Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolási pletykák

#15701 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Hawaii írta:Korábban már leírtam, hogy Sanchezre miért nincs túl sok esélyünk, de bemásolom azért ide. :)
Hawaii 2017. augusztus 2., szerda 16:41 írta:Sanchez brutál jó lenne Pedro helyett, viszont a bérigénye miatt egyszerűen nálunk nem jöhet szóba, mivel állítólag heti 400.000 fontot szeretne (nem véletlenül nem sikerült eddig senkivel se megegyeznie...). Csak összehasonlításképpen nálunk a legjobban kereső Hazard kap heti 200 ezret. Mit gondolsz, mit szólna ahhoz Hazard, ha Sanchez 2x többet keresne nála? Vagy Courtois és Kanté, akiknél közel 4x többet keresne? Azzal, ha leigazolnánk Sanchezt, vélhetően minden játékosunk - vagy legalábbis a kulcsjátékosaink - fizetését minimum 20-30%-kal meg kellene emelni, mert ilyen szintű bérdifferenciát egyik klub sem bír el. Tavaly a bérekre 217 millió font lett kifizetve, és ennek a 20%-os emelése pl máris 43,4 millió font plusz kiadást jelentene évente. A fizetésemelések után pedig máris kiderülne, hogy Sanchez mégsem olyan olcsó mulatság, mint ahogy az elsőre látszik. Ez, amit felvázoltam nyilván teljesen elméleti dolog, nem kell a számokat véresen komolyan venni, csupán a dolog pénzügyi árnyoldalát próbáltam szemléltetni.
Senki nem fog neki 400-at fizetni (max. Kínában, bár szerintem már ott se nagyon mióta új szabályok (törvények) vannak, illetve a Real-Barca-PSG triónál vannak még ilyen fizuk (Messi, CR, Bale, Neymar), de ők meg nem akarják Sanchezt), így ha azt feltételezzük, hogy marad Angliában, akkor ez amit leírál minden potenciális csapatra fennáll...(Citynél is)
Szóval szépen lejjebb fog adni az igényéből (250 körül kb., max 300), vagy nem viszi el senki, azt meg nem akarja.
Hawaii írta:
laczze írta:200.000 fontot adhatnánk neki mi is mert 400-at nem fog még a Sziti se kicsengetni neki hetente, mert az még CR fizuját is karcolná....
Nálunk van a legnagyobb esélye sikeres karrierre ezt elfogultság nélkül állíthatom, idővel vagy enged a fizujából, vagy ott rohad meg a Szarziban kevesebbért mint amennyit mi adunk neki és kupák nélkül... melyik a jobb? Ő tudja.
És az Arsenal is most lasszolhatja el pénzért.
Ha hinni lehet a pletykáknak, akkor az Arsenal 300 ezres fizu ajánlatára mondott nemet. Nyilván én is elhoznám 200 ezer fontos fizetésért, de az ő esetében nem túl reális ez az összeg, és biztos vagyok benne, hogy a City előbb fog az elképzeléseihez közelebb álló összeget felajánlani.
Persze, mert az Arsenallal tudja, hogy nem fog nyerni semmit... Egy City/Chelsea 300-ra nem hiszem, hogy nemet mondana. Ha igen akkor hitelét veszti minden eddigi hisztije, hogy neki az a legfontosabb, hogy trófeákat nyerjen.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolási pletykák

#15702 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

laczze írta:200.000 fontot adhatnánk neki mi is mert 400-at nem fog még a Sziti se kicsengetni neki hetente, mert az még CR fizuját is karcolná....
Nálunk van a legnagyobb esélye sikeres karrierre ezt elfogultság nélkül állíthatom, idővel vagy enged a fizujából, vagy ott rohad meg a Szarziban kevesebbért mint amennyit mi adunk neki és kupák nélkül... melyik a jobb? Ő tudja.
És az Arsenal is most lasszolhatja el pénzért.
Ha hinni lehet a pletykáknak, akkor az Arsenal 300 ezres fizu ajánlatára mondott nemet. Nyilván én is elhoznám 200 ezer fontos fizetésért, de az ő esetében nem túl reális ez az összeg, és biztos vagyok benne, hogy a City előbb fog az elképzeléseihez közelebb álló összeget felajánlani.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15703 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Segítsetek már ki infóval, csak mert szeretnék érveket amögé rakni, hogy Cahill kezdetését miért kell majd élveznem egész évben + miért mindenképp angol nemzetiségű játékost akarunk venni, figyelmen kívül hagyva, hogy az elérhető opciók nem kompatibilisek a csapattól elvárt eredmények volumenével.

Tehát, hogy is van most a szabály, vagy irányelv, hány angol kell a keretben? Illetve a saját nevelésű játékosok számára is van valami hasonló előírás, nem?

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15704 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Most 140k kap azt hiszem hetente.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#15705 Hozzászólás Szerző: laczze »

200.000 fontot adhatnánk neki mi is mert 400-at nem fog még a Sziti se kicsengetni neki hetente, mert az még CR fizuját is karcolná....
Nálunk van a legnagyobb esélye sikeres karrierre ezt elfogultság nélkül állíthatom, idővel vagy enged a fizujából, vagy ott rohad meg a Szarziban kevesebbért mint amennyit mi adunk neki és kupák nélkül... melyik a jobb? Ő tudja.
És az Arsenal is most lasszolhatja el pénzért.
Drogba,Lampard,Terry <3

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolási pletykák

#15706 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Korábban már leírtam, hogy Sanchezre miért nincs túl sok esélyünk, de bemásolom azért ide. :)
Hawaii 2017. augusztus 2., szerda 16:41 írta:Sanchez brutál jó lenne Pedro helyett, viszont a bérigénye miatt egyszerűen nálunk nem jöhet szóba, mivel állítólag heti 400.000 fontot szeretne (nem véletlenül nem sikerült eddig senkivel se megegyeznie...). Csak összehasonlításképpen nálunk a legjobban kereső Hazard kap heti 200 ezret. Mit gondolsz, mit szólna ahhoz Hazard, ha Sanchez 2x többet keresne nála? Vagy Courtois és Kanté, akiknél közel 4x többet keresne? Azzal, ha leigazolnánk Sanchezt, vélhetően minden játékosunk - vagy legalábbis a kulcsjátékosaink - fizetését minimum 20-30%-kal meg kellene emelni, mert ilyen szintű bérdifferenciát egyik klub sem bír el. Tavaly a bérekre 217 millió font lett kifizetve, és ennek a 20%-os emelése pl máris 43,4 millió font plusz kiadást jelentene évente. A fizetésemelések után pedig máris kiderülne, hogy Sanchez mégsem olyan olcsó mulatság, mint ahogy az elsőre látszik. Ez, amit felvázoltam nyilván teljesen elméleti dolog, nem kell a számokat véresen komolyan venni, csupán a dolog pénzügyi árnyoldalát próbáltam szemléltetni.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolási pletykák

#15707 Hozzászólás Szerző: gerawba »

gerawba 2014. május 6., kedd 18:50 írta:
Zsolti írta:A barca valószínűleg el fog adni pár embert én szívesen látnám Songot Matic mellé
http://m.nemzetisport.hu/spanyol_labdar ... et-2333837" onclick="window.open(this.href);return false;
Be lehetne próbálni inkább Fabregast aprópénzért (20-25-ért lehet elengednék), vagy Alexis Sanchezt, bár félek, hogy már nem sok maradt a volt udinei szélsőjátékából, pedig krva jó kis jobbszélső volt (ráadásul ő csak 25 éves)
A 2014-es Barca "kiárusítás" során is szerettem volna már Alexist, akkor sajnos - mint kiderült - jó nagy esélyt szalasztottunk el, mert a PL-ben minden addiginál jobb teljesítményt nyújtott, jó lenne most jóvátenni. (bár nagyon MCity-nek néz ki sajnos....)
Brutális támadósorunk lenne vele, még jó korban van, 28 éves, ha most nem, akkor tényleg soha...
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15708 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kazomester írta:Sky sources: Liverpool make bid of £55.5m to Monaco for midfielder Thomas Lemar

Valami hasonlóan váratlant húzhatnánk mi is ebben a 3 napban. Tudom nem fogunk, de na.
Salah vagy Mané helyett játszana vajon? Lemar is klasszik szélső, vagy max wb-be rakhatja be.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#15709 Hozzászólás Szerző: laczze »

Sanchez álomkategória, de kár álmodozni róla. (Azt mondjuk nem értem miért nem megyünk rá)
Pedig hatalmas vétel lenne, simán megérni 50-60 milliót, mert ennyiért szvsz elengedné az 4rsenal. Ha igazak voltak a Sandros hírek azt a pénzt ( vagy egy részét ) le kell tenni nekik.
Ox is jó lenne Conte keze alatt a rendszerünkben, legalábbis Willian nél biztos aztán legalább versenyhelyzet lenne talán akkor összeszedné magát a brazil.
Drogba,Lampard,Terry <3

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#15710 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Nehany kosza hir szerint tehetunk egy 50 millios fontos ajanlatot Sanchezert.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#15711 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Sky sources: Liverpool make bid of £55.5m to Monaco for midfielder Thomas Lemar

Valami hasonlóan váratlant húzhatnánk mi is ebben a 3 napban. Tudom nem fogunk, de na.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#15712 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

mikel12 írta:
Megyó írta:Kíváncsi vagyok, hogy a PSG játékosai eszüknél lesznek-e és dobbantanak gyorsan, vagy bizakodva végigpadozzák a szezont.

Ami még érdekes lehet, hogy az Arsenal botrányos kezdése után Sanchez vagy Özil akar-e maradni.

Máshol szerintem már nem nagyon lesz mozgás. Kötve hiszem, hogy pl. Belotti, vagy Aubameyang klubot váltana már az utolsó 3 napban.
Tegnap vegig futott egy olyan az agyamon, hogyha Coutiinhot elengednek, akkor abbol a penzbol Aubameyangot elhozhassa a Pool. A mi jatekunkba annyira nem, de a Pooleba nagyon nagy kiraly lenne. Mondjuk kotve hiszem, hogy a Dortmund elengedne utolso napokban, az ongyilkossaggal erne fel. Dembelet sem potoltak meg semkivel.
én azt olvastam, hogy Lemar-ért tesz ajánlatot a pool.
Sanchez Özil és Ox elvileg lelép az Arsenalból, és volt Henry-nak is egy nyilatkozata, hogy minek maradnának az 4rsenalba.
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ol-2588873" onclick="window.open(this.href);return false;
Dembele-t meg vele pótolnák elvileg:
http://www.fociclub.hu/2017/08/28/bvb-m ... -sajtohir/" onclick="window.open(this.href);return false;
lehetne itt csipegetni, de Sanchez tuti a City-be megy bár nem tudom minek mikor ott rengeteg a szélső és csatár, de ő tudja.
Özil nagyon gyenge lett, de a Dortmund elvileg bepróbálkozik nála.
Ox-ért meg mi és a Pool fog menni, de ha a Pool elviszi Lemart akkor nagy esélyünk lesz rá.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15713 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Megyó írta:Kíváncsi vagyok, hogy a PSG játékosai eszüknél lesznek-e és dobbantanak gyorsan, vagy bizakodva végigpadozzák a szezont.

Ami még érdekes lehet, hogy az Arsenal botrányos kezdése után Sanchez vagy Özil akar-e maradni.

Máshol szerintem már nem nagyon lesz mozgás. Kötve hiszem, hogy pl. Belotti, vagy Aubameyang klubot váltana már az utolsó 3 napban.
Tegnap vegig futott egy olyan az agyamon a Pool meccsen, hogyha Coutinhot elengednek, akkor abbol a penzbol Aubameyangot elhozhassak. A mi jatekunkba annyira nem, de a Pooleba nagyon nagy kiraly lenne. Mondjuk kotve hiszem, hogy a Dortmund elengedne utolso napokban, az ongyilkossaggal erne fel. Dembelet sem potoltak meg semkivel.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15714 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Kíváncsi vagyok, hogy a PSG játékosai eszüknél lesznek-e és dobbantanak gyorsan, vagy bizakodva végigpadozzák a szezont.

Ami még érdekes lehet, hogy az Arsenal botrányos kezdése után Sanchez vagy Özil akar-e maradni.

Máshol szerintem már nem nagyon lesz mozgás. Kötve hiszem, hogy pl. Belotti, vagy Aubameyang klubot váltana már az utolsó 3 napban.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#15715 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

emsanya írta:
Pityee írta:
emsanya írta:A PSG megegyezett a Monaco-val Mbappé-ról. 1 év kölcsön vétel és aztán 180 millio eurot fizetnek érte. Az még nem biztos, de valószinű Fabinho-t is elviszik még, hogy milyen konstrukcióban, még nem tudni.
Még mindig nem értem, hogy miért jó neki elmenni padozni a PSG-be. De állítólag túl nagyok voltak a fizetési igényei, amit a Real már nem akart neki megadni.
Biztos adnak el a Lucas, Draxler, Di Maria triobol. Kezdőbe egy laza Neymar-Cavani-Mbappé trioval rohamozhatnak majd.
én úgy olvastam, hogy Lucas-t belevonják a Fabinho üzletbe.
Di Maria Draxler kettősből jó lenne megcsípni az egyiket, mert szerintem max. 40-50 m euró közt már eladnák.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15716 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta:
emsanya írta:A PSG megegyezett a Monaco-val Mbappé-ról. 1 év kölcsön vétel és aztán 180 millio eurot fizetnek érte. Az még nem biztos, de valószinű Fabinho-t is elviszik még, hogy milyen konstrukcióban, még nem tudni.
Még mindig nem értem, hogy miért jó neki elmenni padozni a PSG-be. De állítólag túl nagyok voltak a fizetési igényei, amit a Real már nem akart neki megadni.
Biztos adnak el a Lucas, Draxler, Di Maria triobol. Kezdőbe egy laza Neymar-Cavani-Mbappé trioval rohamozhatnak majd.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15717 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta:A PSG megegyezett a Monaco-val Mbappé-ról. 1 év kölcsön vétel és aztán 180 millio eurot fizetnek érte. Az még nem biztos, de valószinű Fabinho-t is elviszik még, hogy milyen konstrukcióban, még nem tudni.
Még mindig nem értem, hogy miért jó neki elmenni padozni a PSG-be. Helyében biztos, hogy Madridba mentem volna, de állítólag túl nagyok voltak a fizetési igényei, amit a Real már nem akart neki megadni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15718 Hozzászólás Szerző: emsanya »

A PSG megegyezett a Monaco-val Mbappé-ról. 1 év kölcsön vétel és aztán 180 millio eurot fizetnek érte. Az még nem biztos, de valószinű Fabinho-t is elviszik még, hogy milyen konstrukcióban, még nem tudni.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#15719 Hozzászólás Szerző: focimark »

Pityee írta:Kaveh Solhekol @SkyKaveh
Sky Italy: Liverpool in talks to sign Renato Sanches. Monaco interested too. Agent Jorge Mendes at Monaco game now (involved in Mbappé deal)

Drinkwater helyett inkább őt kéne megpróbálni elhozni.
Bayern elvileg csak kölcsön akarja adni továbbra is, illetve úgy néz ki mindenképpen angolokat akarunk hozni. Ox,Vardy,Barkley,Drinkwater,Rose...csak angol neveket dobtak be az utóbbi időben, ami nyilván érthető, a mai keretben egyedül Tomori volt angol, de rajta kívül is csak Cahill van.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15720 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Kaveh Solhekol @SkyKaveh
Sky Italy: Liverpool in talks to sign Renato Sanches. Monaco interested too. Agent Jorge Mendes at Monaco game now (involved in Mbappé deal)

Drinkwater helyett inkább őt kéne megpróbálni elhozni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése