Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#11521 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Megyó írta:A jó öreg Bubi. Mindegy milyen évet írunk, ő tudja azt is, hogy melyik 20 év alatti srác laktózérzékeny a portugál II-es ligában. Van, ami nem változik :P
:D Egyébként nagyon izgalmasnak találom a tehetségek figyelését. Még azelött fefedezni őket mielött sztárrá válnának. Egyedül vagyok vele?

Mindig követem 4-5 srác meccseit, zömében össszefoglalókból, statisztikákból, néha elcsípek 1-1 meccset is. Anno folyamatosan követtem a tartalékainkat is, de Stoch, Woods és Sinclair után feleslegesnek éreztem.

Amúgy még ToreAndre miatt lett ez a hobbim, anno ő azthiszem (volt fórumozó) személyesen is volt a tarcsi edzésein és meccsein. Mindig tartott jó kis beszámolókat a fejlődésükről:)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#11522 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Chelsea are among the interested clubs looking at Celta Vigo striker Maxi Gomez (CalcioMercato)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#11523 Hozzászólás Szerző: Megyó »

A jó öreg Bubi. Mindegy milyen évet írunk, ő tudja azt is, hogy melyik 20 év alatti srác laktózérzékeny a portugál II-es ligában. Van, ami nem változik :P

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#11524 Hozzászólás Szerző: Bubi »

cech19960320 írta:Hát Bubi... ezzel baromira alálősz az tuti
Lehet, de baromira indokolatlan lenne érte 100 milliókat fizetni.

Egyébként elég gyenge testalkat és teljesen egylábas, vannak hiányosságai.

Amúgy sem szokott a benfica ilyen összegeket kérni a tehetségeiért.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#11525 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Hát Bubi... ezzel baromira alálősz az tuti

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#11526 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szabi írta:
Bubi írta:
emsanya írta:Az As értesülése szerint a Serie A-ban szereplő Juventus a nyáron 120 millió eurós ajánlatot tesz a Benfica portugál tehetségéért, Joao Félixért.

Bubi kollega egyik mostani felfedezetje. Szerintem is nagyon jó a srác, de sajnos túl jó, kis klub vagyunk mi egy ilyen szintű sráchoz.

Fals. Senki nem fizetne ennyit ezért a srácért. Szerintem óriási tehetség, de még semmit nem bizonyított. Nem volt még egy egészséges szezonja a benficában sem.
Figyelj, a Hoffenheim csatáráért, Joelintonért a nyáron 60-at adna elvileg a Newcastle, egy kiesés elöl menekülő csapat. Tavaly még az osztrák bajnokságban játszott kölcsönben (nem a Salzburgban), idén rúgott két egyeneset a labdába és máris ennyibe kerül. :D

120 milliót szerintem se adnak érte, de nem lepődnék meg, ha de Jong árkategóriájában elvinné valaki, ha valóban ekkora őstehetség.
Az, de nem Mbappé vagy Messi szintű tehetség. Inkább olyan Kaka feeling. Fabregas szeme van a srácnak és oda is rakja ahogy a spanyol, viszont gólerős, gyors és 1:1ben is megoldja.

Én is azt tippelném, hogy olyan 40-60 millió között vált klubot.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#11527 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bubi írta:
emsanya írta:Az As értesülése szerint a Serie A-ban szereplő Juventus a nyáron 120 millió eurós ajánlatot tesz a Benfica portugál tehetségéért, Joao Félixért.

Bubi kollega egyik mostani felfedezetje. Szerintem is nagyon jó a srác, de sajnos túl jó, kis klub vagyunk mi egy ilyen szintű sráchoz.

Fals. Senki nem fizetne ennyit ezért a srácért. Szerintem óriási tehetség, de még semmit nem bizonyított. Nem volt még egy egészséges szezonja a benficában sem.
Figyelj, a Hoffenheim csatáráért, Joelintonért a nyáron 60-at adna elvileg a Newcastle, egy kiesés elöl menekülő csapat. Tavaly még az osztrák bajnokságban játszott kölcsönben (nem a Salzburgban), idén rúgott két egyeneset a labdába és máris ennyibe kerül. :D

120 milliót szerintem se adnak érte, de nem lepődnék meg, ha de Jong árkategóriájában elvinné valaki, ha valóban ekkora őstehetség.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#11528 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta:Az As értesülése szerint a Serie A-ban szereplő Juventus a nyáron 120 millió eurós ajánlatot tesz a Benfica portugál tehetségéért, Joao Félixért.

Bubi kollega egyik mostani felfedezetje. Szerintem is nagyon jó a srác, de sajnos túl jó, kis klub vagyunk mi egy ilyen szintű sráchoz.

Fals. Senki nem fizetne ennyit ezért a srácért. Szerintem óriási tehetség, de még semmit nem bizonyított. Nem volt még egy egészséges szezonja a benficában sem.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#11529 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Hivatalosan is fellebbeztunk a FIFA dontese ellen, igy varhatoan meg a nyaron igazolhatunk, viszont utana csak legkozelebb 2021 nyaran. Remelem odacsapunk nyaron.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#11530 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Az As értesülése szerint a Serie A-ban szereplő Juventus a nyáron 120 millió eurós ajánlatot tesz a Benfica portugál tehetségéért, Joao Félixért.

Bubi kollega egyik mostani felfedezetje. Szerintem is nagyon jó a srác, de sajnos túl jó, kis klub vagyunk mi egy ilyen szintű sráchoz.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#11531 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Pityee írta:http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ir-2686727
Ha esetleg úgy alakul, hogy még a nyári átigazolási időszakban igazolhatunk, akkor nagyon elnézném a jobb oldalunkon :)
Nem rá van szükségünk szerintem. Rengeteget sérült, a formája is finoman szólva ingadozó, másrészt úgy biztosan nem adnák oda nekünk, hogy Hazard érintetlen marad a deal-ben. Nézelődjünk inkább (ha megtehetjük majd) Franciaországból olcsóbban, szerintem mindenki jobban jár.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#11532 Hozzászólás Szerző: Pityee »

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ir-2686727" onclick="window.open(this.href);return false;
Ha esetleg úgy alakul, hogy még a nyári átigazolási időszakban igazolhatunk, akkor nagyon elnézném a jobb oldalunkon :)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#11533 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Real Madrid have cooled their interest in both Neymar and Kylian Mbappe and will instead focus on a summer deal for Chelsea's Eden Hazard. (London evening standard)

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolási pletykák

#11534 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

edeskeves írta:
kazomester írta:Ha az állítólagos 200hoz (hányszor írták már ezt istenem...) még hozzátehetné az eladásokat, egyáltalán nem lenne lehetetlen elérni akár a 400at sem. Az életbelépő loan szabályozás miatt kb. fel kell számolni a loan armyt + ha eladják a deadwoodot, akkor a 300-350m akár reális is lehet, mint költőpénz.
FFP?
Az FFP-t nagyon sokféleképpen ki lehet játszani. Csak 3 példát említenék:
1) Kölcsönszerződések (lásd: Higuain és Kovacic). Szinte "ingyen" jöttek, és emiatt alig van hatásuk az éves FFP-re.
2) 7-8 éves szerződések az új igazolásoknak (lásd: Kepa). Kepa ugye 72 millió fontért érkezett 7 évre és heti 195 ezret keres, vagyis évente kb 20,5 millió fontba kerül nekünk így ezáltal. Ugyanez pl 4 éves szerződés esetén 28 millió font lett volna évente.
3) A csapat tulajdonosához közel álló cégekkel kötött irreális szponzorszerződések, amely talán mind közül a legismertebb és legtöbb pénzt hozó módszer az FFP kijátszására. Jó példa erre a City Etihaddal kötött szerződése, vagy a PSG nemrégiben kötött szerződése az Accor Grouppal.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#11535 Hozzászólás Szerző: emsanya »

edeskeves írta:
kazomester írta:Ha az állítólagos 200hoz (hányszor írták már ezt istenem...) még hozzátehetné az eladásokat, egyáltalán nem lenne lehetetlen elérni akár a 400at sem. Az életbelépő loan szabályozás miatt kb. fel kell számolni a loan armyt + ha eladják a deadwoodot, akkor a 300-350m akár reális is lehet, mint költőpénz.
FFP?
Senkit nem érdekel, ki lehet játszani.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#11536 Hozzászólás Szerző: kazomester »

edeskeves írta:
kazomester írta:Ha az állítólagos 200hoz (hányszor írták már ezt istenem...) még hozzátehetné az eladásokat, egyáltalán nem lenne lehetetlen elérni akár a 400at sem. Az életbelépő loan szabályozás miatt kb. fel kell számolni a loan armyt + ha eladják a deadwoodot, akkor a 300-350m akár reális is lehet, mint költőpénz.
FFP?
Az csak az alap 200ra vonatkozna nem? Utána 1 évig nem is igazolhatnánk, és tudtommal 3 éves periódust néznek szóval gondolom megoldható lenne. De bevallom nem ástam bele magam, lehet rosszul tudom.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#11537 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

kazomester írta:Ha az állítólagos 200hoz (hányszor írták már ezt istenem...) még hozzátehetné az eladásokat, egyáltalán nem lenne lehetetlen elérni akár a 400at sem. Az életbelépő loan szabályozás miatt kb. fel kell számolni a loan armyt + ha eladják a deadwoodot, akkor a 300-350m akár reális is lehet, mint költőpénz.
FFP?

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#11538 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Ha az állítólagos 200hoz (hányszor írták már ezt istenem...) még hozzátehetné az eladásokat, egyáltalán nem lenne lehetetlen elérni akár a 400at sem. Az életbelépő loan szabályozás miatt kb. fel kell számolni a loan armyt + ha eladják a deadwoodot, akkor a 300-350m akár reális is lehet, mint költőpénz.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#11539 Hozzászólás Szerző: laczze »

Megyó írta: ha csak nem ígér be tényleg többszáz (4-500) millió euró elköltését a vezetőség.
Ebben az esetben "majdnem" mind1 hogy ki az edzőnk.
Ennyi pénzből lehetne építkezni de 1 ablak alatt lehetetlen elkölteni ennyit.
Mondjuk mi ennyi pénzt is eltudnánk úgy költeni hogy 1 év után EL ezzünk :D
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#11540 Hozzászólás Szerző: emsanya »

laczze írta:
emsanya írta:
laczze írta:Állítólag, így hogy fellebeztünk nyárig biztosan nem lép életbe az eltiltás. Szóval nyáron még igazolhatunk amit ki kell használni, és Abra Zidant akarja akinek adna 200 milliót igazolásokra, ezt több oldal lehozta magyar és angol.
Viszont akkor Sarrit nem hinném hogy elküldjük mivel nem akarunk végkielégítést fizetni a szerződése meg 1 évre volt kötve ha jól tudom. Az mondjuk bibi.
200 millio...lofasz sajnos ha azzal akar bevásárolni.
Ez sajnos igaz, viszont ha Hazard és Odoi marad akkor pár selejt elküldésével lehet 3 nagyobb nevet igazolni ami azért már bem rossz.
Ahogy korábban többen is irtátok, ligue1-es nevekkel kéne erősíteni, vagy holland ligábol ilyesmik, onnan lehetne 200 miliooért hozni értelmesebb embereket. Nem Jorginhora meg Pulisicre kidobálni 60-70 milliokat, meg Kepa jo kapus de érte meg képesek voltunk világrekordot fizetni...

Válasz küldése