Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#2301 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bazsi írta: 2023. június 5., hétfő 14:44 Kai Havertz's move to Real Madrid is becoming more concrete and could happen quickly now. Chelsea's asking price is €60million which is seen as a bargain for a player of his quality.

:D :D :D

Mindenki tudja, hogy mekkora szarban vagyunk, ott húznak le ahol tudnak. Mount is majd áron alul megy gondolom. Persze fordított esetben 100+ milliónál kezdődne a licit, mert fiatal és angol.
Mehetnek, az egyik jó lehetne, de nem akar az lenni, a másik meg sosem volt az.

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák

#2302 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

Kai Havertz's move to Real Madrid is becoming more concrete and could happen quickly now. Chelsea's asking price is €60million which is seen as a bargain for a player of his quality.

:D :D :D

Mindenki tudja, hogy mekkora szarban vagyunk, ott húznak le ahol tudnak. Mount is majd áron alul megy gondolom. Persze fordított esetben 100+ milliónál kezdődne a licit, mert fiatal és angol.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6848
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2303 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Manuel Ugarte wages will be just over €3M/year. @Tanziloic -l’equipe

Ha ez igaz az nagyon gáz

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#2304 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dante írta: 2023. június 5., hétfő 9:51 Véletlenül se a lejáró szerződésű, emellett a liga egyik legjobbja Rice a célpont, aki akár többet is jelenthetne mint egy PL tapasztalt játékos, hanem ilyen 3 hónapos "sikertörténetekre" szeretnénk kiadni a nehezen összekuporgatott igazolási pénzt. Persze, ha az edzőnek Ugarte kell és mellé Caicedo is, akkor ki vagyok én hogy ellenkezzek (egy fórumon) de láttuk már sokszor, hogy egy edzőnk "akart valakit" és a leigazolása után semmi hasznát nem vettük az illetőnek.
Sztem Rizsát el lehet felejteni így mostmár, hogy a legjobb spanja lelép tőlünk.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#2305 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Mar tobbszor elmondtam, aki ilyen fiatalon ilyen Kutyauto szar nivotlan bajnoksagba megy az annyit is er.
Tudom durva kulonbseg van a ket fizu kozott, de a ket bajnoksag kozott is.
Verratti, neymar meg meg paran is sokkal tobb lett volna beloluk ha nem abba a kirakatcsapatba igazoltak volna.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#2306 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2023. június 5., hétfő 13:00 Manuel Ugarte to PSG, here we go! Understand the player is ALREADY in Paris set for medical — he’ll sign the contract today. #PSG

PSG will pay €60m to Sporting, Chelsea left the race 12h ago and Ugarte will join PSG as Campos closed the negotiation.

El is dőlt
Valahol ésszerű volt hogy kiszállunk, a fizetés ajánlatunk háromszosát kapja meg. Annyi amiért kár, hogy állitolag Poch kérte és nem kapja meg. No de majd más.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6848
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2307 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Manuel Ugarte to PSG, here we go! Understand the player is ALREADY in Paris set for medical — he’ll sign the contract today. #PSG

PSG will pay €60m to Sporting, Chelsea left the race 12h ago and Ugarte will join PSG as Campos closed the negotiation.

El is dőlt

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#2308 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Akkor Hakimi utan Ugartenel is lenyomott minket a PSG. Valahol varhato volt, akkor rohadjon meg a fos ligue1-, ben.

Oriasi kár hogy a csoves Zijest nem sikerult oda kuldeni.

Vannak amugy opciok még kp posztra. Manu Kone, Caicedo, Lavia. Rice mar sztem is kuka, arsenal vagy MU lesz belole, esetleg Bayern.

Edson Alvarez elvileg mar egyezkedik a dortmunddal.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6848
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2309 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Amazing24 írta: 2023. június 5., hétfő 11:48 A Bild es a Sky Sport DE is arrol ir, hogy Havertz megallapodott a szemelyes feltetelekben a madriddal, akik hivatalos ajanlatot keszitenek elo.

50 millio + bonusz koruli osszegert tavozhat a nemet.

https://m.bild.de/sport/fussball/fussba ... gle.com%2F
Szerintem lehetne több is, de nem rossz ez sem

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#2310 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

A Bild es a Sky Sport DE is arrol ir, hogy Havertz megallapodott a szemelyes feltetelekben a madriddal, akik hivatalos ajanlatot keszitenek elo.

50 millio + bonusz koruli osszegert tavozhat a nemet.

https://m.bild.de/sport/fussball/fussba ... gle.com%2F

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2311 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Nagyon valószínűtlennek tartom, hogy a problémákat egy átigazolási ablak alatt meg fogják tudni oldani a klubnál, így a 100 mihályos igazolásokat is messziről kerülném, hívják akárhogy a játékost.

Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#2312 Hozzászólás Szerző: Crap »

kecske01 írta: 2023. június 5., hétfő 10:51
Bubi írta: 2023. június 5., hétfő 10:49 Na 100at azért nem adnék Caicedoért. 60-70max.
Hát jó csak lassan tényleg nem marad kp a piacon aki nekünk kéne. Laviat írják még, de ő nem hiszem, hogy egyből kezdő tudna lenni.
Nem kell pesszimistának lenni szerintem. 1 hónapja a fórum háromnegyedének fogalma se volt, ki az az Ugarte, meg hol játszik ő egyáltalán. Kicsit ezek a hírek meg 1-1 nagy csapat érdeklődése mindig fentebb magasztalnak játékosokat. (meg az áraikat is ugye....)

Ott van még egyébként januárról Edson Alvarez is, aki csak azért nem kötött ki nálunk mert túl későn jelentkeztünk érte az Ajaxnál, de egyébként 40 millió környékén mozdítani tudtuk volna. Elvileg most is több klubb érdeklődik érte és az Ajax 50 millió körül határozta meg az árát.
Vagy holland bajnokság másik legjobb középpályása Sangare, aki idén biztos távozni fog a PSV-ből.

Mind a kettőben rengeteg potenciál van még.

Meg még biztos van egy lista, amit nálam profibbak állítottak össze azért.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6848
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2313 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bubi írta: 2023. június 5., hétfő 10:49 Na 100at azért nem adnék Caicedoért. 60-70max.
Hát jó csak lassan tényleg nem marad kp a piacon aki nekünk kéne. Laviat írják még, de ő nem hiszem, hogy egyből kezdő tudna lenni.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#2314 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Na 100at azért nem adnék Caicedoért. 60-70max.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6848
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2315 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Crap írta: 2023. június 5., hétfő 10:00 300k körüli heti fizu + 70 millió egy aránylag noname portugál játékosért. Hát jóóó :D Örülök, hogy ebből kiszálltunk.
Viszont Caicedo is elvileg 80 millió alatt nem vihető.

Őszintén szólva ilyen összegeknél én egyiket se szívesen hoznám. Brighton annyira jól saját profilra igazolnak, hogy abban a közegben mindegyik játékos tökéletesen bele illik a szerepkörébe és szerintem sokkal jobbak mint egyébként úgy az alapképességei lennének 1-1 játékosnak.
Caicedo inkább 100 lesz, mint 80 a hírek alapján..

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#2316 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Crap írta: 2023. június 5., hétfő 10:00 300k körüli heti fizu + 70 millió egy aránylag noname portugál játékosért. Hát jóóó :D Örülök, hogy ebből kiszálltunk.
Viszont Caicedo is elvileg 80 millió alatt nem vihető.

Őszintén szólva ilyen összegeknél én egyiket se szívesen hoznám. Brighton annyira jól saját profilra igazolnak, hogy abban a közegben mindegyik játékos tökéletesen bele illik a szerepkörébe és szerintem sokkal jobbak mint egyébként úgy az alapképességei lennének 1-1 játékosnak.

Milinkovic-Savic igaz, hogy már 28 éves, de kb. 40-50 millióért hozható, maradt kb. még 4-5 éve minimum és évek óta az Olasz liga egyik legjobbja. Vezér, hatalmas termet, stb. Én pl. neki jobban tudnék örülni, mint egy éppen aktuálisan felhypolt 1 szezonos játékosnak.

Rúben Neves a másik nagy favoritom, aki szintén a PL egyik legjobb középpályása már évek óta és most 40 millió körül mozdítható.
Mind a kettőnek lejár a szerződése jövőre és nem akar hosszabítani.

De ha már ekkora összegek repkednek, akkor már tényleg inkább Rice 120 millióért és cső.
SMS és Neves sem az a klasszikus romboló vkp.
SMS box-to-box aki érkezik a kapu elé, Neves meg egyrészt Barcába akar menni, másrészt pont ugyanaz a típus mint Enzo..

Poch meg elvileg hentest keres

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#2317 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Dante írta: 2023. június 5., hétfő 9:51 Véletlenül se a lejáró szerződésű, emellett a liga egyik legjobbja Rice a célpont, aki akár többet is jelenthetne mint egy PL tapasztalt játékos, hanem ilyen 3 hónapos "sikertörténetekre" szeretnénk kiadni a nehezen összekuporgatott igazolási pénzt. Persze, ha az edzőnek Ugarte kell és mellé Caicedo is, akkor ki vagyok én hogy ellenkezzek (egy fórumon) de láttuk már sokszor, hogy egy edzőnk "akart valakit" és a leigazolása után semmi hasznát nem vettük az illetőnek.
Rice mount egyik legjobb baratja, mivel mount megy igy osszelehet rakni a storyt miert nem fog rice jonni. Tud o mindent a kaoszos klubbunkrol mason altal.

Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#2318 Hozzászólás Szerző: Crap »

300k körüli heti fizu + 70 millió egy aránylag noname portugál játékosért. Hát jóóó :D Örülök, hogy ebből kiszálltunk.
Viszont Caicedo is elvileg 80 millió alatt nem vihető.

Őszintén szólva ilyen összegeknél én egyiket se szívesen hoznám. Brighton annyira jól saját profilra igazolnak, hogy abban a közegben mindegyik játékos tökéletesen bele illik a szerepkörébe és szerintem sokkal jobbak mint egyébként úgy az alapképességei lennének 1-1 játékosnak.

Milinkovic-Savic igaz, hogy már 28 éves, de kb. 40-50 millióért hozható, maradt kb. még 4-5 éve minimum és évek óta az Olasz liga egyik legjobbja. Vezér, hatalmas termet, stb. Én pl. neki jobban tudnék örülni, mint egy éppen aktuálisan felhypolt 1 szezonos játékosnak.

Rúben Neves a másik nagy favoritom, aki szintén a PL egyik legjobb középpályása már évek óta és most 40 millió körül mozdítható.
Mind a kettőnek lejár a szerződése jövőre és nem akar hosszabítani.

De ha már ekkora összegek repkednek, akkor már tényleg inkább Rice 120 millióért és cső.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#2319 Hozzászólás Szerző: Dante »

Véletlenül se a lejáró szerződésű, emellett a liga egyik legjobbja Rice a célpont, aki akár többet is jelenthetne mint egy PL tapasztalt játékos, hanem ilyen 3 hónapos "sikertörténetekre" szeretnénk kiadni a nehezen összekuporgatott igazolási pénzt. Persze, ha az edzőnek Ugarte kell és mellé Caicedo is, akkor ki vagyok én hogy ellenkezzek (egy fórumon) de láttuk már sokszor, hogy egy edzőnk "akart valakit" és a leigazolása után semmi hasznát nem vettük az illetőnek.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#2320 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nekem ezek az egydimenziós játékosok sose voltak szimpatikusak. Ha már ilyen akkor verje be mint Haaland vagy szereljen úgy mint Kanté, de különösen igaz ez egy középpályásra akinek mindenhez is kellene értenie. A city szerintem nagyon sokat köszönhet annak, hogy a 3 középpályása érti a dolgát minden téren. Jól szerelnek, jól helyezkednek, letámadnak, látnak a pályán, jól passzolnak és beverik a helyzeteiket.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése