Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15261 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Chelsea have been rebuffed in a £22million move for Bayer Leverkusen winger Leon Bailey, according to the Daily Mail.

The Premier League champions see the 20-year-old as a possible replacement for Eden Hazard, the paper says, but Leverkusen will fight to keep the talented youngster.
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Átigazolási pletykák

#15262 Hozzászólás Szerző: almos »

Szabi írta:
AwayRoller írta:Érthető, hogy mire akartok rávilágítani és valahol jogos is, de kicsit túlzásba estek szerintem. Tavaly is nem egy olyan meccs volt, amikor az utolsó perces mentései óvták meg az 1 gólos győzelmet.
https://www.youtube.com/watch?v=1aoTp1IqZx0" onclick="window.open(this.href);return false; :wink:

Én is értem, mire gondoltok, mondjuk a PL Top5 az elég erős szerintem, annál azért a szűkebb elitbe tartozik.
PL-ben csak De Gea jobb nála, de ő meg a legjobb a világon, szóval ebben nincs semmi probléma. Itt van még Lloris, Cech más kapusok a PL-ben szerintem nincsenek Courtois szintjén.
Ez a védés pedig hihetetlen, látszott, hogy PvA már ment volna ünnepelni. Társasággal néztük tavaly, meccs után 10-szer vissza kellett nézni ezt a védést, elképesztő volt.
LAMPARD#8

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15263 Hozzászólás Szerző: Szabi »

AwayRoller írta:Érthető, hogy mire akartok rávilágítani és valahol jogos is, de kicsit túlzásba estek szerintem. Tavaly is nem egy olyan meccs volt, amikor az utolsó perces mentései óvták meg az 1 gólos győzelmet.
https://www.youtube.com/watch?v=1aoTp1IqZx0" onclick="window.open(this.href);return false; :wink:

Én is értem, mire gondoltok, mondjuk a PL Top5 az elég erős szerintem, annál azért a szűkebb elitbe tartozik.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#15264 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Érthető, hogy mire akartok rávilágítani és valahol jogos is, de kicsit túlzásba estek szerintem. Tavaly is nem egy olyan meccs volt, amikor az utolsó perces mentései óvták meg az 1 gólos győzelmet.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#15265 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

igen, ezzel valahogy egyet értek, az Atletiben klasszis formát hozott, aztán mióta visszajött, egy szinttel lejjebb tud csak konstans formát hozni.. nincs az hogy megment egy meccset mint deGea pl... Oblakkal én is elcserélném, de rajta kívül más alternatíva nem nagyon van jelenleg, ergo ha nem hosszabbítana és Oblakot nem sikerülne a helyére hozni, szarban lennénk.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15266 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Nem vagyok Thibaut-tól annyira elajulva. Ha a vedelem rossz formaban van, o is golt kap minden szar lovesbol. Nem egy extra klasszis. Oblakert azonnal oda adnam, ha arrol van szo. Mas lehetoseg neki annyira nincs. Real valoszinuleg viszi Kepat most januarban, es ott meg harom kapus lesz akkor Navas-Casilla-Kepa szemelyeben. Szerintem hosszabitani fog amugy amit nem banok mert igy is a PL TOP 5 kapusai kozott van, de ebben javulhatna, hogy a vedelem fole emelkedjen, ahogy teszi azt hetrol hetre De Gea.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolási pletykák

#15267 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

DrAd írta:
Legalább világosan elmondta, hogy mi a helyzet. Rengeteg olyan szituáció van, amikor a szurkolók nincsenek megfelelően tájékoztatva, és megy a találgatás, aztán a média meg felfújja. Minden esetben így kéne történnie, és annak ellenére, hogy nem örülnék, ha távozna, teljesen megértem a döntését. Szerintem az Atletibe Oblak mellett nem lenne helye, de a Realba tárt karokkal várnák.
Meglepne, ha az Atletis multjaval a Realba menne. Nagyon remelem, hogy marad, de senkinek nem lehetne egy negativ szava sem ra, ha visszamenne Spanyolorszagba, hogy kozelebb legyen a gyerekeihez.

Ha a legrosszabb eset allna elo es tenyleg visszamenne az Atletibe, remelem a vezetosegnek lesz annyi esze, hogy ragaszkodjanak Oblak bevonasahoz az uzletbe.
211! NEW RECORD!

DrAd
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2016. augusztus 27., szombat 19:23
Kedvenc játékos: Terry

Re: Átigazolási pletykák

#15268 Hozzászólás Szerző: DrAd »

Legalább világosan elmondta, hogy mi a helyzet. Rengeteg olyan szituáció van, amikor a szurkolók nincsenek megfelelően tájékoztatva, és megy a találgatás, aztán a média meg felfújja. Minden esetben így kéne történnie, és annak ellenére, hogy nem örülnék, ha távozna, teljesen megértem a döntését. Szerintem az Atletibe Oblak mellett nem lenne helye, de a Realba tárt karokkal várnák.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15269 Hozzászólás Szerző: Pityee »

http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... sa-2608063" onclick="window.open(this.href);return false;
Kürtös vacilál.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#15270 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Dízel írta:
Gallion írta:"MANCHESTER UNITED are ready to hijack Chelsea’s move for Juventus defender Alex Sandro." (Express)
Ki hitte volna. :lol: Menjünk rá maloudara, hátha elviszik. :D
Érdekes lenne, ha az 50 millás D.Rose mellé még bepattintanák Sandro-t is. Bár, ha mostantól pénzpallási versenyt tolnak a szitivel, akkor nem csodálkozom.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15271 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

According to The Sun, Chelsea are interested in signing CSKA Moscow midfielder Aleksandr Golovin. The report claims that there is a belief Golovin will make a name for himself at next year’s World Cup and thus the Blues are keen to get this deal over the line in January for a modest £15M.
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#15272 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Gallion írta:"MANCHESTER UNITED are ready to hijack Chelsea’s move for Juventus defender Alex Sandro." (Express)
Ki hitte volna. :lol: Menjünk rá maloudara, hátha elviszik. :D

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15273 Hozzászólás Szerző: Gallion »

"MANCHESTER UNITED are ready to hijack Chelsea’s move for Juventus defender Alex Sandro." (Express)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#15274 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Николаевич írta:
Bubi írta:A jobblába sem gyenge. Érdekes, nem egy WB alkat, a Genkben tőle várták a gólokat. De sérült volt, vagy miért csak 8 meccsen játszott?

15 meccsen játszott idén.
Tényleg, valahol 8 meccset olvastam :/
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#15275 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Bubi írta:A jobblába sem gyenge. Érdekes, nem egy WB alkat, a Genkben tőle várták a gólokat. De sérült volt, vagy miért csak 8 meccsen játszott?

15 meccsen játszott idén.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#15276 Hozzászólás Szerző: Bubi »

A jobblába sem gyenge. Érdekes, nem egy WB alkat, a Genkben tőle várták a gólokat. De sérült volt, vagy miért csak 8 meccsen játszott?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15277 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta:Valaki látta játszani Baileyt? 5 gólja és 2 assistja van 8 meccsen ami baszott jó mutató, de miért csak 8 meccs? Tehetségesnek tartom.
Tegnapi meccsen kezdő volt, 3-4-3-at játszottak, ő volt a bal WB. Adott egy gólpasszt, azért látszik hogy inkább támadó felfogású. Nagyon gyors és abszolut ballábas, ezért talán lehet realitása hogy felvetődött.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#15278 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Valaki látta játszani Baileyt? 5 gólja és 2 assistja van 8 meccsen ami baszott jó mutató, de miért csak 8 meccs? Tehetségesnek tartom.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15279 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea want Leon Bailey from Bayer Leverkusen in a £20m January deal, but face stiff competition from Barcelona. (Forrás: Sun Sport)

paliczandras
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Átigazolási pletykák

#15280 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Gallion írta:Minden évben téma a távozása és az utóbbi 2 évben már nem egyszer lehoztak hogy biztosan távozik. Idén nyáron megint lenyilatkozta, hogy szereti itt lenni, szereti a csapatot, a várost, a családja is élvezi a Londoni életét. Mindenki tudja róla mennyire családcentrikus, szintén most nyilatkozta nemrég hogy még vannak tervei a Chelseavel és szeretne jó pár évet játszani még, hogy hiszi itt is lehet Aranylabdát nyerni.

Ezzel nem azt mondom, hogy biztosra vehető a maradása, de több minden szól a maradása mellett mint a távozása.

Én nagyon szeretem őt pályán és azon kívül is, s szurkolók is imádják, nincsenek konfliktusai és látszik rajta hogy élvezi a játékot. Én tartom őt annyira intelligens embernek, hogy belássa ebből a keretből Azpin és Cahillen kívül ő áll a legközelebb, hogy legenda legyen a Stamford Bridgen. Félre ne értsetek, ha távozik is a klub legnagyobb vesztesége lesz a Lampard Drogba Terry trió óta.

Biztos vagyok benne, hogy bármikor és bárhova igazol már nem fog akkora kötődés kialakulni benne mint a Chelsea iránt.

Mindenesetre, én őszintén hiszem hogy marad, ez az ő csapata, a mi Messink és ezt ő is tudja.

Ezzel én is teljes mértékben egyet értek. Látszik rajta, hogy kötődik a klubhoz és valljuk be top 5 játékos, szinte minden elemében jó a játéknak, passz lövések, technika, talán befejezésnek kellene még javulnia és akkor tényleg igazi klasszis lesz.

Egyébként nem lehet egy szavunk se ha eligazol, bizonyított már ő bőven, a Mourinho utolsó gyalázatos szezonja után se lépett le. De ettől függetlenül én azt gondolom meg kell mindent tennie a vezetésnek, hogy itt tartsa. Ilyen játékost nem tudunk most hozni normális pénzért és nagyon látszik a hiánya minden meccsen amikor nem kezd, gyakorlatilag nincs lendület a játékunkban.

Válasz küldése