Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15361 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Crystal Palace left-back Patrick van Aanholt is the shock name on Man City boss Pep Guardiola's transfer hit-list, according to reports in the Sun on Sunday.

PvA vicces lenne ha a Citybe igazolna...
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15362 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea are ready to take on Tottenham in the race for Watford winger Richarlison. (Source: Sun Sport)

Jo ha beszállunk érte, nagyon jol játszik a PL-ben fiatal brazilként, van benne fantázia.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#15363 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Николаевич írta:
Bubi írta:Bárkit elfogadnék, de De Vrij és Goretzka lenne a legreálisabb forgatókönyv.

Ha már így töltjük a keretet, szerintetek lesz annyi eszünk, hohy elhozzuk a Bordobol Malcomot vagy hagyjuk az Internek/Juvénak esetleg...?

Nem túlzok, az a srác Hazard reinkarnációja Brazil testben.

https://youtu.be/TG9a9xCl0mM" onclick="window.open(this.href);return false;

Jobbszélső elsősorban, de remekel baloldalt és középen is. Kétlábas, gyors és 1:1ben nagyon hatékony. Ja és ritka manapság az ilyen "nagy lövő".
Bárkit? Fellaini, Blind, Balotelli, Wilshere?

Malcom tényleg nagyon ügyes, már nyáron is beszéltünk róla, jó igazolás lenne, bár a jelenleg úgy néz ki hogy nem nagyon operálunk szélsőkkel. Mondjuk az kérdés hogy azért játszunk 3-5-2-őt mert Pedro és Willian szarok vagy azért nem játszanak Viliék mert most 3-5-2 van, nem tudom melyikből következett melyik. De ha szélsőt akarunk venni én Oyarzabal mellett tenném le a voksom. Múltkor elcsíptem egy Sociedad meccsen, elképesztően jól játszott. 8 meccsen 6 gólos idén a ligában, 20 éves, most lett spanyol válogatott.
Nem, őket NEM! :)

Malcom tud a csatárok mögött is játszani, akárcsak Hazard, tényleg nagyon hasonlóak. Mozgásra, sebességre, magasságra, súlyra szinte megegyeznek, és az erősségeik is ugyan azok. A brazil is szarja a gólokat, közben ad ugyan annyi assistot.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#15364 Hozzászólás Szerző: kazomester »

cech19960320 írta:Ezek közül senkivel nem targyalhatunk májusig akik az angol bajnokságban jászanak... velük csak külföldi klubok egyeztethetnek
Akkor marad erőforrás Messi-t és Goretzka-t elcsábítani :mrgreen:

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#15365 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

emsanya írta:
chaoskid18 írta:Liverpool are competing with Chelsea and Arsenal in the race to sign winger Bernard from Shakhtar Donetsk, according to reports in the Sunday Mirror.
Nagy potenciál volt a srácban, idén már a BL-ben is rúgott gólt, de sokszor a sahtarban is csak csere.

Height: 1,64 m Komoly :)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15366 Hozzászólás Szerző: emsanya »

chaoskid18 írta:Liverpool are competing with Chelsea and Arsenal in the race to sign winger Bernard from Shakhtar Donetsk, according to reports in the Sunday Mirror.
Nagy potenciál volt a srácban, idén már a BL-ben is rúgott gólt, de sokszor a sahtarban is csak csere.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15367 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Liverpool are competing with Chelsea and Arsenal in the race to sign winger Bernard from Shakhtar Donetsk, according to reports in the Sunday Mirror.
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#15368 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Bubi írta:Bárkit elfogadnék, de De Vrij és Goretzka lenne a legreálisabb forgatókönyv.

Ha már így töltjük a keretet, szerintetek lesz annyi eszünk, hohy elhozzuk a Bordobol Malcomot vagy hagyjuk az Internek/Juvénak esetleg...?

Nem túlzok, az a srác Hazard reinkarnációja Brazil testben.

https://youtu.be/TG9a9xCl0mM" onclick="window.open(this.href);return false;

Jobbszélső elsősorban, de remekel baloldalt és középen is. Kétlábas, gyors és 1:1ben nagyon hatékony. Ja és ritka manapság az ilyen "nagy lövő".
Bárkit? Fellaini, Blind, Balotelli, Wilshere?

Malcom tényleg nagyon ügyes, már nyáron is beszéltünk róla, jó igazolás lenne, bár a jelenleg úgy néz ki hogy nem nagyon operálunk szélsőkkel. Mondjuk az kérdés hogy azért játszunk 3-5-2-őt mert Pedro és Willian szarok vagy azért nem játszanak Viliék mert most 3-5-2 van, nem tudom melyikből következett melyik. De ha szélsőt akarunk venni én Oyarzabal mellett tenném le a voksom. Múltkor elcsíptem egy Sociedad meccsen, elképesztően jól játszott. 8 meccsen 6 gólos idén a ligában, 20 éves, most lett spanyol válogatott.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#15369 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Bárkit elfogadnék, de De Vrij és Goretzka lenne a legreálisabb forgatókönyv.

Ha már így töltjük a keretet, szerintetek lesz annyi eszünk, hohy elhozzuk a Bordobol Malcomot vagy hagyjuk az Internek/Juvénak esetleg...?

Nem túlzok, az a srác Hazard reinkarnációja Brazil testben.

https://youtu.be/TG9a9xCl0mM" onclick="window.open(this.href);return false;

Jobbszélső elsősorban, de remekel baloldalt és középen is. Kétlábas, gyors és 1:1ben nagyon hatékony. Ja és ritka manapság az ilyen "nagy lövő".
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#15370 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

kazomester írta:The following players can sign pre-contracts in 6 weeks:

Messi, Alexis, Mata, Goretzka, Özil, Balotelli, De Vrij, Ghoulam, Giménez, Can, Meyer, Shaw, Blind, Wilshere, Ribery, Juanfran, Fellaini, Miranda, Robben, Subotić, Özyakup, Bernard, Chiellini, Barkley

Lehet szemezgetni :D
De Vrijt nagyon elfogadnám Cahill helyére, más nagyon nem kéne erről a listáról. Illetve Messi, nyilván, de valahogy nem tűnik reàlis forgatókönyvnek hogy ingyen a Chelsea-hez igazol jövőre.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#15371 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Ezek közül senkivel nem targyalhatunk májusig akik az angol bajnokságban jászanak... velük csak külföldi klubok egyeztethetnek

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#15372 Hozzászólás Szerző: kazomester »

The following players can sign pre-contracts in 6 weeks:

Messi, Alexis, Mata, Goretzka, Özil, Balotelli, De Vrij, Ghoulam, Giménez, Can, Meyer, Shaw, Blind, Wilshere, Ribery, Juanfran, Fellaini, Miranda, Robben, Subotić, Özyakup, Bernard, Chiellini, Barkley

Lehet szemezgetni :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15373 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea are ready to sell midfielder Willian to fund a move for PSG midfielder Lucas Moura. (Source: Le10Sport)

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#15374 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdar ... pl-2603003" onclick="window.open(this.href);return false;

nagyon nagy fogás lenne a srác!

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15375 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Dante írta:
emsanya írta:Manchester United want to sell 22-year-old England left-back Luke Shaw for about £20m in January. (Source: The Times)

Használható még a srác? Bal WB-be elférne a keretben.
Szerintem igen. Az biztos hogy ott nincs esélye, jose ottani de Bruyne-je. Én örülnék neki, egy próbát megérne.
Én is megadnàm neki az esélyt.Az itteni orvosok helyre pofoznàk.És nem mellesleg ha ez még jelent valamit,a mi csapatunk volt a kedvence.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15376 Hozzászólás Szerző: Dante »

emsanya írta:Manchester United want to sell 22-year-old England left-back Luke Shaw for about £20m in January. (Source: The Times)

Használható még a srác? Bal WB-be elférne a keretben.
Szerintem igen. Az biztos hogy ott nincs esélye, jose ottani de Bruyne-je. Én örülnék neki, egy próbát megérne.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15377 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Manchester United want to sell 22-year-old England left-back Luke Shaw for about £20m in January. (Source: The Times)

Használható még a srác? Bal WB-be elférne a keretben.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#15378 Hozzászólás Szerző: Dízel »

edeskeves írta:
Pityee írta:
Dante írta:Pellegrini penge, de én Chalobaht és Rubent szeretném látni, nem pedig egy a csapathoz semlegesen viszonyulo légióst. Kante és Bakayoko fix, Drinkwater jó töltelék, Cesc pedig ha marad akkor örülhetünk, ha megy akkor egy szavunk se lehet, de nem kezdőként van helye itt.
Szerintem Fabregasnak simán kezdőként lenne itt a helye egy másik rendszerben, ahol visszakerülhetne a saját posztjára. (3-5-2 pl.)
Kante-Bakayoko es Fabregas, hogy legyen valaki aki ert a tamadasokhoz is. A MU ellen nekem tetszett, hogy mindharman egyszerre voltak a palyan, szerintem ez a jovoben is mukodhet.
Fabregas a meglatasaival es passzaival egy szuk elit tagja, a vedekezes annyira nem az o asztala, de mondjuk Hazardnak sem vagy Kante se tul jo tamadasban, megis posztjukon vilagklasszisok. Hasznaljuk arra, amihez ert es kapunk egy TOP jatekost a kezdonkbe.
Minden szavaddal egyetértek.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15379 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Pityee írta:
Dante írta:Pellegrini penge, de én Chalobaht és Rubent szeretném látni, nem pedig egy a csapathoz semlegesen viszonyulo légióst. Kante és Bakayoko fix, Drinkwater jó töltelék, Cesc pedig ha marad akkor örülhetünk, ha megy akkor egy szavunk se lehet, de nem kezdőként van helye itt.
Szerintem Fabregasnak simán kezdőként lenne itt a helye egy másik rendszerben, ahol visszakerülhetne a saját posztjára. (3-5-2 pl.)
Kante-Bakayoko es Fabregas, hogy legyen valaki aki ert a tamadasokhoz is. A MU ellen nekem tetszett, hogy mindharman egyszerre voltak a palyan, szerintem ez a jovoben is mukodhet.
Fabregas a meglatasaival es passzaival egy szuk elit tagja, a vedekezes annyira nem az o asztala, de mondjuk Hazardnak sem vagy Kante se tul jo tamadasban, megis posztjukon vilagklasszisok. Hasznaljuk arra, amihez ert es kapunk egy TOP jatekost a kezdonkbe.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15380 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dante írta:Pellegrini penge, de én Chalobaht és Rubent szeretném látni, nem pedig egy a csapathoz semlegesen viszonyulo légióst. Kante és Bakayoko fix, Drinkwater jó töltelék, Cesc pedig ha marad akkor örülhetünk, ha megy akkor egy szavunk se lehet, de nem kezdőként van helye itt.
Szerintem Fabregasnak simán kezdőként lenne itt a helye egy másik rendszerben, ahol visszakerülhetne a saját posztjára. (3-5-2 pl.)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése