Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6932
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#381 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

cech19960320 írta: 2023. december 14., csütörtök 16:00
kecske01 írta: 2023. december 14., csütörtök 15:56 Hojbjerg nem lenne drága és erre lehet jó lenne. Sp*rs viszont büdös életben nem adna el senkit nekünk, de Lavia sem kis darab, mint Ugucsu. Őket is be lehetne dobni hátulra.
Hojberg nem merült fel mint opció. Lavia-t nem kevertem ide, mivel még nem láttuk nálunk. de am ő 1,81m.
A piacon elérhető opciókat dobtam fel, akik tipikusan magas, erős, ütköző játékosok.
Ötletként írtam, Palhinhnán kívül mást én nem láttam akit szóbahoztak

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#382 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kecske01 írta: 2023. december 14., csütörtök 15:56 Hojbjerg nem lenne drága és erre lehet jó lenne. Sp*rs viszont büdös életben nem adna el senkit nekünk, de Lavia sem kis darab, mint Ugucsu. Őket is be lehetne dobni hátulra.
Hojberg nem merült fel mint opció. Lavia-t nem kevertem ide, mivel még nem láttuk nálunk. de am ő 1,81m.
A piacon elérhető opciókat dobtam fel, akik tipikusan magas, erős, ütköző játékosok.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6932
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#383 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Hojbjerg nem lenne drága és erre lehet jó lenne. Sp*rs viszont büdös életben nem adna el senkit nekünk, de Lavia sem kis darab, mint Ugucsu. Őket is be lehetne dobni hátulra.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#384 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

emsanya írta: 2023. december 14., csütörtök 15:23
Szabi írta: 2023. december 14., csütörtök 15:18
emsanya írta: 2023. december 13., szerda 11:05
Pool ugyanugy kifizette volna a 110et Caicedoert, az Arsenal ugyanannyit fizetett volna Mudryk-ert, szoval ez nem igaz hogy nekunk ugralnak fel az árak.

Bayern is akarta vinni, orvosin is volt már. Nem tudom kozepszer-e, te se tudod, higyjel akkor a nemet scoutoknak (ha nalunk ugyis mindenki hulye). Gallaghert meg a masik tabor szidja orrverzesig hogy kozepszer. Nehez kiigazodni a dolgokon.

Ja es Palhinha nem 20 eves, eddig az is baj volt hogy csak fiatalok jonnek. Tapasztaltabb PL jatekos 28 eves akkor az meg kozepszer.

Minden szar.
Jajj Sanya, már megint a két végletet állítod párhuzamba.

Én nem mondom, hogy fixen rossz igazolás lenne Palhinha, de ez megint olyan helyzetet eredményezne, hogy kb. csak bukhatunk a transzferen. Ha beválik oké, majdnem klubrekordba került, vállat von mindenki, ha nem, akkor megint nevetség tárgya a klub. Caicedo is ilyen statokat hozott, mégis remeg, mikor hozzákerül egy labda.

100 millió, 28 éves, védekező középpályás - lehet bennem van a hiba, de én ezekből az információkból inkább egy Kimmich-re asszociálok, nem pedig egy topcsapatok leszedált játékosaiból álló, alsóházi PL-klub munkás iparosára.
En se tudom hogy jo igazolas lenne-e, nem is annyira tamogatom, csak ő idősebb es PL tapasztalt jatekos, sokak szerint ez hianyzik a keretből. Ilyen jatekosok johetnek jelenleg, ha meg felvetodnek, akkor meg középszer. Meg tartom h kizart hogy ő 100 millio.

Rodri, Modric meg ilyenek ugyse fognak jonni, télen meg plane.
Csak egy dolgot tegyünk hozzá még pluszban. Milyen játékost akarunk?

Mert ugye az az egyik fő érv, hogy előrejátékban Caicedo, Enzo azért gyengébb, mert nincs mellettük egy tipikus ütközőember.
Na most akkor mélységi irányítót, vagy ütközőt szeretnénk?
Mert Kimmich, vagy épp az említett Rodri, szervező típusú.

Ha ütköző típusú erőembert keresünk, hogy a KP többi része többet gondolkodhasson előre, akkor Palhinha a legértékesebb elérhető opció egyébként a 23-30 éves korosztályban. Mellette még Edson Alvarez, Soucek, Boubacar Kamara vannak mint opciók, ha magas és/vagy erős, ütköző, labdaszerző játékost szeretnénk.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#385 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szabi írta: 2023. december 14., csütörtök 15:18
emsanya írta: 2023. december 13., szerda 11:05
Bandi írta: 2023. december 13., szerda 5:50
Igen, ők nem fizettek volna érte ennyit, de ha mi képbe kerülünk akkor egyből 20%-ot ugrik az ár, hála Boehly eszetlen átigazolási politikájának. Plusz ugye téli transzfer, az is dob az áron, ha nem is 100, de 80-ig simán felmehet az ár, amit mi örömmel ki szoktunk fizetni. És gyanítom hogy full középszer ő is, de jöjjön csak Gallagher helyére biztos jó lesz egy random portugál…
Pool ugyanugy kifizette volna a 110et Caicedoert, az Arsenal ugyanannyit fizetett volna Mudryk-ert, szoval ez nem igaz hogy nekunk ugralnak fel az árak.

Bayern is akarta vinni, orvosin is volt már. Nem tudom kozepszer-e, te se tudod, higyjel akkor a nemet scoutoknak (ha nalunk ugyis mindenki hulye). Gallaghert meg a masik tabor szidja orrverzesig hogy kozepszer. Nehez kiigazodni a dolgokon.

Ja es Palhinha nem 20 eves, eddig az is baj volt hogy csak fiatalok jonnek. Tapasztaltabb PL jatekos 28 eves akkor az meg kozepszer.

Minden szar.
Jajj Sanya, már megint a két végletet állítod párhuzamba.

Én nem mondom, hogy fixen rossz igazolás lenne Palhinha, de ez megint olyan helyzetet eredményezne, hogy kb. csak bukhatunk a transzferen. Ha beválik oké, majdnem klubrekordba került, vállat von mindenki, ha nem, akkor megint nevetség tárgya a klub. Caicedo is ilyen statokat hozott, mégis remeg, mikor hozzákerül egy labda.

100 millió, 28 éves, védekező középpályás - lehet bennem van a hiba, de én ezekből az információkból inkább egy Kimmich-re asszociálok, nem pedig egy topcsapatok leszedált játékosaiból álló, alsóházi PL-klub munkás iparosára.
En se tudom hogy jo igazolas lenne-e, nem is annyira tamogatom, csak ő idősebb es PL tapasztalt jatekos, sokak szerint ez hianyzik a keretből. Ilyen jatekosok johetnek jelenleg, ha meg felvetodnek, akkor meg középszer. Meg tartom h kizart hogy ő 100 millio.

Rodri, Modric meg ilyenek ugyse fognak jonni, télen meg plane.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#386 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta: 2023. december 13., szerda 11:05
Bandi írta: 2023. december 13., szerda 5:50
emsanya írta: 2023. december 12., kedd 22:12
Én kizártnak tartom hogy 100 millio lenne, 28 éves, a bayern is már nyáron vitte volna, ők biztos nem fizettek volna érte ennyit.
Igen, ők nem fizettek volna érte ennyit, de ha mi képbe kerülünk akkor egyből 20%-ot ugrik az ár, hála Boehly eszetlen átigazolási politikájának. Plusz ugye téli transzfer, az is dob az áron, ha nem is 100, de 80-ig simán felmehet az ár, amit mi örömmel ki szoktunk fizetni. És gyanítom hogy full középszer ő is, de jöjjön csak Gallagher helyére biztos jó lesz egy random portugál…
Pool ugyanugy kifizette volna a 110et Caicedoert, az Arsenal ugyanannyit fizetett volna Mudryk-ert, szoval ez nem igaz hogy nekunk ugralnak fel az árak.

Bayern is akarta vinni, orvosin is volt már. Nem tudom kozepszer-e, te se tudod, higyjel akkor a nemet scoutoknak (ha nalunk ugyis mindenki hulye). Gallaghert meg a masik tabor szidja orrverzesig hogy kozepszer. Nehez kiigazodni a dolgokon.

Ja es Palhinha nem 20 eves, eddig az is baj volt hogy csak fiatalok jonnek. Tapasztaltabb PL jatekos 28 eves akkor az meg kozepszer.

Minden szar.
Jajj Sanya, már megint a két végletet állítod párhuzamba.

Én nem mondom, hogy fixen rossz igazolás lenne Palhinha, de ez megint olyan helyzetet eredményezne, hogy kb. csak bukhatunk a transzferen. Ha beválik oké, majdnem klubrekordba került, vállat von mindenki, ha nem, akkor megint nevetség tárgya a klub. Caicedo is ilyen statokat hozott, mégis remeg, mikor hozzákerül egy labda.

100 millió, 28 éves, védekező középpályás - lehet bennem van a hiba, de én ezekből az információkból inkább egy Kimmich-re asszociálok, nem pedig egy topcsapatok leszedált játékosaiból álló, alsóházi PL-klub munkás iparosára.
6+8+5+4+1+1+2+1

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#387 Hozzászólás Szerző: Crap »

kecske01 írta: 2023. december 12., kedd 11:48
Pityee írta: 2023. december 12., kedd 10:58
Bandi írta: 2023. december 12., kedd 10:31
Tah a világ barma lenne ha abból a Leverkusen-ből (ahol akár bajnok is lehet idén) eljönne egy középcsapatba. A másik kettő meg full lutri, de legalább rendesen túlárazva tudnánk leigazolni őket :D De remélem eladjuk Gallgher-t hogy tudjunk néhány új zsoldost finanszírozni…
Ugyanmár, hisz rendkívül jó ötlet szerintem egy szerencsejáték függőt leigazolni, aki nem rúgott már fél éve labdába sem. Ilyen típusú játékosunk még úgy sincs :D
+ 28 lesz Márciusban :D
Amúgy én eddig ezt érzem a legnagyobb hülyeségnek a pletykák közül.
Szrmt a belső védőink teljesne jól megvannak. Disasi (26 éves lesz) , Badi, Colwill, és jövőre csatlakozik hozzájuk Fofana is mellesleg.
Ott van még mellesleg Bashir is, aki az előszezonba igen jól játszott. Champo csapatban is rendre kap lehetőséget 20 éves kölcsön játékos létére. Ráadásul egy olyan védő, aki két lábas és egyáltalán nem ügyetlen. Ő szrtm szintén nagyon ígéretes még.
De szerintem még Chalobah is lehet rajtunk marad jövőre.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#388 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2023. december 13., szerda 21:31 Napoli had a constructive meeting today over extending Victor Osimhen to 2026, the proposal includes inserting a release clause worth £112-£120m, a way out for the striker. (@DiMarzio) #CFC
Végül olyan 130 millio euro körüli ár lett a kivásárlási ára, 2026-ig meghosszabbitva. Nehezen tudom elképzelni, hogy ezt aktiválja bárki is a télen, inkább nyárnak szól ez.

Most kérdés az ha tényleg igazolunk, beleugrunk egy Toney üzletbe vagy várunk nyárig és akkor harcba szállunk Osimhen-ért (mondjuk a bérstrukturánkat is rendesen meg kéne boritani érte, alacsonyak nálunk a fizuk, heti 100 ezer fontért meg nem jön el bohockodni).

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#389 Hozzászólás Szerző: Crap »

kecske01 írta: 2023. december 13., szerda 21:31 Napoli had a constructive meeting today over extending Victor Osimhen to 2026, the proposal includes inserting a release clause worth £112-£120m, a way out for the striker. (@DiMarzio) #CFC
Így a legegyszerűbb :D Welcome to Chelsea :D

Viccet félre téve ezt az összeget úgyse tudnánk kifizetni egyben, így marad a 150 Milla és akkor mehet részletben.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6932
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#390 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Napoli had a constructive meeting today over extending Victor Osimhen to 2026, the proposal includes inserting a release clause worth £112-£120m, a way out for the striker. (@DiMarzio) #CFC

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#391 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Még egy Robert Huthot és Sidwellt csapj hozzá és kész a bajnok csapat :)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#392 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

cech19960320 írta: 2023. december 13., szerda 19:46
AwayRoller írta: 2023. december 13., szerda 15:21 Szvsz eddig a portugálokkal/portugál ligával elég jól jártunk, úgyhogy az ilyesfajta igazolásokat támogatom. Egyedül Bosingwa jut eszembe negatív tapasztalatként, de ebben a mostani keretben szerintem kapitány is lehetne mr. Szemöldök
Én úgy emlékszem, hogy az elején még ő sem indult rosszul amúgy..
Igen, mintha volt sérülés miatt hosszabb kihagyás vagy ilyesmi és azután nem volt már ugyanaz. De az akkori standardjainkhoz(PL+BL) képest tűnt gyengébbnek... most bármikor elfogadnék egy Bosingwát, Meirelest, Cahillt, Boulahrouzt de lassacskán egy Benayount vagy Torrest is :lol:

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#393 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

AwayRoller írta: 2023. december 13., szerda 15:21 Szvsz eddig a portugálokkal/portugál ligával elég jól jártunk, úgyhogy az ilyesfajta igazolásokat támogatom. Egyedül Bosingwa jut eszembe negatív tapasztalatként, de ebben a mostani keretben szerintem kapitány is lehetne mr. Szemöldök
Én úgy emlékszem, hogy az elején még ő sem indult rosszul amúgy..

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#394 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Szvsz eddig a portugálokkal/portugál ligával elég jól jártunk, úgyhogy az ilyesfajta igazolásokat támogatom. Egyedül Bosingwa jut eszembe negatív tapasztalatként, de ebben a mostani keretben szerintem kapitány is lehetne mr. Szemöldök

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#395 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bandi írta: 2023. december 13., szerda 13:49
frankieboy08 írta: 2023. december 13., szerda 11:17
Bandi írta: 2023. december 13., szerda 5:50 Igen, ők nem fizettek volna érte ennyit, de ha mi képbe kerülünk akkor egyből 20%-ot ugrik az ár, hála Boehly eszetlen átigazolási politikájának. Plusz ugye téli transzfer, az is dob az áron, ha nem is 100, de 80-ig simán felmehet az ár, amit mi örömmel ki szoktunk fizetni. És gyanítom hogy full középszer ő is, de jöjjön csak Gallagher helyére biztos jó lesz egy random portugál…
Bandi, én megpróbálok udvarias maradni, de amikor kora reggel ilyen zagyvaságokat olvasok kicsit felmegy bennem a pumpa. Te gyanítod hogy Palhinha egy random portugál középszer, aha. Akkor beraknék ide egy statot csak a rend kedvéért. Palhinha-nak ez a második szezonja a PL-ben, ez idő alatt ezt sikerült összeszednie ennek a full középszernek.

Most tackles per game in the Premier League 2022/23:

1. Joao Palhinha - 4.2
2. Tyler Adams - 3.7
3. Casemiro - 3.2
4. Idrissa Gueye - 2.9
5. Pascal Strujik - 2.9

Most tackles per game in the Premier League so far this season:

1. Joao Palhinha - 5.5
2. Vitaliy Mykolenko - 3.6
3. Yves Bissouma - 3.4
4. Nicolas Dominguez - 3.1
5. Cheick Doucoure - 3.1


Emellett támadásban se teljesen -1 ember, mert 189cm és tud ő távolról is lőni, van már pár tizenhatoson kívüli gólja Angliában. Gallagher-ért nekem is fájna a szívem ha elengednénk, de ettől még nem ártana az orrunknál tovább látni. Csak azért, mert Boehly finanszírozná a transzfert még nem lesz Anglia egyik legjobb szűrőjéből full középszer. Nem kell kézzel lábbal kapálózni minden igazolás ellen, vagy akkor tessék jobb opciókat megnevezni, de vigyázz, ne legyen se túl fiatal, se túl öreg, se full középszer, se egy 100 millás igazolás, ne jöjjön farmerligából, legyen pár jó szezon már a lábában és ne legyen zsoldos, mert még a végén valaki lehurrogja az ötleteidet itt a fórumon, khm khm. Szívesen várjuk a listát!
Szerintem Caicedo-ról is voltak hasonló statok, aztán látjuk hogy itt eddig 0 az ember. De igazad van, elképzelhető hogy nem rossz játékos, inkább akkor úgy fogalmaznék hogy itt középszer lenne. A listáktól meg nekem már felfordul a gyomrom, igazából azt se bánnám ha télen nem igazolnánk, elég volt az elmúlt 1 év ámokfutása. Állítólag van 2 klasszisunk (vagy potenciális klasszisunk) Caicedo és Enzo személyében, Lavia még be se mutatkozott, ott van Gallagher aki a legjobbunk idén, plusz Ugocsuki meg talán egyszer Chukwumeka is felépül, szerintem full fölösleges még valaki 80 millióért. Ha annyira költeni akarunk akkor jöjjön inkább egy csatár, egyszer majdcsak beválik már egy igazolás :D
Egyebkent sztem se muszaj igazolni, sőt, tenyleg valaki még be se mutatkozott es nyaron igazoltuk. Sztem kár ezen vergodni hogy nem lesz top4 es a csapat es csak azert igazolni. Ez a szezon erre elmegy.

Most Poch-bol tudunk kiindulni, ő mondta a meccs utan hogy kellenek még télen igazolasok es allitolag vedot, kozeppalyast es csatart is akar. A vezetosegtol eleg nagy szabad kezet kap most mar az igazolasoknal, mennunk kell utana, aztan meglatjuk mi lesz belole.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#396 Hozzászólás Szerző: Bandi »

frankieboy08 írta: 2023. december 13., szerda 11:17
Bandi írta: 2023. december 13., szerda 5:50 Igen, ők nem fizettek volna érte ennyit, de ha mi képbe kerülünk akkor egyből 20%-ot ugrik az ár, hála Boehly eszetlen átigazolási politikájának. Plusz ugye téli transzfer, az is dob az áron, ha nem is 100, de 80-ig simán felmehet az ár, amit mi örömmel ki szoktunk fizetni. És gyanítom hogy full középszer ő is, de jöjjön csak Gallagher helyére biztos jó lesz egy random portugál…
Bandi, én megpróbálok udvarias maradni, de amikor kora reggel ilyen zagyvaságokat olvasok kicsit felmegy bennem a pumpa. Te gyanítod hogy Palhinha egy random portugál középszer, aha. Akkor beraknék ide egy statot csak a rend kedvéért. Palhinha-nak ez a második szezonja a PL-ben, ez idő alatt ezt sikerült összeszednie ennek a full középszernek.

Most tackles per game in the Premier League 2022/23:

1. Joao Palhinha - 4.2
2. Tyler Adams - 3.7
3. Casemiro - 3.2
4. Idrissa Gueye - 2.9
5. Pascal Strujik - 2.9

Most tackles per game in the Premier League so far this season:

1. Joao Palhinha - 5.5
2. Vitaliy Mykolenko - 3.6
3. Yves Bissouma - 3.4
4. Nicolas Dominguez - 3.1
5. Cheick Doucoure - 3.1


Emellett támadásban se teljesen -1 ember, mert 189cm és tud ő távolról is lőni, van már pár tizenhatoson kívüli gólja Angliában. Gallagher-ért nekem is fájna a szívem ha elengednénk, de ettől még nem ártana az orrunknál tovább látni. Csak azért, mert Boehly finanszírozná a transzfert még nem lesz Anglia egyik legjobb szűrőjéből full középszer. Nem kell kézzel lábbal kapálózni minden igazolás ellen, vagy akkor tessék jobb opciókat megnevezni, de vigyázz, ne legyen se túl fiatal, se túl öreg, se full középszer, se egy 100 millás igazolás, ne jöjjön farmerligából, legyen pár jó szezon már a lábában és ne legyen zsoldos, mert még a végén valaki lehurrogja az ötleteidet itt a fórumon, khm khm. Szívesen várjuk a listát!
Szerintem Caicedo-ról is voltak hasonló statok, aztán látjuk hogy itt eddig 0 az ember. De igazad van, elképzelhető hogy nem rossz játékos, inkább akkor úgy fogalmaznék hogy itt középszer lenne. A listáktól meg nekem már felfordul a gyomrom, igazából azt se bánnám ha télen nem igazolnánk, elég volt az elmúlt 1 év ámokfutása. Állítólag van 2 klasszisunk (vagy potenciális klasszisunk) Caicedo és Enzo személyében, Lavia még be se mutatkozott, ott van Gallagher aki a legjobbunk idén, plusz Ugocsuki meg talán egyszer Chukwumeka is felépül, szerintem full fölösleges még valaki 80 millióért. Ha annyira költeni akarunk akkor jöjjön inkább egy csatár, egyszer majdcsak beválik már egy igazolás :D

frankieboy08
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2010. május 13., csütörtök 14:23
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#397 Hozzászólás Szerző: frankieboy08 »

Pityee írta: 2023. december 13., szerda 11:39
frankieboy08 írta: 2023. december 13., szerda 11:17
Bandi írta: 2023. december 13., szerda 5:50
Igen, ők nem fizettek volna érte ennyit, de ha mi képbe kerülünk akkor egyből 20%-ot ugrik az ár, hála Boehly eszetlen átigazolási politikájának. Plusz ugye téli transzfer, az is dob az áron, ha nem is 100, de 80-ig simán felmehet az ár, amit mi örömmel ki szoktunk fizetni. És gyanítom hogy full középszer ő is, de jöjjön csak Gallagher helyére biztos jó lesz egy random portugál…
Bandi, én megpróbálok udvarias maradni, de amikor kora reggel ilyen zagyvaságokat olvasok kicsit felmegy bennem a pumpa. Te gyanítod hogy Palhinha egy random portugál középszer, aha. Akkor beraknék ide egy statot csak a rend kedvéért. Palhinha-nak ez a második szezonja a PL-ben, ez idő alatt ezt sikerült összeszednie ennek a full középszernek.

Most tackles per game in the Premier League 2022/23:

1. Joao Palhinha - 4.2
2. Tyler Adams - 3.7
3. Casemiro - 3.2
4. Idrissa Gueye - 2.9
5. Pascal Strujik - 2.9


Mondjuk ennek a statnak annyi értelme van, hogy semennyi. Ez alapján Tyler Adams sem lett volna rossz igazolás :D Pedig hozzá idén elég közel voltunk és kb. mindenki tüntetett a leigazolása ellen. Ennek ellenére nem mondom, hogy Palhinha rossz igazolás lenne, viszont én már a klub helyében inkább nem költenék komolyabb összeget senkire, mert annál cikibb hogy minden egyes elbaszott millió után közelebb vagyunk a kiesőzónához.
A középmezőnyös és alsóházi csapatoknál nyilván magasabbak lesznek a védekezési mutatók, ezért is hívtam Palhinhat a liga egyik legjobb szűrőjének és nem toronymagasan a legjobbnak. Igen Adams is jó számot hozott, de összességében közelébe sincs Palhinha-nak, ezért is hoztam fel hogy a portugál kapásból az egyik legmagasabb és robosztusabb játékosunk lenne, és hogy távolról is jól lő, amik egyáltalán nem igazak Adamsre de még a többi játékosra se a listán, nagyon max Casemirora.

És végezetül, minden egyes hozzászólásoddal amiben a kiesőzónát emlegeted csak magadat járatod le újra és újra mert már mindenki tudja hogy csak a feszkót akarod kelteni és te magad sem hiszel benne :wink:

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6776
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#398 Hozzászólás Szerző: Pityee »

frankieboy08 írta: 2023. december 13., szerda 11:17
Bandi írta: 2023. december 13., szerda 5:50
emsanya írta: 2023. december 12., kedd 22:12
Én kizártnak tartom hogy 100 millio lenne, 28 éves, a bayern is már nyáron vitte volna, ők biztos nem fizettek volna érte ennyit.
Igen, ők nem fizettek volna érte ennyit, de ha mi képbe kerülünk akkor egyből 20%-ot ugrik az ár, hála Boehly eszetlen átigazolási politikájának. Plusz ugye téli transzfer, az is dob az áron, ha nem is 100, de 80-ig simán felmehet az ár, amit mi örömmel ki szoktunk fizetni. És gyanítom hogy full középszer ő is, de jöjjön csak Gallagher helyére biztos jó lesz egy random portugál…
Bandi, én megpróbálok udvarias maradni, de amikor kora reggel ilyen zagyvaságokat olvasok kicsit felmegy bennem a pumpa. Te gyanítod hogy Palhinha egy random portugál középszer, aha. Akkor beraknék ide egy statot csak a rend kedvéért. Palhinha-nak ez a második szezonja a PL-ben, ez idő alatt ezt sikerült összeszednie ennek a full középszernek.

Most tackles per game in the Premier League 2022/23:

1. Joao Palhinha - 4.2
2. Tyler Adams - 3.7
3. Casemiro - 3.2
4. Idrissa Gueye - 2.9
5. Pascal Strujik - 2.9




Mondjuk ennek a statnak annyi értelme van, hogy semennyi. Ez alapján Tyler Adams sem lett volna rossz igazolás :D Pedig hozzá idén elég közel voltunk és kb. mindenki tüntetett a leigazolása ellen. Ennek ellenére nem mondom, hogy Palhinha rossz igazolás lenne, viszont én már a klub helyében inkább nem költenék komolyabb összeget senkire, mert annál cikibb hogy minden egyes elbaszott millió után közelebb vagyunk a kiesőzónához.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

frankieboy08
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2010. május 13., csütörtök 14:23
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#399 Hozzászólás Szerző: frankieboy08 »

Bandi írta: 2023. december 13., szerda 5:50
emsanya írta: 2023. december 12., kedd 22:12
kecske01 írta: 2023. december 12., kedd 19:54 Palhinha is 100 m lenne szerintem. Mondjuk akkor legalább feljebb mehetne Caicedo is picit. Aztán már 400 millát elvertünk a kp-ra
Én kizártnak tartom hogy 100 millio lenne, 28 éves, a bayern is már nyáron vitte volna, ők biztos nem fizettek volna érte ennyit.
Igen, ők nem fizettek volna érte ennyit, de ha mi képbe kerülünk akkor egyből 20%-ot ugrik az ár, hála Boehly eszetlen átigazolási politikájának. Plusz ugye téli transzfer, az is dob az áron, ha nem is 100, de 80-ig simán felmehet az ár, amit mi örömmel ki szoktunk fizetni. És gyanítom hogy full középszer ő is, de jöjjön csak Gallagher helyére biztos jó lesz egy random portugál…
Bandi, én megpróbálok udvarias maradni, de amikor kora reggel ilyen zagyvaságokat olvasok kicsit felmegy bennem a pumpa. Te gyanítod hogy Palhinha egy random portugál középszer, aha. Akkor beraknék ide egy statot csak a rend kedvéért. Palhinha-nak ez a második szezonja a PL-ben, ez idő alatt ezt sikerült összeszednie ennek a full középszernek.

Most tackles per game in the Premier League 2022/23:

1. Joao Palhinha - 4.2
2. Tyler Adams - 3.7
3. Casemiro - 3.2
4. Idrissa Gueye - 2.9
5. Pascal Strujik - 2.9

Most tackles per game in the Premier League so far this season:

1. Joao Palhinha - 5.5
2. Vitaliy Mykolenko - 3.6
3. Yves Bissouma - 3.4
4. Nicolas Dominguez - 3.1
5. Cheick Doucoure - 3.1


Emellett támadásban se teljesen -1 ember, mert 189cm és tud ő távolról is lőni, van már pár tizenhatoson kívüli gólja Angliában. Gallagher-ért nekem is fájna a szívem ha elengednénk, de ettől még nem ártana az orrunknál tovább látni. Csak azért, mert Boehly finanszírozná a transzfert még nem lesz Anglia egyik legjobb szűrőjéből full középszer. Nem kell kézzel lábbal kapálózni minden igazolás ellen, vagy akkor tessék jobb opciókat megnevezni, de vigyázz, ne legyen se túl fiatal, se túl öreg, se full középszer, se egy 100 millás igazolás, ne jöjjön farmerligából, legyen pár jó szezon már a lábában és ne legyen zsoldos, mert még a végén valaki lehurrogja az ötleteidet itt a fórumon, khm khm. Szívesen várjuk a listát!

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6932
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#400 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Palhinha nem rossz, egy igazi hentes faszkalap. Pont az ilyen karakterek hiányoznak. Elég volt a sok jó fiúból.

Most néztem meg 55 M fontért vitte volna Bayern. Aztán Szeptemberben hosszabbított Fulhammel Palhinha szóval tuti drágább lenne.

Válasz küldése