Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#6621 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

emsanya írta: 2022. január 11., kedd 17:41 Chelsea are trying to offer compensation around €4m to re-call Emerson Palmieri in January. Not easy - OL have already turned down their approaches two times. 🔵 #CFC

Chelsea also have a 'plan B' in the list. Emerson, always been the priority.


Fabrizio Romano

A Lyon mar ket ajanlatunkat visszadobta Emersonert, aki amugy a mi jatekosunk. Nem tudom meddig megyünk még el.
Ahh nemar. Mèg ha valami nagy játékos lenne, de így? Engedjük már el könyörgöm. Inkább jatsszon Hall Alonso mögött, de ez így már nagyon kínos

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6622 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea are trying to offer compensation around €4m to re-call Emerson Palmieri in January. Not easy - OL have already turned down their approaches two times. 🔵 #CFC

Chelsea also have a 'plan B' in the list. Emerson, always been the priority.


Fabrizio Romano

A Lyon mar ket ajanlatunkat visszadobta Emersonert, aki amugy a mi jatekosunk. Nem tudom meddig megyünk még el.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#6623 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Botond9797 írta: 2022. január 11., kedd 10:50 Emersont szerintem könnyebben el tudnánk adni a nyáron, ha maradna egész szezonra Lyonban. Ha jól tudom, nincs opciós joguk a franciáknak, de állítólag húzóember ott, tehát lehet, hogy nyáron tennének egy 10-15 misi körüli ajánlatot a megszerzésére. Maatsen még mindig 19 éves, szerintem őt a jövő idényre is kölcsönadjuk majd. Maradna Chilwell, aki ha egészséges, mindenképpen number one a posztján, Alonso és az esetleges új érkező. Ha Alonso-t sikerülne nyáron vállalható összegért eladni, amire azért van esély (Olaszországban erősítés lehetne jó pár csapatnak), akkor jövő idényre lenne Chilly és az új ember, szerintem így lenne tökéletes. :)
Van a Lyon-nak opciós joga, pont ezért nem olyan egyszerű visszahozni Emerson-t. Viszont ha sikerülne, akkor valószínűleg olcsón megúsznánk Chilwell pótlását és nem kellene egy töltelékembert vennünk aki jó eséllyel a nyakunkon maradna évekre, gondolom ezért Emerson az első számú opció és nem mondjuk egy Digne. Alonso szerintem 1-2 évig még tökéletes tartalék lenne Chilwell mögött, mindig vannak hírek arról hogy mennyi olasz csapat érdeklődik iránta, de pénzt még senki nem akart adni érte, ráadásul most már 31 éves, pénzt belőle már nem fogunk látni, akkor meg maradjon inkább cserének amíg le nem jár a szerződése.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#6624 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Crap írta: 2022. január 10., hétfő 16:35 Azt is figyelni kell, hogy ha most veszünk még egy balbekket, és a Lyon szezon végén, nem akarja Emersont megtartani, akkor megint elég nagy slamasztikába lesz a vezetőség, mert ott leszünk 5 db balbekkel.: Új igazolás + Chilwell + Alonso + Emerson + Maetsen ;
Mindenki tudná, hogy szabadulni akarunk tőlük, hogy ne kelljen egy poszta 5 játékos fizetését nyomni hónapokon keresztül csillagászati díjon, ergo senki nem lenne hajlandó egy kölcsön + 5 milliónál többet ajánlani bármelyik játékos után.
Ezek a játékosok(árkategória), sokkal nagyobb zsákbamacskák / kockázatok, mint akiket igazolni szoktunk és még akiket hozunk azok se mindig válnak be.
20/25 milláért vett Digne,(akárki más) ha nem válik be, fél év alatt bukjuk az egész zsetont + a fizetése és adogathatjuk kölcsön + opcióval + a nyárra is ennyivel kevesebb pénz állna rendelkezésre a költekezéshez.

Szóval, ha itt valakit nem vehetünk kölcsön, akkor nem is fog nagyon érkezni senki se, erre a posztra.
Emersont szerintem könnyebben el tudnánk adni a nyáron, ha maradna egész szezonra Lyonban. Ha jól tudom, nincs opciós joguk a franciáknak, de állítólag húzóember ott, tehát lehet, hogy nyáron tennének egy 10-15 misi körüli ajánlatot a megszerzésére. Maatsen még mindig 19 éves, szerintem őt a jövő idényre is kölcsönadjuk majd. Maradna Chilwell, aki ha egészséges, mindenképpen number one a posztján, Alonso és az esetleges új érkező. Ha Alonso-t sikerülne nyáron vállalható összegért eladni, amire azért van esély (Olaszországban erősítés lehetne jó pár csapatnak), akkor jövő idényre lenne Chilly és az új ember, szerintem így lenne tökéletes. :)
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#6625 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Chiesa - keresztszalag szakadás. Habár sajnálom és remélem hogy hamar rendbe jön, annak viszont örülök, hogy így biztos nem igazoljuk le.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#6626 Hozzászólás Szerző: Crap »

Azt is figyelni kell, hogy ha most veszünk még egy balbekket, és a Lyon szezon végén, nem akarja Emersont megtartani, akkor megint elég nagy slamasztikába lesz a vezetőség, mert ott leszünk 5 db balbekkel.: Új igazolás + Chilwell + Alonso + Emerson + Maetsen ;
Mindenki tudná, hogy szabadulni akarunk tőlük, hogy ne kelljen egy poszta 5 játékos fizetését nyomni hónapokon keresztül csillagászati díjon, ergo senki nem lenne hajlandó egy kölcsön + 5 milliónál többet ajánlani bármelyik játékos után.
Ezek a játékosok(árkategória), sokkal nagyobb zsákbamacskák / kockázatok, mint akiket igazolni szoktunk és még akiket hozunk azok se mindig válnak be.
20/25 milláért vett Digne,(akárki más) ha nem válik be, fél év alatt bukjuk az egész zsetont + a fizetése és adogathatjuk kölcsön + opcióval + a nyárra is ennyivel kevesebb pénz állna rendelkezésre a költekezéshez.

Szóval, ha itt valakit nem vehetünk kölcsön, akkor nem is fog nagyon érkezni senki se, erre a posztra.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6627 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Digne 25 m fontert megy a villaba valoszinuleg amugy.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#6628 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

emsanya írta: 2022. január 10., hétfő 14:56 Thomas Tuchel clearly wants Emerson more than Digne.

Emerson is understood to be open to returning to Stamford Bridge.

Chelsea are also testing the market for a new right wing back.


- @NizaarKinsella

Emersont akarjuk visszahozni, Tuchel is ezt szeretné és az olasz is jönne. Valami kompenzácios díjban csak megegyezünk január végéig és akkor jöhet.

Iletve nézegetjük a piacot jobboldali szárnyvédőknél. Egyelőre nem tudnak neveket írni.
Remélem Kounde is felvetődik. Sose értettem miért nem lehet januárban amúgy komolyabban erősíteni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6629 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Thomas Tuchel clearly wants Emerson more than Digne.

Emerson is understood to be open to returning to Stamford Bridge.

Chelsea are also testing the market for a new right wing back.


- @NizaarKinsella

Emersont akarjuk visszahozni, Tuchel is ezt szeretné és az olasz is jönne. Valami kompenzácios díjban csak megegyezünk január végéig és akkor jöhet.

Iletve nézegetjük a piacot jobboldali szárnyvédőknél. Egyelőre nem tudnak neveket írni.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#6630 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ilyeneket tényleg felesleges idehozni, inkább jöjjön vissza Emerson és kapjon pár lehetőséget Hall.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#6631 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Dante írta: 2022. január 9., vasárnap 22:09
Botond9797 írta: 2022. január 9., vasárnap 20:21 Az én egyik személyes jelöltem a dortmundi Guerreiro lenne, ő is több poszton bevethető és kifejezetten penge, támadásban erős spíler. Jó korban van még, nem mellesleg játszott már Tuchel kezei alatt, a mester dortmundi edzősége idején szerződtették a sárga-feketék.
Ugyanolyan lassú mint Alonso, kb hasonló erősségekkel és gyengeségekkel, védekezni nem tud és marha alacsony is. Arról nem beszélve, hogy drága is lenne és tuti nem elégedne meg a csere szereppel, pedig a Bundesliga-ban jól játszók ritkán szoktak beválni itt.
+1, bár én a Digne gyerekről is hasonlóképp vélekedek.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6632 Hozzászólás Szerző: Dante »

Botond9797 írta: 2022. január 9., vasárnap 20:21 Az én egyik személyes jelöltem a dortmundi Guerreiro lenne, ő is több poszton bevethető és kifejezetten penge, támadásban erős spíler. Jó korban van még, nem mellesleg játszott már Tuchel kezei alatt, a mester dortmundi edzősége idején szerződtették a sárga-feketék.
Ugyanolyan lassú mint Alonso, kb hasonló erősségekkel és gyengeségekkel, védekezni nem tud és marha alacsony is. Arról nem beszélve, hogy drága is lenne és tuti nem elégedne meg a csere szereppel, pedig a Bundesliga-ban jól játszók ritkán szoktak beválni itt.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#6633 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Az én egyik személyes jelöltem a dortmundi Guerreiro lenne, ő is több poszton bevethető és kifejezetten penge, támadásban erős spíler. Jó korban van még, nem mellesleg játszott már Tuchel kezei alatt, a mester dortmundi edzősége idején szerződtették a sárga-feketék.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#6634 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Dante írta: 2022. január 9., vasárnap 18:41 Én magunkat sajnálom. Megszabdultunk az egyik leggyengébb játékostól, már Alonso is majdnem el volt felejtse és jogosan elhallgattatta Chilwell a kritikusait, a sérülése az egészet borította.
Tökéletes alkalom lenne, hogy új baloldali védőt nézzünk, ha nem is Digne-t, valaki mást, hogy nyáron Alonso is léphessen. Nem tudom mi az ambició az évre nézve, de ha Emersonban gondolkoznak a klubnál, akkor idén nem lehet nagy az elvárás.
A másik oldalra pedig még csere sincs, Pulisic bohóckodik ott, de sok haszna nem szokott lenni.
Azpi a csere a túloldalt (meg néha CHO is feltűnt korábban), sztem ez teljesen rendben van. Abban meg van valami, amit írsz, azonban az egyértelmű, hogy nem Ben elé szeretnénk valakit, hanem mögé, ami miatt látható, hogy nem nagy nevek röpködnek. Részemről azért lenne Digne szimpi, mert ellenne a csere szereppel, 3 évvel fiatalabb Alonsonál, jobb is, és így mehetne a spanyol a nyáron és Ben mögé lenne egy értelmesebb cserénk. Nyilván jó lenne kölcsönbe, előbb megnézni elég jó e cserének, de ha korrekt összeget kér(ne?) érte az Everton, akkor elvihetnénk végleg.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6635 Hozzászólás Szerző: Dante »

Én magunkat sajnálom. Megszabdultunk az egyik leggyengébb játékostól, már Alonso is majdnem el volt felejtse és jogosan elhallgattatta Chilwell a kritikusait, a sérülése az egészet borította.
Tökéletes alkalom lenne, hogy új baloldali védőt nézzünk, ha nem is Digne-t, valaki mást, hogy nyáron Alonso is léphessen. Nem tudom mi az ambició az évre nézve, de ha Emersonban gondolkoznak a klubnál, akkor idén nem lehet nagy az elvárás.
A másik oldalra pedig még csere sincs, Pulisic bohóckodik ott, de sok haszna nem szokott lenni.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#6636 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Botond9797 írta: 2022. január 9., vasárnap 16:26 Közben Fabri szerint Tuchel és a vezetőség Emerson-t preferálná Digne helyett, mert az Evertonnál nem kölcsönüzletben, hanem a francia végleges eladásában gondolkodnak.

Ezzel kapcsolatban két dolog merült fel bennem. 1. Folynak az egyeztetések a Lyon-nal, de az is minimum kérdéses szerintem, hogy Emerson szeretne-e visszatérni. Év végén VB-t rendeznek és nem biztos, hogy jót tenne az esélyeinek egy félév Alonso cseréjeként. 2. Az Everton-nál valahol érthető, hogy pénzt akarnak látni Digne-ből, de hosszabb távon lehet, hogy jobban járnának a kölcsönnel. Benítez szvsz max néhány hónap múlva lapátra kerül és tiszta lappal visszakapna az új edző egy Everton-szinten kiemelkedő balbekket.
Egyik sem ideális megoldás így. Tényleg ne játszadozzunk Emersonnal, eskü sajnálom.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#6637 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Közben Fabri szerint Tuchel és a vezetőség Emerson-t preferálná Digne helyett, mert az Evertonnál nem kölcsönüzletben, hanem a francia végleges eladásában gondolkodnak.

Ezzel kapcsolatban két dolog merült fel bennem. 1. Folynak az egyeztetések a Lyon-nal, de az is minimum kérdéses szerintem, hogy Emerson szeretne-e visszatérni. Év végén VB-t rendeznek és nem biztos, hogy jót tenne az esélyeinek egy félév Alonso cseréjeként. 2. Az Everton-nál valahol érthető, hogy pénzt akarnak látni Digne-ből, de hosszabb távon lehet, hogy jobban járnának a kölcsönnel. Benítez szvsz max néhány hónap múlva lapátra kerül és tiszta lappal visszakapna az új edző egy Everton-szinten kiemelkedő balbekket.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#6638 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

emsanya írta: 2022. január 7., péntek 16:09 https://www.fourfourtwo.com/news/chelse ... ne-dembele

3 játékos érkezése várható a nyáron 189 millio fontért. Ousmane Dembele, Erling Haaland és Lucas Digne.

Forrás: fourfourtwo, football.london
Haaland-ra szerintem akkor van reális esély, ha Lukaku komoly összegért cserébe távozik a nyáron. Dembele-nek lehet, hogy van valóságalapja, Tuchel mondta egyszer róla, hogy ő a legnagyobb ösztönös zseni, akivel valaha dolgozott. Más kérdés, hogy a profizmus és alázat teljes hiányából adódóan valószínűleg örök beváltatlan ígéret marad és éppen ezért nem hiszem, hogy a klub benne látná meg a jövőt (két név, akiért fizetni kellene, de talán nem vészes összeget, és szvsz tökéletesek lennének: Raphinha és Saint-Maximin). Digne akkor és csakis akkor lehet opció,ha most, januárban érkezik.

A fourfourtwo-tól ilyen cikket olvasni kiábrándító. Találomra megneveznek három nevet elképzelt, irreális pénzösszegeket.
Én úgy gondolom, hogy lesz komoly költekezés a nyáron, de mindenekelőtt két posztra fog két nagy név érkezni, ez a két poszt pedig a belsővédő és a középső középpályás. Meglepne, ha nem a Koundé-Fofana duó egyikéért és Tschouameni-ért robbantanánk bankot. Persze ezek is találgatások. Annyi a különbség, hogy én ingyen teszem. :)
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#6639 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Dante írta: 2022. január 7., péntek 21:21 Ő egy belső védő.

Nem ő eredetileg balhátvéd, aki most a Lipcse 3 védős rendszerében hol bal belső védőt, hol Wingbacket (Angelino helyén) játszott.
Zágrábban többnyire balhátvéd volt

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6640 Hozzászólás Szerző: Dante »

Ő egy belső védő.

Válasz küldése