Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2281 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

BlueBlood1993 írta: 2023. június 5., hétfő 22:50
kecske01 írta: 2023. június 5., hétfő 22:37 Chelsea don’t want to sit down negotiate for Mount, it’s £70m or NOTHING. (@FabrizioRomano) #CFC
Helyes, basszák meg magukat, nemár hogy ne érjen ennyit. Havertz is érhetne simán 70-et, sztem egy más környezetben simán lehet több benne.
Persze, ha nem 1 év lenne a szerződéséből akkor simán lehetne többet is.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2282 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Maldinit kirúgta Milan, Rlc tárgyalásokat befagyasztotta Milan egyből, pedig már közel volt a megegyezés…
Rajtunk ne maradjon, mert eret vágok.

Havertznek meg azt mondta Chelsea, hogy vagy hosszabbítson vagy ha nem akkor eladjuk.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 847
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#2283 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Szabi írta: 2023. június 5., hétfő 19:41
Pityee írta: 2023. június 5., hétfő 17:49
Szabi írta: 2023. június 5., hétfő 17:29 60 millió egy közepesen nagy floppért nehogy már rossz összeg legyen. :D Az ő esetében valóban igaz az, hogy a nevét és a múltját fizetik ki, egyszámos előadó, és kizárólag abból él már kettő éve.

Nem volt konkurenciája, aki lett volna azt is az aktuális edző indokolatlanul korán mellőzte és kiherélte, a másik pedig térdszalagszakadást szenvedett pont akkor, amikor reális esélye nyílt volna arra, hogy esetleg kiszorítsa.

Maradjunk annyiban, hogy rohadt szerencsés volt mindig is itt, és úgy tűnik az is marad, mert lóf@sz teljesítménnyel is felfelé tud bukni, egy igazi életművész a pali.

Azt hittem az agyatlan, suta macskarúgdosó után nem lesz olyan játékos, akinek a távozása jobban fog esni, de nagyon remélem, hogy mégis lesz. Noname sehonnai Ugartére sem verjük el ezt a képzeletbeli összeget, szóval eddig tetszik ez a nyár.
Elképzelni nem tudom, hogy mivel haragított ennyire magára Havertz vagy épp Kulabá. Pedig én őt még a flopp igazolások közé se sorolnám :D
Kulabá semmivel, őt szimplán szakmai szempontok miatt adnám el, túl van bőven a zenitjén, viszont kaphatnánk még érte valamennyit, ezt nézem az esetében. Elmondottak alapján az edzésmunkája, nyilatkozatokból kiindulva a morálja, hozzáállása teljesen korrekt.

Havertz akkora szabadságot kap(ott) a pályán, mint Hazard anno, ne akarjuk belerakni az áldozat szerepébe. Igen, nem center, nem egy klasszikus befejező, de ahogy, amilyen gyatra techikával tudja megfejeli a labdákat 5 méterről teljesen tisztán vagy amilyen ziccereket ki tud hagyni, azt nem lehet a posztidegenségre húzni. Összjátékban többnyire ügyes, párharcokban harcias, nem sérült soha - ezek valóban az erényei, de semmi több. Tavolról nem veszélyes, átlövése nincsen, 1v1-ben átlagos, kib@szott lassú és körülményes tud lenni a labdával, sebessége nincs, soroljam még...? Ezen mi ér többet 60 milliónál? Mi anno a tehetséget, potenciált fizettük meg a Leverkusennek, ez 3 év alatt csak nagyon ritkán jött ki. Annyit pedig végképp nem tett le az asztalra se itt, se a válogatottban, hogy nyugodt szívvel köré épitsen csapatot egy edző. Tuchel nagyon tolta a szekerét, mindig kezdette, sose cserélte le, egy talált gólon kívül más emlékezeteset nem alkotott, ami miatt ragaszkodni kéne hozzá.
Ezeket én sem vonom kétségbe Havertz esetében, annak ellenére, hogy bennem nincs akkora ellenszenv vele szemben.
Viszont azt nem értem, hogy ha ezt sokan így látják, mint te is...akkor Kovacic-ról mégis mi a vélemény?
Neki még annyi erénye sincs, mint Havertz-nek. Idősebb, sokat sérült...ugyanúgy nem tud egy egyeneset a labdába rúgni. Csak annyi a különbség, hogy ő kapu elé sem érkezik, rá meg nem is lő.
Igaz, 2 -3 ember mellett szépen kihozza a labdát...csak aztán a 4-ikben mindig elakad...vagy lelassul, hátrapasszol, elpasszol...

Nem tudom, neked róla mi votl a véleméyned és nem is neked céloztam ezt a hozzászólást, csak ez juttata eszembe amit leírtam.

Ha Havertz elmegy én nem sajnálom. Én többre tartom, mint amennyit itt kihoz magából. Viszont szerintem itt sosem fogja beváltani a reményeket. Annyira posztidegen, hogy nem nagyon tudom elképzelni, holy lenne helye egy csapatban. Lehet mert lassú...vagy nem tudom.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#2284 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

kecske01 írta: 2023. június 5., hétfő 22:37 Chelsea don’t want to sit down negotiate for Mount, it’s £70m or NOTHING. (@FabrizioRomano) #CFC
Helyes, basszák meg magukat, nemár hogy ne érjen ennyit. Havertz is érhetne simán 70-et, sztem egy más környezetben simán lehet több benne.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2285 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chelsea don’t want to sit down negotiate for Mount, it’s £70m or NOTHING. (@FabrizioRomano) #CFC

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#2286 Hozzászólás Szerző: Bandi »

kecske01 írta: 2023. június 5., hétfő 19:03 Psg tegnap este levelet írt a Sportingnak miszerint az Uefa elé fogják vinni az ügyet, ha megbizonyosodnak arról, hogy tényleg részesedést akarunk venni a Sportingból, amit esetlegesen felhasználtunk transzferek befolyásolására, ami nem megengedett. Ezután léptünk ki az Ugarte üzletből és a Psg állítja, hogy 3.4m Eurós volt az Ő ajánlatuk, a Portugál sajtó ezt tagadja.

Egyre szánalmasabb ez a sztori

https://twitter.com/cfcpys/status/16657 ... 2ptGdbefTA
Ez van ha olyanok vezetnek egy klubot akiknek van ugyan pénzük, de fingjuk sincs arról hogy mit hogyan kellene csinálni. Aztán majd csodálkozunk ha 2-3 év múlva jönnek a büntetések mert minden lehetséges szabályt áthágunk. És nekünk nem arab tulajaink vannak mint a PSG-nek meg a City-nek akik azt kennek meg az UEFA-nál akit akarnak, hanem arrogáns amcsik akiket nem biztos hogy annyira szeretni fognak…

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák

#2287 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

Bubi írta: 2023. június 5., hétfő 15:36
Bazsi írta: 2023. június 5., hétfő 14:44 Kai Havertz's move to Real Madrid is becoming more concrete and could happen quickly now. Chelsea's asking price is €60million which is seen as a bargain for a player of his quality.

:D :D :D

Mindenki tudja, hogy mekkora szarban vagyunk, ott húznak le ahol tudnak. Mount is majd áron alul megy gondolom. Persze fordított esetben 100+ milliónál kezdődne a licit, mert fiatal és angol.
Ha ad valaki 60 millát Havertzért azonnal el kell fogadni. Max a nevét fizetik, a múltját és a BL döntős gólját, semmi több.

Én kedveltem, de csak hamis9esként tud jól játszani az meg egy olyan poszt ahol sokan tudnak jók lenni, pl Nkunku.
Én sem sajnálom, hogy elmegy, de manapság már 60 millát elkérnek bárkiért, aki egy egyenest beletud rúgni a labdába kis túlzással. Havertz még csak most lesz 24 éves, német válogatott, ráadásul a Real a kérője. Marina minimum 80-at leakasztana róluk, de szerintem többet is.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#2288 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Pityee írta: 2023. június 5., hétfő 17:49
Szabi írta: 2023. június 5., hétfő 17:29 60 millió egy közepesen nagy floppért nehogy már rossz összeg legyen. :D Az ő esetében valóban igaz az, hogy a nevét és a múltját fizetik ki, egyszámos előadó, és kizárólag abból él már kettő éve.

Nem volt konkurenciája, aki lett volna azt is az aktuális edző indokolatlanul korán mellőzte és kiherélte, a másik pedig térdszalagszakadást szenvedett pont akkor, amikor reális esélye nyílt volna arra, hogy esetleg kiszorítsa.

Maradjunk annyiban, hogy rohadt szerencsés volt mindig is itt, és úgy tűnik az is marad, mert lóf@sz teljesítménnyel is felfelé tud bukni, egy igazi életművész a pali.

Azt hittem az agyatlan, suta macskarúgdosó után nem lesz olyan játékos, akinek a távozása jobban fog esni, de nagyon remélem, hogy mégis lesz. Noname sehonnai Ugartére sem verjük el ezt a képzeletbeli összeget, szóval eddig tetszik ez a nyár.
Elképzelni nem tudom, hogy mivel haragított ennyire magára Havertz vagy épp Kulabá. Pedig én őt még a flopp igazolások közé se sorolnám :D
Kulabá semmivel, őt szimplán szakmai szempontok miatt adnám el, túl van bőven a zenitjén, viszont kaphatnánk még érte valamennyit, ezt nézem az esetében. Elmondottak alapján az edzésmunkája, nyilatkozatokból kiindulva a morálja, hozzáállása teljesen korrekt.

Havertz akkora szabadságot kap(ott) a pályán, mint Hazard anno, ne akarjuk belerakni az áldozat szerepébe. Igen, nem center, nem egy klasszikus befejező, de ahogy, amilyen gyatra techikával tudja megfejeli a labdákat 5 méterről teljesen tisztán vagy amilyen ziccereket ki tud hagyni, azt nem lehet a posztidegenségre húzni. Összjátékban többnyire ügyes, párharcokban harcias, nem sérült soha - ezek valóban az erényei, de semmi több. Tavolról nem veszélyes, átlövése nincsen, 1v1-ben átlagos, kib@szott lassú és körülményes tud lenni a labdával, sebessége nincs, soroljam még...? Ezen mi ér többet 60 milliónál? Mi anno a tehetséget, potenciált fizettük meg a Leverkusennek, ez 3 év alatt csak nagyon ritkán jött ki. Annyit pedig végképp nem tett le az asztalra se itt, se a válogatottban, hogy nyugodt szívvel köré épitsen csapatot egy edző. Tuchel nagyon tolta a szekerét, mindig kezdette, sose cserélte le, egy talált gólon kívül más emlékezeteset nem alkotott, ami miatt ragaszkodni kéne hozzá.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2289 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Psg tegnap este levelet írt a Sportingnak miszerint az Uefa elé fogják vinni az ügyet, ha megbizonyosodnak arról, hogy tényleg részesedést akarunk venni a Sportingból, amit esetlegesen felhasználtunk transzferek befolyásolására, ami nem megengedett. Ezután léptünk ki az Ugarte üzletből és a Psg állítja, hogy 3.4m Eurós volt az Ő ajánlatuk, a Portugál sajtó ezt tagadja.

Egyre szánalmasabb ez a sztori

https://twitter.com/cfcpys/status/16657 ... 2ptGdbefTA

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#2290 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Pulisic really wants out, he’s ready to take a pay cut to leave

According to Matt Law and The Athletic, the American is willing to take a pay cut in order to be playing his football elsewhere next season.

Reszemrol az eddigi legjobb hir.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#2291 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

According to the Telegraph, Arsenal are putting together an offer worth a club-record £92million for Rice, although West Ham want as much as possible of that sum paid up front. It is also claimed that the Gunners remain confident that they can agree a deal with the Hammers despite interest from Manchester United

92 millio font...nem semmi. :mrgreen:

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#2292 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Havertz megiteleseben sokan elfelejtik, hogy o nem az a fajta jatekos ahogy hasznaltak ot az utobbi idoben. Nem center akire felrugdossak a labdakat es kibirkozza maganak ( sok esetben amugy jol megtartja) hanem kell melle egy olyan jatekos akivel ossze tud jatszani. Szerintem azt nem lehet vitatni, hogy erti a jatekot es jol ossze lehetne vele jatszani a baj ott kezdodik, hogy pont ott jatszatjak egy jo ideje mar ahonnan egy tars hianyzik mellole. Vagy egy mozgekony jatekos hianyzik onnan aki mogott erkezik vagy egy olyan center akit o szolgalna ki.

Szerintem nem veletlen, hogy egy Real Madrid akarja leigazolni hany jatekos van a keretben akit ilyen csapat keres? Mert nem nagyon emlekszek egyre sem, inkabb olyanok vannak akik a kutyanak nem kellenek. Nem biztos, hogy az ilyen jatekosokat kene eladni egyszerre tobbet is aztan megint itt marad a sok olyan akinek semmi haszna csak nem kellettek sehova.

Esetleg jovore gondolkoznek el az eladasan ha nem alakit valamit a kovetkezo szezonban, de egyenlore en biztos nem adnam el.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#2293 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szabi írta: 2023. június 5., hétfő 17:29 60 millió egy közepesen nagy floppért nehogy már rossz összeg legyen. :D Az ő esetében valóban igaz az, hogy a nevét és a múltját fizetik ki, egyszámos előadó, és kizárólag abból él már kettő éve.

Nem volt konkurenciája, aki lett volna azt is az aktuális edző indokolatlanul korán mellőzte és kiherélte, a másik pedig térdszalagszakadást szenvedett pont akkor, amikor reális esélye nyílt volna arra, hogy esetleg kiszorítsa.

Maradjunk annyiban, hogy rohadt szerencsés volt mindig is itt, és úgy tűnik az is marad, mert lóf@sz teljesítménnyel is felfelé tud bukni, egy igazi életművész a pali.

Azt hittem az agyatlan, suta macskarúgdosó után nem lesz olyan játékos, akinek a távozása jobban fog esni, de nagyon remélem, hogy mégis lesz. Noname sehonnai Ugartére sem verjük el ezt a képzeletbeli összeget, szóval eddig tetszik ez a nyár.
Elképzelni nem tudom, hogy mivel haragított ennyire magára Havertz vagy épp Kulabá. Pedig én őt még a flopp igazolások közé se sorolnám :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#2294 Hozzászólás Szerző: Szabi »

60 millió egy közepesen nagy floppért nehogy már rossz összeg legyen. :D Az ő esetében valóban igaz az, hogy a nevét és a múltját fizetik ki, egyszámos előadó, és kizárólag abból él már kettő éve.

Nem volt konkurenciája, aki lett volna azt is az aktuális edző indokolatlanul korán mellőzte és kiherélte, a másik pedig térdszalagszakadást szenvedett pont akkor, amikor reális esélye nyílt volna arra, hogy esetleg kiszorítsa.

Maradjunk annyiban, hogy rohadt szerencsés volt mindig is itt, és úgy tűnik az is marad, mert lóf@sz teljesítménnyel is felfelé tud bukni, egy igazi életművész a pali.

Azt hittem az agyatlan, suta macskarúgdosó után nem lesz olyan játékos, akinek a távozása jobban fog esni, de nagyon remélem, hogy mégis lesz. Noname sehonnai Ugartére sem verjük el ezt a képzeletbeli összeget, szóval eddig tetszik ez a nyár.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#2295 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta: 2023. június 5., hétfő 15:36
Bazsi írta: 2023. június 5., hétfő 14:44 Kai Havertz's move to Real Madrid is becoming more concrete and could happen quickly now. Chelsea's asking price is €60million which is seen as a bargain for a player of his quality.

:D :D :D

Mindenki tudja, hogy mekkora szarban vagyunk, ott húznak le ahol tudnak. Mount is majd áron alul megy gondolom. Persze fordított esetben 100+ milliónál kezdődne a licit, mert fiatal és angol.
Ha ad valaki 60 millát Havertzért azonnal el kell fogadni. Max a nevét fizetik, a múltját és a BL döntős gólját, semmi több.

Én kedveltem, de csak hamis9esként tud jól játszani az meg egy olyan poszt ahol sokan tudnak jók lenni, pl Nkunku.
Függetlenül hogy most körül van szó, én ezzel az idei szezon után nagyon óvatosan bánnék. Látszik, hogy a keretben nincs elég vezéralkat, aki magával tudja húzni a többieket. Ahogy Jorginho is egy szar játékos, de valószínűleg fontos személyiség volt, úgy ez másra is igaz lehet.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#2296 Hozzászólás Szerző: Pityee »

A Repubblica értesülései szerint a Chelsea egy 60 millió eurós ajánlatot tett Mike Maignan-ért az AC Milan csapatának.

Na őt adnám, van tekintélye a 16oson belül. Kár hogy nem fogják tuti elengedni. Meg lehet jelenleg neki is vonzóbb a Bl résztvevő milan, mint a mi hulladék csapatunk.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#2297 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Bazsi írta: 2023. június 5., hétfő 14:44 Kai Havertz's move to Real Madrid is becoming more concrete and could happen quickly now. Chelsea's asking price is €60million which is seen as a bargain for a player of his quality.

:D :D :D

Mindenki tudja, hogy mekkora szarban vagyunk, ott húznak le ahol tudnak. Mount is majd áron alul megy gondolom. Persze fordított esetben 100+ milliónál kezdődne a licit, mert fiatal és angol.
Ha ad valaki 60 millát Havertzért azonnal el kell fogadni. Max a nevét fizetik, a múltját és a BL döntős gólját, semmi több.

Én kedveltem, de csak hamis9esként tud jól játszani az meg egy olyan poszt ahol sokan tudnak jók lenni, pl Nkunku.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

fst200
Hozzászólások: 904
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#2298 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Bazsi írta: 2023. június 5., hétfő 14:44 Kai Havertz's move to Real Madrid is becoming more concrete and could happen quickly now. Chelsea's asking price is €60million which is seen as a bargain for a player of his quality.

:D :D :D

Mindenki tudja, hogy mekkora szarban vagyunk, ott húznak le ahol tudnak. Mount is majd áron alul megy gondolom. Persze fordított esetben 100+ milliónál kezdődne a licit, mert fiatal és angol.
Azt hinné az ember, hogy a Real fog kaparni nálunk mert eltűnt náluk az összes támadó, de megint mi adjuk a kedvezményeket, őt sajnálom, megneztem volna egy jó csatár mögött normális taktikaval, sose sérült, mindig hajtott, ha Mount és ő is megy azért nem nagyon leszünk meg minőségben

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2299 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Pityee írta: 2023. június 5., hétfő 15:16
kazomester írta: 2023. június 5., hétfő 14:50
Bazsi írta: 2023. június 5., hétfő 14:44 Kai Havertz's move to Real Madrid is becoming more concrete and could happen quickly now. Chelsea's asking price is €60million which is seen as a bargain for a player of his quality.

:D :D :D

Mindenki tudja, hogy mekkora szarban vagyunk, ott húznak le ahol tudnak. Mount is majd áron alul megy gondolom. Persze fordított esetben 100+ milliónál kezdődne a licit, mert fiatal és angol.
Mehetnek, az egyik jó lehetne, de nem akar az lenni, a másik meg sosem volt az.
Azért jó lenne először ilyen Auba, Zijes, Pulisic féléket kiárusítani, mielőtt ilyen Havertz, Mount kalibereket kezdünk eladni.
Jó lenne, de a kutyának sem kellenek, valószínűleg nem véletlenül. A slágerigazolások pedig mindig először érik el a sajtót, ebben az esetben Benzema távozása még dob is a sebességen.
A veretes névsor tagjai is ki lesznek rakva előbb-utóbb, minden bizonnyal jelképes összegekért.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#2300 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta: 2023. június 5., hétfő 14:50
Bazsi írta: 2023. június 5., hétfő 14:44 Kai Havertz's move to Real Madrid is becoming more concrete and could happen quickly now. Chelsea's asking price is €60million which is seen as a bargain for a player of his quality.

:D :D :D

Mindenki tudja, hogy mekkora szarban vagyunk, ott húznak le ahol tudnak. Mount is majd áron alul megy gondolom. Persze fordított esetben 100+ milliónál kezdődne a licit, mert fiatal és angol.
Mehetnek, az egyik jó lehetne, de nem akar az lenni, a másik meg sosem volt az.
Azért jó lenne először ilyen Auba, Zijes, Pulisic féléket kiárusítani, mielőtt ilyen Havertz, Mount kalibereket kezdünk eladni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése