Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#2221 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Legendák, kulcsemberek olyan természetességgel mennek innen, mint mások reggelente munkába induláskor ki a kapun, de megnyugtat a tudat, hogy egy Kendry Páezre, aki belerúgott 3-4 egyeneset a labdába a bundás ecuadori bajnokságban és gólt lőtt a világhírű Fidzsi-szigetek (!!) válogatottjának az U20-as tornán egy 9-0-ra megnyert meccsen, na rá van félretett 20 milliónk, az persze nem baj, hogy 18 éves koráig kb. be sem teheti a lábát a stadionba, a szerződés már aláírva.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2222 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dante írta: 2023. június 7., szerda 22:48
emsanya írta: 2023. június 7., szerda 22:11 Kantéval amugy elég sokáig egyezkedtünk szerzödés hossszabbitás ügyben, jol is álltunk akartuk hogy maradjon amíg nem jött ez a 100 millios őrült ajánlat az araboktol. Most ezzel mit kellett volna csinálni? Adjuk meg mi is? Úgy hogy alig bír már meccseket játszani.

Simán lehet ezt pozitivan is látni, kaszál még egy raklap pénzt, korrekten elbucsuzunk, senki nem üldözte el.
Én úgy látom, hogy az idény közben fordult a helyzet, hogy ki preferálja a hosszabbítást. Ha a klub akarta volna, hogy maradjon, akkor már meglenne a szerződés. Az arab ajánlat után pedig semmilyen ellenállást nem mutatott a klub, boldogan engedik el, nyilván az előző évben nem nagyon bizonyította, hogy értékes tagja lesz a keretnek a jövőben.
Tavaszi sérülése után léptünk vissza és módosítottunk a szerződésen elvileg, hogy bizonyos játékpercek után járjon csak fizetés. Ami nyilván nem elfogadható egy játékosnak, de a klubbot is meg lehet érteni.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#2223 Hozzászólás Szerző: Dante »

emsanya írta: 2023. június 7., szerda 22:11 Kantéval amugy elég sokáig egyezkedtünk szerzödés hossszabbitás ügyben, jol is álltunk akartuk hogy maradjon amíg nem jött ez a 100 millios őrült ajánlat az araboktol. Most ezzel mit kellett volna csinálni? Adjuk meg mi is? Úgy hogy alig bír már meccseket játszani.

Simán lehet ezt pozitivan is látni, kaszál még egy raklap pénzt, korrekten elbucsuzunk, senki nem üldözte el.
Én úgy látom, hogy az idény közben fordult a helyzet, hogy ki preferálja a hosszabbítást. Ha a klub akarta volna, hogy maradjon, akkor már meglenne a szerződés. Az arab ajánlat után pedig semmilyen ellenállást nem mutatott a klub, boldogan engedik el, nyilván az előző évben nem nagyon bizonyította, hogy értékes tagja lesz a keretnek a jövőben.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#2224 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Kantéval amugy elég sokáig egyezkedtünk szerzödés hossszabbitás ügyben, jol is álltunk akartuk hogy maradjon amíg nem jött ez a 100 millios őrült ajánlat az araboktol. Most ezzel mit kellett volna csinálni? Adjuk meg mi is? Úgy hogy alig bír már meccseket játszani.

Simán lehet ezt pozitivan is látni, kaszál még egy raklap pénzt, korrekten elbucsuzunk, senki nem üldözte el.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#2225 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta: 2023. június 7., szerda 21:01Lehet hogy kanté egy rohadt nagy g.ci csak kifelé jópofáskodik....:D
Tudom hogy csak viccből írtad, de reagálok, hogy még csak a legkisebb gyanú se merüljön fel ezzel kapcsolatban. Minden egyes ember aki találkozott vele állítja, hogy végtelenül szerény, kedves, jóindulatú ember és csodával ér fel, hogy a 21. századi fociiparban érvényesülni tudott, Pogba-k, Depay-ok, Neymar-ok között.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#2226 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta: 2023. június 7., szerda 20:27
Bubi írta: 2023. június 7., szerda 20:15 Srácok, Kanté elkopott sajnos és megérdemli, hogy ingyen távozhasson és így behúzhasson egy zsíros szerződést.
Mount menni akar, biztos vagyok benne hogy nem Boehly üldözi el.
Kovacic nálam felejthető, persze örültem volna ha marad, de ha menni akar hát menjen.

Van nálunk kb 10 éve egy elüldözhetetlen beleszarok mert durcás vagyok mentalitás amit ki kell ölni a csapatból. Szerintem most "levágják a kígyó fejét".
És úgy gondolod, hogy a kigyó feje a Kante,Mount,Kova tipusu abszolut szimpatikus jatekosok eladasaval lesz levágva? Szerintem meg ne legyen igazam, de nagyon rossz fele tart a csapatunk. Lassan tenyleg siman csak zsoldosok gyulekezete lesz. Mert el ne hidd, hogy a szarzenal szimpatizans Mudryk vagy sztorling aki a PL top csapatainak felet mar megjarta, barmennyire is kekveru lenne.
Kantéról nem gondolnám, Mountról simán, de persze nem tudhatjuk. Lehet hogy kanté egy rohadt nagy g.ci csak kifelé jópofáskodik....:D

Az biztos, hogy ki kell gyomlálni rendesen úgy, hogy csírája se maradjon ennek a negatív hozzáállásnak.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#2227 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pityee írta: 2023. június 7., szerda 20:27
Bubi írta: 2023. június 7., szerda 20:15 Srácok, Kanté elkopott sajnos és megérdemli, hogy ingyen távozhasson és így behúzhasson egy zsíros szerződést.
Mount menni akar, biztos vagyok benne hogy nem Boehly üldözi el.
Kovacic nálam felejthető, persze örültem volna ha marad, de ha menni akar hát menjen.

Van nálunk kb 10 éve egy elüldözhetetlen beleszarok mert durcás vagyok mentalitás amit ki kell ölni a csapatból. Szerintem most "levágják a kígyó fejét".
És úgy gondolod, hogy a kigyó feje a Kante,Mount,Kova tipusu abszolut szimpatikus jatekosok eladasaval lesz levágva?
nem, hiszem hogy erre célzott.
ők az aki menni akar, menjen kategória.

A kígyó feje majd az ilyen Auba, Ziyech, Puli féle eladásokkal fog megtörténni.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#2228 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta: 2023. június 7., szerda 20:15 Srácok, Kanté elkopott sajnos és megérdemli, hogy ingyen távozhasson és így behúzhasson egy zsíros szerződést.
Mount menni akar, biztos vagyok benne hogy nem Boehly üldözi el.
Kovacic nálam felejthető, persze örültem volna ha marad, de ha menni akar hát menjen.

Van nálunk kb 10 éve egy elüldözhetetlen beleszarok mert durcás vagyok mentalitás amit ki kell ölni a csapatból. Szerintem most "levágják a kígyó fejét".
És úgy gondolod, hogy a kigyó feje a Kante,Mount,Kova tipusu abszolut szimpatikus jatekosok eladasaval lesz levágva? Szerintem meg ne legyen igazam, de nagyon rossz fele tart a csapatunk. Lassan tenyleg siman csak zsoldosok gyulekezete lesz. Mert el ne hidd, hogy a szarzenal szimpatizans Mudryk vagy sztorling aki a PL top csapatainak felet mar megjarta, barmennyire is kekveru lenne.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2023. június 7., szerda 20:29-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#2229 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Srácok, Kanté elkopott sajnos és megérdemli, hogy ingyen távozhasson és így behúzhasson egy zsíros szerződést.
Mount menni akar, biztos vagyok benne hogy nem Boehly üldözi el.
Kovacic nálam felejthető, persze örültem volna ha marad, de ha menni akar hát menjen.

Van nálunk kb 10 éve egy elüldözhetetlen beleszarok mert durcás vagyok mentalitás amit ki kell ölni a csapatból. Szerintem most "levágják a kígyó fejét".
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#2230 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Amazing24 írta: 2023. június 7., szerda 19:43
cech19960320 írta: 2023. június 7., szerda 19:39
Amazing24 írta: 2023. június 7., szerda 19:37 Szerintem en vegleg elvesztem a szeretett csapatom iden. A szeretheto, szimpatikosok jatekosaink tavoznak, es a kutyautok maradnak.

Hihetetlen, hogy Abra 20 eves munkajat 1 ev alatt leromboljak. Ez mar nem az a klub amit megszerettem
Én mondjuk megvárnám azért az átigazolási szezon végét a helyedben, meg a nyilatkozatokat, híreket, hogy ki végül miért, mennyiért, hova váltott. ne a mostani pletykákra alapozzunk mindent..

(nekem a másik kedvenc csapatom most szűnik meg :/)
Sajnalom.

Termeszetesen megvarom, es elkezdem nezni a meccseinket is Pochal, de nagyon nem tetszik ahova tartunk.
Anniyra még nekem sem, de próbálok optimistán tekinteni a jövőbe. Lehet jó csapatot építünk. aki meg nem akar itt lenni, engedjük el, mert az ideláncolás csak szenvedést okoz.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#2231 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

cech19960320 írta: 2023. június 7., szerda 19:39
Amazing24 írta: 2023. június 7., szerda 19:37 Szerintem en vegleg elvesztem a szeretett csapatom iden. A szeretheto, szimpatikosok jatekosaink tavoznak, es a kutyautok maradnak.

Hihetetlen, hogy Abra 20 eves munkajat 1 ev alatt leromboljak. Ez mar nem az a klub amit megszerettem
Én mondjuk megvárnám azért az átigazolási szezon végét a helyedben, meg a nyilatkozatokat, híreket, hogy ki végül miért, mennyiért, hova váltott. ne a mostani pletykákra alapozzunk mindent..

(nekem a másik kedvenc csapatom most szűnik meg :/)
Sajnalom.

Termeszetesen megvarom, es elkezdem nezni a meccseinket is Pochal, de nagyon nem tetszik ahova tartunk.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#2232 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Amazing24 írta: 2023. június 7., szerda 19:37 Szerintem en vegleg elvesztem a szeretett csapatom iden. A szeretheto, szimpatikosok jatekosaink tavoznak, es a kutyautok maradnak.

Hihetetlen, hogy Abra 20 eves munkajat 1 ev alatt leromboljak. Ez mar nem az a klub amit megszerettem
Én mondjuk megvárnám azért az átigazolási szezon végét a helyedben, meg a nyilatkozatokat, híreket, hogy ki végül miért, mennyiért, hova váltott. ne a mostani pletykákra alapozzunk mindent..

(nekem a másik kedvenc csapatom most szűnik meg :/)

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#2233 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Szerintem en vegleg elvesztem a szeretett csapatom iden. A szeretheto, szimpatikosok jatekosaink tavoznak, es a kutyautok maradnak.

Hihetetlen, hogy Abra 20 eves munkajat 1 ev alatt leromboljak. Ez mar nem az a klub amit megszerettem

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2234 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2023. június 7., szerda 17:31
Pilgrim írta: 2023. június 7., szerda 17:13 A klub totalis leepitese a cel nyaron, kivalo uton haladunk. Felix,Kova,Havertz,Mount,Kante es meg ki tudja kik kovetik oket.
Amugy igen, ez a legfajobb, h olyan arcok tavoznak akikhez elegge tudtak a szurkolok kotodni, pl. Kante vagy Mount. Ők szeretheto jatekosok voltak. Most csunyan hangzik de ilyen Mudrykot,Cucurellat vagy epp Gallaghert pl. magasrol letojok. De erdemes megnezni azt a kepet is, ahogy ult a targyaloasztalnal bole az arabokkal. Rendesen felnez rajuk, jo h nem adta nekik oda ket teveert meg egy nagycsocsu ribancert Jamest is.
Nézzen ahogy akar csak hozzon 100 millás befektetőket :D

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Átigazolási pletykák

#2235 Hozzászólás Szerző: Anti »

Jobb ez igy. Imádtam a játékát, de tényleg nem lett volna szabad 300+ hetente adni neki főleg ilyen sérülékenység mellett. Jól tette, hogy elfogadta az ajánlatot. Nem erősít más PL csapatot, megszedi magát, és még mindig mehet amcsiba akár 2 év múlva is, ha a teste engedi.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2236 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2023. június 7., szerda 16:36
kecske01 írta: 2023. június 7., szerda 16:15
Pityee írta: 2023. június 7., szerda 15:51
Persze, hisz lejárt a szerződése és nem sikerült vele hosszabbítani. A valaha volt legjobb vkpért egy árva fityinget sem kap a csapat. Nehéz ezeket megemészteni.
Ha hosszabbított volna senki nem adott volna egy Fontot se érte :D lefőtt már teljesen a teste.
Ezt te sem gondolod komolyan, hogy egy Kanteert nem adtak volna egy fontot se. Foleg, hogy a mai vilagban mar az kerul 30misibe aki egyet bele tud rugni a labdaba. Az egy dolog, hogy serulekeny de ha palyan van akkor meg mindig brutalis minoseget kepvisel. Ennyi erovel James se er 50misinel tobbet hiszen ugyanolyan serulekeny mint Kante.
Tél óta bármelyik klub tárgyalhatott volna vele, ha akartak volna. Én örülök, hogy nem kell tovább fizetnie a klubnak a heti 3 kilót neki a semmire. Ne charity fc legyünk már

Több milliós bérkeret fog felszabadulni most nyáron

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#2237 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Pilgrim írta: 2023. június 7., szerda 17:13 A klub totalis leepitese a cel nyaron, kivalo uton haladunk. Felix,Kova,Havertz,Mount,Kante es meg ki tudja kik kovetik oket.
Amugy igen, ez a legfajobb, h olyan arcok tavoznak akikhez elegge tudtak a szurkolok kotodni, pl. Kante vagy Mount. Ők szeretheto jatekosok voltak. Most csunyan hangzik de ilyen Mudrykot,Cucurellat vagy epp Gallaghert pl. magasrol letojok. De erdemes megnezni azt a kepet is, ahogy ult a targyaloasztalnal bole az arabokkal. Rendesen felnez rajuk, jo h nem adta nekik oda ket teveert meg egy nagycsocsu ribancert Jamest is.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Átigazolási pletykák

#2238 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

A klub totalis leepitese a cel nyaron, kivalo uton haladunk. Felix,Kova,Havertz,Mount,Kante es meg ki tudja kik kovetik oket.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#2239 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2023. június 7., szerda 16:15
Pityee írta: 2023. június 7., szerda 15:51
Sheenka írta: 2023. június 7., szerda 15:28 Igen? Erről már vannak információk, hogy ingyen megy?
Ha tényleg, akkor elég nehezen érthető, 32 évesen akármilyen sérülékeny, még nem az a játékos, akit ingyen el lehet engedni.
Persze, hisz lejárt a szerződése és nem sikerült vele hosszabbítani. A valaha volt legjobb vkpért egy árva fityinget sem kap a csapat. Nehéz ezeket megemészteni.
Ha hosszabbított volna senki nem adott volna egy Fontot se érte :D lefőtt már teljesen a teste.
Ezt te sem gondolod komolyan, hogy egy Kanteert nem adtak volna egy fontot se. Foleg, hogy a mai vilagban mar az kerul 30misibe aki egyet bele tud rugni a labdaba. Az egy dolog, hogy serulekeny de ha palyan van akkor meg mindig brutalis minoseget kepvisel. Ennyi erovel James se er 50misinel tobbet hiszen ugyanolyan serulekeny mint Kante.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2240 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2023. június 7., szerda 15:51
Sheenka írta: 2023. június 7., szerda 15:28
Pityee írta: 2023. június 7., szerda 15:21 És Kante természetesen ingyen távozott Mi pedig majd hozunk valakit 80+ misiért.
Igen? Erről már vannak információk, hogy ingyen megy?
Ha tényleg, akkor elég nehezen érthető, 32 évesen akármilyen sérülékeny, még nem az a játékos, akit ingyen el lehet engedni.
Persze, hisz lejárt a szerződése és nem sikerült vele hosszabbítani. A valaha volt legjobb vkpért egy árva fityinget sem kap a csapat. Nehéz ezeket megemészteni.
Ha hosszabbított volna senki nem adott volna egy Fontot se érte :D lefőtt már teljesen a teste.

Válasz küldése