Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#12521 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Az AS szerint a Real Madrid végleg lemondott Kovačićról. A klub dühös a középpályás nyári, a távozást mindenképpen kierőszakolni akaró viselkedése, illetve az azóta tett nyilatkozatai miatt. Ennek megfelelően a közeljövőben végleg búcsút inthetnek egymásnak a felek. Anglia tűnik a legvalószínűbb célállomásnak: a Chelsea szívesen véglegesíteni a horvát játékos szerződését, emellett pedig a Tottenham is érdeklődik.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#12522 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Gaba írta:A Standard szerint a Chelsea hivatalosan is felvette a kapcsolatot a Dortmunddal Christian Pulisic leigazolása ügyében, de a játékos a Liverpoolt jobban favorizálja.
Jöhet, de ne 70ért (ilyesmit olvastam), pláne, hogy az ő statjai sem vmi kiemelkedők :roll: 20+ gólos csatárt kéretik igazolni még, kedves vezetőség.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#12523 Hozzászólás Szerző: Gaba »

A Standard szerint a Chelsea hivatalosan is felvette a kapcsolatot a Dortmunddal Christian Pulisic leigazolása ügyében, de a játékos a Liverpoolt jobban favorizálja.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#12524 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Isco :D Érte bármennyi pénzt megadnék. Kicsik vagyunk mi hozzá.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#12525 Hozzászólás Szerző: kazomester »

emsanya írta:https://rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2 ... -sajtohir/

Na őt nagyon adnám, a mostani játékrendszerükbe is illene. Kár hogy esélyünk sincs rá, még talán sok pénzzel se tudnánk elhozni, túl magasan van szintben, elöbb menne city,bayern,juve kaliberű csapatba.
Pontosan, ilyen high profile játékosokat nem várnék senki helyében. Kellene nagyon, de nem fogunk igazolni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#12526 Hozzászólás Szerző: emsanya »

https://rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2 ... -sajtohir/" onclick="window.open(this.href);return false;

Na őt nagyon adnám, a mostani játékrendszerükbe is illene. Kár hogy esélyünk sincs rá, még talán sok pénzzel se tudnánk elhozni, túl magasan van szintben, elöbb menne city,bayern,juve kaliberű csapatba.

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#12527 Hozzászólás Szerző: fst200 »


tudom úgy se jön ide, de Én Lewandowskinak örülnék legjobban, nah vele akármit megnyerhetnénk

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#12528 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Látva, hogy mennyire gólveszélyesek vagyunk elől... Amint lehetőség lenne rá, elhoznám, a nálunk kialakult helyzeten csak javítani tudna.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#12529 Hozzászólás Szerző: Gaba »

https://keresztlabda.hu/2018/11/25/higu ... sat-varja/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#12530 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Egy nap egy 2 orás edzésre kéne oda érnie, nagyon rossz esetben van még az edzőközpontban gyúrás, taktika, kondi, ilyesmik. Elötte és utána annyit játszik amennyit akar és a heti fizetéséből minden nap vehetne egy nyaralót.De ennyire képtelen ez a buta nyomorék és már a második sztárklubnál fogja kirúgatni magát.

Az ilyen embert tényleg leküldeném Chilébe bányászni 12-14 órában, ahol nem kapnak levegőt...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#12531 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dízel írta:
Bubi írta:
Dízel írta: Ez ugyan olyan függőség mint a drog vagy az alkohol vagy a cigi. Tudja, hogy abba kéne hagynia, holnap edzés, tök fontos, de mégsem teszi.
Valahova a heroin és a kokain közé sorolnád kb?

Hogy lenne már ugyan olyan. A Cigi és az alkohol benne van az 5 leggyakoribb függőséget okozó anyag közt. Erős fizikai függésről beszélünk, olyan erős kötődésről amit bizonyos idő és elfogyasztott mennyiség után már pusztán a józan eszed segítségével többnyire nem tudsz elhagyni, leszokni.

Viszont, épp ezért ha inna vagy herkázna, úgy értenénk hogy nincs észnél és segítségre szorul mert egyedül nem fog kikecmeregni, de nem erről van szó. Ő valószínűleg csak kurvára szeret PUBGzni és kurvára gazdag, így nem érzi szükségét annak, hogy tovább törje magát amikor nyomhatja a black ops 4et is a foteljéből a 4 ks 3 méter átlójú ultrHD TVjén.
Tökmindegy milyen függőség, a lényeg, hogy ha olyan dolgot csinálsz rendszeresen, ami tudod, hogy nem jó hosszútávon, de még sem tudod abbahagyni, az függőség.
Van különbség persze, a drog (ezen belül is vannak különbségek) alkohol, dohány, szerencsejáték, szexfüggőség (ez is lehet betegség), vásárlási függőség, stb. Mindenkinek van egyébként valami amit túltol, én az internettel vagyok így, ha 1-2 napig nem kapom meg a megfelelő információ adagomat, akkor már idegbeteg vagyok. :D Ja, aki ismeri a Skyrim-et annak mondom, hogy sikerült napi 6-8 órát beleölnöm 2 hónapon keresztül. :D Még hogy nem okoz függőséget.... :D
Semmivel sincs baj addig, amíg nem nyomják fullba a kretént, Dembelének ez sikerült.
Persze, de ezekkel nincs baj. Egy függőségetokozó kábítószer megváltoztat emberileg, más lesz az értékrended, eltorzulsz tőle és mivelé szüksége van rá a testednek ezért nem vagy képes vele leállni.

Hogy értsd mire gondolok: Pubgizgatni lehet szabadidődben, sőt, az egy jó dolog, csinálja mindenki ha nincs más dolga, viszont ugyanakkor az nem működik, hogy szombatonként herkázgatsz egy kicsit, mert nem lesz elég. Én is szoktam játszani, de nem kések miatta a melóbol és semmit sem tolok félre érte ami igazán fontos, maximum a fűnyírást vagy a porszívózást. Sokszor alig várom hogy hazaérjek a melóbol és nyomhassam kicsit, képes vagyok hulla fáradtan is játszani és vannak időszakaim amikor minden szabadidőmet azzal töltöm, DE az csak a szabadidőm. Van annyi eszem, hogy felfogjam mi az első.

Dembelének a józan eszével van gond. Reméljük ráébred, hogy mi a legfontosabb számára.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#12532 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Bubi írta:
Dízel írta: Ez ugyan olyan függőség mint a drog vagy az alkohol vagy a cigi. Tudja, hogy abba kéne hagynia, holnap edzés, tök fontos, de mégsem teszi.
Valahova a heroin és a kokain közé sorolnád kb?

Hogy lenne már ugyan olyan. A Cigi és az alkohol benne van az 5 leggyakoribb függőséget okozó anyag közt. Erős fizikai függésről beszélünk, olyan erős kötődésről amit bizonyos idő és elfogyasztott mennyiség után már pusztán a józan eszed segítségével többnyire nem tudsz elhagyni, leszokni.

Viszont, épp ezért ha inna vagy herkázna, úgy értenénk hogy nincs észnél és segítségre szorul mert egyedül nem fog kikecmeregni, de nem erről van szó. Ő valószínűleg csak kurvára szeret PUBGzni és kurvára gazdag, így nem érzi szükségét annak, hogy tovább törje magát amikor nyomhatja a black ops 4et is a foteljéből a 4 ks 3 méter átlójú ultrHD TVjén.
Tökmindegy milyen függőség, a lényeg, hogy ha olyan dolgot csinálsz rendszeresen, ami tudod, hogy nem jó hosszútávon, de még sem tudod abbahagyni, az függőség.
Van különbség persze, a drog (ezen belül is vannak különbségek) alkohol, dohány, szerencsejáték, szexfüggőség (ez is lehet betegség), vásárlási függőség, stb. Mindenkinek van egyébként valami amit túltol, én az internettel vagyok így, ha 1-2 napig nem kapom meg a megfelelő információ adagomat, akkor már idegbeteg vagyok. :D Ja, aki ismeri a Skyrim-et annak mondom, hogy sikerült napi 6-8 órát beleölnöm 2 hónapon keresztül. :D Még hogy nem okoz függőséget.... :D
Semmivel sincs baj addig, amíg nem nyomják fullba a kretént, Dembelének ez sikerült.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#12533 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bubi írta:
Dízel írta: Ez ugyan olyan függőség mint a drog vagy az alkohol vagy a cigi. Tudja, hogy abba kéne hagynia, holnap edzés, tök fontos, de mégsem teszi.
Valahova a heroin és a kokain közé sorolnád kb?

Hogy lenne már ugyan olyan. A Cigi és az alkohol benne van az 5 leggyakoribb függőséget okozó anyag közt. Erős fizikai függésről beszélünk, olyan erős kötődésről amit bizonyos idő és elfogyasztott mennyiség után már pusztán a józan eszed segítségével többnyire nem tudsz elhagyni, leszokni.

Viszont, épp ezért ha inna vagy herkázna, úgy értenénk hogy nincs észnél és segítségre szorul mert egyedül nem fog kikecmeregni, de nem erről van szó. Ő valószínűleg csak kurvára szeret PUBGzni és kurvára gazdag, így nem érzi szükségét annak, hogy tovább törje magát amikor nyomhatja a black ops 4et is a foteljéből a 4 ks 3 méter átlójú ultrHD TVjén.
A vicc, hogy a focisták inkább Fortnite-oznak, az ingyenes :lol: Na nyilván nem azért tolják vele, de muris.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#12534 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dízel írta: Ez ugyan olyan függőség mint a drog vagy az alkohol vagy a cigi. Tudja, hogy abba kéne hagynia, holnap edzés, tök fontos, de mégsem teszi.
Valahova a heroin és a kokain közé sorolnád kb?

Hogy lenne már ugyan olyan. A Cigi és az alkohol benne van az 5 leggyakoribb függőséget okozó anyag közt. Erős fizikai függésről beszélünk, olyan erős kötődésről amit bizonyos idő és elfogyasztott mennyiség után már pusztán a józan eszed segítségével többnyire nem tudsz elhagyni, leszokni.

Viszont, épp ezért ha inna vagy herkázna, úgy értenénk hogy nincs észnél és segítségre szorul mert egyedül nem fog kikecmeregni, de nem erről van szó. Ő valószínűleg csak kurvára szeret PUBGzni és kurvára gazdag, így nem érzi szükségét annak, hogy tovább törje magát amikor nyomhatja a black ops 4et is a foteljéből a 4 ks 3 méter átlójú ultrHD TVjén.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#12535 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Gaba írta:https://juventushungary.hu/index.php/hi ... -vege-lesz

Ruganiéknak elegük lett. Télen biztos hogy pattanni fog,és nem kizárt hogy Sarri még mindig szívesen látná a csapatnál.
Nagyon várom már hogy lépünk érte. Juvénál le se szarják, Sarri meg jól ismeri, technikás, tehetséges védő.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#12536 Hozzászólás Szerző: Gaba »

https://juventushungary.hu/index.php/hi ... -vege-lesz" onclick="window.open(this.href);return false;

Ruganiéknak elegük lett. Télen biztos hogy pattanni fog,és nem kizárt hogy Sarri még mindig szívesen látná a csapatnál.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#12537 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

emsanya írta:Chelsea have joined Manchester United in a race for £70m-rated Inter Milan star Milan Skriniar. forrás: Sun
Pár hete láttam őt jàtszani élőben és nagy hatással volt ràm ahogy tolta. Baromi jól mozog, nagyon jól olvassa a játékot, rettentő magabiztos volt egy nehèz meccsen. Tavaly emlékszem csodálkoztam hogy ki ő amikor az inter 35 millióért megvette, azóta rájöttem hogy nagyon jó igazolás volt.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#12538 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea have joined Manchester United in a race for £70m-rated Inter Milan star Milan Skriniar. forrás: Sun

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#12539 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dízel írta:
Pityee írta:http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ri-2670535

Nem lenne hülyeség megpróbálni elhozni őt, most biztosan nem lesz egekben az ára. Tudom, tudom nem egy észlény a csávó és a Dortmundból is balhé után jött, most a barszából is azután távozna, de szerintem egy megfelelő edző, aki megtalálná neki a megfelelő posztot, kitudná belőle hozni a maximumot. Az biztos, hogy ennél több van benne, ezt már láttuk a Dortmundban is! Arról nem is beszélve, hogy a barszánál abszolút nem élvezett bizalmat, utóbbi időben nyomorult kupameccseken játszatták csak, ott is többnyire másod/harmadosztályú ellenfelek ellen, de eleinte sem kapott állandó játéklehetőséget.
Pár év múlva, amikor idősebb lesz és kigyógyul a betegségéből akkor igen, lehet, most még Sarri keze alatt is kockázatos. Ha egy egész Barcelona stáb nem tudott rá hatni, akkor mi is kevesek leszünk.
Ez ugyan olyan függőség mint a drog vagy az alkohol vagy a cigi. Tudja, hogy abba kéne hagynia, holnap edzés, tök fontos, de mégsem teszi.
Másik dolog viszont az, hogy basszameg, 20 éves! Ez még egy gyerek, tudom, egy ilyen tehetséggel megáldva, 20 évesen a Barcelonanal már igen is felkéne nőni, de nem mindenkinek megy olyan hamar.
Szerintem ez a videójáték-függőséges története túl van tolva. Az, hogy egyszer előfordult vele, amiatt nem ítélném el azonnal és nem skatulyáznám be őt a függők közé. Bárkivel megeshet, lehet nyerő szériában volt :D :D Esetleg ha már többször is előfordult volna, akkor lehetne őt ilyen jelzőkkel megbélyegezni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#12540 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pityee írta:http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ri-2670535

Nem lenne hülyeség megpróbálni elhozni őt, most biztosan nem lesz egekben az ára. Tudom, tudom nem egy észlény a csávó és a Dortmundból is balhé után jött, most a barszából is azután távozna, de szerintem egy megfelelő edző, aki megtalálná neki a megfelelő posztot, kitudná belőle hozni a maximumot. Az biztos, hogy ennél több van benne, ezt már láttuk a Dortmundban is! Arról nem is beszélve, hogy a barszánál abszolút nem élvezett bizalmat, utóbbi időben nyomorult kupameccseken játszatták csak, ott is többnyire másod/harmadosztályú ellenfelek ellen, de eleinte sem kapott állandó játéklehetőséget.
Pár év múlva, amikor idősebb lesz és kigyógyul a betegségéből akkor igen, lehet, most még Sarri keze alatt is kockázatos. Ha egy egész Barcelona stáb nem tudott rá hatni, akkor mi is kevesek leszünk.
Ez ugyan olyan függőség mint a drog vagy az alkohol vagy a cigi. Tudja, hogy abba kéne hagynia, holnap edzés, tök fontos, de mégsem teszi.
Másik dolog viszont az, hogy basszameg, 20 éves! Ez még egy gyerek, tudom, egy ilyen tehetséggel megáldva, 20 évesen a Barcelonanal már igen is felkéne nőni, de nem mindenkinek megy olyan hamar.

Válasz küldése