Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#8921 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Jonathan Ikonet irjak a Lille-bol, mint Havertz alternativaja. 1 honapja az osszes hiteles forras biztosra irta, hogy a nemet erkezni fog. Kivancsi lennek, hogy hol siklott ki ez az uzlet. :roll:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#8922 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Kérdés hogy a sok passzos labdakihozataloknál és a magas védővonalnál hogy muzsikál Áké. A city az teljesen más világ mint egy bornemouth, ahol végig védekezel.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolási pletykák

#8923 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Botond9797 írta:
adrian1989 írta:http://m.nemzetisport.hu/angol_labdarug ... os-2776541

Lehet nem top CB, de a mi jelenlegi védőinknél jobb jó, hogy nekünk nem volt elég jó, de egy City-be azért befér!
Nekem nem teljesen világos, hogy hol látják a helyét a City-ben. Meglepődnék, ha ilyen fizikai adottságokkal hosszú távon a négyvédős rendszer közepén számolnának vele, a balhátvéd kérdéses poszt náluk is (se Mendy, se Zinchenko helye nem biztos), ott inkább el tudom képzelni, esetleg szűrőként, de Guardiola ott egészen más típusú embereket preferál. Akénak a 3+2 védős rendszer fekszik leginkább, egyáltalán nem vagyok benne bizos, hogy Guardiola négyvédős focijában is megtalálják a legjobb pozíciót neki.
Valószínűleg Fernandinho helyére vették, aki már 35 éves, és jövőre lejár a szerződése. Felépítésükben és technikai adottságaikban eléggé hasonlítanak, és azt gondolom, hogy Guardiola 4 védős rendszerében ő lesz az egyik "hamis középhátvéd", mint Fernandinho az elmúlt években. Ez a poszt Guardiolánál egyfajta támadóbb felfogású középhátvédet takar, akinek a védekezési feladatain felül rengeteget kell szervezni a játékot, és pont emiatt támadásban plusz egy embernek számít a középpályán.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#8924 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Zouma: 28 meccs, 106 megnyert fejpárbaj (3,8 meccsenként)
Christensen: 21 meccs, 69 megnyert fejpárbaj (3,3 meccsenként)
Rüdiger: 20 meccs, 57 megnyert fejpárbaj (2,9 meccsenként)
Fernandinho: 30 meccs, 74 megnyert fejpárbaj (2,5 meccsenként)
VVD: 38 meccs, 191 megnyert fejpárbaj (5 meccsenként)

Aké: 29 meccs, 62 megnyert fejpárbaj (2,1 meccsenként)

Én megértem, miért nem Akéra esett a választás, egész szezonban szenvedtünk az ellenfél pontrúgásaival, a kis csapatok rendszeresen a levegőben nőttek fölénk, kezdőcsapatunk átlagmagassága alulról súrolja a 180-at (és ezek kb mind igazak a City-re is). Tény, hogy multifunkcionális, technikás védő, kifejezetten jól szerel. Mint minden Chelsea-nevelés, ő is közel áll a szívemhez, de észérvekkel alátámasztható, hogy miért nem őt igazoltuk le.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#8925 Hozzászólás Szerző: Dízel »

edeskeves írta:
Dízel írta:Ezek után remélem tényleg veszünk minimum 1 top kategóriás védőt. Mert oké, nem kell nekünk egy volt Chelsea-s kölyök, mert a vezetőség szerint nem elég jó ide, de akkor akarom látni ki az akiben látják az upgrade-t. :roll:
Meg nem jatszott egy percet se a cityben honnan tudod hogy be is valik majd? Varjunk meg vele, Stones utan is sirankoztak paran aztan nem valtotta meg a vilagot. Persze nem mondom hogy tutira nem valik be, de majd meglatjuk.
Masreszt meg van egy csomo ido az atigazolasi szezonbol, ha valamikor akkor most nem nagyon lehet szidni az igazolasok miatt a vezetoseget. Turelem tuti erkeznek vedok is es most ugy tunik, hogy tenyleg komolyan gondoljak az erositest.
Én nem mondtam, hogy jó vagy rossz védő, de 40 millióért egy volt chelsea-s nem volt nekünk elég jó. Tudom, hogy most fogunk tudni igazolni, ezért is irtam, kiváncsi leszek ki lesz az a játékos aki teljesítményben megfogja ütni a vezetők szemében a lécet. Mert mivel nemhoztuk vissza, így gondolom Aké nekünk kevés ide.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6756
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#8926 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Botond9797 írta:
adrian1989 írta:http://m.nemzetisport.hu/angol_labdarug ... os-2776541

Lehet nem top CB, de a mi jelenlegi védőinknél jobb jó, hogy nekünk nem volt elég jó, de egy City-be azért befér!
Nekem nem teljesen világos, hogy hol látják a helyét a City-ben. Meglepődnék, ha ilyen fizikai adottságokkal hosszú távon a négyvédős rendszer közepén számolnának vele, a balhátvéd kérdéses poszt náluk is (se Mendy, se Zinchenko helye nem biztos), ott inkább el tudom képzelni, esetleg szűrőként, de Guardiola ott egészen más típusú embereket preferál. Akénak a 3+2 védős rendszer fekszik leginkább, egyáltalán nem vagyok benne bizos, hogy Guardiola négyvédős focijában is megtalálják a legjobb pozíciót neki.
Hisz nincs egy normális állandó CB duójuk. Laporte nagyon sokat sérült, Otamendi kiöregedőben már, Stonest meg valamiért nem kedveli a kopasz. Ezért idén legtöbbször a középpályás Fernandinho vagy a fiatal ismeretlen García játszott középhátvédként. Sztem karrierje szempontjából az egyik legjobb helyre ment.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#8927 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

adrian1989 írta:http://m.nemzetisport.hu/angol_labdarug ... os-2776541

Lehet nem top CB, de a mi jelenlegi védőinknél jobb jó, hogy nekünk nem volt elég jó, de egy City-be azért befér!
Nekem nem teljesen világos, hogy hol látják a helyét a City-ben. Meglepődnék, ha ilyen fizikai adottságokkal hosszú távon a négyvédős rendszer közepén számolnának vele, a balhátvéd kérdéses poszt náluk is (se Mendy, se Zinchenko helye nem biztos), ott inkább el tudom képzelni, esetleg szűrőként, de Guardiola ott egészen más típusú embereket preferál. Akénak a 3+2 védős rendszer fekszik leginkább, egyáltalán nem vagyok benne bizos, hogy Guardiola négyvédős focijában is megtalálják a legjobb pozíciót neki.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#8928 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Dízel írta:Ezek után remélem tényleg veszünk minimum 1 top kategóriás védőt. Mert oké, nem kell nekünk egy volt Chelsea-s kölyök, mert a vezetőség szerint nem elég jó ide, de akkor akarom látni ki az akiben látják az upgrade-t. :roll:
Meg nem jatszott egy percet se a cityben honnan tudod hogy be is valik majd? Varjunk meg vele, Stones utan is sirankoztak paran aztan nem valtotta meg a vilagot. Persze nem mondom hogy tutira nem valik be, de majd meglatjuk.
Masreszt meg van egy csomo ido az atigazolasi szezonbol, ha valamikor akkor most nem nagyon lehet szidni az igazolasok miatt a vezetoseget. Turelem tuti erkeznek vedok is es most ugy tunik, hogy tenyleg komolyan gondoljak az erositest.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#8929 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Ezek után remélem tényleg veszünk minimum 1 top kategóriás védőt. Mert oké, nem kell nekünk egy volt Chelsea-s kölyök, mert a vezetőség szerint nem elég jó ide, de akkor akarom látni ki az akiben látják az upgrade-t. :roll:

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#8930 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

http://m.nemzetisport.hu/angol_labdarug ... os-2776541" onclick="window.open(this.href);return false;

Lehet nem top CB, de a mi jelenlegi védőinknél jobb jó, hogy nekünk nem volt elég jó, de egy City-be azért befér!

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4790
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#8931 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

A legújabb hírek szerint viszont sem a klubbal sem a játékossal nincs egyezség. A dortmund egy összegben akarja az átigazolási pénzt, míg a MU talán 3 év alatt fizetné ki

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#8932 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Traxver írta:
fst200 írta: Nálunk ő az ára miatt került ki a képből? KB egy éve sokat pletykáltak róla aztán tavasz óta semmi
Inkább a fizetési igénye miatt
250k-t fog kapni hetente. Nem vészes szerintem egyáltalán.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolási pletykák

#8933 Hozzászólás Szerző: Traxver »

fst200 írta: Nálunk ő az ára miatt került ki a képből? KB egy éve sokat pletykáltak róla aztán tavasz óta semmi
Inkább a fizetési igénye miatt

fst200
Hozzászólások: 905
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#8934 Hozzászólás Szerző: fst200 »

emsanya írta:
kecske01 írta:Manchester United and Dortmund have continued talks today regarding Jadon Sancho. The two clubs are confident a deal will be agreed soon.

United are expected to pay an initial €100m over 3 instalments and another €20m in performance-related add-ons.

(Source: @FabrizioRomano)
Dortmund 150 millioig is felhuzhatja beteg allatok. Új PL atigazolasi rekord varhato.
Nálunk ő az ára miatt került ki a képből? KB egy éve sokat pletykáltak róla aztán tavasz óta semmi

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#8935 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta:Manchester United and Dortmund have continued talks today regarding Jadon Sancho. The two clubs are confident a deal will be agreed soon.

United are expected to pay an initial €100m over 3 instalments and another €20m in performance-related add-ons.

(Source: @FabrizioRomano)
Dortmund 150 millioig is felhuzhatja beteg allatok. Új PL atigazolasi rekord varhato.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#8936 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Botond9797 írta:
mikel12 írta:Real Madrid left-back Sergio Reguilon is in talks to join Chelsea, with discussions already at an advanced stage. — ESPN

O is egy jo opcio, 25 millio eurorol beszelnek vagy egy kolcsonrol. Mostani spanyol bajnoksagban az egyik, hanem a legjobb balbekk volt. Igazi futobolond, tamadasokat kivaloan segiti, es a vedo munkajara sincs panasz. Alonso lomhasagahoz viszonyitva szerintem feludules lenne es upgrade.

Viszont ha csak kolcsonbe lehet elhozni, en hagynam.
Nem láttam sokat játszani, biztosan jó képességű balhátvéd, de spanyol ligából szélső hátvéd kicsit rizikós (pl. Filipe Luis) , egészen mások az elvárások egy spanyol ligás és egy Premier League bal-, és jobbhátvéddel szemben. Persze vannak pozitív példák, a kölcsön opciós joggal jó megoldás lehet, de kicsit nekem zsákbamacska az ember, és felmerül bennem a kérdés, bár tudom, a Real átigazolási politikája nem a legszakmaibb, de miért igazolták és építették be Mendy-t, ha itt egy ilyen tehetséges gyerek az akadémiáról a Marcelo utáni időkre?
ugye a végét nem gondoltad komolyan??
a Real mdg az akadémiáról beépítés? az utóbbi 10 évben ha az új Raul játszana a castillában, őt is inkább elengednék először, h jó pénzért megvehessék utána

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#8937 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

mikel12 írta:Real Madrid left-back Sergio Reguilon is in talks to join Chelsea, with discussions already at an advanced stage. — ESPN

O is egy jo opcio, 25 millio eurorol beszelnek vagy egy kolcsonrol. Mostani spanyol bajnoksagban az egyik, hanem a legjobb balbekk volt. Igazi futobolond, tamadasokat kivaloan segiti, es a vedo munkajara sincs panasz. Alonso lomhasagahoz viszonyitva szerintem feludules lenne es upgrade.

Viszont ha csak kolcsonbe lehet elhozni, en hagynam.
Nem láttam sokat játszani, biztosan jó képességű balhátvéd, de spanyol ligából szélső hátvéd kicsit rizikós (pl. Filipe Luis) , egészen mások az elvárások egy spanyol ligás és egy Premier League bal-, és jobbhátvéddel szemben. Persze vannak pozitív példák, a kölcsön opciós joggal jó megoldás lehet, de kicsit nekem zsákbamacska az ember, és felmerül bennem a kérdés, bár tudom, a Real átigazolási politikája nem a legszakmaibb, de miért igazolták és építették be Mendy-t, ha itt egy ilyen tehetséges gyerek az akadémiáról a Marcelo utáni időkre?
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#8938 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Manchester United and Dortmund have continued talks today regarding Jadon Sancho. The two clubs are confident a deal will be agreed soon.

United are expected to pay an initial €100m over 3 instalments and another €20m in performance-related add-ons.

(Source: @FabrizioRomano)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6756
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#8939 Hozzászólás Szerző: Pityee »

mikel12 írta:Real Madrid left-back Sergio Reguilon is in talks to join Chelsea, with discussions already at an advanced stage. — ESPN

O is egy jo opcio, 25 millio eurorol beszelnek vagy egy kolcsonrol. Mostani spanyol bajnoksagban az egyik, hanem a legjobb balbekk volt. Igazi futobolond, tamadasokat kivaloan segiti, es a vedo munkajara sincs panasz. Alonso lomhasagahoz viszonyitva szerintem feludules lenne es upgrade.

Viszont ha csak kolcsonbe lehet elhozni, en hagynam.
Kovacic is kölcsönbe érkezett először. Van értelme elhozni kölcsönbe is, de csak is megvásárlási opcióval.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#8940 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

mikel12 írta:Real Madrid left-back Sergio Reguilon is in talks to join Chelsea, with discussions already at an advanced stage. — ESPN

O is egy jo opcio, 25 millio eurorol beszelnek vagy egy kolcsonrol. Mostani spanyol bajnoksagban az egyik, hanem a legjobb balbekk volt. Igazi futobolond, tamadasokat kivaloan segiti, es a vedo munkajara sincs panasz. Alonso lomhasagahoz viszonyitva szerintem feludules lenne es upgrade.

Viszont ha csak kolcsonbe lehet elhozni, en hagynam.
Ha igaz a 25m euró akkor annyiért jó lenne,a Real-nak biztos nem kell mert ott van Marcelo meg Mendy is!
De ha 1 éves kölcsönbe jönne opciós joggal az is elfogadható lenne!
Szerintem ő vagy Tagliafico lennének jók,mert árban nem vészesek és szerintem egyikük sem rosszabb mint Chilwell.

Válasz küldése