Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ede777
Hozzászólások: 449
Csatlakozott: 2009. május 30., szombat 16:43
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nagybánya

Re: Átigazolási pletykák

#11481 Hozzászólás Szerző: ede777 »

Apinho írta: Ha egy kicsit is bátrak lennének, szétnéznének házon belül, és végre lehetőséget kapnának a fiatal sikerre éhes akadémisták. A 30-asok mehetnének a búbánatba.
Ehhez kellene egy olyan edzô aki bátran használja a fiatalokat, s tud illetve akar is változtatni a taktikán, ha szükséges...nem mint ez a bagós tornatanár.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#11482 Hozzászólás Szerző: Apinho »

F@sza! Sztem ezt a Hazard dolgot most már engedjük el. Két éve már a csapból is ez folyik! Nyáron tuti elmegy, a friss sztár edző szárnyai alá. És biztos kiveszi majd a részét a Real feltámadásából. Míg itt volt imádtam, de úgy látszik most már vége. A vezetőség meg örülhet, mert baromi nyereségesek leszünk, mert venni meg nem vehetünk senkit. Főleg ha még Kante-t is elviszik. Atyaég mi lesz itt! Ha egy kicsit is bátrak lennének, szétnéznének házon belül, és végre lehetőséget kapnának a fiatal sikerre éhes akadémisták. A 30-asok mehetnének a búbánatba.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#11483 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Gaba írta:A Telegraph és a HLN jelentései szerint a Real Madrid csapata már felvette a kapcsolat a Chelseavel, Eden Hazard leigazolásáért. A kékek 100 millió £-ra becsülik Hazard árát. A belga már jelezte a Chelseanek, hogy kész elhagyni a csapatot. Az üzlet létrejöttét Zidane kinevezése tovább erősíti...
Na, akkor lehet is próbálgatni Odoi-t baloldalon. Nagy rá a sansz, hogy nem igazolhatunk, szóval még 1 évig pedro és willian fog futkosni a jobb oldalon. (Meg pulisic majd ha 2 év mulva felveszi a "pl ritmusát").
Higany valószínű marad akkor nálunk, ha beválik ha nem. Eddig semmit nem csinalt igazából, lehet mentegetni, de nem váltotta meg a világot. Időt adni egy ilyen játékosnak aki 1 évre jött több, mint nevetséges. Erős a PL tudom, de akkor PL kompatibilis csatárt kell venni.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#11484 Hozzászólás Szerző: Gaba »

A Telegraph és a HLN jelentései szerint a Real Madrid csapata már felvette a kapcsolat a Chelseavel, Eden Hazard leigazolásáért. A kékek 100 millió £-ra becsülik Hazard árát. A belga már jelezte a Chelseanek, hogy kész elhagyni a csapatot. Az üzlet létrejöttét Zidane kinevezése tovább erősíti...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#11485 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Gallion írta:Zinedine #Zidane has signed a contract until 2022 with #RealMadrid (€16M at year). He wants as the first purchase N’Golo #Kante from #Chelsea. #transfers #CFC
Oriásit huzna vele. Kanté érdekeit nézve támogatom, imádnák és mem támadóközéppályást kéne játszania, hanem labdaszerzőt amiben a legjobb a világon.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#11486 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Gallion írta:Zinedine #Zidane has signed a contract until 2022 with #RealMadrid (€16M at year). He wants as the first purchase N’Golo #Kante from #Chelsea. #transfers #CFC
Jó, mondjuk erre a nyakamat tettem volna. Látszik Zidane feltételein, hogy nem akar suttyókkal együtt dolgozni, hanem a tehetséges mellett az emberi kvalitás is fontos.

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#11487 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Zinedine #Zidane has signed a contract until 2022 with #RealMadrid (€16M at year). He wants as the first purchase N’Golo #Kante from #Chelsea. #transfers #CFC

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#11488 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Megyó írta:Mennie kellett azok után, amit elértek 3 év alatt. Csak csorbult volna a szobra. Most még tovább lehet szépítgetni. Természetesen ez is jól jött ki neki (jól csinálta).
Szerintem meg hülyeséget csinált, ebbe csak belebukhat. Ez már nem a CR féle csúcsrajáratott madrid. Mindent elért már ott amit csak lehet, mindent megnyert. Jobban tette volna, ha valami másik ligában próbál érvényesülni. Bírom Zizout, de számomra sokkal hitelesebbek azok az edzők, akik több ligában is bizonyítják a tudásukat.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#11489 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Mennie kellett azok után, amit elértek 3 év alatt. Csak csorbult volna a szobra. Most még tovább lehet szépítgetni. Természetesen ez is jól jött ki neki (jól csinálta).

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#11490 Hozzászólás Szerző: Dante »

Nem volt szó semmilyen összeveszésről, csak volt annyi esze, hogy felmérte a Real helyzetét. Most hogy már a gödör alján vannak Zidane nem bukhat, kb hasonló körülmények között váltotta Rafa-t is. A sztárokból kihozza ami van, összekaparja a csapatot és nyáron megveszi azokat az embereket akiket akar, win-win mindenkinek.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#11491 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Milyen világot élünk te jó ég, fél éve kb hogy kirúgták/felmondott Zidane, aztan meg vissza is hozzák... Azt hittem úgy összeveszett Perezzel, hogy többet szóba se állnak.
Nekem már az is durva volt amikor José visszajött hozzánk másodszorra, hát még ez.
Megőrült a világ.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#11492 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Traxver írta:
edeskeves írta:
Traxver írta:Realnál nyáron kinyílik a pénz csap...és sztem Hazard benne lesz.
mondjuk az tetszik, hogy Mbappét akarja mindenáron és nem a belgát és logikus is.
Viszont Mbappe sokkal dragabb es nehezebb megszerezni, mint Hazardt aki egyreszt olcsobb es talan (foleg igy, hogy visszatert) szeretne is odaigazolni. Mindenesetre nagyon rosszul is kijohetunk ebbol a szitubol, Zidane visszatert Madridba, Hazard konnyen ott kothet ki, valamint ha igazolni se tudunk majd...
Se uj edzo (akit allitolag szerettunk volna), se uj jatekosok es meg a legjobbunk is eligazol. Durva lenne.
de Mbappét ha most megszerzik akár 10-12 évig csúcson lehet náluk, Hazardnak meg kb 3-4 jó éve lehet még.
sztem egy Kane-Mbappé-Hazard trióból 2re lecsapnak a nyáron.
Persze, de szerintem jobb otlet lenne Hazard es mellette Vinicius aki fiatal nagyon, de eleg extra csak meg altalaban a vegen rossz donteseket hoz a rutintalansaga miatt. Szerintem hulyeseg lenne a nyakara vinni Mbappet jo dragan, lenne egy pont jo korban levo jatekosuk Hazard szemelyeben olcsobban es a jovo nagy remenysege Vinicius. Gondolom a PSG-nel Hazard aranak a 3x-t elkernek legalabb az meg tul sok, mivel szerintem nem egy jatekost fognak venni a nyaron.
Nyilvan legjobban annak orulnek ha Hazardt hagynak, csak nalam ez lenne a kezenfekvobb igazolas.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolási pletykák

#11493 Hozzászólás Szerző: Traxver »

edeskeves írta:
Traxver írta:Realnál nyáron kinyílik a pénz csap...és sztem Hazard benne lesz.
mondjuk az tetszik, hogy Mbappét akarja mindenáron és nem a belgát és logikus is.
Viszont Mbappe sokkal dragabb es nehezebb megszerezni, mint Hazardt aki egyreszt olcsobb es talan (foleg igy, hogy visszatert) szeretne is odaigazolni. Mindenesetre nagyon rosszul is kijohetunk ebbol a szitubol, Zidane visszatert Madridba, Hazard konnyen ott kothet ki, valamint ha igazolni se tudunk majd...
Se uj edzo (akit allitolag szerettunk volna), se uj jatekosok es meg a legjobbunk is eligazol. Durva lenne.
de Mbappét ha most megszerzik akár 10-12 évig csúcson lehet náluk, Hazardnak meg kb 3-4 jó éve lehet még.
sztem egy Kane-Mbappé-Hazard trióból 2re lecsapnak a nyáron.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#11494 Hozzászólás Szerző: Pityee »

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... os-2688653" onclick="window.open(this.href);return false;
Asszem ezzel el is dőlt Hazard sorsa...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#11495 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Traxver írta:Realnál nyáron kinyílik a pénz csap...és sztem Hazard benne lesz.
mondjuk az tetszik, hogy Mbappét akarja mindenáron és nem a belgát és logikus is.
Viszont Mbappe sokkal dragabb es nehezebb megszerezni, mint Hazardt aki egyreszt olcsobb es talan (foleg igy, hogy visszatert) szeretne is odaigazolni. Mindenesetre nagyon rosszul is kijohetunk ebbol a szitubol, Zidane visszatert Madridba, Hazard konnyen ott kothet ki, valamint ha igazolni se tudunk majd...
Se uj edzo (akit allitolag szerettunk volna), se uj jatekosok es meg a legjobbunk is eligazol. Durva lenne.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#11496 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nem tudom lesz-e így helye ott Hazardnak, már ha sikerül Mbappét elvinniük. Júnior nagy tehetség, érdemes játszatni, viszont kibírhat 2-4 évet míg Hazard lecseng.

Az tuti, hogy az Mbappé biznisz rekordösszeg lesz, 250-300 millió euró.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolási pletykák

#11497 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Realnál nyáron kinyílik a pénz csap...és sztem Hazard benne lesz.
mondjuk az tetszik, hogy Mbappét akarja mindenáron és nem a belgát és logikus is.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolási pletykák

#11498 Hozzászólás Szerző: béla »

FASZOM.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#11499 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Tetszenek a feltételei. Főleg, hogy Neymart nem akarja ott látni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#11500 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Zidane lesz ugy tunik ujra az edzo a Realnal.
A MARCA szerint Zidane-nak hat feltétele volt a visszatéréshez, melyeket egytől egyig elfogadott a vezetőség.

1. Totális kontroll a csapat fölött
2. Eladhatja azt, akit nem akar a csapatban látni
3. Marcelo és Isco nem eladó
4. Neymar nem lehet a Real Madrid játékosa
5. James nem térhet vissza
6. Mindent el kell követni Mbappé megszerzéséért

Ahogy arról a cikkben beszámoltunk, szinte minden forrás megerősíti, hogy 18 órától lesz egy vezetőségi ülés, utána pedig bejelentik Zizou érkezését.

Válasz küldése