Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15101 Hozzászólás Szerző: Megyó »

kazomester írta:
Az kéne még Simeone a gusztustalan focijával... :|
Simán lehet befutónév, akkor ha Conte elmegy. Más kérdés, hogy ez az edző kirugdosás olyan, mintha újrafestenénk a trabantot.

Mellékesen, ami Conte-nak nem megy ezzel a kerettel, másnak sem fog, tehát még látszat szinten sem éri meg elküldeni/nem megtartani.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#15102 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Az kéne még Simeone a gusztustalan focijával... :|

Avatar
White
Hozzászólások: 3443
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Átigazolási pletykák

#15103 Hozzászólás Szerző: White »

Ez komolyan hihetetlen mennyire idióta a board.Barkley ? Kelleni fog mint halottnak a csòk. Aztán majd pisloghatnak amikor Hazard és Courtois lelép.
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15104 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Sp*rs NOT INTERESTED IN BARKLEY

Tottenham will not reignite their summer interest in Everton's Ross Barkley, SSNunderstands.

It is understood manager Mauricio Pochettino has other targets, including Bordeaux's Brazilian attacker Malcom.


A Tottenham időközben jelezte, hogy nem érdeklődnek Barkley iránt, inkább Malcom-ot vennék meg a Bordeaux-bol.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15105 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Caroll-Morata duo és mindent előre ívelni fejre! Poén lenne.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#15106 Hozzászólás Szerző: laczze »

Inkább az a baj, hogy akik most vannak a csapatban pl drinkwater neki kéne lenni a töltelék embernek és klasszist igazolni, nem a szar mögé egy mégnagyobb kupacot.
Drogba,Lampard,Terry <3

antimaci
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2014. január 11., szombat 15:54
Kedvenc játékos: Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15107 Hozzászólás Szerző: antimaci »

Attól, hogy egy játékos elsősorban nem a kezdőcsapatba érkezik még lehet erősítés...
Backup játékosnak szerintem tökéletes ár-értékben, ráadásul angol. A 4 belső középpályásunk amúgy sem volt életbiztosítás, főleg mióta elkezdtük a 3-5-2, 3-5-1-1 taktikát "próbálgatni". Nyilván nem egy Verratti, Koke vagy Kroos szint, de szerintem egyáltalán nem rossz igazolás. Nekem Drinkwater is kellemes meglepetés eddig

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#15108 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Николаевич írta:
Bubi írta:Csupa minőségi embereket hoznak velünk szóba. Komolyan elszomorító. Caroll? Barkley? A középszintű angol játékosok mellszobrai.

Rengeteg játékos van a piacon aki fiatal, baromi tehetséges és elérhető számunkra.
A City-ben is futballozik egy Delph meg egy Mangala, a PSG meg épp most igazolja le Lassana Diarrát. Mindenhova kellenek töltelék emberek. Az ilyen Carroll meg Barkley-féle igazolások keretbővítésre jók lehetnek.

Amúgy én nagy összegben mernék fogadni hogy Batshuayi januárban kölcsönbe megy. A VB-miatt muszáj játszania valahol, viszont eligazolni nem fog mert Conte helyzete bizonytalan, lehet hogy nyáron tiszta lappal indulhat. Úgyhogy én nem tartom elképzelhetetlennek hogy hozunk csatárt januárban, én továbbra is Vardyt tánogatnám.
igen de Barkley kinek a helyére, ott van Fabregas Drinkwater Bakayoko Kante és vannak kölcsönbe is középpályások akik vannak olyan szinten mint Barkley, sőt kitudja Barkley milyen állapotban lesz már vagy fél éve sérült és előtte sem volt valami nagy szám arra emlékszem, hogy az Evertonba is azért kritizálták mert rengeteg labdát eladott a középpályán, de ezt még megértem, hogy 15m-ért megveszik, mert a mai fociban az nem számít nagy összegnek, de Caroll könyörgöm még viccnek is rossz, még a WHU-ba sem tud kitünni, Vardy szerintem is jó megoldás lenne.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#15109 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Bubi írta:Csupa minőségi embereket hoznak velünk szóba. Komolyan elszomorító. Caroll? Barkley? A középszintű angol játékosok mellszobrai.

Rengeteg játékos van a piacon aki fiatal, baromi tehetséges és elérhető számunkra.
A City-ben is futballozik egy Delph meg egy Mangala, a PSG meg épp most igazolja le Lassana Diarrát. Mindenhova kellenek töltelék emberek. Az ilyen Carroll meg Barkley-féle igazolások keretbővítésre jók lehetnek.

Amúgy én nagy összegben mernék fogadni hogy Batshuayi januárban kölcsönbe megy. A VB-miatt muszáj játszania valahol, viszont eligazolni nem fog mert Conte helyzete bizonytalan, lehet hogy nyáron tiszta lappal indulhat. Úgyhogy én nem tartom elképzelhetetlennek hogy hozunk csatárt januárban, én továbbra is Vardyt tánogatnám.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15110 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Everton midfielder Ross Barkley is expected to have a medical at Chelsea on Friday before a £15m move to Stamford Bridge (BBC) #CFC #EFC

15 milliot siman meger. Apropenz. Szerintem a nyaron mi alltunk el az uzlettol. 30 millio helyett 15, meg hat amig serult volt egeszen idaig az Everton utalta neki a fizetest.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#15111 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

emsanya írta:Andy Carroll is the shock name on Chelsea's list of targets for January - he is wanted as backup for Alvaro Morata (Forrás: Sun)
ez nevetséges, remélem ebből nem lesz semmi bár mostanában az ilyen nevek jönnek.
eleinte bedobják a kamu nagy neveket mint pl. A.Sandro, Lemar, Vidal, Aubameyang és akkor ebből lesz Barkley, Carroll elég nagy különbség van, meg is értem Conte-t ha elmegy innen, de akár ki is fog leülni a padra biztos, hogy nem fog semmi változni.
Conte egy hosszú távú megoldás lehetne a klubnak, de úgy látszik ez itt nem fontos, csak a profit ami elég szomorú de egyben érthető is hisz ez egy üzlet amit a Chelsea jól csinál mert hasznot termel, de az biztos hogy ilyen üzlet politikával nem sokáig leszünk a top 4-be.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#15112 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Meg sem lepődök, a világ egyik legjobb edzője, semmi keresni valója nálunk. Neki egy PSG/Real/Barca lenne az ideális, ott kiteljesedhetne és olyan közegben dolgozhatna ami méltó hozzá. Nagyon szomorú leszek, ha elveszítjük őt. :( thx board

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15113 Hozzászólás Szerző: Pityee »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ir-2611379" onclick="window.open(this.href);return false;
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15114 Hozzászólás Szerző: emsanya »

focimark írta:Chelsea close in on Barkley after making new bid to Everton(Matt Law-Telegraph)
Idén még egyszer sem lépett pályára. Mire formába kerülne tavasszal, vége a szezonnak. Egy próbát megér, olcsó is, de igazán csak jövőre lehet használható szerintem.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9327
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#15115 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Csupa minőségi embereket hoznak velünk szóba. Komolyan elszomorító. Caroll? Barkley? A középszintű angol játékosok mellszobrai.

Rengeteg játékos van a piacon aki fiatal, baromi tehetséges és elérhető számunkra.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15116 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Andy Carroll is the shock name on Chelsea's list of targets for January - he is wanted as backup for Alvaro Morata (Forrás: Sun)

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#15117 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

cech19960320 írta:
Fabre posztján ott van Drinkwater. Én inkább egy BTB/ütköző emberen gondolkodnék ha már kp kell.. meg egy jobb wingbacken Moses helyére, és balra alonso mögé


Drinkwater szerintem inkább Baka és Kanté alternatívája, pláne 3 cm-es rendszerben. Ő inkább a stabilitást szállítja mint a gólokat/gólpasszokat. Barkley jóval kreatívabb, 10-est és szélsőt is jàtszott, tőle sokkal inkább várhatjuk hogy közvetlenül szerepet vállal gólokban.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#15118 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Николаевич írta:
edeskeves írta:
focimark írta:Chelsea close in on Barkley after making new bid to Everton(Matt Law-Telegraph)
Minek? Hova? Miert? Ha ilyen jatekosokat igazolnank tenyleg 1 BL gyozelem volt a cel es a tovabbiakban sz@runk ra :D
Remelem csak kacsa.
3-5-2-ben Fábregas posztján illetve szerepkörében jó lehet.. Nyáron lejàr a szerződése, elég olcsón el lehet hozni, egy próbát megér. Az utóbbi 1-2 évben nem úgy fejlődött ahogy várták tőle, de az biztos hogy nagyon tehetséges srác, talán Conte ki tud hozni belőle valamit. Sokat nem bukhatunk vele.

4 kiírásban is talpon vagyunk, úgyhogy elfér 1-2 plusz ember.
Fabre posztján ott van Drinkwater. Én inkább egy BTB/ütköző emberen gondolkodnék ha már kp kell.. meg egy jobb wingbacken Moses helyére, és balra alonso mögé

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#15119 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

edeskeves írta:
focimark írta:Chelsea close in on Barkley after making new bid to Everton(Matt Law-Telegraph)
Minek? Hova? Miert? Ha ilyen jatekosokat igazolnank tenyleg 1 BL gyozelem volt a cel es a tovabbiakban sz@runk ra :D
Remelem csak kacsa.
3-5-2-ben Fábregas posztján illetve szerepkörében jó lehet.. Nyáron lejàr a szerződése, elég olcsón el lehet hozni, egy próbát megér. Az utóbbi 1-2 évben nem úgy fejlődött ahogy várták tőle, de az biztos hogy nagyon tehetséges srác, talán Conte ki tud hozni belőle valamit. Sokat nem bukhatunk vele.

4 kiírásban is talpon vagyunk, úgyhogy elfér 1-2 plusz ember.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#15120 Hozzászólás Szerző: focimark »

edeskeves írta:
focimark írta:Chelsea close in on Barkley after making new bid to Everton(Matt Law-Telegraph)
Minek? Hova? Miert? Ha ilyen jatekosokat igazolnank tenyleg 1 BL gyozelem volt a cel es a tovabbiakban sz@runk ra :D
Remelem csak kacsa.
Mar nyaron is orvosin volt elvileg az utolso napon, de valamiert aztan megsem igazoltuk le...Most valoszinuleg mar megszerezzuk. 15millio fontot irnak, az nem sok erte, de lehet, hogy hazon belul is talalnank ilyen kepessegu kozeppalyast.

Válasz küldése