Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#14341 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Aréola-t én bírom, de az nem kérdés, hogy ő a PSG leggyengébb pontja jelenleg. Csak azért lehet kezdő, mert Trapp még nála is megbízhatatlanabb. Egyáltalán nem lenne meglepő, ha nyáron igazolnának egy top kapust, ez lehet akár Courtois is..
adrian1989 írta:
emsanya írta:Willian could leave Chelsea this summer with AC Milan joining Manchester United as joint-favourites to sign him. (Forrás: Daily Star)

Willianért beszáll a nyáron a milan is a harcba, de egyelőre még mindig a MU a favorit.
én Willian-t nem engedném el, mert azért rajta látszik az, hogy nem ügyetlen játékos sőt az egyik legjobb lehetne, ha állandósítani tudná a teljesítményét, plusz Willian elhívatott a klub iránt.
Pedro-ért jelentkezhetne be valaki azt vihetné el innen, mert ő nem ez a szint már mikor idejött akkor sem értettem minek kellett ő.
adrian1989 októberben írta:
Zanyád írta:Nem úgy néz ki, hogy bajnokok leszünk... ilyen játékkal örülhetünk az első négy helynek... megint...
még lehet az sem lesz meg ha ez így folytatják, igazolni kellett volna mert Pedro Willian nem Chelsea szintű játékosok ahogy még jó páran ebben a keretben és ami a számomra érthetetlen, hogy mi a faszért vettek meg egy Drinkwatert 35m-ért amikor tudták, hogy sérült és nem játszhat hónapokig.
Emlékeztem, hogy nemrég még sokat savaztad Willian-t, most tényleg nem genyóságból, de akkor most Chelsea-szint, avagy sem? :D
6+8+5+4+1+1+2+1

edeskeves
Hozzászólások: 3112
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#14342 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

adrian1989 írta:
laczze írta:Williant szerintem is kár lenne elengedni. Valószínüleg a padot is bírja, de ha tudná hozni a mostani teljesítményét akkor persze kezdőben a helye.
De a Mu ba semmiképp sem szabad eladni.
Matic is kb élete méccset játszotta ellenünk. Bár őt nem hiányolom, de Willian hiányozna.
Múltkor ezt nyilatkozta:
"Úgy gondolom, hogy minden embernek van egy célja a Földön. Az enyém, hogy itt legyek a Chelseanél, nem számít, hogy a padon vagy a kezdőben.”- Willian
tőle elhiszem ezt a nyilatkozatot, mert már többször is hangoztatta, hogy legenda akar lenni a Chelsea-nél.
Hullamzo a teljesitmenye nalunk teny es valo, de aki igy szereti a csapatot, mint o nem tudok ra nagyon haragudni akkor sem, ha vakon van 1-1 meccsen. Eladni semmikepp se adnam, ha hoznak egy klasszist a posztjara es mindig az epp jobb jatszik kozuluk abba beleegyeznek. Talan ot is meg jobb teljesitmenyre sarkallna, ha igazan meg kellene kuzdenie a helyeert.
Viszont nekem egy szimpatikus figura es szeretnem ha a csapatban maradna es surubben hozna azt a teljesitmenyt, amit mar meccsek ota tud. Erte is fajna a szivem, ha elveszitenenk, hozzanott mar a csapathoz.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#14343 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

laczze írta:Williant szerintem is kár lenne elengedni. Valószínüleg a padot is bírja, de ha tudná hozni a mostani teljesítményét akkor persze kezdőben a helye.
De a Mu ba semmiképp sem szabad eladni.
Matic is kb élete méccset játszotta ellenünk. Bár őt nem hiányolom, de Willian hiányozna.
Múltkor ezt nyilatkozta:
"Úgy gondolom, hogy minden embernek van egy célja a Földön. Az enyém, hogy itt legyek a Chelseanél, nem számít, hogy a padon vagy a kezdőben.”- Willian
tőle elhiszem ezt a nyilatkozatot, mert már többször is hangoztatta, hogy legenda akar lenni a Chelsea-nél.

Ma több lap is lehozta, hogy Courtois apja a PSG-vel tárgyal.
http://rangado.24.hu/tartalom/cikk/4489 ... el_targyal" onclick="window.open(this.href);return false;
nem is tudtam, hogy a gyerekei Párizsba költöztek. :D
amúgy a PSG-t sem értem minek nekik kapus ott van Areola aki fiatal és ügyes kapus, nem miatta esnek majd ki a BL-ből.
de amúgy szerintem a PSG sosem nyer BL-t mert attól, hogy össze vissza vásárolnak nem lesznek egy egységes csapat és a BL megnyeréséhez arra is nagy szükség van.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#14344 Hozzászólás Szerző: kazomester »

laczze írta:Matic is kb élete méccset játszotta ellenünk.
Biztosíthatlak, előtte ugyanolyan gané volt, mint nálunk, már rég kikezdték őt is a Mu szurkolók.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#14345 Hozzászólás Szerző: laczze »

Williant szerintem is kár lenne elengedni. Valószínüleg a padot is bírja, de ha tudná hozni a mostani teljesítményét akkor persze kezdőben a helye.
De a Mu ba semmiképp sem szabad eladni.
Matic is kb élete méccset játszotta ellenünk. Bár őt nem hiányolom, de Willian hiányozna.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#14346 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

emsanya írta:Willian could leave Chelsea this summer with AC Milan joining Manchester United as joint-favourites to sign him. (Forrás: Daily Star)

Willianért beszáll a nyáron a milan is a harcba, de egyelőre még mindig a MU a favorit.
én Willian-t nem engedném el, mert azért rajta látszik az, hogy nem ügyetlen játékos sőt az egyik legjobb lehetne, ha állandósítani tudná a teljesítményét, plusz Willian elhívatott a klub iránt.
Pedro-ért jelentkezhetne be valaki azt vihetné el innen, mert ő nem ez a szint már mikor idejött akkor sem értettem minek kellett ő.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#14347 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Pedro-t is kössék a hátára.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#14348 Hozzászólás Szerző: Bubi »

A milán tökéletes lenne neki. Az a liga és az a klub is talán a legjobb a számára. A milán legjobbja lenne.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#14349 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Willian could leave Chelsea this summer with AC Milan joining Manchester United as joint-favourites to sign him. (Forrás: Daily Star)

Willianért beszáll a nyáron a milan is a harcba, de egyelőre még mindig a MU a favorit.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#14350 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

béla írta:
Szabi írta:#Chelsea are ready for another battle with Barcelona — for £25million-rated Caen kid Yann Karamoh, on loan at Inter Milan. [Mirror]
Ezeket honnan szedik amúgy? :D
Meg £25 million-rated? :D Hát a gyerek az Interbe sem fér be
Szerintem nincs amiért ezen megdöbbenni. 25 milla jelenleg kb. annyi, mint amennyit 2,5m ért ~10 éve a focipiacon, annyikat pedig aztán tényleg minden jött-mentért kidobáltunk, akikből aztán vagy lett valaki vagy nem.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#14351 Hozzászólás Szerző: Szabi »

béla írta:
Szabi írta:#Chelsea are ready for another battle with Barcelona — for £25million-rated Caen kid Yann Karamoh, on loan at Inter Milan. [Mirror]
Ezeket honnan szedik amúgy? :D
Meg £25 million-rated? :D Hát a gyerek az Interbe sem fér be
Jó kérdés, elvileg nagy tehetség, de lehet úgy gondolkodnak a klubnál, hogy aki a Caen csapatában válik profi labdarúgóvá, rossz sehogy se lehet (Kanté). :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolási pletykák

#14352 Hozzászólás Szerző: béla »

Szabi írta:#Chelsea are ready for another battle with Barcelona — for £25million-rated Caen kid Yann Karamoh, on loan at Inter Milan. [Mirror]
Ezeket honnan szedik amúgy? :D
Meg £25 million-rated? :D Hát a gyerek az Interbe sem fér be

edeskeves
Hozzászólások: 3112
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#14353 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

emsanya írta:
Bubi írta:Dembele egy piszok nagy tehetség, még is arról cikkeznek, hogy eladná a Barca mert beilleszkedési problémái vannak, nem jön ki a csapattársakkal. Lehet, hogy neki nem tetszik, hogy Messi szolgájaként kell játszania? Végül is neki most az a legfontosabb, hogy magas szinten játszhasson rendszeresen és hogy megtanúlja állandósítani a teljesítményét, húzóemberré válni topszinten. Ehhez nem biztos, hogy a Barca a legjobb hely.

Ki-mit tud erről?
Volt egy cikk róla, hogy nehezen illeszkedik be. Családját átköltöztette barcelonába, ahol rengeteg a veszekedés, velük él. A táplálkozása pocsék, iszlám vallást követ, semmit nem evett meg a barcelona központjában, csak otthon kajált zsíros ételeket (most már szakácsot is találtak neki). És természetesen az éjszakai életben is nyomul rendesen, piál és bulik.

Szoval egy elég tróger, nehéz ügy a srác. Nem tudom egy kemény kezű edzővel javulna vagy rosszabbodna ez a helyzet.
Mar ahogy kiprovokalta maganak, hogy Barcelonaba mehessen az se volt tul etikus, aztan meg a teljesitmenye eddig kb nulla. Fizettek is erte szep kis osszeget, mondjuk azt nem ertem, hogy minek kellett nekik mikor tuti volt, hogy Coutinhot megszerzik, de o bajuk. Tul sok a macera vele kapcsolatban.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#14354 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta:Dembele egy piszok nagy tehetség, még is arról cikkeznek, hogy eladná a Barca mert beilleszkedési problémái vannak, nem jön ki a csapattársakkal. Lehet, hogy neki nem tetszik, hogy Messi szolgájaként kell játszania? Végül is neki most az a legfontosabb, hogy magas szinten játszhasson rendszeresen és hogy megtanúlja állandósítani a teljesítményét, húzóemberré válni topszinten. Ehhez nem biztos, hogy a Barca a legjobb hely.

Ki-mit tud erről?
Volt egy cikk róla, hogy nehezen illeszkedik be. Családját átköltöztette barcelonába, ahol rengeteg a veszekedés, velük él. A táplálkozása pocsék, iszlám vallást követ, semmit nem evett meg a barcelona központjában, csak otthon kajált zsíros ételeket (most már szakácsot is találtak neki). És természetesen az éjszakai életben is nyomul rendesen, piál és bulik.

Szoval egy elég tróger, nehéz ügy a srác. Nem tudom egy kemény kezű edzővel javulna vagy rosszabbodna ez a helyzet.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#14355 Hozzászólás Szerző: Szabi »

#Chelsea are ready for another battle with Barcelona — for £25million-rated Caen kid Yann Karamoh, on loan at Inter Milan. [Mirror]
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#14356 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Pogba se hepi, érte is dobhatunk egy 50 millás ajánlatot :lol:

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#14357 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Szabi írta:Na mai hírek alapján akkor nyártól összeáll a Hazard - Lewa - Dembele hármas? :D Csak nehogy augusztusban a Pedro - Carroll - Candreva trió fogadjon. :D
Uhh, álom kategória 8)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#14358 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dembele egy piszok nagy tehetség, még is arról cikkeznek, hogy eladná a Barca mert beilleszkedési problémái vannak, nem jön ki a csapattársakkal. Lehet, hogy neki nem tetszik, hogy Messi szolgájaként kell játszania? Végül is neki most az a legfontosabb, hogy magas szinten játszhasson rendszeresen és hogy megtanúlja állandósítani a teljesítményét, húzóemberré válni topszinten. Ehhez nem biztos, hogy a Barca a legjobb hely.

Ki-mit tud erről?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolási pletykák

#14359 Hozzászólás Szerző: Traxver »

edeskeves írta: Szerintem ha a Bayernt otthsgyja nyilegyenesen megy a Realhoz, hol van nekunk eselyunk ilyen kaliberu jatekosra..:D MU meg Lukaku utan nem fog ennyi penzt kifizetni megegy csatarert es Sanchez fizetese se kutya, nem tudom Lewanak mennyit kene fizetni, gyanitom hasonlot.
azt azé ne felejtsük el, hogy igaz Sancheznek van egy 350ezer fontos heti fizetése de ingyen jött, ha összeadjuk az évi kb 20 millió font környékére jön ki már pedig ez a 20 millió nem rossz egy olyan játékosé aki ingyen jött el sőt ha levesszük Mkhitaryan bérét már nem is ennyire jön ki. Egy klub vezető meg baszik rá, hogy fizetést fizet vagy átigazolási díjat. MUnak meg egy 20 millió fostalicska pénz. Az már máskérdés, hogy Lewa is ennyit kérhet fizetésként és mellé a MUnak is perkálnia kell. Csak utána Mounak főhet a feje, hogy melyik 60-70 milliós játékost játszassa.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Traxver 2018. február 26., hétfő 21:47-kor.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#14360 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Na mai hírek alapján akkor nyártól összeáll a Hazard - Lewa - Dembele hármas? :D Csak nehogy augusztusban a Pedro - Carroll - Candreva trió fogadjon. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése