Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#12401 Hozzászólás Szerző: Bubi »

cech19960320 írta:
Hawaii írta:Srácok, olyan jó lenne, ha nem ülnétek fel egy Metro szintű szennylapnak. Ez a forrás gyakorlatilag annyira a legalja, hogy még ebben a topikban sem lenne sok keresnivalója...

Ajánlom figyelmetekbe az alábbi táblázat alapos áttanulmányozását, mielőtt vészjósló/pesszimista hozzászólásokba bocsátkoznátok:
Kép

Ezt nem vezetjük be itt is?
És forrásmegjelölés nélküli, meg random kitalált hírek lehetnének törölve
Arra van az "Átigazolások" topic. Ott vannak a hiteles vagy megtörtént átigazolásokkal kapcsolatos hírek. Ez a topic a feltételezéseké - amiket mint jómagam is - sokan szeretünk kitárgyalni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#12402 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Hawaii írta:Srácok, olyan jó lenne, ha nem ülnétek fel egy Metro szintű szennylapnak. Ez a forrás gyakorlatilag annyira a legalja, hogy még ebben a topikban sem lenne sok keresnivalója...

Ajánlom figyelmetekbe az alábbi táblázat alapos áttanulmányozását, mielőtt vészjósló/pesszimista hozzászólásokba bocsátkoznátok:
Kép

Ezt nem vezetjük be itt is?
És forrásmegjelölés nélküli, meg random kitalált hírek lehetnének törölve

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolási pletykák

#12403 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Srácok, olyan jó lenne, ha nem ülnétek fel egy Metro szintű szennylapnak. Ez a forrás gyakorlatilag annyira a legalja, hogy még ebben a topikban sem lenne sok keresnivalója...

Ajánlom figyelmetekbe az alábbi táblázat alapos áttanulmányozását, mielőtt vészjósló/pesszimista hozzászólásokba bocsátkoznátok:
Kép

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#12404 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta:
kazomester írta:
Bubi írta:Szép, pulisic - cho csere.... Kinézem a vezetőségből.
Biztos lehetsz benne, hogy bőven rá is fizetünk még 8)
:) Nem lepődnék meg. Cho + 35 millió = Pulisic.

De tudod mit? Legyen így. Abból a Pulisicből a dortmundba se lesz nagy játékos, nyugodtan ide jöhet tönkretenni magát, úgy is ez lenne a vége. CHO viszont elit tehetség, ő a Dortmundban világsztár lehet. Drukkolok neki, hogy oda kerüljön.

Erősebb nálunk perpill a dortmund 1v1be, ennek ellenére náluk CHO a szezon összes meccsén kezdő lenne már régóta. Nem azért mert olyan sas szemük van a tehetségekhez, inkább csak nem dilettáns szellemifogyatékosok vezetik a klubjukat. Észreveszik azt ami egyértelműen látszik.

Srácok, csak egy különbség van....
Ott elismert múltú labdarúgók alkotják a vezetőség fontosabb részét.
Nálunk pedig gazdasági szakemberek

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#12405 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kazomester írta:
Bubi írta:Szép, pulisic - cho csere.... Kinézem a vezetőségből.
Biztos lehetsz benne, hogy bőven rá is fizetünk még 8)
:) Nem lepődnék meg. Cho + 35 millió = Pulisic.

De tudod mit? Legyen így. Abból a Pulisicből a dortmundba se lesz nagy játékos, nyugodtan ide jöhet tönkretenni magát, úgy is ez lenne a vége. CHO viszont elit tehetség, ő a Dortmundban világsztár lehet. Drukkolok neki, hogy oda kerüljön.

Erősebb nálunk perpill a dortmund 1v1be, ennek ellenére náluk CHO a szezon összes meccsén kezdő lenne már régóta. Nem azért mert olyan sas szemük van a tehetségekhez, inkább csak nem dilettáns szellemifogyatékosok vezetik a klubjukat. Észreveszik azt ami egyértelműen látszik.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#12406 Hozzászólás Szerző: Gaba »

kazomester írta:
Gaba írta:Milyen pozitív vagy :D :D
Én mindig :P Túl sokat megéltem már a csapattal, nehezen tudok már hinni a döntéshozókban :) De reménykedem, mint mindig.
Megértelek :) Sokan így vagyunk ezzel :) Őszintén én a 2004-2005-ös szezon óta követem a csapatot,és lettem szerelmes belé. Szerintem mindenképpen igazolja az elithez való felzárkózásunkat, hogy pl egy Courtois helyére nem egy Butland-et igazoltunk,hanem igenis kipengettek 70 milliót egy Kepaért. Morata is ígéretesnek tűnt,nem véletlen fizettek ki érte is közel 70 misit.Vannak sajnos rossz igazolásaink,de vannak nagyon jók is,akikre lehet építeni. Bízom benne hogy hamarosan újra félelmetes lesz a csapat :)

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#12407 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Gaba írta:Milyen pozitív vagy :D :D
Én mindig :P Túl sokat megéltem már a csapattal, nehezen tudok már hinni a döntéshozókban :) De reménykedem, mint mindig.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#12408 Hozzászólás Szerző: Gaba »

kazomester írta:
Bubi írta:Szép, pulisic - cho csere.... Kinézem a vezetőségből.
Biztos lehetsz benne, hogy bőven rá is fizetünk még 8)
Milyen pozitív vagy :D :D

Szerintem a szurkolók nagy része,elégedetlen az átigazolási politikánkal,ami érthető is,viszont vannak pozitív jelek.Én azt gondolom hogy idáig nem panaszkodhatunk,mert csak csak összehoztunk 1-1 bajnokságot vagy valamilyen más kupát.A Pool is szépen felépítette magát az utóbbi években,meg a Tottenham is,mégsem nyernek semmit.Az egyedüli fájó pont hogy a BL-ben már évek óta nem vagyunk esélyesek.Szóval visszatérve az igazolásokhoz.Ha jobban figyeltünk volna a De Bruyne-ékra akkor már világverő csapatunk lehetne,de sajnos ez a hajó már elment.Sok undorító igazolást is véghez vitt a vezetőség, de jöttek olyanok is,akikkel hosszútávon lehet számolni,és újra az elithez lehet csatlakozni.Kanté az utóbbi idők legnagyobb igazolása volt.Kepa szintén hatalmas vétel volt.Rüdiger is jó vétel volt.Szerintem Kovacicot is véglegesíteni fogjuk.Jorginhot sem temetném el.Sokkal több van benne. Azt gondolom hogy ha tudnánk igazolni egy jó csatárt,szélsőt,egy KH-t és akár egy univerzális szélső védőt,akkor újra egy patika csapatunk lehetne.Persze ehhez még meg kellene tartani Hazardot is. Szóval le akarom szögezni hogy nem védem a vezetőséget,csak szerintem ha nem is gyorsan,de elindultunk egy újjáépitési folyamaton,mert már ők is rájöttek hogy elfáradt a mostani keret egy része,és nem orvosolható egy edzőcserével.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#12409 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bubi írta:Szép, pulisic - cho csere.... Kinézem a vezetőségből.
Biztos lehetsz benne, hogy bőven rá is fizetünk még 8)

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#12410 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Én már ezen nem húzom fel magam, ez nálunk a bevett szokás, pontosan úgy ahogy leírtad.
Annyi lesz a különbség sarri és conte között, hogy sarri nem fog hisztizni játékosokért. Mondjuk ennek előbb utóbb az lesz a vége, hogy teljesen leépül a csapat. Kell a minőségi vérfrissítés, csak minél tovább húzzuk ezt, annal nagyobb lyukakat kell befoltozni. Az a gond baka es morata nem váltak be, és ezt kente a vezetőség conte nyakába, most meg hogy latják sarri sem tud velük dolgozni, nem tudom mi lesz a következő lépés. Hihetetlen, hogy a be nem vált játékosoktól egyszerűen nem tudunk szabadulni. Tudom őket is védi a szerződés mivel két oldalú a dolog, de a játékosnak is jobb lenne olyan helyen dolgoznia ahova passzol.

Crap
Hozzászólások: 982
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#12411 Hozzászólás Szerző: Crap »

Ezek a mostani pletykák megint eléggé rosszul hangzanak. Tavaly elköltöttünk Zsirura 15-öt, most valamilyen Olasz ligás féle ügyes bajos módszerrel szerintem még Higuainra is költenünk kell 10-15-öt miközben Morata ingyen megy kölcsönbe. Aztán jövőre megint költhetünk valami csatárra majd, ahelyett, hogy vennénk valami normálisabb nevet nyáron.

De ami a legjobban felidegesít, hogy szerencsétlen Conte végig ilyen Bakayoko, Alonso, Zappacosta, Drinkwater, sérült Barkley, Morata anyagból kellet, hogy dolgozzon, plusz még ugye Matic-ot is eladták alóla mert miért ne. Mióta itt van Sarri már lehet az edzőre hallgatni és a kérései alapján igazolni, mégiscsak volt lóvénk és lehetett hozni egy Jorginhot 50 milkáért meg egy Kepát 70-ért. Ellehet hozni Higuaint, ha az edző őt szeretné.

Ha ez a Higuain business összejön, az csak megint annyit bizonyít, hogy nem alkalmas emberek irányítják a csapatot. Ezzel tökéletesen beismerik azt a részt amivel Conte küzdött.: Azokat az embereket kellene hozni, akire szükség van ill. akit kért és nem valami C vagy D tervet. Ennek eredménye viszont, nem egyensúly vagy normális közös stratégia kidolgozása.Most ink. fejvesztve megkeressük az edzőnk összes haverját vagy akit kér, leszarva a klub jövőjére való tekintettel. Gebasz esetén a vezetőség újra moshatja a kezét és lehet edzőt cserélni meg ráfogni mindent másra, szurkolók meg szívhatnak az 1 szezonos csapatainkkal.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#12412 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szép, pulisic - cho csere.... Kinézem a vezetőségből.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#12413 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Jöjjön csak a fiatal willian, én benne vagyok 8)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#12414 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dortmund Sancho-t is felépítette, cityből kikukázták, lassan 100 millio euros játékos. Odoi és Sancho két szélen, angol fiatal tehetségek dortmundban, akiket befutattnak, kemény. Pulisic-et majd lepasszolják nekünk, idén ugyis már csak csere, nem használják, Odoi-t meg beépitik. Nekünk meg marad a mások levetett zoknija...

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#12415 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Gaba írta:A Chelsea és a Borussia Dortmund megkezdte az egyeztetéseket a Christian Pulisic - Callum Hudson-Odoi játékoscseréről (Metro)

Pulisicet készebb játékosnak tartom,de muszáj beáldozni Odoit? :( Fiatal tehetséges ANGOL játékos,aki pár éven belül visszakerülhet a PL-be egy topcsapathoz. Hihetetlen hogy nem tanulnak a hibáikból,már ha tényleg elengedik.
Metro a legalja forrás.. De ha igaz akkor Hudson miatt örülök. Viszont talán úgy is lehetne intézni ezt hogy kicsit többet fizetünk Pulisic-ért és CHO két évre kölcsönbe megy oda.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolási pletykák

#12416 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Gaba írta:A Chelsea és a Borussia Dortmund megkezdte az egyeztetéseket a Christian Pulisic - Callum Hudson-Odoi játékoscseréről (Metro)

Pulisicet készebb játékosnak tartom,de muszáj beáldozni Odoit? :( Fiatal tehetséges ANGOL játékos,aki pár éven belül visszakerülhet a PL-be egy topcsapathoz. Hihetetlen hogy nem tanulnak a hibáikból,már ha tényleg elengedik.
Nem baj, jol fog mutatni a neve par ev mulva a szegyenlistankon De Bruyne, Lukaku es Salah mellett...
211! NEW RECORD!

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#12417 Hozzászólás Szerző: Gaba »

A Chelsea és a Borussia Dortmund megkezdte az egyeztetéseket a Christian Pulisic - Callum Hudson-Odoi játékoscseréről (Metro)

Pulisicet készebb játékosnak tartom,de muszáj beáldozni Odoit? :( Fiatal tehetséges ANGOL játékos,aki pár éven belül visszakerülhet a PL-be egy topcsapathoz. Hihetetlen hogy nem tanulnak a hibáikból,már ha tényleg elengedik.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#12418 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Egy csomó Milan drukker írását olvastam,különböző oldalakon,és annak a 90%-a azt szeretné ha Higuain maradna. Szerintük a szar csapatukkal van a baj,és nem Higuainnal.Ha több játszótársa lenne,akkor jönnének a gólok is.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#12419 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Gaba írta:
adrian1989 írta:
Gaba írta:A Juventus nyitott lenne a Higuaín-Morata cserére, viszont a torinóiak ragaszkodnak ahhoz, hogy az argentin csatár szerződésében szereplő 36 millió eurós záradék még a transzfer előtt kerüljön kifizetésre.
Gondolom azt a Milannak kéne kifizetnie és ők megkapnák végleg Higuaint akit meg elcserélnek velünk Morata-ra.
Szerintem inkább Wilson-ra kéne rámenni mert Higuain 2 hónapja nem lőtt golt a Milanba.
A Milan drukkerer rosszul vannak már a gondolatától is...Nagyon kedvelik Higuaint,és szerintük a csapatot kellene megerősíteni,mert gyengék a játékosok akik körül veszik.
Nekem ez kicsit ellentmondásos, nem lőtt gólt 2 hónapja de kedvelik? Talán jól mutat a fifába ? masra nem tudok gondolni.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#12420 Hozzászólás Szerző: Gaba »

adrian1989 írta:
Gaba írta:A Juventus nyitott lenne a Higuaín-Morata cserére, viszont a torinóiak ragaszkodnak ahhoz, hogy az argentin csatár szerződésében szereplő 36 millió eurós záradék még a transzfer előtt kerüljön kifizetésre.
Gondolom azt a Milannak kéne kifizetnie és ők megkapnák végleg Higuaint akit meg elcserélnek velünk Morata-ra.
Szerintem inkább Wilson-ra kéne rámenni mert Higuain 2 hónapja nem lőtt golt a Milanba.
A Milan drukkerer rosszul vannak már a gondolatától is...Nagyon kedvelik Higuaint,és szerintük a csapatot kellene megerősíteni,mert gyengék a játékosok akik körül veszik.

Válasz küldése