Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#8881 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Egyébként pont tegnap olvastam Oblak-kal kapcsolatban, hogy a BL után meggondolja a jövőjét, hát most, hogy kiestek ki tudja. Persze nem hiszem, hogy engednének a kivásárlási árából, de ennyit érdemes megjegyezni vele kapcsolatban.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#8882 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

West Ham have put an £80m price-tag on Declan Rice amid renewed interest from Chelsea.

The Blues offered Michy Batshuayi and Ross Barkley in a swap deal but it was rejected by the Hammers, and they have little intention of selling Rice.

(Source: The Times)

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#8883 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Dante írta:Szerintem nagyon jó és fontos vétel lenne Rice és Onana is, mindkettő vezéralkat, elengedhetetlen, hogy a védelemben határozottság legyen. Viszont egyetértek azzal, hogy a "Rice érkezhet CB posztra" nettó baromság. A legtöbb készsége a pálya közepén hasznos, ellenünk is láthattuk, hogy sokat érnek a felfutásai is, amik védőként teljesen elvesznének.

Ugyanaz az eset, mint Havertz-nál, tök fasza lenne, ha mar lenne kapus, CB, LB és adtunk volna el embereket. Bár a cdm szerintem még így is előrébb van a fontossági sorrendben, mint egy új támadó. (Bayern ellen vajon miért Kova volt a legmélyebben, Kanté pedig megint box-to-box volt...)
Én is támogatom Rice leigazolását. A legideálisabb poszt számára szerintem is a középpályán, Kanté mellett 4-2-3-1-ben lenne (Kanté a legjobb teljesítményeit eddig mindig egy Rice-típusú magasabb, ütköző vkp mellett hozta). Én azt sem tartom kizártnak, hogy CB poszton is beválna Rice, Terry, aki a Villa segédedzőjeként feltételezhetően elég sok West Ham meccset végignézett és elemzett idén, és ha valamihez, a középhátvéd poszthoz alighanem kiválóan ért, instán posztolt egy közös képet, alatta egy "micsoda középhátvéd duó lennénk stb." szöveggel. Még egy indok, ami mellette szól, az a karaktere. Declan Rice vezéralkatnak tűnik, a jövő kapitánya lehetne. És egy kis nosztalgia, a Rice-Mount duó nekem mindig a Terry-Lamps kettőst juttatja eszembe.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#8884 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szerintem nagyon jó és fontos vétel lenne Rice és Onana is, mindkettő vezéralkat, elengedhetetlen, hogy a védelemben határozottság legyen. Viszont egyetértek azzal, hogy a "Rice érkezhet CB posztra" nettó baromság. A legtöbb készsége a pálya közepén hasznos, ellenünk is láthattuk, hogy sokat érnek a felfutásai is, amik védőként teljesen elvesznének.

Ugyanaz az eset, mint Havertz-nál, tök fasza lenne, ha mar lenne kapus, CB, LB és adtunk volna el embereket. Bár a cdm szerintem még így is előrébb van a fontossági sorrendben, mint egy új támadó. (Bayern ellen vajon miért Kova volt a legmélyebben, Kanté pedig megint box-to-box volt...)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#8885 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Jorginho helyett jöhet meg vezér alkat, nálunk abbol keves van. De középhátvédnek egy atletikusabb ember kéne aki stabilan játszik középhátvédet.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#8886 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Bandi írta:Nem teljesen értem ezt hogy miért tekint hirtelen most mindenki középhátvédként Rice-ra. Jó, tudom játszott már ott pályafutása során, de mióta betört a West Ham kezdőjébe, azóta szinte csak középpályásként szerepelt, vagy én tudom rosszul? Biztos megkapná a lehetőséget, mert Kanté helyett is tudna játszani meg középhátvédként is, de nem tudom hogy egy ilyen mindenes játékosra van-e most szükségünk, aki lehet hogy nem is tud magas szinten védőt játszani. Ugyanaz a véleményem mint Chilwell-nél, ha nem számít a pénz, akkor persze jöjjön, elfér mert Kanté-nak is kell a helyettes, de ha véges Abra bankszámlája, akkor inkább költsük el okosabban azt az 50 milliót amennyibe kerülne.
Venni egy olyan jatekost egy kotelezoen erositesre szorulo posztra aki ott IS tud jatszani, de az utobbi idoben nem jatszott ott, szerintem se tul jo otlet es mindenkepp olyan jatekos(ok) kell(enek) akiknek ez az eredeti posztjuk. Ha van penz szar.sig akkor oke, de ha o az eredeti terv a KH posztra akkor nem annyira tetszik.

Bandi
Hozzászólások: 2726
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#8887 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Nem teljesen értem ezt hogy miért tekint hirtelen most mindenki középhátvédként Rice-ra. Jó, tudom játszott már ott pályafutása során, de mióta betört a West Ham kezdőjébe, azóta szinte csak középpályásként szerepelt, vagy én tudom rosszul? Biztos megkapná a lehetőséget, mert Kanté helyett is tudna játszani meg középhátvédként is, de nem tudom hogy egy ilyen mindenes játékosra van-e most szükségünk, aki lehet hogy nem is tud magas szinten védőt játszani. Ugyanaz a véleményem mint Chilwell-nél, ha nem számít a pénz, akkor persze jöjjön, elfér mert Kanté-nak is kell a helyettes, de ha véges Abra bankszámlája, akkor inkább költsük el okosabban azt az 50 milliót amennyibe kerülne.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#8888 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Kép

Hmm, jó előjelek? :mrgreen:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#8889 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Amazing24 írta:West Ham have dismissed reports they have received a £50m bid from Chelsea for Declan Rice. - Sky Sports

West Ham tagadja, hogy 50 milliót ajánlottunk volna Riceért.
A forras se volt tul megbizhato. Szerintem se jarunk ott hogy ajanlatott tettunk erte. Havertz is még targyalas alatt all

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#8890 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

West Ham have dismissed reports they have received a £50m bid from Chelsea for Declan Rice. - Sky Sports

West Ham tagadja, hogy 50 milliót ajánlottunk volna Riceért.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#8891 Hozzászólás Szerző: focimark »

AC Milan have started talks with Chelsea to sign Tiemoué Bakayoko. €3M loan + €35M buy option ready to be offered as first bid. The player wants to come back.(Di Marzio, Fabrizio Romano)
Azert elegge komoly lenne ha Bakaert ennyit kapnank.

Tomi26
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2012. április 11., szerda 14:12
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Mata-Ballack
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolási pletykák

#8892 Hozzászólás Szerző: Tomi26 »

abramovich is back

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#8893 Hozzászólás Szerző: Pityee »

https://twitter.com/angelomangiante/sta ... 8083448832" onclick="window.open(this.href);return false;

Állítólag hivatalosan is 50 milliós ajánlatot nyújtottunk be a WHU-nak Riceért.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#8894 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szerintem Havertz-cel már bőven megleszünk előre, függetlenül attól, hogy milyen formációban játszunk majd. A támadóink közül Giroud és Tammy nem tud szélsőt játszani. Werner, Havertz, Ziyech, Pulisic, CHO, Mount és Ruben is szerepelt szélsőként rendszeresen. Nyilván Werner-re nem vonalszélsőként kell gondolni, Lamps majd mindenkinek kitalálja a helyét, szerepét. Mennyiségre és minőségre is jók leszünk, "csak" a potenciál realizálása a feladat, remélhetőleg a szakmai stáb megolajozza rendesen a gépezetet.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#8895 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Amazing24 írta:Havertz would be the end of Chelsea’s attacking reinforcements with the Kicker claiming Lampard will turn his attentions to signing a new goalkeeper and left-back.
Pedig egy szélső még kellene. Pulisic jó, de sérülékeny, CHO eddig nem győzött meg, részben azért, mert szintén sérülékeny. Ziyech talán megkapja a jobb oldalt. Esetleg eljátszhat a balon Mount és akár Werner is, de előbbi a középpálya közepén, utóbbi csatárposzton a leghatékonyabb. Egy ember kellene még, az én jelöltem továbbra is Benrahma.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#8896 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Havertz would be the end of Chelsea’s attacking reinforcements with the Kicker claiming Lampard will turn his attentions to signing a new goalkeeper and left-back.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#8897 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Szabi írta:
RobMayth írta:Alphonse Areola
Lehet érdemes lenne megprobálni!Szerintem még kölcsönbe is adnák!
Na ő pont semmivel nem jobb Kepanál, szerintem nagyjából egy szint a kettő. Aréola képes nagy bravúrokat bemutatni, de cserébe ordító nagy potyákat is beszedni. Nem ő kell nekünk, ha olcsón adják, akkor sem.
Főleg ezzel a névvel nem :mrgreen:

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#8898 Hozzászólás Szerző: Szabi »

RobMayth írta:Alphonse Areola
Lehet érdemes lenne megprobálni!Szerintem még kölcsönbe is adnák!
Na ő pont semmivel nem jobb Kepanál, szerintem nagyjából egy szint a kettő. Aréola képes nagy bravúrokat bemutatni, de cserébe ordító nagy potyákat is beszedni. Nem ő kell nekünk, ha olcsón adják, akkor sem.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
RobMayth
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2006. február 13., hétfő 15:37

Re: Átigazolási pletykák

#8899 Hozzászólás Szerző: RobMayth »

Alphonse Areola
Lehet érdemes lenne megprobálni!Szerintem még kölcsönbe is adnák!

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#8900 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

AwayRoller írta:Ebben az a plusz csavar, hogy a csávó, Bosz, edző volt a Heraclesnél :D
A kerdes az volt, hogy Havertz a Chelsea-be igazol e, erre o azt valaszolta, hogy nem, mert a Heraclesnel folytatja. Valamilyen szinten megerositette a nemet tavozasat ezzel. :D

Válasz küldése