Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#15101 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Bubi írta:Csupa minőségi embereket hoznak velünk szóba. Komolyan elszomorító. Caroll? Barkley? A középszintű angol játékosok mellszobrai.

Rengeteg játékos van a piacon aki fiatal, baromi tehetséges és elérhető számunkra.
A City-ben is futballozik egy Delph meg egy Mangala, a PSG meg épp most igazolja le Lassana Diarrát. Mindenhova kellenek töltelék emberek. Az ilyen Carroll meg Barkley-féle igazolások keretbővítésre jók lehetnek.

Amúgy én nagy összegben mernék fogadni hogy Batshuayi januárban kölcsönbe megy. A VB-miatt muszáj játszania valahol, viszont eligazolni nem fog mert Conte helyzete bizonytalan, lehet hogy nyáron tiszta lappal indulhat. Úgyhogy én nem tartom elképzelhetetlennek hogy hozunk csatárt januárban, én továbbra is Vardyt tánogatnám.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15102 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Everton midfielder Ross Barkley is expected to have a medical at Chelsea on Friday before a £15m move to Stamford Bridge (BBC) #CFC #EFC

15 milliot siman meger. Apropenz. Szerintem a nyaron mi alltunk el az uzlettol. 30 millio helyett 15, meg hat amig serult volt egeszen idaig az Everton utalta neki a fizetest.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#15103 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

emsanya írta:Andy Carroll is the shock name on Chelsea's list of targets for January - he is wanted as backup for Alvaro Morata (Forrás: Sun)
ez nevetséges, remélem ebből nem lesz semmi bár mostanában az ilyen nevek jönnek.
eleinte bedobják a kamu nagy neveket mint pl. A.Sandro, Lemar, Vidal, Aubameyang és akkor ebből lesz Barkley, Carroll elég nagy különbség van, meg is értem Conte-t ha elmegy innen, de akár ki is fog leülni a padra biztos, hogy nem fog semmi változni.
Conte egy hosszú távú megoldás lehetne a klubnak, de úgy látszik ez itt nem fontos, csak a profit ami elég szomorú de egyben érthető is hisz ez egy üzlet amit a Chelsea jól csinál mert hasznot termel, de az biztos hogy ilyen üzlet politikával nem sokáig leszünk a top 4-be.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#15104 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Meg sem lepődök, a világ egyik legjobb edzője, semmi keresni valója nálunk. Neki egy PSG/Real/Barca lenne az ideális, ott kiteljesedhetne és olyan közegben dolgozhatna ami méltó hozzá. Nagyon szomorú leszek, ha elveszítjük őt. :( thx board

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15105 Hozzászólás Szerző: Pityee »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ir-2611379" onclick="window.open(this.href);return false;
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15106 Hozzászólás Szerző: emsanya »

focimark írta:Chelsea close in on Barkley after making new bid to Everton(Matt Law-Telegraph)
Idén még egyszer sem lépett pályára. Mire formába kerülne tavasszal, vége a szezonnak. Egy próbát megér, olcsó is, de igazán csak jövőre lehet használható szerintem.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#15107 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Csupa minőségi embereket hoznak velünk szóba. Komolyan elszomorító. Caroll? Barkley? A középszintű angol játékosok mellszobrai.

Rengeteg játékos van a piacon aki fiatal, baromi tehetséges és elérhető számunkra.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15108 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Andy Carroll is the shock name on Chelsea's list of targets for January - he is wanted as backup for Alvaro Morata (Forrás: Sun)

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#15109 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

cech19960320 írta:
Fabre posztján ott van Drinkwater. Én inkább egy BTB/ütköző emberen gondolkodnék ha már kp kell.. meg egy jobb wingbacken Moses helyére, és balra alonso mögé


Drinkwater szerintem inkább Baka és Kanté alternatívája, pláne 3 cm-es rendszerben. Ő inkább a stabilitást szállítja mint a gólokat/gólpasszokat. Barkley jóval kreatívabb, 10-est és szélsőt is jàtszott, tőle sokkal inkább várhatjuk hogy közvetlenül szerepet vállal gólokban.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#15110 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Николаевич írta:
edeskeves írta:
focimark írta:Chelsea close in on Barkley after making new bid to Everton(Matt Law-Telegraph)
Minek? Hova? Miert? Ha ilyen jatekosokat igazolnank tenyleg 1 BL gyozelem volt a cel es a tovabbiakban sz@runk ra :D
Remelem csak kacsa.
3-5-2-ben Fábregas posztján illetve szerepkörében jó lehet.. Nyáron lejàr a szerződése, elég olcsón el lehet hozni, egy próbát megér. Az utóbbi 1-2 évben nem úgy fejlődött ahogy várták tőle, de az biztos hogy nagyon tehetséges srác, talán Conte ki tud hozni belőle valamit. Sokat nem bukhatunk vele.

4 kiírásban is talpon vagyunk, úgyhogy elfér 1-2 plusz ember.
Fabre posztján ott van Drinkwater. Én inkább egy BTB/ütköző emberen gondolkodnék ha már kp kell.. meg egy jobb wingbacken Moses helyére, és balra alonso mögé

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#15111 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

edeskeves írta:
focimark írta:Chelsea close in on Barkley after making new bid to Everton(Matt Law-Telegraph)
Minek? Hova? Miert? Ha ilyen jatekosokat igazolnank tenyleg 1 BL gyozelem volt a cel es a tovabbiakban sz@runk ra :D
Remelem csak kacsa.
3-5-2-ben Fábregas posztján illetve szerepkörében jó lehet.. Nyáron lejàr a szerződése, elég olcsón el lehet hozni, egy próbát megér. Az utóbbi 1-2 évben nem úgy fejlődött ahogy várták tőle, de az biztos hogy nagyon tehetséges srác, talán Conte ki tud hozni belőle valamit. Sokat nem bukhatunk vele.

4 kiírásban is talpon vagyunk, úgyhogy elfér 1-2 plusz ember.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#15112 Hozzászólás Szerző: focimark »

edeskeves írta:
focimark írta:Chelsea close in on Barkley after making new bid to Everton(Matt Law-Telegraph)
Minek? Hova? Miert? Ha ilyen jatekosokat igazolnank tenyleg 1 BL gyozelem volt a cel es a tovabbiakban sz@runk ra :D
Remelem csak kacsa.
Mar nyaron is orvosin volt elvileg az utolso napon, de valamiert aztan megsem igazoltuk le...Most valoszinuleg mar megszerezzuk. 15millio fontot irnak, az nem sok erte, de lehet, hogy hazon belul is talalnank ilyen kepessegu kozeppalyast.

edeskeves
Hozzászólások: 3112
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15113 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

focimark írta:Chelsea close in on Barkley after making new bid to Everton(Matt Law-Telegraph)
Minek? Hova? Miert? Ha ilyen jatekosokat igazolnank tenyleg 1 BL gyozelem volt a cel es a tovabbiakban sz@runk ra :D
Remelem csak kacsa.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#15114 Hozzászólás Szerző: focimark »

Chelsea close in on Barkley after making new bid to Everton(Matt Law-Telegraph)

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#15115 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

kazomester írta:David Amoyal @DavidAmoyal
16 perccel ezelőtt

At the moment doesn’t look like Chelsea are willing to make a big offer for Alex Sandro so Juve has stopped looking for a replacement :)
én nem bánom ha nem jön A.Sandro bár én amikor láttam játszani akkor jó volt, de tény M.Alonso támadásokban nagyon ott van Sandro meg inkább a védekezésben veszi ki a részét meg a jó beadásokból, de Alonso mögé elég lenne egy olcsóbb megoldás is, nekem most Shaw jut eszembe, mert őt olcsón meglehetne szerezni a MU-tól és angol, de biztos lenne más is oda aki megcsíphető lenne jó áron.
De a támadószekcióba kéne az erősítés egy Lemar mondjuk jó megoldás lehetne, de róla is 1-2 kósza pletyka volt csak, vagy Sanchez aki olcsón megszerezhető lenne, de róla még csak pletyka sincs.
de szerintem nem fog senki érkezni a télen, ami akár nagy baj is lehet, mert nagyon nehéz lesz kiharcolni a top4-be kerülést.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#15116 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Szabi írta:Ghoulamot én sokáig nem tartottam sokra, de rengeteget fejlődött, nagy kár, hogy pont nemrég szenvedett egy teljesen ártalmatlan szituációban súlyos sérülést. Csúcsformában tolta, kérdés hogyan tud majd visszatérni. Állítólag José a nyáron vinné 60 millió euróért, ezért szeretné Grimaldo-t a Napoli a helyére.

Bár a leigazolásakor elég kevesen voltunk, akik pártolták Alonso-t és próbálták az erényeit hangsúlyozni, mostanra azért úgy veszem észre, hogy a nagy többség megbarátkozott vele, nyilván a góljainak is köszönhetően. Idén volt egy gyengébb periódusa a bajnokság elején, akkor eléggé be volt fásulva, de az utóbbi időben megint azt a kiegyensúlyozott játékot látjuk tőle, amit a teljes tavalyi szezonban. Nekem erre a posztra továbbra is bőven elég lenne egy megbízható helyettes, aki nem kerül csillagászati összegbe, de nagyjából hasonlóra képes, mint Marcos. Ez akár lehetne Bertand is, de - bármilyen furán is hangzik- lehet egy nála fiatalabb opció után kéne nézni. Nekem Ben Davies is tetszene, bár ez totál valószínűtlen. Kenedy úgy tűnik "Batshuayi-szindrómásként" van elkönyvelve Conte fejében, tehát hiába minden erőfeszítése, normális meccseken esélye nincs kezdeni. Baba szintén lutri, neki legkorábban nyáron lehet esélye megmutatni magát szerintem, feltéve ha kíváncsi rá Conte vagy ha nyáron lelép, akkor a következő edzőnk. Zappa, Moses vagy Azpi pedig csak vészmegoldásként jöhet szóba.

Az jobban aggaszt, hogy Moses eléggé visszaesett tavaly óta, nem igen volt még jó meccse ebben a szezonban.
Zappa viszont nagyon faszán szállt be tegnap és múlt héten is, talán érdemes lenne vele kezdeni 1-2 meccsen.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#15117 Hozzászólás Szerző: kazomester »

David Amoyal @DavidAmoyal
16 perccel ezelőtt

At the moment doesn’t look like Chelsea are willing to make a big offer for Alex Sandro so Juve has stopped looking for a replacement :)

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15118 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ghoulamot én sokáig nem tartottam sokra, de rengeteget fejlődött, nagy kár, hogy pont nemrég szenvedett egy teljesen ártalmatlan szituációban súlyos sérülést. Csúcsformában tolta, kérdés hogyan tud majd visszatérni. Állítólag José a nyáron vinné 60 millió euróért, ezért szeretné Grimaldo-t a Napoli a helyére.

Bár a leigazolásakor elég kevesen voltunk, akik pártolták Alonso-t és próbálták az erényeit hangsúlyozni, mostanra azért úgy veszem észre, hogy a nagy többség megbarátkozott vele, nyilván a góljainak is köszönhetően. Idén volt egy gyengébb periódusa a bajnokság elején, akkor eléggé be volt fásulva, de az utóbbi időben megint azt a kiegyensúlyozott játékot látjuk tőle, amit a teljes tavalyi szezonban. Nekem erre a posztra továbbra is bőven elég lenne egy megbízható helyettes, aki nem kerül csillagászati összegbe, de nagyjából hasonlóra képes, mint Marcos. Ez akár lehetne Bertand is, de - bármilyen furán is hangzik- lehet egy nála fiatalabb opció után kéne nézni. Nekem Ben Davies is tetszene, bár ez totál valószínűtlen. Kenedy úgy tűnik "Batshuayi-szindrómásként" van elkönyvelve Conte fejében, tehát hiába minden erőfeszítése, normális meccseken esélye nincs kezdeni. Baba szintén lutri, neki legkorábban nyáron lehet esélye megmutatni magát szerintem, feltéve ha kíváncsi rá Conte vagy ha nyáron lelép, akkor a következő edzőnk. Zappa, Moses vagy Azpi pedig csak vészmegoldásként jöhet szóba.

Az jobban aggaszt, hogy Moses eléggé visszaesett tavaly óta, nem igen volt még jó meccse ebben a szezonban.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#15119 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Az általam felsoroltak is sokkal komplexebbek. Már most komoly szintet hoznak, de talán egyelőre nem tudnának olyan stabil teljesítményt hozni mint Marcos. Ezek a srácok 20-22 évesek, Sessegnon 17.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15120 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta:Ricardo Pereira, Grimaldo, Theo Hernandez (kölcsön opcióval), Gaya, Antonio Lato.
Sessegnon aki egy darabig nagy erősítést nem jelentene, de ő a jövő angol balbekkje.
Cserének való játékosokat én is meg tudok nevezni, bár akiket emlitesz szerintem nem reálisak nálunk, vagy tudás vagy pillanatnyi helyzet miatt.
Én Bertrandnak is örülnék, de Alonsot ő sem szorítaná a padra, viszont Sandro komplexebb a spanyolnal is.

Válasz küldése