Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#11461 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Tök jó video arról, hogy mennyit költöttek a klubbok 28 év alatt.
https://www.facebook.com/GiveMeSport/vi ... jk5Njk0MQ/

Érdekes látni, hogy robbantunk be, majd a city. Meg az is érdekes, hogy az utóbbi években mennyi millió eurot költöttünk, és hova jutottunk.
Sajnos az is tény, az a klub alapozza meg a jövőjét, aki pénzt tesz bele a fociba. Mondjuk ez annyira egyértelmű, mint ahogy oxigént lélegzik az emberiség ezen a bolygón.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#11462 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Újságíró: „Tegyük fel, van egy barátom, aki a Premier League-ben szerepel már hét éve, egy olyan klubnál, amely kékben futballozik. Mindent megnyert ott, amit lehet, és új kihívásra vágyik. Hívja is egy csapat, amely viszont fehérben játszik. Te mit tanácsolnál neki?”

Hazard: „A tanácsom? Vegyen egy fehér mezt, de gyorsan...”


NSO fordítás, belga újságból vették át a Hazard-Real ügy kapcsán a válogatott meccs előtt.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#11463 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

laczze írta:A belga HLN értesülései szerint a Chelsea Football Club közölte a Real Madrid C.F.el a kiszemeltje, Eden Hazard vételárát.
A Chelsea állítólag 100 millió font körüli összeget szeretne kapni Hazardért, ám a bökkenő, hogy a királyi gárda nem akar ekkora összeget fizetni egy olyan labdarúgóért, akinek már csak egy év van hátra a szerződéséből.

Az lesz belöle, hogy valami gyenge középszer játékos áráert fogjuk eladni, igazi pöcs a vezetőség!
szerintem ez egy korrekt összeg, bár én 100m eurót olvastam.
szerintem ezt a Real kifogja fizetni ha Zidane azt mondja, hogy neki Hazard kell.
én amúgy már rohadtul várom, hogy lezáruljon ez a dolog akárhogy is végződik.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#11464 Hozzászólás Szerző: Szabi »

laczze írta:A belga HLN értesülései szerint a Chelsea Football Club közölte a Real Madrid C.F.el a kiszemeltje, Eden Hazard vételárát.
A Chelsea állítólag 100 millió font körüli összeget szeretne kapni Hazardért, ám a bökkenő, hogy a királyi gárda nem akar ekkora összeget fizetni egy olyan labdarúgóért, akinek már csak egy év van hátra a szerződéséből.

Az lesz belöle, hogy valami gyenge középszer játékos áráert fogjuk eladni, igazi pöcs a vezetőség!
Állítólag 20-30 millió font a különbözet, egyelőre ennyivel adna kevesebbet a Real.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#11465 Hozzászólás Szerző: emsanya »

laczze írta:A belga HLN értesülései szerint a Chelsea Football Club közölte a Real Madrid C.F.el a kiszemeltje, Eden Hazard vételárát.
A Chelsea állítólag 100 millió font körüli összeget szeretne kapni Hazardért, ám a bökkenő, hogy a királyi gárda nem akar ekkora összeget fizetni egy olyan labdarúgóért, akinek már csak egy év van hátra a szerződéséből.

Az lesz belöle, hogy valami gyenge középszer játékos áráert fogjuk eladni, igazi pöcs a vezetőség!
Courtoist is oda adtuk ugyanezért nekik olcsón, most Hazardnál is jofejkedhetünk nekik. Majd kb 30 millioért elviszik.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#11466 Hozzászólás Szerző: laczze »

A belga HLN értesülései szerint a Chelsea Football Club közölte a Real Madrid C.F.el a kiszemeltje, Eden Hazard vételárát.
A Chelsea állítólag 100 millió font körüli összeget szeretne kapni Hazardért, ám a bökkenő, hogy a királyi gárda nem akar ekkora összeget fizetni egy olyan labdarúgóért, akinek már csak egy év van hátra a szerződéséből.

Az lesz belöle, hogy valami gyenge középszer játékos áráert fogjuk eladni, igazi pöcs a vezetőség!
Drogba,Lampard,Terry <3

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Átigazolási pletykák

#11467 Hozzászólás Szerző: tiszi »

Ezeknek az átigazolásos pletykáknak addig semmi értelme ameddig el vagyunk tiltva... (Tudom még fellebbezhetünk meg majd a CAS mondja ki a végleges szót, de akkor is.)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#11468 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Vitatkoztunk valakivel Icardiról, már nem tudom kivel. A lényeg az volt, hogy miért vették el tőle a karszalagot. Szerinte a magas bérigénye és Wanda Nara gusztustalan ténykedése miatt, az én véleményem pedig az volt, hogy az ultrákkal kialakult rossz viszonya miatt.

Úgy látszik egyikünknek se volt igaza. Nem tudom mennyi hitelt lehet adni a cikknek, de érdekes:

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... te-2689441" onclick="window.open(this.href);return false;

Én konkrétan nem is tudtam, hogy Perisic és Icardi rühellik egymást.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolási pletykák

#11469 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Николаевич írta:Csak azt nem értem hogy ha ilyen dolgokat is meg lehet húzni akkor mit sírunk a transfer ban miatt? Jovic növesszen szakállt meg álljon lábujjhegyre és majd azt mondjuk mindenkinek hogy ez Giroud.
Ez igy ahogy van gyonyuru, barcsak el tudnank passzolni Williant is a Realnak Hazard helyett, hogy csak lebarnult! :lol:
211! NEW RECORD!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#11470 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Áthozom ide mert elkanyarodtunk eléggé a topiktól.
emsanya írta: Hú nekem itt továbbra is túl sok a "ha" meg az apro betűs rész :D. Inkább megvárom melyik mezben lép pályára jövőre, az a biztos, bőven elég lesz.
Ilyen ez a popszakma :) Neymar is úgy került a PSG-be hogy a klubot birtokló Quatar Sports Investments szponzorszerződés keretein belül utalt Neymar-nak 222 millió eurót, ami éppen annyi volt mint a kivásárlási záradéka a Barcánál. Micsoda mázli, igaz?

Neymar ügyvédje besétált a Barcához és kivásárolta az ügyfelét, aztán meg szabadúszóként aláírt a PSG-hez. Ez annyira nyilvánvaló és pofátlan kikerülései a szabályoknak hogy "vizsgálódott" is az UEFA, de gondolom ott is meg lett szponzorálva pár ember a QSI által, ahogy Infantinoék is a vb-rendezés eldöntésénél, ami szintén a QSI-hez köthető. Lényeg a lényeg hogy a PSG átment a teszten, nem sértették meg a financial fair play szabályait :D

De a Neymar-féle átigazolásnak vannak még gusztustalan aspektusai, ott is megszedte magát rendesen az ügynöke - persze hogy Zahavi. Csak azt nem értem hogy ha ilyen dolgokat is meg lehet húzni akkor mit sírunk a transfer ban miatt? Jovic növesszen szakállt meg álljon lábujjhegyre és majd azt mondjuk mindenkinek hogy ez Giroud.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#11471 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Na pont téma volt Jovic :) Állítólag nagyon is érdekel minket. Nyáron szeretnénk megvenni,és a következő szezont szintén a Frankfurtnál töltené kölcsönben.Ez mindenkinek előnyös lehet.

Di Marzio has also said that there is strong interest from Barcelona, but claims that Jović ‘also likes’ Chelsea.

Eintracht Frankfurt are looking for €46m for Luka Jovic. Interest from Barcelona, Chelsea, and Man City (SPORT)

Chelsea obviously have the transfer ban to contend with, which they’re still battling.

With Jovic for example, it could work well.

Frankfurt will use their option to purchase and make the player there’s. So they won’t want to sell right away. Chelsea could sign him, and loan him back, suiting the seller.

If our ban is frozen in January, we could register him.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#11472 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

hát minden szempontból jobb lett volna ha marad Conte.
Hazard így is úgy is lelép ha tavaly nyáron ment volna még pénz is több érkezett volna, Willian Courtois David Luiz meg nem nagy veszteségek, viszont az, hogy jövőre is ezt a focit játsszuk, de már Hazard esetleg Kante nélkül az egyenlő lesz azzal, hogy még a top6 sem lesz meg.
a bl helyekért jelenleg kár aggódni nem fogunk kapni semmi engedményt a fifatól, hogy nyáron még igazolhassunk.
Jobb is hogy Zidane lett a real edzője így legalább vége ennek az unalmas Hazard sztorinak meg az álmodozásnak, hogy lehet még marad ő sem úgy teljesít már az utóbbi időben gondolom fejben már madridban van.
Kante-nak is jót tenne ha menne, mert abban a szerepkörben játszhatna amiben ő a legjobb, de ha jönne ide új edző akkor nem bánnám ha maradna, mert elég nagy lenne az esély arra, hogy Kante visszakerülne az igazi posztjára.
szerintem rohadt szar jövő elé nézünk és ezt Abra-nak köszönhetjük, mert ő az aki nem lépett közbe látva a szarabbnál szarabb igazolásokat ő az aki hagyta, hogy olyan emberek döntsenek arról ki legyen az edző meg ki érkezzen akik nem értenek hozzá, nincs még egy olyan top csapat rajtunk kívül akinek nincs sportigazgatója, minden top csapat építi a jövőt mi meg játszatjuk Pedro Willian kettőst úgy, hogy a padon ott egy CHO aki már a spursbe vagy a mu-ba stabil kezdő lenne, itt meg megy a hülye duma hogy majd 4-5 év múlva.
nálam amúgy ez lenne jövőre az ideális kezdő ha nem lehet igazolni:
Kepa, Azpi, Rüdiger, Zouma/Christensen, Emerson, Kante, RLC, Mount/Bakayoko, Pulisic, CHO, Batshuayi/Abraham.
persze ez csak az én elképzelésem ehhez kell egy olyan edző aki ért a fiatalokhoz és van töke őket használni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#11473 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dízel írta:
Pityee írta:Hazardból kinézem, hogy lelép, de Kantéból nem. Kanté nem hiszem, hogy szarban hagyja a csapatot ilyen fos időkben.
Ezt mar olvastam másnál is, de szvsz ez egy baromság. Kanténak figyelembe kell vennie karrierje szempontjából hol van és hova tarthat. Azért maradjon itt mert a klub szarban van? És vele mi lesz? Áldozza fel magát ennek a laikus, sehova se tartó klubnak az oltárán? Nagy lószart! Nyugodtan mennyen, ha úgy látja máshol kiteljesedhet és több mindent tud elérni.
Ő egy kincs, arany ember, egy percig nem szabad rá haragudni, ha elmegy. A klubnak kéne összekapnia megát kinyitni a pénztárcát és Kanté és Hazard mellé elhozni egy Isco-t, meg 2-3 klasszist, vagy fiatal tehetséget.
Itt kezdődik Kanté megbecsülése és nem ott, hogy ő nem hagyhatja szarba a csapatot.
Pontosan így van! Kantét senki se bánthatja ha elmegy. Mikor leigazoltuk akkor is kilátástalan helyzetben voltunk és minket választott. Hazardnak is jár a tisztelet hogy eddig húzza már nálunk a foshalmazban, ha akar menjen, senki se haragudhat rájuk. És igazolni meg nem fogunk már kitiltás miatt sem, ne is szopassuk őket tovább.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#11474 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pityee írta:Hazardból kinézem, hogy lelép, de Kantéból nem. Kanté nem hiszem, hogy szarban hagyja a csapatot ilyen fos időkben.
Ezt mar olvastam másnál is, de szvsz ez egy baromság. Kanténak figyelembe kell vennie karrierje szempontjából hol van és hova tarthat. Azért maradjon itt mert a klub szarban van? És vele mi lesz? Áldozza fel magát ennek a laikus, sehova se tartó klubnak az oltárán? Nagy lószart! Nyugodtan mennyen, ha úgy látja máshol kiteljesedhet és több mindent tud elérni.
Ő egy kincs, arany ember, egy percig nem szabad rá haragudni, ha elmegy. A klubnak kéne összekapnia megát kinyitni a pénztárcát és Kanté és Hazard mellé elhozni egy Isco-t, meg 2-3 klasszist, vagy fiatal tehetséget.
Itt kezdődik Kanté megbecsülése és nem ott, hogy ő nem hagyhatja szarba a csapatot.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#11475 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Hazardból kinézem, hogy lelép, de Kantéból nem. Kanté nem hiszem, hogy szarban hagyja a csapatot ilyen fos időkben.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#11476 Hozzászólás Szerző: focimark »

Erre semmi esely. Ha marad a kizaras, akkor szerintem Eden is marad, Kante meg akkor sem hiszem, hogy megy, ha igazolhatunk. Most hosszabbitott es akarmilyen nagy barmok is vannak a vezetosegben, nem fogjak a ket legjobb jatekosunkat eladni egyszerre.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#11477 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta:Beszarás lenne ha Hazard és Kanté együtt átmenne madridba. Mi pedig nem igazolhatnánk. Akkor jöhetne Tammy meg a többiek, aminek örülnék, csak Sarrinak ugyse elég jók, uj edzövel fasza lenne aki használná őket.
Gyakorlatilag hármas rablás történne, mert még Kovacic-ot sem tudnánk ugye megvenni tőlük, tehát ingyen visszakapnák Kanté és Hazard mellé még akkor is, ha a horvát nem fog kelleni nekik.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#11478 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Beszarás lenne ha Hazard és Kanté együtt átmenne madridba. Mi pedig nem igazolhatnánk. Akkor jöhetne Tammy meg a többiek, aminek örülnék, csak Sarrinak ugyse elég jók, uj edzövel fasza lenne aki használná őket.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#11479 Hozzászólás Szerző: Dízel »

kecske01 írta:Kante novemberben irt ala egy uj 5 eves szerzodest.
Ez csak azt jelenti, hogy mégjobban a zsebébe kell nyúlnia a Realnak, semmi mást. Aki a pénzt leteszi viheti bárki.
Amúgy Kanté szerintem nem megy el. A klub se olyan hülye (remélem) hogy hazard után a másik és egyben utolsó világklasszisunkat is eladjuk. Pláne, hogy nemigazolhatunk helyette.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#11480 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Kante novemberben irt ala egy uj 5 eves szerzodest.

Válasz küldése