Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15141 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Kifejezetten érdekelne a véleményetek az alábbi gondolatmenetemet illetően.

A minap már írtam erről, de ma mélyebben el tudtam ezen gondolkodni az újév első álmoskás munkanapján.
A lényeg, hogy nevetünk a Pool, Arsenal, stb igazolási politikáján és sajnos a sajátunk is megér egy keserű mosolyt. Volt szerencsém átélni Abramovic érkezéskor milyen érzés Real Madridnak lenni, amikor játékost szemelünk ki és ez sajnos elmúlt mostanra teljesen.

Tehát a hipotézisem: (Kérem, aki a saját véleményén túl adatokkal tud szolgálni az alátámasztására vagy megcáfolására, ossza meg.)

Szerintem egész egyszerűen nem éri meg olyan agresszor átigazlási összegekkel az elsőbbségre törekedni, mint azt teszi a City, vagy a Psg.
Vegyünk egy Liverpoolt. Tele a stadion, akkor is ha az 5. helyen állnak. Érdem szempontjából szerintem mindegy, hogy ki a 2. vagy ki az 5. Év közben értelemszerűen nem, hisz nekünk több esélyünk van befogni a Cityt, mint a Poolnak, de a bajnokavatást követő napon már csak szépségtapasz, hogy "de mi ezüstérmesek lettünk!". Szerintem ki van számolva kockás papíron, hogy az átlagos költése a Poolnak legyen X. Ezzel az X összeggel folyamatosan részt tudnak venni a bajnokok ligájában. Ahhoz, hogy bajnokok legyenek, szinte biztosra vehetően, el kellene költeniük X+250 millió fontot a következő nyáron. A Bl aranyérmet pedig nem lehet egész egyszerűen még megközelítőleg sem kiszámolni. Ergo ott csak javulnak az esélyek, de biztosra nem vehetik, hogy megnyerik, még akkor sem, ha elköltenek X+ 500 millió fontot.
Kérdés: Megéri-e elkölteni +250 millió fontot, tudva, hogy a Bl-ben mondjuk egy körrel előrébb kerülnek, és megnyerik az angol bajnokságot. A stadion már X elköltése esetén is fullon volt. Mennyivel kapna többet pl egy Pool, vagy akár mi, ha nem 3. vagy 5. helyen végeznénk, hanem szinte borítékolhatóan az első helyen. Illetve mennyivel hozna több bevételt, ha amit tudna garantálni a plusz összeg elköltése, hogy a Bl-ben egy körrel tovább megyünk?
Ez az elméletem, hogy egész egyszerűen egy angol bajnoki 3-4. helyről fellépni aranyérmessé és a Bl-ben jobb esélyek kialakítása akkora addicionális költségekkel járna, hogy nem térül meg, ergo nem költenek. Ha megérné és megtérülne, akkor felkeresnének egy dollármilliárdost: Szia, adj 1 milliárd dollárt, cserébe megnyerünk mindent a következő 2 évben. A befektető kérdése ez lenne: oké, adom, de szeretném látni a levezetést, hogy ez nekem mikor térül meg.

Nem véletlen, hogy olyan csapatok szórják a pénzt, ahol a befektetőknek ez egy nagyon drága presztízs faszméregetés és nem racionális döntés, szem előtt tartva pl Neymar árának a tényleges megtérülést. (Hisz a Psg egy 220 milliós játékos nélkül is simán bajnok lenne, a Bl-t pedig nem fogják megnyerni csak azért, mert ott van Neymar)

Vélemény?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15142 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chiellini-t mai napon szóba hozták velünk, de Conte tagadta a sajtotájékoztaton, nem igazoljuk le.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15143 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Àllítólag megtettük az első hivatalos ajànlatot Vidal-ért! 35 millió

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#15144 Hozzászólás Szerző: laczze »

Szabi írta:A MARCA ma pont azt hozta le egy madridi vezetőségi tagra hivatkozva, hogy a Realnál most Asensio fejlődése a prioritás, a szurkolók is csapatba követelik, szeretnék ha minél több játékpercet kapna, ez pedig úgy igen nehezen tudna megvalósulni, ha nyáron megérkezne hozzájuk Hazard. Ennek azért is lehet valóságalapja amellett, hogy Asensio baromi ígéretes, mert áprilisban, amikor még csak bontogatta a szárnyait, a Real már elutasította a 'Pool 50 millió eurós hivatalos ajánlatát érte... Szóval nem tudni mi az igazság, de ha távozik is Eden, remélem megkérük az árát és a mai piaci viszonyokat tekintve 150 alatt nem adjuk el.

Ha már Werner szóba került, nekem Simeone is favorit, benne is van lehetőség.
Ezt én is olvastam. De már lehozta több magyar oldal is.
Elvileg letettek Hazard megszerzéséről. Mondjuk ebbek oka lehet az is, hogy mi nem akarjuk elengedni, és/vagy Hazard sem akar menni. A Realt is mikor érdekelték a szurkolók átigazolás terén de tényleg.
Amúgy ez nekünk jó hír. Hazard nak meg kitudja.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15145 Hozzászólás Szerző: Szabi »

A MARCA ma pont azt hozta le egy madridi vezetőségi tagra hivatkozva, hogy a Realnál most Asensio fejlődése a prioritás, a szurkolók is csapatba követelik, szeretnék ha minél több játékpercet kapna, ez pedig úgy igen nehezen tudna megvalósulni, ha nyáron megérkezne hozzájuk Hazard. Ennek azért is lehet valóságalapja amellett, hogy Asensio baromi ígéretes, mert áprilisban, amikor még csak bontogatta a szárnyait, a Real már elutasította a 'Pool 50 millió eurós hivatalos ajánlatát érte... Szóval nem tudni mi az igazság, de ha távozik is Eden, remélem megkérük az árát és a mai piaci viszonyokat tekintve 150 alatt nem adjuk el.

Ha már Werner szóba került, nekem Simeone is favorit, benne is van lehetőség.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#15146 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Gaba írta:
emsanya írta:Arsenal are reportedly leading the race to sign out-of-favour Chelsea defender David Luiz, according to the Daily Express.

Az arsenal a legesélyesebb David Luiz távozásánál jelenleg.


Eden Hazard could be one step closer to the Stamford Bridge exit door after Real Madrid put in a £120m bid for the Chelsea forward, according to The Sun.


A real 120 millio fontos ajánlatnál tart Hazard-ért.


Semmi gond..Ha valóban nem kell Conte-nak,akkor vigyék.Viszont remélem lesz annyi eszük hogy Sánchez-t belevonják az üzletbe,másképpen nem adnám el nekik.Hazard maradásában még mindig reménykedek,remélem kap egy 300k fizut,mert megérdemli.Szerintem boldog ő itt,a családja is.Viszont az tény és való,hogy a Real egy játékosnak a csúcs.Legkésőbb nyáron kiderül.
az egyértelmű, hogy megérdemelné, hogy a PL legjobban fizetett játékosa legyen, mert szerintem ő a bajnokság legjobb játékosa, de nem hiszem, hogy ez a pénzről szólna.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15147 Hozzászólás Szerző: Gaba »

emsanya írta:Arsenal are reportedly leading the race to sign out-of-favour Chelsea defender David Luiz, according to the Daily Express.

Az arsenal a legesélyesebb David Luiz távozásánál jelenleg.


Eden Hazard could be one step closer to the Stamford Bridge exit door after Real Madrid put in a £120m bid for the Chelsea forward, according to The Sun.


A real 120 millio fontos ajánlatnál tart Hazard-ért.


Semmi gond..Ha valóban nem kell Conte-nak,akkor vigyék.Viszont remélem lesz annyi eszük hogy Sánchez-t belevonják az üzletbe,másképpen nem adnám el nekik.Hazard maradásában még mindig reménykedek,remélem kap egy 300k fizut,mert megérdemli.Szerintem boldog ő itt,a családja is.Viszont az tény és való,hogy a Real egy játékosnak a csúcs.Legkésőbb nyáron kiderül.

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Átigazolási pletykák

#15148 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

emsanya írta:Arsenal are reportedly leading the race to sign out-of-favour Chelsea defender David Luiz, according to the Daily Express.

Az arsenal a legesélyesebb David Luiz távozásánál jelenleg.


Eden Hazard could be one step closer to the Stamford Bridge exit door after Real Madrid put in a £120m bid for the Chelsea forward, according to The Sun.


A real 120 millio fontos ajánlatnál tart Hazard-ért.
Azaz mindkettőnek minimális valóságalapja van.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#15149 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Luizt a kátyúsokhoz nem kéne (de egyébként sztem nem fog ő elmenni még most télen)

Hazardal meg ne vicceljünk már... a minimum a 160-180 milla... de inkább tartsuk meg ha nem akar minden áron menni majd

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15150 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Arsenal are reportedly leading the race to sign out-of-favour Chelsea defender David Luiz, according to the Daily Express.

Az arsenal a legesélyesebb David Luiz távozásánál jelenleg.


Eden Hazard could be one step closer to the Stamford Bridge exit door after Real Madrid put in a £120m bid for the Chelsea forward, according to The Sun.


A real 120 millio fontos ajánlatnál tart Hazard-ért.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15151 Hozzászólás Szerző: emsanya »

béla írta:
emsanya írta:Rúgott azért még fontosnak mondható gólokat, MU ellen is befejelte a győztes gólt, engem különösebben nem érdekel hogy akkor a mezőnyben mit csinált.

De egyébként adjuk el vagy kölcsön és nézzünk végig egy újabb Salah, KDB, Lukaku sztorit. Agyrém mennyire nincs itt türelem...
Ki beszél itt a türelemről?
Csak arról van szó ,hogy egyesek azt mondják,hogy Morata szar,mások meg hülyeségekkel érvelnek amellett, hogy nem szar. Kedvencem az,hogy "Conte őt akarta ". Azt akkor mi van? Attól nem lehet szar?
(Na meg bólogatni kellene Conte minden döntéséhez? El vagyok tévedve, és ez itt az útwenger?)

Ha szar, akkor szar. Ha az első meccsén szar,akkor is szar, ha a századikon szar,akkor is szar.

Ezzel nem elküldeni akarom, de be kell látni, hogy ha ez így megy tovább ,akkor hosszú távon nem ő lesz a megoldás, ha versenyben akarunk lenni a legjobbakkal.
Nem feltétlen ellenned szólt, inkább akik már az Icardi-ra cserélnék meg hasonlók.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#15152 Hozzászólás Szerző: laczze »

Leon Goretzka érkezésével szinte biztossá vált, hogy Arturo Vidal elhagyja a Bayern München csapatát,és újra összeáll szeretett edzőjével Antonio Contéval. A fiatal német játékos azonban a hírek szerint csak nyáron csatlakozik a bajorokhoz, így erre az átigazolásra sem kerül sor a télen. //chelseafc.hu facebook//

Amúgy aki szerint szar Morata tud normális érvet adni? Mert az, hogy kihagyott 5 1v1 es ziccert attól nem értem miért szar az egész hiszen emellett jól termel
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15153 Hozzászólás Szerző: Megyó »

emsanya írta:De egyébként adjuk el vagy kölcsön és nézzünk végig egy újabb Salah, KDB, Lukaku sztorit. Agyrém mennyire nincs itt türelem...
Szerintem ez nem türelem kérdése.
Mondjuk úgy, hogy az emberek szeretnek anekdotákra építeni és ideológiákban elveszni. Ez olyan, mint a hit. Minden racionalitást mellőz és a végén mindent el lehet intézni egy "úgyis megtalálod, ha befogadod" mondattal.

Nekem minden ilyen mondattal bajom van, nem specifikusan Morata kapcsán, hanem összességében, mint például:
- jó, de ő legalább hajt
- Drogba is gyengébben kezdett nálunk, adjunk még neki 2-3 évet, hátha ő is belelendül
- nem baj, hogy gyenge a hozzáállása/szarik az egészre/szellemi fogyatékos, mert már többször játszott kiemelkedő szinten, majd megint úgy fog

Nem. Bullshit az egész. Már többször kiemeltem, hogy amikor egy ~50 millió fontos játékosról beszélünk, könnyen leírjuk, de a valóságban az 17.500.000.000 HUF. Ha te ennyi pénzt adnál, mint cég, egy játékosért, akkor is ülnél a lelátón, vagy a Tv mögött: "na sebaj, egyre jobb, már nagyjából a képessége/hozzáállása elérte a 22%-os szintet"

A focistákkal nem az a baj manapság, hogy elképesztően drágák, vagy átlagember számára értelmezhetetlen fizetést kapnak, hanem, hogy ezek mögött a pénzek mögött nincs meg az, amit az összeg láttatni akar.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolási pletykák

#15154 Hozzászólás Szerző: béla »

emsanya írta:Rúgott azért még fontosnak mondható gólokat, MU ellen is befejelte a győztes gólt, engem különösebben nem érdekel hogy akkor a mezőnyben mit csinált.

De egyébként adjuk el vagy kölcsön és nézzünk végig egy újabb Salah, KDB, Lukaku sztorit. Agyrém mennyire nincs itt türelem...
Ki beszél itt a türelemről?
Csak arról van szó ,hogy egyesek azt mondják,hogy Morata szar,mások meg hülyeségekkel érvelnek amellett, hogy nem szar. Kedvencem az,hogy "Conte őt akarta ". Azt akkor mi van? Attól nem lehet szar?
(Na meg bólogatni kellene Conte minden döntéséhez? El vagyok tévedve, és ez itt az útwenger?)

Ha szar, akkor szar. Ha az első meccsén szar,akkor is szar, ha a századikon szar,akkor is szar.

Ezzel nem elküldeni akarom, de be kell látni, hogy ha ez így megy tovább ,akkor hosszú távon nem ő lesz a megoldás, ha versenyben akarunk lenni a legjobbakkal.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára béla 2018. január 1., hétfő 16:26-kor.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15155 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Rúgott azért még fontosnak mondható gólokat, MU ellen is befejelte a győztes gólt, engem különösebben nem érdekel hogy akkor a mezőnyben mit csinált.

De egyébként adjuk el vagy kölcsön és nézzünk végig egy újabb Salah, KDB, Lukaku sztorit. Agyrém mennyire nincs itt türelem...

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolási pletykák

#15156 Hozzászólás Szerző: béla »

mikel12 írta:5-0, belefert. En tovabbra is tartom, hogy jo megoldas volt ot megvenni, de amugy a topic nevet nezve ez off tema. Kane-nel, Agueronal is vannak ilyen meccsek amikor mindent kihagynak, es semmi nem jon nekik ossze. Egy rossz labda atvetel, es mar is el kene zavarni, sajnos ez a magyar mentalitas. En meg azt nem akartam nezni meg evekig, hogy Costa meghuzza a szezon elso par honapjat utana meg alig lo golt. Nem fog kevesebbet loni Alvaro sem, higyjetek el. Mezonyben meg szerintem jobban is lehet hasznalni. Aki eszre veszi, latja, hogy egyertelmuen Conte akarta ot, es illik a jateka ide. Viszont ha mar ebben a topicban beszelgetunk errol, akkor egy csatart azert en is hoznek januarban, aki turi a padot. Nalam Gameiro lenne az elsodleges opcio, aki szinte biztos, hogy alig fog jatszani az Atletibe Diego miatt, meg hat Torres is elorebb van Simeonenel.
Emenalotol lehet tudni,hogy nem Morata volt Conte első számú célpontja, de nem is volt ellene. Szóval nem egyértelműen Conte akarta.

Más:
Aki olyanokat ír,hogy "volt egy rossz meccse" az nem nézi a meccseinket? És mellé jön a peldálózás a korábbi Stoke elleni meccsel :D vicc az egész.
Nem egy rossz meccse volt, hanem pont az a Stoke elleni volt az EGYETLEN igazán jó meccse a szezonban. Rendszeresen ugyanilyen higfost hoz a jó Alvaro. Lehet őt kedvelni, lehet benne bízni, mindenki maga dönti el. De ne hülyeségekkel ( vagy kitalációkkal) érveljünk már mellette.

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Átigazolási pletykák

#15157 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Most mutatták be Diego-t, szerintem Torrest visszahozhatnánk :D :D
Viccet félretéve, ez az első szezonja Moratanak, még szoknia kell, hogy itt nem lehet összeesni egy kis lökéstől és kíméletlenül ki kell használni minden ziccert, harciasnak kell lennie.
(Talán a Stoke ellen volt az a félpályás, cselezős gólja??! Látszik, hogy van benne potenciál.)
Ezeket figyelembe véve, bőven jó amit csinál.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#15158 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

adrian1989 írta:
becus3 írta:
adrian1989 írta:ha jól emlékszem akkor valahogy 13-17 gól közt rúgott 1. szezonjában, én sem láttam ott minden meccset, de amiket láttam nem mindig volt az a véleményem róla, hogy ő lesz az a nagy csatár a Chelsea-be aki végül is lett, ha Morata-val is ez lesz azt nem fogom bánni és azt fogom mondani, hogy örülök, hogy tévedtem vele kapcsolatban.
azt tudom, hogy a Marseille-ben is nagyon jó volt, én néztem sok Marseille meccset is még akkor mikor Michy ott játszott és nagyon örültem mikor ide igazolt csak sajnálom, hogy nem kap lehetőséget.
15 golt vert .de nem jatszott 2 honapot. A wikapedia szerint a golatlaga csak Harrynak volt jobb. De szserintem nem az a legfontosabb. Hanem az , hogy Morattanal sokkal golerzekenyebb es leegyszerusitve jobb csatár volt. Drogba 0 helyzetből rugta a gólokat, sajnos Moratta 4 helyzetből rug 0 golt. En nem tudom osszehasonlitani a két jatekost. Sajnos meg azzal a segg Costaval sem.
mert nem is lehet.
Morata más típus,de ő szerintem csak egy tucatjátékos nincs benne semmi különleges azon kívül, hogy nagyon jól fejel, de A.Carrol is jó volt fejjel :D.
Drogba-ba volt, és most Icardi az akibe még van fantázia szerintem meg H. Kane-be, nagyon más top csatárt aki évek óta hozza a 20+ gólt nem tudok aztán lehet csak én nézek kevés csapatot játszani.


Hát szerintem most Timo Werner az aki krva nagy durranás. Az a srác nagyon komoly és mocskos mód illene a csapatba.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#15159 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

becus3 írta:
adrian1989 írta:ha jól emlékszem akkor valahogy 13-17 gól közt rúgott 1. szezonjában, én sem láttam ott minden meccset, de amiket láttam nem mindig volt az a véleményem róla, hogy ő lesz az a nagy csatár a Chelsea-be aki végül is lett, ha Morata-val is ez lesz azt nem fogom bánni és azt fogom mondani, hogy örülök, hogy tévedtem vele kapcsolatban.
azt tudom, hogy a Marseille-ben is nagyon jó volt, én néztem sok Marseille meccset is még akkor mikor Michy ott játszott és nagyon örültem mikor ide igazolt csak sajnálom, hogy nem kap lehetőséget.
15 golt vert .de nem jatszott 2 honapot. A wikapedia szerint a golatlaga csak Harrynak volt jobb. De szserintem nem az a legfontosabb. Hanem az , hogy Morattanal sokkal golerzekenyebb es leegyszerusitve jobb csatár volt. Drogba 0 helyzetből rugta a gólokat, sajnos Moratta 4 helyzetből rug 0 golt. En nem tudom osszehasonlitani a két jatekost. Sajnos meg azzal a segg Costaval sem.
mert nem is lehet.
Morata más típus,de ő szerintem csak egy tucatjátékos nincs benne semmi különleges azon kívül, hogy nagyon jól fejel, de A.Carrol is jó volt fejjel :D.
Drogba-ba volt, és most Icardi az akibe még van fantázia szerintem meg H. Kane-be, nagyon más top csatárt aki évek óta hozza a 20+ gólt nem tudok aztán lehet csak én nézek kevés csapatot játszani.

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolási pletykák

#15160 Hozzászólás Szerző: becus3 »

adrian1989 írta:ha jól emlékszem akkor valahogy 13-17 gól közt rúgott 1. szezonjában, én sem láttam ott minden meccset, de amiket láttam nem mindig volt az a véleményem róla, hogy ő lesz az a nagy csatár a Chelsea-be aki végül is lett, ha Morata-val is ez lesz azt nem fogom bánni és azt fogom mondani, hogy örülök, hogy tévedtem vele kapcsolatban.
azt tudom, hogy a Marseille-ben is nagyon jó volt, én néztem sok Marseille meccset is még akkor mikor Michy ott játszott és nagyon örültem mikor ide igazolt csak sajnálom, hogy nem kap lehetőséget.
15 golt vert .de nem jatszott 2 honapot. A wikapedia szerint a golatlaga csak Harrynak volt jobb. De szserintem nem az a legfontosabb. Hanem az , hogy Morattanal sokkal golerzekenyebb es leegyszerusitve jobb csatár volt. Drogba 0 helyzetből rugta a gólokat, sajnos Moratta 4 helyzetből rug 0 golt. En nem tudom osszehasonlitani a két jatekost. Sajnos meg azzal a segg Costaval sem.

Válasz küldése