Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#3321 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Pontosan mit várunk ettől az uzlettol? Hogy 1 személyben bevisz minket a top4be? Mert egy frissen szerződést hosszabbított játékost nem fogunk elhozni nyáron, pláne ha jól teljesít. Végül is ha sikerül, megkoszonjuk neki és megyünk tovább.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#3322 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

João Félix to Chelsea, here we go! Full verbal agreement reached, loan move on €11m fee with 100% salary covered by Chelsea. 🚨🔵 #CFC

Before leaving, JF will extend contract with Atléti until 2027.

João will fly to London in the next hours to undergo medical tests and sign.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#3323 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

BlueBlood1993 írta: 2023. január 10., kedd 14:01
kecske01 írta: 2023. január 10., kedd 13:52 Romelu Lukaku's time at Inter is up and if he doesn't wake up soon, he will be sent back to #Chelsea. There are serious concerns over his fragile muscles.

(@gazzetta_it)
:lol:
Édes jó istenem, hogy lehet ekkora rakás szardarab valaki, hogy 30 éves kora előtt egy csőd a pali. Amúgy emlékszem amikor idejött (először) többen hitetlenkedtek, hogy valóban annyi idős-e, mint amennyi, hát nekem gyanús, hogy simán bőven 30+ ez a balfasz...részemről mehet vissza az anderlechtbe levezetni vagy ahova akar, vagy bontsanak vele szerződést bánom is én, de annyira kínos, hogy még mindig technikailag a mi játékosunk, csak vissza ne térjen...
Hát pályára nem hiszem, hogy lépne már itt, bár kurvára kéne egy befejező csatár, de ő elvágta magát a szurkolóknál. Nem tudja ezt már nagyon kimagyarázni.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3592
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#3324 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

kecske01 írta: 2023. január 10., kedd 13:52 Romelu Lukaku's time at Inter is up and if he doesn't wake up soon, he will be sent back to #Chelsea. There are serious concerns over his fragile muscles.

(@gazzetta_it)
:lol:
Édes jó istenem, hogy lehet ekkora rakás szardarab valaki, hogy 30 éves kora előtt egy csőd a pali. Amúgy emlékszem amikor idejött (először) többen hitetlenkedtek, hogy valóban annyi idős-e, mint amennyi, hát nekem gyanús, hogy simán bőven 30+ ez a balfasz...részemről mehet vissza az anderlechtbe levezetni vagy ahova akar, vagy bontsanak vele szerződést bánom is én, de annyira kínos, hogy még mindig technikailag a mi játékosunk, csak vissza ne térjen...

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#3325 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Romelu Lukaku's time at Inter is up and if he doesn't wake up soon, he will be sent back to #Chelsea. There are serious concerns over his fragile muscles.

(@gazzetta_it)
:lol:

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#3326 Hozzászólás Szerző: Crap »

Bubi írta: 2023. január 10., kedd 13:07
kecske01 írta: 2023. január 10., kedd 12:40
kazomester írta: 2023. január 10., kedd 12:39 Most nézem, hogy lehet ramegyunk Porrora is. Azt vajon tudják, hogy Felixel ők ruhellik egymást? :mrgreen: Persze ezt nem lehet 100%ra tudni, de elvileg Porro levarrta Felix nőjét :roll:
Az komoly :D de elvileg 36m a kivásárlásija és csak annyiért engedi el a Sporting. Backupért sok lenne annyit költeni.
Most olvastam utána. Volt egy meccs utáni buli ahol ölelkeztek. Nehezen kivehető mert sötét volt és messze voltak, így rá lehetett húzni, hogy csók is volt. Annyi szent, hogy túl közvetlenek voltak, meg az is furcsa hogy Porro a meccs után egy halom gyereket kikerülve a csajnak adta a mezét...:D

Amúgy a srácnak idén 22 meccsen 10 gólpassza és 2 gólja van mint RB-RWB. 36 millió egyáltalán nem sok érte.
Ez a mindenfajta emberi kapcsolatokból diplomázott edzőnknek tökéletes indulópontja lesz, hogy az angol RTL Klubbon elindulhasson a Potter Show. :D :D Egyszerűen komolyan minden adott lesz hozzá.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#3327 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kecske01 írta: 2023. január 10., kedd 12:40
kazomester írta: 2023. január 10., kedd 12:39 Most nézem, hogy lehet ramegyunk Porrora is. Azt vajon tudják, hogy Felixel ők ruhellik egymást? :mrgreen: Persze ezt nem lehet 100%ra tudni, de elvileg Porro levarrta Felix nőjét :roll:
Az komoly :D de elvileg 36m a kivásárlásija és csak annyiért engedi el a Sporting. Backupért sok lenne annyit költeni.
Most olvastam utána. Volt egy meccs utáni buli ahol ölelkeztek. Nehezen kivehető mert sötét volt és messze voltak, így rá lehetett húzni, hogy csók is volt. Annyi szent, hogy túl közvetlenek voltak, meg az is furcsa hogy Porro a meccs után egy halom gyereket kikerülve a csajnak adta a mezét...:D

Amúgy a srácnak idén 22 meccsen 10 gólpassza és 2 gólja van mint RB-RWB. 36 millió egyáltalán nem sok érte.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#3328 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

kazomester írta: 2023. január 10., kedd 12:39 Most nézem, hogy lehet ramegyunk Porrora is. Azt vajon tudják, hogy Felixel ők ruhellik egymást? :mrgreen: Persze ezt nem lehet 100%ra tudni, de elvileg Porro levarrta Felix nőjét :roll:
Az komoly :D de elvileg 36m a kivásárlásija és csak annyiért engedi el a Sporting. Backupért sok lenne annyit költeni.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#3329 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Most nézem, hogy lehet ramegyunk Porrora is. Azt vajon tudják, hogy Felixel ők ruhellik egymást? :mrgreen: Persze ezt nem lehet 100%ra tudni, de elvileg Porro levarrta Felix nőjét :roll:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#3330 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szerintem Félixnek a kreativitása és a helyzetkihasználása ami kiemelkedő. A VBn kötetlen szerepkörben játszott, iszonyat sokat futott és sok helyzetet alakított ki a társaknak.

Nem sokkal gyorsabb mint Havertz, sőt, talán nem is gyorsabb, inkább fürgébb. Nem az 1v1 lesz az amiből megél majd a PLben.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#3331 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Szabi írta: 2023. január 10., kedd 12:22
Cappy írta: 2023. január 10., kedd 8:56
Crap írta: 2023. január 10., kedd 8:22 Talán végre Boehly lazalma is megvalósulna és mehetne egy Havertz - Félix csere :D
Nem biztos, hogy azzal olyan jol jarnank. Havertz azert fizikalisan erosebb, technikailag kb egy szint, Joao Felix furgebb es gyorsabb. Konnyen lehet, hogy Felixet ugy agyonrugjak es nyomjak el konnyeden minden parharcnal, ebben a par honapban, hogy minden kedve elmegy Angliatol.
Havertz technikailag egy szint Félix-szel? Jól tartja meg a labdát és vannak leheletfinom dolgai a németnek, de cselezni egyáltalán nem tud és rengetegszer szökteti magát hosszan vagy egy egyszerűbb labdaátvétellel is gyakran meggyűlik a baja. Félix sokkal ügyesebb nála. Ez az agyonrúgják duma pedig szerintem eléggé idejétmúlt már, a technikásabb portugáloknak feküdni szokott a PL. Nekem inkább az a fő aggodalmam vele kapcsolatban, hogy 1-2 rosszabb meccs (amikor tőle várják majd a csodát, mert mindenki más alkalmatlan a helyzetkialakításra) után görcsössé válik, és emiatt nem fog tudni esetleg teljesíteni. Nálunk ez ugye nem idegen dolog, pláne mostanában.
Igen, Félix azért egy fokkal technikásabb :D valaki írta, hogy nem jó 1v1 be. Néztem róla videót, elég jól veri meg ellenfeleit. Szerintem sincs jelentősége már a ligának, ha egy Bernardo silva vagy Bruno nem sérül le sosem akik ugyanúgy vékonyak akkor neki is bírnia kell.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#3332 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Cappy írta: 2023. január 10., kedd 8:56
Crap írta: 2023. január 10., kedd 8:22 Talán végre Boehly lazalma is megvalósulna és mehetne egy Havertz - Félix csere :D
Nem biztos, hogy azzal olyan jol jarnank. Havertz azert fizikalisan erosebb, technikailag kb egy szint, Joao Felix furgebb es gyorsabb. Konnyen lehet, hogy Felixet ugy agyonrugjak es nyomjak el konnyeden minden parharcnal, ebben a par honapban, hogy minden kedve elmegy Angliatol.
Havertz technikailag egy szint Félix-szel? Jól tartja meg a labdát és vannak leheletfinom dolgai a németnek, de cselezni egyáltalán nem tud és rengetegszer szökteti magát hosszan vagy egy egyszerűbb labdaátvétellel is gyakran meggyűlik a baja. Félix sokkal ügyesebb nála. Ez az agyonrúgják duma pedig szerintem eléggé idejétmúlt már, a technikásabb portugáloknak feküdni szokott a PL. Nekem inkább az a fő aggodalmam vele kapcsolatban, hogy 1-2 rosszabb meccs (amikor tőle várják majd a csodát, mert mindenki más alkalmatlan a helyzetkialakításra) után görcsössé válik, és emiatt nem fog tudni esetleg teljesíteni. Nálunk ez ugye nem idegen dolog, pláne mostanában.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#3333 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Crap írta: 2023. január 10., kedd 9:28
Csak hogy emlékeztessek mindenkit, régen Alex Sandrot hajkurásztuk vagy 6 éven keresztül, de mielőtt egyszer se fizettünk érte 60 milliót, ezért helyette az utolsó napokon mindig jött valaki túlárazva.: Zappacosta, Felipe Luis, Alonso, Kenedy, Baba ; összesen több mint a dupljáért. Közben Sandro ki öregedett, így ez is megoldódott végül, de hát rengeteg ilyen elcseszett üzletünk volt.
Tudom jól, hogy Alonso-t nagy divat volt utálni, de ő ebből a felsorolásból nagyon kilóg. Egyrészt nem lett flop - mint az összes többi felsorolt név -, lehúzott hat évet itt, mely időszak túlnyomó részében alapember volt (több mint 200 meccs), és a ki tudja meddig utolsó bajnokcsapatunk egyik legjobbja volt. Ezzel egy pillanatig sem akarom azt mondani, hogy könnyeket hullajtok, hogy már nincs itt (bár szerintem Cucurella gyengébb játékos nála), de az érdemeit ne vegyük el, 23 millió euróért utolsó napos pánikigazolásként bőven megszolgálta a vételárát, összességében egy nagyszerű üzlet volt.
6+8+5+4+1+1+2+1

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#3334 Hozzászólás Szerző: Crap »

Pityee írta: 2023. január 10., kedd 10:38
Crap írta: 2023. január 10., kedd 9:28
Elképzelve a régi vezetőséget, Badiashile is jött volt az utolsó héten vagy augusztusba valszeg 40-50 millióért 35 helyett. Vagy visszahoztuk volna Colwillt a Brightonból és fizetünk oda inkább 10 milliót és stb.

Honnan tudod, hogy 35 misit megért egyáltalán a pali? Fradi elleni meccsen bohócot csinált belőle Tokmac konkrétan. Szóval nyugodtan lehet még Baba Rahman 2.0 is a srác, várjunk vele.
Januárban, szerződéséből kivásárolva, egy nagyra tartott ballábas francia belső védőért szerintem reális ár a 35 millió. Ajaxból a Martinez volt 80 millió, Fofana 1 év sérülés után 70 millió és így tovább a lista. Nem sokkal nagyobb nevekért kérnek majd kétszer ennyit.

De amúgy, nem erről szólt az írásom és nem is értem miért ezt ragadtad ki belőle. Nekem szimplán csak az tetszik, hogy már szeptember / októberben tudva levő volt, hogy nézegetjük a játékost és érdekel minket. Erre január első hetében kvázi már le is beszélték a dealt. Nem volt szarakodás, hogy még 5 másik hasonló kalibert megnézünk meg megkérdezzük, hogy olcsóbb-e esetleg 1-2 millával mint ez a srác. Ő kellet, elhoztuk és kész. Ezt hiányoltuk évek óta és pont így csinálja az összes nagy csapat.

Ezt akartam kontexusba helyezni, hogy régen egy ilyesfajta igazolás úgy nézett ki, hogy még másik 5, hasonló kaliberű CB-vel hoznánk minket kapcsolatban, néznénk melyik kerül 1-2 millióval olcsóbba, hogy aztán a végén pánikszerűen, jóval többért megvegyük valamelyiket közülük.
Születtek ebből a módszerből jó dealek? Igen néha összejött 1-1, de 10-ből 8 igazolásunk kb. ezt követte.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#3335 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Crap írta: 2023. január 10., kedd 9:28
Elképzelve a régi vezetőséget, Badiashile is jött volt az utolsó héten vagy augusztusba valszeg 40-50 millióért 35 helyett. Vagy visszahoztuk volna Colwillt a Brightonból és fizetünk oda inkább 10 milliót és stb.

Honnan tudod, hogy 35 misit megért egyáltalán a pali? Fradi elleni meccsen bohócot csinált belőle Tokmac konkrétan. Szóval nyugodtan lehet még Baba Rahman 2.0 is a srác, várjunk vele.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#3336 Hozzászólás Szerző: Crap »

Hát szerencsére itt van ez a fél év, hogy megnézzük és utána lehet csereberélni, de ez nagyon lázálom azért. :D

Viszont technikailag szerintem Havertz megse közelíti Felix szintjét. Bár túl sok meccset nem láttam Felixtől, de azon a pár meccsen mindig az Atleti egyik legveszélyesebb játékosa volt. Mikor ellenük játszottunk, akkor is ő volt a legveszélyesebb. Kb. annyi cselt mutatott be azon az egy meccsen és verte szét a védőinket, mint Havertz egész évben. Fizikailag meg majd kiderül :D

Kíváncsi vagyok milyen állapotban van most Felix, de egy kicsit optimistább vagyok vele kapcsolatban, mint a korábbi igazolásokkal.

Illetve továbbra is pozitív vagyok az új átigazolási politikánkkal. Nagyon nem Chelsea FC az, hogy január első hetében már ennyi játékost letudunk.
Megy a pénz szórás izomból ? Megy...
Viszont most nagyjából egész reális áron húzunk be brutál tehetségeket, erősítjük a csapatot relatív piaci árakon és ami a legfontosabb, hogy nem túlárazott zs terveket igazolunk.
Inkább jöjjön 10 millióért Felix kölcsönben és aztán nyáron egyeztetünk, minthogy az utolsó pillanatban zs tervet hozzunk túlárazva.

Csak hogy emlékeztessek mindenkit, régen Alex Sandrot hajkurásztuk vagy 6 éven keresztül, de mielőtt egyszer se fizettünk érte 60 milliót, ezért helyette az utolsó napokon mindig jött valaki túlárazva.: Zappacosta, Felipe Luis, Alonso, Kenedy, Baba ; összesen több mint a dupljáért. Közben Sandro ki öregedett, így ez is megoldódott végül, de hát rengeteg ilyen elcseszett üzletünk volt. (Drinkwater, csatárok, kölcsönadott brazil / cseh tehetségeink és stb.)
Lukaku meg Kepa előtt is az összes top klubbot nevetségesen körbe kérdeztük, hogy esetleg nem eladó-e a csatárod vagy a kapusod, mire az utolsó pillanatban, már a PL indulása alatt / előtt kicsivel visszakucmorogtunk, hogy kéne. Ki is röhögve le is húztak rólunk mindent.

Elképzelve a régi vezetőséget, Badiashile is jött volt az utolsó héten vagy augusztusba valszeg 40-50 millióért 35 helyett. Vagy visszahoztuk volna Colwillt a Brightonból és fizetünk oda inkább 10 milliót és stb.

Edit.: Egyébként utoljára ilyen fél éves kölcsönben anno a kiöregedett Higuain volt. Érte fizettünk 8 millát + a fizetése, ami szintén valami 400k körüli volt. Kb. annyit, mint most Felixért. Ilyen szempontból Felix bomba üzletnek tűnik :D

Cappy
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Átigazolási pletykák

#3337 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Crap írta: 2023. január 10., kedd 8:22 Talán végre Boehly lazalma is megvalósulna és mehetne egy Havertz - Félix csere :D
Nem biztos, hogy azzal olyan jol jarnank. Havertz azert fizikalisan erosebb, technikailag kb egy szint, Joao Felix furgebb es gyorsabb. Konnyen lehet, hogy Felixet ugy agyonrugjak es nyomjak el konnyeden minden parharcnal, ebben a par honapban, hogy minden kedve elmegy Angliatol.

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#3338 Hozzászólás Szerző: Crap »

Kitudja, még jó is lehet. Simeonerol minden szezonban az volt eddig, hogy most már távozik erre tessék, még mindig ott van.

Kovacic anno hasonlóan jött a Realtol, hozzánk.
Amikor már egy játékossal olyan rossz a kapcsolat, hogy kölcsön kell adni, onnan már könnyen ki tudja harcolni azt is hogy eladják nyáron, ha esetleg nálunk beválik es itt akar játszani. (Szerintem kb. hasonló lehet a helyzet mint Lukakuval csak a játékos profibban kezeli) sok minden meglehet beszélve a háttérben is.

Talán végre Boehly lazalma is megvalósulna és mehetne egy Havertz - Félix csere :D

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#3339 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

BlueBlood1993 írta: 2023. január 10., kedd 1:18
kecske01 írta: 2023. január 9., hétfő 23:32
Gaba írta: 2023. január 9., hétfő 23:11 João Felix is expected to EXTEND his contract with Atletico Madrid until June 2027, before being loaned to Chelsea. 🇵🇹✍️

(Source: @MatteMoretto)

LOOOOL! :D Hogyan tudunk ilyen nevetséges üzleteket kötni? Az Atletico kap elméletileg 10M körül és megspórolja fél évig a közel 300K-s fizuját...Ezzel a hosszabbítással egyértelmű, hogy számolnak vele a jövőben, ha Simeone távozik...Szép üzlet ez fiúk! :)
Elég érdekes döntés, de igazából mi is csak azért vesszük kölcsön mert elfogytak a támadóink sérülések miatt. :D
Oké de akkor ne fizessünk 10 millat érte...vicc
Igen, de akkor meg nem adják kölcsön a legértékesebb játékosukat :D

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3592
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#3340 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

kecske01 írta: 2023. január 9., hétfő 23:32
Gaba írta: 2023. január 9., hétfő 23:11 João Felix is expected to EXTEND his contract with Atletico Madrid until June 2027, before being loaned to Chelsea. 🇵🇹✍️

(Source: @MatteMoretto)

LOOOOL! :D Hogyan tudunk ilyen nevetséges üzleteket kötni? Az Atletico kap elméletileg 10M körül és megspórolja fél évig a közel 300K-s fizuját...Ezzel a hosszabbítással egyértelmű, hogy számolnak vele a jövőben, ha Simeone távozik...Szép üzlet ez fiúk! :)
Elég érdekes döntés, de igazából mi is csak azért vesszük kölcsön mert elfogytak a támadóink sérülések miatt. :D
Oké de akkor ne fizessünk 10 millat érte...vicc

Válasz küldése