Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#18081 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

AwayRoller írta:
Megyó írta:Elég gáz, hogy Cahill örökölte meg a kapitányi szalagot. Egy ilyen 6/10 játékos Terry utódja -.-"
Tegyük hozza, hogy ezzel Conte is tisztában van. Pár hete kérdezték egy sajtótájékoztatón Cahill kapitányságáról, és elég kínos volt a szitu. Végül azzal vágta ki magát a mester, hogy Terry a kapitánya a csapatnak, de mivel ő nem játszik ezért valakire rá kell húzni a szalagot. De elég hangsúlyos volt az a rész, hogy Terry a kapitány.
Ezért sem lenne utolsó ötlet Bonucci, bármikor oda lehet adni neki a csapatkapitányi karszalagot, van tekintélye, kikezdhetetlen játékosként, ahogy ízlelgetem, egyre inkább tetszene az ötlet, főleg, hogy Terry után ebből a csapatból senki sem méltó rá. Luiz sem, mert kedvelem és ezer fokon ég, de egy csapatkapitány inkább legyen higgadt és intelligens, lássa át a játékot és értse, mi történik körülötte; most, hogy nincs JT, Luiz átvehette volna a védelem irányítójának szerepét, annak ellenére, hogy a karszalag nem rajta van, de ez nem sikerült.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4823
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#18082 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Megyó írta:Elég gáz, hogy Cahill örökölte meg a kapitányi szalagot. Egy ilyen 6/10 játékos Terry utódja -.-"
Tegyük hozza, hogy ezzel Conte is tisztában van. Pár hete kérdezték egy sajtótájékoztatón Cahill kapitányságáról, és elég kínos volt a szitu. Végül azzal vágta ki magát a mester, hogy Terry a kapitánya a csapatnak, de mivel ő nem játszik ezért valakire rá kell húzni a szalagot. De elég hangsúlyos volt az a rész, hogy Terry a kapitány.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9372
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#18083 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Azpi amúgy nagyon jól teljesített anno Hazard mögött. A védekezése szinte hibátlan volt és elöl is jól megértették egymást, sokszor játszottak össze, sok sikeres szöktetésre emlékszem, olyanokra is amikor Azpi futott el a szélen egy kényszerítő után Hazarddal.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#18084 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Николаевич írta:A Bonucci-Chiellini-Barzagli védőhármas Conténél hogy nézett ki? Mármint ki hol játszott? Középről én nem venném ki Luiz-t, neki nagyon fekszik ez a swiper szerepkör, de jobb vagy bal oldalon egyértelműen erősítést jelentene Bonucci.

dankodavid írta: a posztján egyértelműen top3, ilyen játékosunk pedig jelenleg szerintem egy van, ha jóindulatú vagyok, akkor kettő.

Van Pedro, de ki a másik?
Balról kezdve, Chiellini-Bonucci-Barza volt, ahogy a válogatottban is.

A másik pedig egyértelműen Marcos Alonso.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6783
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#18085 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Azpi esetére visszatérve. Szerintem az lenne a legjobb, ha egy jó wingbacket lehetne belőle csinálni. Csak nem tudom, hogy ez mennyire lehetséges... Én nem tagadom, számomra ő az egyik legnagyobb kedvenc és nagyon sajnálnám ha pont ő szívná meg ezt a 3 védős formációt. Írták előttem, hogy Cahill örökölte meg a karszalagot.. na nálam Azpi kapná a karszalagot.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#18086 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Pityee írta:Nekem úgy tűnt, hogy maradt, ugyanúgy mint a szarzi ellen. Hisz mindkétszer a szélen szerelt és ott voltak neki a megindulásai is.
A 4rsenal ellen biztos RCB volt és Azpi ment Moses helyére. Azpi is meg szokott indulni :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6783
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#18087 Hozzászólás Szerző: Pityee »

GereZsolt írta:
Pityee írta:
kazomester írta:Tételezzük fel, hogy visszanyeri. Kerek 6 hónapja van még, hogy újra önbizalmat szerezzen és megértse a játékunkat. Habár a legutóbbi meccsünk utolsó 10 percéről lemaradtam, azt tudom, hogy Moses helyére jöt be Zouma, így feltételezem Azpi került 1 sorral feljebb. Ez 1x már megtörtént, így sztem Conte most elkezdte tesztelni, hogy milyen lenne Azpi wb-ként (ezzel egyúttal reagálva az Azpi-val kapcsolatos aggodalmadra). Luiz az idei telejsítményével sztem emgérdemli a klasszis jelzőt (ami persze nem hordozza magával, hogy jövőre is jó lesz), Zouma ha visszatér oda, ahol abbahagyta, a legjobb védőnk lehet, Christensen évek óta bizonyít (a BL-ben is), nem látom miért ne tudna kiteljesedni, és Aké is bíztató jeleket mutat. Muszáj a lyukakat betömni, ne basszunk el 40 milliókat idős játékosokra, amikor más posztokon égetőbb szükség van a fejlődésre.
Nem tolta feljebb Azpit, Zouma maradt RWB poszton.
Dehogy maradt, nézd vissza, Azpi ment szélre. Bonucci egyébkén Luiz posztján tolta.
Nekem úgy tűnt, hogy maradt, ugyanúgy mint a szarzi ellen. Hisz mindkétszer a szélen szerelt és ott voltak neki a megindulásai is. Egyébként én Bonucci és Nainggolant megvételt mindenképp támogatnám a nyáron.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2017. február 28., kedd 15:47-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9372
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#18088 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nem olyan biztos az, hogy Conte elégedett azzal amit produkálunk. Nyilván nem elégedetlen, hiszen úgy fest bajnokságot nyerünk, de tudja ő hogy játszik egy csapat amikor csúcsformában van, ha nemzetközi szinten is a legerősebbek közé sorolják.

Nem tudom mi igaz abból, hogy Conte azért távozott a juvéból mert nem kapta meg azokat a játékosokat akiket akart, én ezt olvastam/hallottam már többször is, minden esetre (nem követtem a juvét, eredményei alapján) a Juve szerintem jobb csapat volt akkor, 2014ben mint most mi, de legalább ilyen jó volt, még is dobbantott onnan.

Nem hiszem, hogy picit is félnie kellene a kezdő bontásától. Mi baj lehet abból ha Matic helyére veszünk egy Nainggolant vagy Fabinhot? Vagy Marco helyére egy jobb embert, esetleg egy klasszis jobbszélsőt...? Nem tudom elképzelni, hogy rontana a csapaton. Marco, Matic és Pedro egyértelműen töltelék figurák. Idén kezdők mert nincs jobb alternatíva, de kétlem hogy Conte elégedett lenne velük. Amúgy is kell igazolnia, csak a rotáció és a versenyhelyzet végett legalább egy Középpályást és egy Jobb szárnyat minimum, már ha nem távozik se Costa, se Willian.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolási pletykák

#18089 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Pityee írta:
kazomester írta:Tételezzük fel, hogy visszanyeri. Kerek 6 hónapja van még, hogy újra önbizalmat szerezzen és megértse a játékunkat. Habár a legutóbbi meccsünk utolsó 10 percéről lemaradtam, azt tudom, hogy Moses helyére jöt be Zouma, így feltételezem Azpi került 1 sorral feljebb. Ez 1x már megtörtént, így sztem Conte most elkezdte tesztelni, hogy milyen lenne Azpi wb-ként (ezzel egyúttal reagálva az Azpi-val kapcsolatos aggodalmadra). Luiz az idei telejsítményével sztem emgérdemli a klasszis jelzőt (ami persze nem hordozza magával, hogy jövőre is jó lesz), Zouma ha visszatér oda, ahol abbahagyta, a legjobb védőnk lehet, Christensen évek óta bizonyít (a BL-ben is), nem látom miért ne tudna kiteljesedni, és Aké is bíztató jeleket mutat. Muszáj a lyukakat betömni, ne basszunk el 40 milliókat idős játékosokra, amikor más posztokon égetőbb szükség van a fejlődésre.
Nem tolta feljebb Azpit, Zouma maradt RWB poszton.
Dehogy maradt, nézd vissza, Azpi ment szélre. Bonucci egyébkén Luiz posztján tolta.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6783
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#18090 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:Tételezzük fel, hogy visszanyeri. Kerek 6 hónapja van még, hogy újra önbizalmat szerezzen és megértse a játékunkat. Habár a legutóbbi meccsünk utolsó 10 percéről lemaradtam, azt tudom, hogy Moses helyére jöt be Zouma, így feltételezem Azpi került 1 sorral feljebb. Ez 1x már megtörtént, így sztem Conte most elkezdte tesztelni, hogy milyen lenne Azpi wb-ként (ezzel egyúttal reagálva az Azpi-val kapcsolatos aggodalmadra). Luiz az idei telejsítményével sztem emgérdemli a klasszis jelzőt (ami persze nem hordozza magával, hogy jövőre is jó lesz), Zouma ha visszatér oda, ahol abbahagyta, a legjobb védőnk lehet, Christensen évek óta bizonyít (a BL-ben is), nem látom miért ne tudna kiteljesedni, és Aké is bíztató jeleket mutat. Muszáj a lyukakat betömni, ne basszunk el 40 milliókat idős játékosokra, amikor más posztokon égetőbb szükség van a fejlődésre.
Nem tolta feljebb Azpit, Zouma maradt RWB poszton.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#18091 Hozzászólás Szerző: Megyó »

:) Szerintem továbbra sem fogja Conte megbontani a csapatot. Nálam Kurtoá, Luiz, Kanté, Hazard, Costa éri el azt a szintet, hogy én is a kezdőbe raknám őket. Azpi az egyetlen kivétel, ő eléri, de nem jó neki a 3 védős rendszer...

Nézzétek, szerintem Matic helyett lesz másik játékos és legjobb esetben még valóban egy védő jön, de az is ki helyett? Kötve hiszem, hogy kitenné a bevált (?) védő 3-as egyikét is. A közösen leadott jó teljesítmény és eredmény hátulütője, hogy menedzseri szinten nem éri meg belenyúlni a csapatba... Szurkolóként nekem nem azaz érdekem, hogy Pedro legyen a a pályán, de menedzserként nem érdekel, hogy fogatlan vagy púpos a játékosom, csak hozza az eredményeket.

Szerintem sem tudunk így Blt nyerni. De ki mondta volna meg, hogy bajnokságot nyerünk ezzel a kerettel?

Elég gáz, hogy Cahill örökölte meg a kapitányi szalagot. Egy ilyen 6/10 játékos Terry utódja -.-"

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#18092 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

A Bonucci-Chiellini-Barzagli védőhármas Conténél hogy nézett ki? Mármint ki hol játszott? Középről én nem venném ki Luiz-t, neki nagyon fekszik ez a swiper szerepkör, de jobb vagy bal oldalon egyértelműen erősítést jelentene Bonucci.

dankodavid írta: a posztján egyértelműen top3, ilyen játékosunk pedig jelenleg szerintem egy van, ha jóindulatú vagyok, akkor kettő.

Van Pedro, de ki a másik?

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#18093 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

kazomester írta:
dankodavid írta:Bonucci bármelyik jelenlegi védőnket a játék majdnem minden elemében kenterbe veri, ezt természetesen lehet vitatni, de nagyjából annyira értelmes, mint mondjuk az egyházak társadalmi fontossága mellett érvelni. Kerül, amibe kerül, ha mozdítható -és a faszfejezés után erre van esély-, meg kell próbálni megszerezni, ugyanis pont az a BL-contender és a BL-győztes csapatok közötti különbség, hogy Cahill vagy Bonucci játszik belső védőt, a posztján egyértelműen top3, ilyen játékosunk pedig jelenleg szerintem egy van, ha jóindulatú vagyok, akkor kettő.
Senki nem vitatta és nem is állította az ellenkezőjét. Felőlem megvehetjük, de a lényeg, hogy ne menjen a többi poszt rovására.
Ezért nem is idéztem senkit.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#18094 Hozzászólás Szerző: kazomester »

dankodavid írta:Bonucci bármelyik jelenlegi védőnket a játék majdnem minden elemében kenterbe veri, ezt természetesen lehet vitatni, de nagyjából annyira értelmes, mint mondjuk az egyházak társadalmi fontossága mellett érvelni. Kerül, amibe kerül, ha mozdítható -és a faszfejezés után erre van esély-, meg kell próbálni megszerezni, ugyanis pont az a BL-contender és a BL-győztes csapatok közötti különbség, hogy Cahill vagy Bonucci játszik belső védőt, a posztján egyértelműen top3, ilyen játékosunk pedig jelenleg szerintem egy van, ha jóindulatú vagyok, akkor kettő.
Senki nem vitatta és nem is állította az ellenkezőjét. Felőlem megvehetjük, de a lényeg, hogy ne menjen a többi poszt rovására.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#18095 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Bonucci bármelyik jelenlegi védőnket a játék majdnem minden elemében kenterbe veri, ezt természetesen lehet vitatni, de nagyjából annyira értelmes, mint mondjuk az egyházak társadalmi fontossága mellett érvelni. Kerül, amibe kerül, ha mozdítható -és a faszfejezés után erre van esély-, meg kell próbálni megszerezni, ugyanis pont az a BL-contender és a BL-győztes csapatok közötti különbség, hogy Cahill vagy Bonucci játszik belső védőt, a posztján egyértelműen top3, ilyen játékosunk pedig jelenleg szerintem egy van, ha jóindulatú vagyok, akkor kettő.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#18096 Hozzászólás Szerző: kazomester »

laczze írta:Ha Zouma egyáltalán visszanyeri a régi formáját, mert akkor nem kérdés a helye. Azpi viszont engem aggaszt, rendszeresen kapjuk róla a főleg fejes gólokat. És azért az sem utolsó szempont, hogy jövőre a BL ben is helyt kell állnunk ( a címvédés mellett) és ott viszont már kell a klasszis ember.
Persze Aké,Christensen is majd a bajnokságban és a kupában kapja meg a lehetőséget de egy Bonucci féle klasszis hátvéd ahhoz, hogy a cél a kupák megnyerése legyen szerintem elengedhetetlen.
Tételezzük fel, hogy visszanyeri. Kerek 6 hónapja van még, hogy újra önbizalmat szerezzen és megértse a játékunkat. Habár a legutóbbi meccsünk utolsó 10 percéről lemaradtam, azt tudom, hogy Moses helyére jöt be Zouma, így feltételezem Azpi került 1 sorral feljebb. Ez 1x már megtörtént, így sztem Conte most elkezdte tesztelni, hogy milyen lenne Azpi wb-ként (ezzel egyúttal reagálva az Azpi-val kapcsolatos aggodalmadra). Luiz az idei telejsítményével sztem emgérdemli a klasszis jelzőt (ami persze nem hordozza magával, hogy jövőre is jó lesz), Zouma ha visszatér oda, ahol abbahagyta, a legjobb védőnk lehet, Christensen évek óta bizonyít (a BL-ben is), nem látom miért ne tudna kiteljesedni, és Aké is bíztató jeleket mutat. Muszáj a lyukakat betömni, ne basszunk el 40 milliókat idős játékosokra, amikor más posztokon égetőbb szükség van a fejlődésre.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9372
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#18097 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Én is azon a véleményen vagyok, hogy adjuk meg a lehetőséget a Christensen, Zouma, Aké hármasnak, és akkor még ott van Kalas aki egyelőre nekem nagy csalódás, nagyon sokra tartom. Kalas jó gyors, agilis, jól passzolna a taktikánkba. Bonucci baromi jó, nem fakadok sírva ha mégis jön.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#18098 Hozzászólás Szerző: laczze »

kazomester írta:
laczze írta:Mind1 én már ide írom.
Olvasta valaki hogy nyáron Bonuccit elengedné a Juve 42 milkóért? 30 éves lesz de simán benne van 3 jó év. Atom védelmünk lehetne megint mint régen egy Cahill-Bonucci-Luiz védelemmel.
A 3 vedős rendszer teljesen ismert terep lenne neki ahogy az egész rendszerünk lényegében.
Egyébként is hatalmas kedvencem ha ide igazolna akkor egy Bonucci mez azonnal beszerzésre kerülne. Maga a hír is feldobott :D bár még jöhetne egy Chiellini is :D :mrgreen:
Én azt mondom a védelembe nem kell ember, ha Terry visszavonlu, akkor is ott lesz Cahill/Aké - Luiz/Christensen - Azpi/Zouma. A hiányposztokat kell megerősíteni, mint a 2 wb, középpálya és jobb szél.
Ha Zouma egyáltalán visszanyeri a régi formáját, mert akkor nem kérdés a helye. Azpi viszont engem aggaszt, rendszeresen kapjuk róla a főleg fejes gólokat. És azért az sem utolsó szempont, hogy jövőre a BL ben is helyt kell állnunk ( a címvédés mellett) és ott viszont már kell a klasszis ember.
Persze Aké,Christensen is majd a bajnokságban és a kupában kapja meg a lehetőséget de egy Bonucci féle klasszis hátvéd ahhoz, hogy a cél a kupák megnyerése legyen szerintem elengedhetetlen.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#18099 Hozzászólás Szerző: kazomester »

laczze írta:Mind1 én már ide írom.
Olvasta valaki hogy nyáron Bonuccit elengedné a Juve 42 milkóért? 30 éves lesz de simán benne van 3 jó év. Atom védelmünk lehetne megint mint régen egy Cahill-Bonucci-Luiz védelemmel.
A 3 vedős rendszer teljesen ismert terep lenne neki ahogy az egész rendszerünk lényegében.
Egyébként is hatalmas kedvencem ha ide igazolna akkor egy Bonucci mez azonnal beszerzésre kerülne. Maga a hír is feldobott :D bár még jöhetne egy Chiellini is :D :mrgreen:
Én azt mondom a védelembe nem kell ember, ha Terry visszavonlu, akkor is ott lesz Cahill/Aké - Luiz/Christensen - Azpi/Zouma. A hiányposztokat kell megerősíteni, mint a 2 wb, középpálya és jobb szél.

becus07
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2016. december 18., vasárnap 12:25
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Átigazolási pletykák

#18100 Hozzászólás Szerző: becus07 »

laczze írta:Mind1 én már ide írom.
Olvasta valaki hogy nyáron Bonuccit elengedné a Juve 42 milkóért? 30 éves lesz de simán benne van 3 jó év. Atom védelmünk lehetne megint mint régen egy Cahill-Bonucci-Luiz védelemmel.
A 3 vedős rendszer teljesen ismert terep lenne neki ahogy az egész rendszerünk lényegében.
Egyébként is hatalmas kedvencem ha ide igazolna akkor egy Bonucci mez azonnal beszerzésre kerülne. Maga a hír is feldobott :D bár még jöhetne egy Chiellini is :D :mrgreen:
Jó volna. Chiellinivel együtt, Cahill tőlem mehetne.

Válasz küldése