Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolási pletykák

#81 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Bubi írta: 2024. február 5., hétfő 6:58 Meg rengeteg beszólogatás, okoskodás. Eleinte is volt egy rakat tag akik úgy érezték, hogy mindent jobban tudnak másoknál és ha nem simogattad a lelküket akkor le lettél oltva :)

Az utóbbi években sokkal elfogadóbb ez a fórum mint régen volt, csak hát kevesen írnak, sokan csalódtak a tulajváltásban.
Nem csak a tulajvaltas, a 12-es BL győzelem idején mennyivel nagyobb buli volt itt mint 21-nel.
Mondjuk tény, hogy engem sem hoz lázba már úgy az átigazolási szezon vagy jelenleg a meccsek sem mint régen. Anno fent maradtam éjfélig, hogy Torrest leigazoljuk vagy sem.
Vagy Conte idején a 15 meccses sorozatunkat megnéztem ncorerol letöltve vagy 100x...mekkora különbség van a két csapat között jóisten. Én nagyjából 2006 óta szurkolok ennek a csapatnak, de ennyire nézhetetlen és kilátástalan szar meg talán soha nem volt mint az utóbbi másfél évben.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#82 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Meg rengeteg beszólogatás, okoskodás. Eleinte is volt egy rakat tag akik úgy érezték, hogy mindent jobban tudnak másoknál és ha nem simogattad a lelküket akkor le lettél oltva :)

Az utóbbi években sokkal elfogadóbb ez a fórum mint régen volt, csak hát kevesen írnak, sokan csalódtak a tulajváltásban.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolási pletykák

#83 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Sindu írta: 2024. február 5., hétfő 1:18
GereZsolt írta: 2024. február 5., hétfő 1:11 Dankodavid óta nem volt ilyen jellegű kínlódás a fórumon.
Régi szép idők, amikor még tippverseny meg osztályozós topicok mentek. Meg volt 20-30 aktív ember.
UI: hogy hívták a tagot aki kint lakott Angliában és jegyeket segített intézni? Egy normális hozzászólás nem hagyta el a száját soha, meg minden átigazolási szezonban hozta abra testőreitől a belsős infókat.
Grimrieper, talán? :D
Jajj istenem de hiányzik, nagyon utáltam, de hol van a mostani fórum az akkorihoz képest.
Mennyi értelmes hozzászólás volt anno. Kíváncsi vagyok az OG arcok mit szólnak a mostani csapathoz, amikor anno kiakadtunk ha csak 1-2 góllal vertunk ilyen csapatokat, hogy mi lesz ha gólkülönbség kell majd a végén, most meg taknyosra szopat minket mindenki 1 mrd elköltese után...

Sindu
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#84 Hozzászólás Szerző: Sindu »

GereZsolt írta: 2024. február 5., hétfő 1:11 Dankodavid óta nem volt ilyen jellegű kínlódás a fórumon.
Régi szép idők, amikor még tippverseny meg osztályozós topicok mentek. Meg volt 20-30 aktív ember.
UI: hogy hívták a tagot aki kint lakott Angliában és jegyeket segített intézni? Egy normális hozzászólás nem hagyta el a száját soha, meg minden átigazolási szezonban hozta abra testőreitől a belsős infókat.
Grimrieper, talán? :D

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolási pletykák

#85 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Dankodavid óta nem volt ilyen jellegű kínlódás a fórumon.
Régi szép idők, amikor még tippverseny meg osztályozós topicok mentek. Meg volt 20-30 aktív ember.
UI: hogy hívták a tagot aki kint lakott Angliában és jegyeket segített intézni? Egy normális hozzászólás nem hagyta el a száját soha, meg minden átigazolási szezonban hozta abra testőreitől a belsős infókat.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#86 Hozzászólás Szerző: broduer »

flatley09 írta: 2024. február 4., vasárnap 15:39
broduer írta: 2024. február 4., vasárnap 15:28
emsanya írta: 2024. február 4., vasárnap 15:11 Beszeltunk azota privatban is, sose fogunk dűlőre jutni, faraszto volt már, részemről itt vége a forumos történetnek, de maradok passzív olvasója, jobb az mindenkinek. Ezzel zarjuk is le.

Üdv

Hajrá Chelsea!
A szélsőségek embere vagy. Ez a lépés ugyanolyan indokolatlan és érthetetlen mint amilyen elképesztő pozitivitással véded Boelhyékat. Kár, ennek a fórumnak nem kellene személyesnek lennie, mindenesetre az előbbi balhét visszaolvasva mindenki el tudja dönteni, kinek van igaza/ki kezdte a személyeskedést.

Minden jót, remélem hosszútávon a te "víziódnak" lesz igaza!
8) 8)
Ki? A személyeskedés a trágár beszédet jelenti? Vagy azt is, hogy konkrétan beleáll a másikba?
Ne vedd komolyan, világít a szarkazmuz a mondandójából. A véleménykülönbözeten lévő, bizonyos játékosokat pocskondiázó, a soha semmi és senki nem jó hozzállással írogató fórumozókat akarta csak összeugrasztani, kifigurázni. Sánchezt jó, hogy piedesztálra nem emelte még a szezon elején minden meccs után a magabiztos 16-oson belüli fellépése miatt. Kepát utálja, ezért megnyugvás volt neki, hogy valaki le tud húzni egy labdát és szögleteknél el meri hagyni a gólvonalat (még ha minden másra topszinten nyilvánvalóan teljességgel alkalmatlan is). Az ellenfélnek adott gólpasszait is azzal magyarázta, hogy több kockázatot vállal, amiatt van. :lol: Na most nem fogja ezek után full komolyan azt mondani rá, hogy másodvonalas. December óta vágja a centit, hogy mikor láthatja újra akcióban. Pedig Petro nem érdemelné a padot.

Érdekelt volna, hogy a meghiúsult Malang Sarr transzferről - vagyis közérthetően: az amcsi bohóc és inkompetens sleppje ámokfutásának újabb, sokadik állomásáról - mi a véleménye Sanyának, csak sajnos ott nem szaladt meg ennyire a keze. Ha gondolod, még mindig kíváncsi vagyok... :cry:
Én neked adok igazat, csak nem akartam ezt konkrétan leírni, mert nem akarom tovább gerjeszteni a konfliktust. A lényeg, hogy lehet nem mindenki számára egyértelmű, hogy ki a nagyobb bűnös, mindenkinek joga van a saját ítélethez.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#87 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Engedjük el srácok, senkit se kell meghurcolni. Ha sanya nem bírja feldolgozni, hogy beugatnak neki egy fórumon, ha nem tudja ezt teljesen leszarni akkor inkább ne fórumozzon, mert csak felcseszi. Ez van.

Van itt olyan akinek kiszívnám a szemét a koponyájából, de amúgy leszarom, még van hogy dumálok is vele :D
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#88 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

broduer írta: 2024. február 4., vasárnap 15:28
emsanya írta: 2024. február 4., vasárnap 15:11 Beszeltunk azota privatban is, sose fogunk dűlőre jutni, faraszto volt már, részemről itt vége a forumos történetnek, de maradok passzív olvasója, jobb az mindenkinek. Ezzel zarjuk is le.

Üdv

Hajrá Chelsea!
A szélsőségek embere vagy. Ez a lépés ugyanolyan indokolatlan és érthetetlen mint amilyen elképesztő pozitivitással véded Boelhyékat. Kár, ennek a fórumnak nem kellene személyesnek lennie, mindenesetre az előbbi balhét visszaolvasva mindenki el tudja dönteni, kinek van igaza/ki kezdte a személyeskedést.

Minden jót, remélem hosszútávon a te "víziódnak" lesz igaza!
8) 8)
Ki? A személyeskedés a trágár beszédet jelenti? Vagy azt is, hogy konkrétan beleáll a másikba?
Ne vedd komolyan, világít a szarkazmuz a mondandójából. A véleménykülönbözeten lévő, bizonyos játékosokat pocskondiázó, a soha semmi és senki nem jó hozzállással írogató fórumozókat akarta csak összeugrasztani, kifigurázni. Sánchezt jó, hogy piedesztálra nem emelte még a szezon elején minden meccs után a magabiztos 16-oson belüli fellépése miatt. Kepát utálja, ezért megnyugvás volt neki, hogy valaki le tud húzni egy labdát és szögleteknél el meri hagyni a gólvonalat (még ha minden másra topszinten nyilvánvalóan teljességgel alkalmatlan is). Az ellenfélnek adott gólpasszait is azzal magyarázta, hogy több kockázatot vállal, amiatt van. :lol: Na most nem fogja ezek után full komolyan azt mondani rá, hogy másodvonalas. December óta vágja a centit, hogy mikor láthatja újra akcióban. Pedig Petro nem érdemelné a padot.

Érdekelt volna, hogy a meghiúsult Malang Sarr transzferről - vagyis közérthetően: az amcsi bohóc és inkompetens sleppje ámokfutásának újabb, sokadik állomásáról - mi a véleménye Sanyának, csak sajnos ott nem szaladt meg ennyire a keze. Ha gondolod, még mindig kíváncsi vagyok... :cry:

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#89 Hozzászólás Szerző: broduer »

emsanya írta: 2024. február 4., vasárnap 15:11 Beszeltunk azota privatban is, sose fogunk dűlőre jutni, faraszto volt már, részemről itt vége a forumos történetnek, de maradok passzív olvasója, jobb az mindenkinek. Ezzel zarjuk is le.

Üdv

Hajrá Chelsea!
A szélsőségek embere vagy. Ez a lépés ugyanolyan indokolatlan és érthetetlen mint amilyen elképesztő pozitivitással véded Boelhyékat. Kár, ennek a fórumnak nem kellene személyesnek lennie, mindenesetre az előbbi balhét visszaolvasva mindenki el tudja dönteni, kinek van igaza/ki kezdte a személyeskedést.

Minden jót, remélem hosszútávon a te "víziódnak" lesz igaza!
8) 8)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#90 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Beszeltunk azota privatban is, sose fogunk dűlőre jutni, faraszto volt már, részemről itt vége a forumos történetnek, de maradok passzív olvasója, jobb az mindenkinek. Ezzel zarjuk is le.

Üdv

Hajrá Chelsea!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#91 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Bandi írta: 2024. február 4., vasárnap 15:05 Most tényleg azt várjátok hogy valaki azt mondja hogy bocs, hülye voltam, nem akartam senkit megbántani? Szerintem ilyenre még nem volt példa a fórum története során :lol: inkább azon megy általában a versengés hogy kié az utolsó szó :D
Pedig ez nem nagy dolog. Mindannyian hülyék vagyunk időnként.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Bandi
Hozzászólások: 2726
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#92 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Most tényleg azt várjátok hogy valaki azt mondja hogy bocs, hülye voltam, nem akartam senkit megbántani? Szerintem ilyenre még nem volt példa a fórum története során :lol: inkább azon megy általában a versengés hogy kié az utolsó szó :D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#93 Hozzászólás Szerző: Szabi »

flatley09 írta: 2024. február 4., vasárnap 13:57
Szabi írta: 2024. február 4., vasárnap 13:13
Bubi írta: 2024. február 4., vasárnap 12:58

Így van, ha van önkritikád Szabi akkor most bannolod magad két napra, de előtte kérünk egy nyilvános magyarázatot a bannra egyesszám harmadik személyben megfogalmazva. :D
Van önkritikám, de ilyen példa nélküli, ocsortány stílusban való megnyilvanulások sora után ne (csak) engem akarjatok már bannolni. :D
Lehet, hogy van önkritikád de, mint moderátortól, tőled pont azt várnánk, hogy rendet tartasz, példát mutatsz nem pedig szítod a tűzet. Valóban nem voltál 'alpári" viszont visszaolvasva, Te álltál bele Sanyába cinikusan, kötekedően reagálva egy olyan hsz-re, amit nem is nekett célzott.

Szerintem, ez sokkal rosszab és bicskanyitogatóbb. Viccet és karikatúrát csinálsz belőle...
Nem hiszem, hogy ez a megfelelő magatartás. Az én zsebemben is nyílt volna a bicska.
A te zsebedben ellenem mindig nyílik a bicska, nem újdonság. Itt egy ember volt, aki viccet és karikatűrát csinált az itteni közösségből, az sanya volt a hozzászólásával, amire reagáltam. Felesleges ezt tovább ragozni egyébként, úgyse leszünk egy állásponton.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#94 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Szabi írta: 2024. február 4., vasárnap 13:13
Bubi írta: 2024. február 4., vasárnap 12:58
James Lee írta: 2024. február 4., vasárnap 12:48

Hawaii még feljár néhanapján.
Mindenesetre akkor önkritika, nagy levegő, hajrá :D
Így van, ha van önkritikád Szabi akkor most bannolod magad két napra, de előtte kérünk egy nyilvános magyarázatot a bannra egyesszám harmadik személyben megfogalmazva. :D
Van önkritikám, de ilyen példa nélküli, ocsortány stílusban való megnyilvanulások sora után ne (csak) engem akarjatok már bannolni. :D
Lehet, hogy van önkritikád de, mint moderátortól, tőled pont azt várnánk, hogy rendet tartasz, példát mutatsz nem pedig szítod a tűzet. Valóban nem voltál 'alpári" viszont visszaolvasva, Te álltál bele Sanyába cinikusan, kötekedően reagálva egy olyan hsz-re, amit nem is nekett célzott.

Szerintem, ez sokkal rosszab és bicskanyitogatóbb. Viccet és karikatúrát csinálsz belőle...
Nem hiszem, hogy ez a megfelelő magatartás. Az én zsebemben is nyílt volna a bicska.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#95 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bubi írta: 2024. február 4., vasárnap 13:26 Jó, akkor van más megoldás is srácok. Írnotok kell egymásról 10 mondatot tele pozitív jelzőkkel (kizárólag).

Sanya kezdi mert ő csúnyákat írt. :D
Nehezet kérsz. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1560
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#96 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Szabi írta: 2024. február 4., vasárnap 13:13 Van önkritikám, de ilyen példa nélküli, ocsortány stílusban való megnyilvanulások sora után ne (csak) engem akarjatok már bannolni. :D
Viccet félre téve, részemről szó sem volt banról. Csak ezt az épületes eszmecserét távolítanám el, mert számomra ez a fórum seggén éktelenkedő pörsenés :D
Persze az is lehet, hogy csak engem zavar ennyire, de a reakciókból nem erre következtetek.
Bubi írta: 2024. február 4., vasárnap 13:26 Jó, akkor van más megoldás is srácok. Írnotok kell egymásról 10 mondatot tele pozitív jelzőkkel (kizárólag).

Sanya kezdi mert ő csúnyákat írt. :D
Jobb ötletem van, hívják meg a fórumot egy sörre :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#97 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Jó, akkor van más megoldás is srácok. Írnotok kell egymásról 10 mondatot tele pozitív jelzőkkel (kizárólag).

Sanya kezdi mert ő csúnyákat írt. :D
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#98 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bubi írta: 2024. február 4., vasárnap 12:58
James Lee írta: 2024. február 4., vasárnap 12:48
cech19960320 írta: 2024. február 4., vasárnap 12:40


Szabi az egyetlen Modi aki még feljár..
Hawaii még feljár néhanapján.
Mindenesetre akkor önkritika, nagy levegő, hajrá :D
Így van, ha van önkritikád Szabi akkor most bannolod magad két napra, de előtte kérünk egy nyilvános magyarázatot a bannra egyesszám harmadik személyben megfogalmazva. :D
Van önkritikám, de ilyen példa nélküli, ocsortány stílusban való megnyilvanulások sora után ne (csak) engem akarjatok már bannolni. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1560
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#99 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Bubi írta: 2024. február 4., vasárnap 12:58 Így van, ha van önkritikád Szabi akkor most bannolod magad két napra, de előtte kérünk egy nyilvános magyarázatot a bannra egyesszám harmadik személyben megfogalmazva. :D
Igazából három hétre gondoltam, és a saját magával megfogalmazott vád mellé egy svunggal védőbeszédet is elvárnék :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#100 Hozzászólás Szerző: Bubi »

James Lee írta: 2024. február 4., vasárnap 12:48
cech19960320 írta: 2024. február 4., vasárnap 12:40
James Lee írta: 2024. február 4., vasárnap 12:19 Srácok, ne már... Mindketten értékes és értelmes tagjai vagytok a fórumnak, érdekes meglátásokkal és gondolatokkal, még ha ezt nem is látjátok be a másikról.
Először még poén volt ennek a kakasviadalnak egy újabb fejezete, de hamar elértetek egy olyan destruktív szintet, amire senkinek sincs szüksége. Mindkettőtöknek megvan a maga igazsága a másikkal kapcsolatban, de nem olyan fekete-fehér a történet, hogy érdemes legyen tovább vitatkozni, pláne nem ilyen stílusban.
Moderátorok/adminok: kevesen járunk ide és igen, szoktunk vitatkozni, de ezt már nagyon nem volt jó érzés olvasni. Javaslom, hogy töröljétek ezt a szálat, hogy megmaradhasson a családias hangulat a fórumon.

Szabi az egyetlen Modi aki még feljár..
Hawaii még feljár néhanapján.
Mindenesetre akkor önkritika, nagy levegő, hajrá :D
Így van, ha van önkritikád Szabi akkor most bannolod magad két napra, de előtte kérünk egy nyilvános magyarázatot a bannra egyesszám harmadik személyben megfogalmazva. :D
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése