keretbol.
Palhinha is 100 m lenne szerintem. Mondjuk akkor legalább feljebb mehetne Caicedo is picit. Aztán már 400 millát elvertünk a kp-ra
Annál vércikibb pedig nem lenne, hogy újabb 100milió elköltése után már a 15.helyen találnánk magunkat. Kicsit olyan érzése van az embernek a mi csapatunkkal, hogy minél többet verünk el új játékosokra, annál rosszabbul szerepelünk az idényben :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#404 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Mindkét tábornak igaza is van és nem is. Nyilván az igazolt fiatalok nagyja nem lesz cfc szint, jó ha ezek közül egy lesz aki igazán ki tud emelkedni, de lehet egy se. De nem csak akkor könyvelhetjük el sikernek a szerződtetésüket ha kezdővé válnak a chelseaben. Paez leigazolása pl óriási biznyák volt, a gyerek utána azonnal nagyválogatott lett és onnan is kiemelkedik. Már most a dupláját éri. Fofana mennyiért jött? 12 m? Alap kezdő az unionban, minimum ér 20 millát. Angelo számomra rejtély miért került ki a Strasbourgból, konkrétan magasan a legjobb játékosuk, annyira gyenge az a keret, hogy simán kezdőnek kell lennie. Lehet, hogy sérült volt vagy nemtom, egyébként ő egy jobbszélső kp, mélyről indul és inkább kiszolgál mint gólokat szerez.

El kell felejteni Piazont meg a többi balfaszt. Azóta sokat változott az angol utánpótlás nevelés, meg kell nézni hány akadémistánk játszik alap kezdőként szerte a világon és nem csak angolok. Jó volt a kölcsönadogatós rendszer, sikeres volt, csak az a gond vele amibe pl Santos is beleszaladt, hogy nem érdekük egy olyan fiatalt kinevelni aki nem a sajátjuk. Santos nyilvánvalóan nincs azon a szinten, hogy így is nélkülözhetetlen legyen egy PL csapatba, neki nagyon kéne a stabil játék. Ezzel szemben a multiklub model minden játékosnak garantálni tudja a játékot és a megfelelő környezetet.

Szerintem is izgalmas az, hogy olcsón / drágán (nézőpont kérdése) szerzünk meg fiatalokat és mi próbáljuk meg kihozni belőlük ami bennük van. Engem ez egyébként mindig lázbahozott. Azt is megértem ha másokat ez untat, de én pl rühellem a 100 millás igazolásokat, azzal nagyon ritkán jár jól a vevő.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#405 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta: 2023. december 12., kedd 19:26
Sindu írta: 2023. december 12., kedd 17:14 Sanya, én annyit állítok, h hiányposztra ne más bajnokságból és ne fiatalokat igazoljunk, hanem PL-ben bizonyított játékost. Még akkor is, ha B kategóriás, mint Toney. Mivel biztosabb igazolások ők, mint a sok fiatal, akikkel amúgy is tele van a padlás?

És igen,röhögök a jelenségen kínomban.
Nalam se zarja ki a ketto egymast. Elotte masoltam be hogy most idosebb jatekosokban gondolkodunk télen. Toney, Palhinha ilyenek, PL-ben is bizonyitottak. Toney hosszu kihagyasa miatt kerdojel, de ez az irany is bejohet januarban. Sok hianyoljak a tapasztalatot a keretbol.
Palhinha is 100 m lenne szerintem. Mondjuk akkor legalább feljebb mehetne Caicedo is picit. Aztán már 400 millát elvertünk a kp-ra

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#406 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Páez eddig tényleg kicsit másnak tűnik mint a többi fiatal tehetség. 16 évesen kezdő a válogatottban azért az nem kis teljesítmény.

Endrick a másik ilyen. Real is kifizetett érte 60 millát amit mi nem akartunk pedig már minden le volt beszélve, mint 2 napja kiderült és 16 éves a gyerek

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#407 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Sindu írta: 2023. december 12., kedd 17:14 Sanya, én annyit állítok, h hiányposztra ne más bajnokságból és ne fiatalokat igazoljunk, hanem PL-ben bizonyított játékost. Még akkor is, ha B kategóriás, mint Toney. Mivel biztosabb igazolások ők, mint a sok fiatal, akikkel amúgy is tele van a padlás?

És igen,röhögök a jelenségen kínomban.
Nalam se zarja ki a ketto egymast. Elotte masoltam be hogy most idosebb jatekosokban gondolkodunk télen. Toney, Palhinha ilyenek, PL-ben is bizonyitottak. Toney hosszu kihagyasa miatt kerdojel, de ez az irany is bejohet januarban. Sok hianyoljak a tapasztalatot a keretbol.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#408 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta: 2023. december 12., kedd 17:24
emsanya írta: 2023. december 12., kedd 17:14 Matos es Washington nyaron erkezett, raadasul a brazilt probaltuk kolcson adni, nem is az elso keretbe erkezett. Matos ugyanigy az u21-be 18 evesen jott egyelore ott jatszik. Miley meg vegig ment a rangletran, teljesen mas eset.

Vegig mehetunk mindenkin, Paez-nel, Angelonal ugyanigy ment a karogas meg kirohoges, megis fejlodnek ők valahogy nincsenek megemlitve.
Az még véletlenül sem fordulhat elő, hogy te látsz bele többet az ilyen Paez féle wonderkidekbe? :D Csak mert az ilyen dél-amerikából igazolt csodagyerekek nagy része ugyanazt az utat járja be, amint átlépi az európai határt mint Piazon vagy Kenedy pl. Viszont te szereted minden második ilyen gyerekre ráaggatni a szupertehetség jelzőt. Ami tényleg kezd vicces lenni, mert egy kezemen megtudom számolni, hogy mennyi ilyen dél-amerikai gyerek maradt meg top csapatnál.
En nem aggatok jelzoket senkire, cikkekben irnak ilyeneket, en is jokat rohogok a neveken.

Paez-re nalam okosabb emberek mondjak hogy nagy tehetseg, 16 evesen felnott valogatottban lő golokat, ad golpasszokat.

Del-amerikaiakbol sok megmarad top csapatoknal, mar evtizedek ota nagy biznisz.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#409 Hozzászólás Szerző: broduer »

emsanya írta: 2023. december 12., kedd 18:59
Szabi írta: 2023. december 12., kedd 17:30
emsanya írta: 2023. december 12., kedd 17:14
Matos es Washington nyaron erkezett, raadasul a brazilt probaltuk kolcson adni, nem is az elso keretbe erkezett. Matos ugyanigy az u21-be 18 evesen jott egyelore ott jatszik. Miley meg vegig ment a rangletran, teljesen mas eset.

Vegig mehetunk mindenkin, Paez-nel, Angelonal ugyanigy ment a karogas meg kirohoges, megis fejlodnek ők valahogy nincsenek megemlitve.
Angelót se értem, mire fel van ennyire éltetve, többnyire csere egy Strasbourgban, nincs még gólja lassan fél év alatt. Ettől kéne hátast dobni?

Szurkolok neki, de nem két fillérért jött, hogy annak kelljen örülni, nem esik el a saját lábában. Ő és Washington a Santos történetének ötödik és hatodik legdrágábban értékesített játékosai. Olyan nevek mögött, mint Neymar, Rodrygo, Robinho...
Angelo a szurkolok szerint is sokszor a mezony legjobbja volt, siman megugrotta a brazil ligabol a francia ligue1 szintet es ha hoz profitot az mar jo. Ő mar a mi felkeszulesi meccseinken se logott ki.

Eleg sokat valtozott azota a vilag, mar a 15 evesekert dobaljak a komolyabb osszegeket, egy Lisztes Krisztian 10 millio euro egy Frankfurtnak. Egy Lisztes Krisztian az
nb1-bol! Nem a Santosbol. Washington beragadt a keretben, nem jatszott felnott szinten, ha nem mi visszuk el, elviszi mas, őt is fel kell epiteni.

En is szurkolok nekik, azert probalok jobban hinni ezekben mert mar mas a vezetoseg/koncepcio. Mar sztem ne Piazon sztorikon keseregjunk.
Angelo amúgy milyen poszton jó? ( Nem követem egyáltalán)

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#410 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Szabi írta: 2023. december 12., kedd 17:30
emsanya írta: 2023. december 12., kedd 17:14
Szabi írta: 2023. december 12., kedd 17:01
Nalunk is van közel annyi sérült. A padon rendre ott ül Matos és Washington a nyári igazolasok közül, mégse játszanak. Mondhatnám Omari Hutchinsont is. Döngette mindenki a mellét, hogy sikerült megszerezni az Arsenaltól, giganagy tehetség, most pedig koptatja a padot a Champóban, úgy, hogy ugyanannyi idős játékosok kezdőben vannak nálunk a nagycsapatnál. Ott mi a kifogás?
Matos es Washington nyaron erkezett, raadasul a brazilt probaltuk kolcson adni, nem is az elso keretbe erkezett. Matos ugyanigy az u21-be 18 evesen jott egyelore ott jatszik. Miley meg vegig ment a rangletran, teljesen mas eset.

Vegig mehetunk mindenkin, Paez-nel, Angelonal ugyanigy ment a karogas meg kirohoges, megis fejlodnek ők valahogy nincsenek megemlitve.
Angelót se értem, mire fel van ennyire éltetve, többnyire csere egy Strasbourgban, nincs még gólja lassan fél év alatt. Ettől kéne hátast dobni?

Szurkolok neki, de nem két fillérért jött, hogy annak kelljen örülni, nem esik el a saját lábában. Ő és Washington a Santos történetének ötödik és hatodik legdrágábban értékesített játékosai. Olyan nevek mögött, mint Neymar, Rodrygo, Robinho...
Akik pl a strasbourgba vagy más csapatnál vannak kölcsönben mennyire lehetnek motiváltak, hogy ha jól játszanak jöhetnek a Chelseabe? :D
Értem, hogy régen nagy és nivos klub voltunk, de szerintem már nem annyira vonzó a fiataloknak ez a klub. Nem csodálom szarnak bele az egész futballba. :lol:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#411 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szabi írta: 2023. december 12., kedd 17:30
emsanya írta: 2023. december 12., kedd 17:14
Szabi írta: 2023. december 12., kedd 17:01
Nalunk is van közel annyi sérült. A padon rendre ott ül Matos és Washington a nyári igazolasok közül, mégse játszanak. Mondhatnám Omari Hutchinsont is. Döngette mindenki a mellét, hogy sikerült megszerezni az Arsenaltól, giganagy tehetség, most pedig koptatja a padot a Champóban, úgy, hogy ugyanannyi idős játékosok kezdőben vannak nálunk a nagycsapatnál. Ott mi a kifogás?
Matos es Washington nyaron erkezett, raadasul a brazilt probaltuk kolcson adni, nem is az elso keretbe erkezett. Matos ugyanigy az u21-be 18 evesen jott egyelore ott jatszik. Miley meg vegig ment a rangletran, teljesen mas eset.

Vegig mehetunk mindenkin, Paez-nel, Angelonal ugyanigy ment a karogas meg kirohoges, megis fejlodnek ők valahogy nincsenek megemlitve.
Angelót se értem, mire fel van ennyire éltetve, többnyire csere egy Strasbourgban, nincs még gólja lassan fél év alatt. Ettől kéne hátast dobni?

Szurkolok neki, de nem két fillérért jött, hogy annak kelljen örülni, nem esik el a saját lábában. Ő és Washington a Santos történetének ötödik és hatodik legdrágábban értékesített játékosai. Olyan nevek mögött, mint Neymar, Rodrygo, Robinho...
Angelo a szurkolok szerint is sokszor a mezony legjobbja volt, siman megugrotta a brazil ligabol a francia ligue1 szintet es ha hoz profitot az mar jo. Ő mar a mi felkeszulesi meccseinken se logott ki.

Eleg sokat valtozott azota a vilag, mar a 15 evesekert dobaljak a komolyabb osszegeket, egy Lisztes Krisztian 10 millio euro egy Frankfurtnak. Egy Lisztes Krisztian az
nb1-bol! Nem a Santosbol. Washington beragadt a keretben, nem jatszott felnott szinten, ha nem mi visszuk el, elviszi mas, őt is fel kell epiteni.

En is szurkolok nekik, azert probalok jobban hinni ezekben mert mar mas a vezetoseg/koncepcio. Mar sztem ne Piazon sztorikon keseregjunk.

Avatar
Izland
Hozzászólások: 449
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#412 Hozzászólás Szerző: Izland »

emsanya írta: 2023. december 12., kedd 12:14 Chelsea's five-man striker shortlist ahead of the January transfer window:

● Victor Osimhen
● Ivan Toney
● Viktor Gyokeres
● Roony Bardghji
● Antonio Nusa

(@NizaarKinsella)


Roony Bardhghji beceneve "Swedish Messi", Nusa-ert pedig tettunk nyaron egy ajanlatot, de elutasitottak, sok top klub figyeli.

Viktor Gyokeres is szoba kerult itt mar, jatszott mar angliaban, a Coventry-ben, most a Sportingban jatszik, eleg nagy gólgépnek tartják.
Oshimen itt akkora bukta lesz, hogy a Holdról is látszani fog.
Nekünk az olasz bajnokságból nem szabad igazolni. Könyörgöm Giroud (aki nekem nagy kedvenc volt) a második a góllövőlistán basszus, és Puli sem rossz ott.

Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#413 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Jó dolog ez a multi klub modell, meg hogy majd egyszer profitot hoznak ezek a gyerekek, csak az a gond hogy a nagy részüket 10+millióért hoztuk és ha nem válnak be akkor egy büdös fontot nem fog értük adni senki. Plusz ugye ha azt nézzük hogy a 100 milliós játékosaink egyenest sem mindig bírnak rúgni a labdába, akkor mennyire legyünk optimisták ezekkel a budget Messi-kel kapcsolatban?

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6268
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#414 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta: 2023. december 12., kedd 17:14
Szabi írta: 2023. december 12., kedd 17:01
emsanya írta: 2023. december 12., kedd 16:33
Ja hasonlitsunk ossze egy jatekost akit afrikai akadeimarol igazoltunk 16 evesen, most fogja elkezdeni a karrierjet europaban kontra egy angol newcastle nevelessel. De temessuk is mar most el mert valami beceneve van...

Miley is csak azert kapott mar lehetoseget mert 18 serultje a newcastle-nek. Az hogy élt vele szép dolog de jol is jott ki neki.
Nalunk is van közel annyi sérült. A padon rendre ott ül Matos és Washington a nyári igazolasok közül, mégse játszanak. Mondhatnám Omari Hutchinsont is. Döngette mindenki a mellét, hogy sikerült megszerezni az Arsenaltól, giganagy tehetség, most pedig koptatja a padot a Champóban, úgy, hogy ugyanannyi idős játékosok kezdőben vannak nálunk a nagycsapatnál. Ott mi a kifogás?
Matos es Washington nyaron erkezett, raadasul a brazilt probaltuk kolcson adni, nem is az elso keretbe erkezett. Matos ugyanigy az u21-be 18 evesen jott egyelore ott jatszik. Miley meg vegig ment a rangletran, teljesen mas eset.

Vegig mehetunk mindenkin, Paez-nel, Angelonal ugyanigy ment a karogas meg kirohoges, megis fejlodnek ők valahogy nincsenek megemlitve.
Angelót se értem, mire fel van ennyire éltetve, többnyire csere egy Strasbourgban, nincs még gólja lassan fél év alatt. Ettől kéne hátast dobni?

Szurkolok neki, de nem két fillérért jött, hogy annak kelljen örülni, nem esik el a saját lábában. Ő és Washington a Santos történetének ötödik és hatodik legdrágábban értékesített játékosai. Olyan nevek mögött, mint Neymar, Rodrygo, Robinho...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6757
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#415 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta: 2023. december 12., kedd 17:14 Matos es Washington nyaron erkezett, raadasul a brazilt probaltuk kolcson adni, nem is az elso keretbe erkezett. Matos ugyanigy az u21-be 18 evesen jott egyelore ott jatszik. Miley meg vegig ment a rangletran, teljesen mas eset.

Vegig mehetunk mindenkin, Paez-nel, Angelonal ugyanigy ment a karogas meg kirohoges, megis fejlodnek ők valahogy nincsenek megemlitve.
Az még véletlenül sem fordulhat elő, hogy te látsz bele többet az ilyen Paez féle wonderkidekbe? :D Csak mert az ilyen dél-amerikából igazolt csodagyerekek nagy része ugyanazt az utat járja be, amint átlépi az európai határt mint Piazon vagy Kenedy pl. Viszont te szereted minden második ilyen gyerekre ráaggatni a szupertehetség jelzőt. Ami tényleg kezd vicces lenni, mert egy kezemen megtudom számolni, hogy mennyi ilyen dél-amerikai gyerek maradt meg top csapatnál.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6268
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#416 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta: 2023. december 12., kedd 16:55
Sindu írta: 2023. december 12., kedd 16:45
emsanya írta: 2023. december 12., kedd 16:33
Ja hasonlitsunk ossze egy jatekost akit afrikai akadeimarol igazoltunk 16 evesen, most fogja elkezdeni a karrierjet europaban kontra egy angol newcastle nevelessel. De temessuk is mar most el mert valami beceneve van...

Miley is csak azert kapott mar lehetoseget mert 18 serultje a newcastle-nek. Az hogy élt vele szép dolog de jol is jott ki neki.

Hány csodagyerek vált be eddig? Nekem nem is jut eszembe olyan fiatal, aki anélkül lett volna jó nálunk, h előtte bizonyított volna vmi értelmes felnőtt bajnokságban. Akikből lett vmi, azok meg mind angolok.

Nem mondom, h sosem fognak beválni, de sztem érthető, h nem hoz minket lázba egy-egy csodagyerek, sőt h cinikusak vagyunk az egész igazolási politika kapcsán. Nagyon remélem, h 3 éven belül meglesz a gyümölcse ennek, és legalább néhanyan minőségi játékossá válnak nálunk. De nem sok ilyen sikertörténet van.
Es akkor mar ne is igazoljunk tobbet fiatalokat? Az se jo ha a Brighton utan tularazva veszunk meg egy csodagyereket, de az se jo ha kozvetlenul veszunk es mi probaljuk felepiteni. Főleg hogy multiklub modellben gondolkodnak a vezetok, nem is mindenkinek kell az elso csapatban jatszani, hanem profitot is ki lehet hozni beloluk.

De Bruyne-t es Courtois-t ugyanigy vettuk meg, inkabb kukazzunk ki igy embereket es epitsuk fel, nem kell minden fiatalt eltemetni. Paez-en is ment itt a gunyolodas es mar most latszik mekkora tehetseg.

De itt most konkretan Richards-rol volt szo, akit Szabi már temet, 2 hete van a srac az edzopalyan.
Nem csak ez a két véglet létezik, ezt te is tudod. A Brightonból igazoltunk 200 millióért három középszerű, nagyjából használhatatlan játékost. Közvetlenül vett emberekből eddig ki vált be?

Courtois azért nem nyeretlen kétévesként került ide, De Bruyne pedig, ha rajtunk múlik, lehet most a belga másodosztályban vezetne le. Őt mi max. leépítettük volna, mert nem volt hajlandóság se a játszatására, se a megtartására.

Nem temetek senkit, csak a tapasztalatok nem azt mutatják, hogy 3 év múlva bárki is emlékezni fog itt a suttogó nevére.
6+8+5+4+1+1+2+1

Sindu
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#417 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Sanya, én annyit állítok, h hiányposztra ne más bajnokságból és ne fiatalokat igazoljunk, hanem PL-ben bizonyított játékost. Még akkor is, ha B kategóriás, mint Toney. Mivel biztosabb igazolások ők, mint a sok fiatal, akikkel amúgy is tele van a padlás?

És igen,röhögök a jelenségen kínomban.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#418 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szabi írta: 2023. december 12., kedd 17:01
emsanya írta: 2023. december 12., kedd 16:33
Szabi írta: 2023. december 12., kedd 14:58
Akkor Jamaicában varázsolt eddig a radar alatt. Mondjuk Lewis Miley egy évvel fiatalabb nála és stabil kezdő egy jobb csapatban. Bár neki nincs beceneve, inkább el se képzelem mekkora tehetségként lenne számontartva, ha esetleg lenne.
Ja hasonlitsunk ossze egy jatekost akit afrikai akadeimarol igazoltunk 16 evesen, most fogja elkezdeni a karrierjet europaban kontra egy angol newcastle nevelessel. De temessuk is mar most el mert valami beceneve van...

Miley is csak azert kapott mar lehetoseget mert 18 serultje a newcastle-nek. Az hogy élt vele szép dolog de jol is jott ki neki.
Nalunk is van közel annyi sérült. A padon rendre ott ül Matos és Washington a nyári igazolasok közül, mégse játszanak. Mondhatnám Omari Hutchinsont is. Döngette mindenki a mellét, hogy sikerült megszerezni az Arsenaltól, giganagy tehetség, most pedig koptatja a padot a Champóban, úgy, hogy ugyanannyi idős játékosok kezdőben vannak nálunk a nagycsapatnál. Ott mi a kifogás?
Matos es Washington nyaron erkezett, raadasul a brazilt probaltuk kolcson adni, nem is az elso keretbe erkezett. Matos ugyanigy az u21-be 18 evesen jott egyelore ott jatszik. Miley meg vegig ment a rangletran, teljesen mas eset.

Vegig mehetunk mindenkin, Paez-nel, Angelonal ugyanigy ment a karogas meg kirohoges, megis fejlodnek ők valahogy nincsenek megemlitve.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára emsanya 2023. december 12., kedd 17:15-kor.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6268
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#419 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta: 2023. december 12., kedd 16:55
Sindu írta: 2023. december 12., kedd 16:45
emsanya írta: 2023. december 12., kedd 16:33
Ja hasonlitsunk ossze egy jatekost akit afrikai akadeimarol igazoltunk 16 evesen, most fogja elkezdeni a karrierjet europaban kontra egy angol newcastle nevelessel. De temessuk is mar most el mert valami beceneve van...

Miley is csak azert kapott mar lehetoseget mert 18 serultje a newcastle-nek. Az hogy élt vele szép dolog de jol is jott ki neki.

Hány csodagyerek vált be eddig? Nekem nem is jut eszembe olyan fiatal, aki anélkül lett volna jó nálunk, h előtte bizonyított volna vmi értelmes felnőtt bajnokságban. Akikből lett vmi, azok meg mind angolok.

Nem mondom, h sosem fognak beválni, de sztem érthető, h nem hoz minket lázba egy-egy csodagyerek, sőt h cinikusak vagyunk az egész igazolási politika kapcsán. Nagyon remélem, h 3 éven belül meglesz a gyümölcse ennek, és legalább néhanyan minőségi játékossá válnak nálunk. De nem sok ilyen sikertörténet van.
Es akkor mar ne is igazoljunk tobbet fiatalokat? Az se jo ha a Brighton utan tularazva veszunk meg egy csodagyereket, de az se jo ha kozvetlenul veszunk es mi probaljuk felepiteni. Főleg hogy multiklub modellben gondolkodnak a vezetok, nem is mindenkinek kell az elso csapatban jatszani, hanem profitot is ki lehet hozni beloluk.

De Bruyne-t es Courtois-t ugyanigy vettuk meg, inkabb kukazzunk ki igy embereket es epitsuk fel, nem kell minden fiatalt eltemetni. Paez-en is ment itt a gunyolodas es mar most latszik mekkora tehetseg.

De itt most konkretan Richards-rol volt szo, akit Szabi már temet, 2 hete van a srac az edzopalyan.
Paez esetében szerintem várd meg, ameddig kiteszi a lábát Ecuadorból. Santos is nagyot ment a nyáron, jöttek a Barca-pletykák az utánpótlás vb-t követően, azóta meg lassan elfelejti a labdarúgás alapjait, olyan rég látott pályát. Miután az előszezonban is nagyon harmatos volt.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6268
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#420 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta: 2023. december 12., kedd 16:33
Szabi írta: 2023. december 12., kedd 14:58
emsanya írta: 2023. december 12., kedd 14:52
Dujuan "Whisper" Richards nagyjabol 1-2 hete erkezett meg Londonba a kora es a munkavallalasi engedelye miatt, most kezdett még csak Cobhamben.
Akkor Jamaicában varázsolt eddig a radar alatt. Mondjuk Lewis Miley egy évvel fiatalabb nála és stabil kezdő egy jobb csapatban. Bár neki nincs beceneve, inkább el se képzelem mekkora tehetségként lenne számontartva, ha esetleg lenne.
Ja hasonlitsunk ossze egy jatekost akit afrikai akadeimarol igazoltunk 16 evesen, most fogja elkezdeni a karrierjet europaban kontra egy angol newcastle nevelessel. De temessuk is mar most el mert valami beceneve van...

Miley is csak azert kapott mar lehetoseget mert 18 serultje a newcastle-nek. Az hogy élt vele szép dolog de jol is jott ki neki.
Nalunk is van közel annyi sérült. A padon rendre ott ül Matos és Washington a nyári igazolasok közül, mégse játszanak. Mondhatnám Omari Hutchinsont is. Döngette mindenki a mellét, hogy sikerült megszerezni az Arsenaltól, giganagy tehetség, most pedig koptatja a padot a Champóban, úgy, hogy ugyanannyi idős játékosok kezdőben vannak nálunk a nagycsapatnál. Ott mi a kifogás?
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése