Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Átigazolási pletykák

#11201 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

Mino Railora hàrom hónapos eltiltàst kapott az átigazolási ügyek intézésében ami augusztus 9ig jàr le ami nálunk az átigazolási időszak vége.
Îgy az ő játékosait el lehet felejteni a nyáron nem lehet velük tàrgyalni. Pogba maradhat a teheneknél bomlasztani tovàbb :D

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#11202 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bubi írta:
Botond9797 írta:És az általam említetteken kívül (babával mellélőttem :lol: ) valakiben még láttok potenciált? Nagyon megköszönném, ha valaki, aki rendre figyelemmel követi a loan army teljesítményét, hosszasabban kifejtené, kik lehetnek jövőre esetleges kerettagok! :)
Jövőre csak Jamesnek, Mountnak és Zoumának van sansza, esetleg Bakayokonak bekerülnie a keretbe. Ha nem tudunk igazolni akkor fixen maradnak, viszont ha tudunk akkor szvsz James és Mount mennek kölcsönbe a PLbe.
Tammy :roll:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9341
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#11203 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Botond9797 írta:És az általam említetteken kívül (babával mellélőttem :lol: ) valakiben még láttok potenciált? Nagyon megköszönném, ha valaki, aki rendre figyelemmel követi a loan army teljesítményét, hosszasabban kifejtené, kik lehetnek jövőre esetleges kerettagok! :)
Jövőre csak Jamesnek, Mountnak és Zoumának van sansza, esetleg Bakayokonak bekerülnie a keretbe. Ha nem tudunk igazolni akkor fixen maradnak, viszont ha tudunk akkor szvsz James és Mount mennek kölcsönbe a PLbe.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#11204 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Paris Saint Germain have opened negotiations with Lille over a €50m summer transfer for Nicolas Pépé. (Forrás: Yahoo Sport)

Pepé sokszor felmerült itt, PSG viheti a nyáron, 50 millio euroért.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#11205 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Szabi írta:
Botond9797 írta: Kíváncsi vagyok, ki lehet az az emlegetett 4-5 játékos. James és Zouma valószínű köztük vannak, esetleg Batsu, Mount, Aina, Baba? Bakayoko??? :lol:
Persze, Baba. :D

Egyre szarabb csapatokhoz kerül kölcsönbe, a sérülése előtt se volt egy nagy szám nálunk, azóta meg kb. nem is hallani felőle. Jövő nyáron lejár a szerződése, most még talán el tudjuk passzolni 4-5 millióért, de rajta is szép nagyot buk(t)unk, jó nagy mellélövés volt a leigazolása.

Bakayoko még egy esélyt megérdemelne szerintem, de nem látok rá túl sok esélyt, hogy Sarri hajlandó lesz megnézni.

A többieknek lehet esélye, bár Mount-ot én még kölcsönadnám egy idényre, fejlődjön csak.
És az általam említetteken kívül (babával mellélőttem :lol: ) valakiben még láttok potenciált? Nagyon megköszönném, ha valaki, aki rendre figyelemmel követi a loan army teljesítményét, hosszasabban kifejtené, kik lehetnek jövőre esetleges kerettagok! :)
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#11206 Hozzászólás Szerző: Dante »

Pityee írta:Én még a sérülése ellenére és amondó vagyok, hogy ha őt eltékozoljuk, akkor a világ barmai dolgoznak a klubnál.
Szerencsére már nem látszik rajta a sérülés, ahogy írtam, sem fizikálisan, sem mentálisan nem maradt benne a dolog, ugyanolyan gyors, erős és jó a súlypont emelkedése, mint korábban. Ha nem jobb. A Stoke-ban jobbhátvéd is volt, nem egy Dani Alves, de pl Ivá-nál jobbak a technikai képességei és ami külön kiemelendő - és számomra is új volt - hogy mennyire magabiztosan használja a bal lábát is, természetes jelleggel adogat vele 30-40 méteres labdákat.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6762
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#11207 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dante írta:
Mesti írta:hiába jobb lábbal a dán.

Viszont Zouma beépítsével meg a labdakihozataloknál lenne nagyobb probléma.

Mondjuk idén nem láttam játszani, talán fejlődött benne.
De Mourinho alatt illetve a Stokeban, csak a vagdalózás ment részéről.
Nézni kellett volna pár meccsen idén, vagy tavaly, régóta nem csak az utolsó emberes szerelésekből és tisztázásokból áll a játéka.

Már a Stoke-ban is úgy játszott, mint az Everton-ban, csak mivel az a csapat egy kalap szar volt nem igazán jutott lehetőség játék szervezésre, építőjellegű játékra a részéről, tűzoltó volt.

Az Everton már sokkal szofisztikáltabb csapat, volt is lehetősége adogatni. A bal lábát is magabiztosan használja, a fizikuma fejlődött és a mentalitásán sem látszik, hogy milyen sérülése volt, vagy hogy második (harmadik) kölcsönjátékán van. Ha Sarri nem adja meg neki az esélyt, akkor az azért van, mert nem látta játszani, vagy mert dilettáns és eldöntötte, hogy meg se próbálja. Zouma semmivel sem rosszabb, mint azok a védők, akikkel eddig együtt dolgozott. Az más kérdés, hogy az alapvető elvárása Chiellini/Bonucci/van Dijk szint lenne, egy top edző nyilván a legjobbat szeretné.
Én még a sérülése ellenére és amondó vagyok, hogy ha őt eltékozoljuk, akkor a világ barmai dolgoznak a klubnál. Ráadásul ő már nem is sorolható a zsákbamacska kategóriába, hiszen bizonyított már a legmagasabb szinten, sőt itt is. Abban a bizonyos szezonban amikor Top 5 védő volt a ligában, akkor azt mondogatták, hogy 5-10 évre meg van oldva a védelem közepe. Most pedig azon kell izgulni, hogy egyáltalán bekerüljön a keretbe... Pedig egy olyan Evertonból jönne vissza, ahol voltak vetélytársai az ő posztján, pl. Minát és Jagielkát ő szorította ki.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6273
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#11208 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Botond9797 írta: Kíváncsi vagyok, ki lehet az az emlegetett 4-5 játékos. James és Zouma valószínű köztük vannak, esetleg Batsu, Mount, Aina, Baba? Bakayoko??? :lol:
Persze, Baba. :D

Egyre szarabb csapatokhoz kerül kölcsönbe, a sérülése előtt se volt egy nagy szám nálunk, azóta meg kb. nem is hallani felőle. Jövő nyáron lejár a szerződése, most még talán el tudjuk passzolni 4-5 millióért, de rajta is szép nagyot buk(t)unk, jó nagy mellélövés volt a leigazolása.

Bakayoko még egy esélyt megérdemelne szerintem, de nem látok rá túl sok esélyt, hogy Sarri hajlandó lesz megnézni.

A többieknek lehet esélye, bár Mount-ot én még kölcsönadnám egy idényre, fejlődjön csak.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#11209 Hozzászólás Szerző: Dante »

Mesti írta:hiába jobb lábbal a dán.

Viszont Zouma beépítsével meg a labdakihozataloknál lenne nagyobb probléma.

Mondjuk idén nem láttam játszani, talán fejlődött benne.
De Mourinho alatt illetve a Stokeban, csak a vagdalózás ment részéről.
Nézni kellett volna pár meccsen idén, vagy tavaly, régóta nem csak az utolsó emberes szerelésekből és tisztázásokból áll a játéka.

Már a Stoke-ban is úgy játszott, mint az Everton-ban, csak mivel az a csapat egy kalap szar volt nem igazán jutott lehetőség játék szervezésre, építőjellegű játékra a részéről, tűzoltó volt.

Az Everton már sokkal szofisztikáltabb csapat, volt is lehetősége adogatni. A bal lábát is magabiztosan használja, a fizikuma fejlődött és a mentalitásán sem látszik, hogy milyen sérülése volt, vagy hogy második (harmadik) kölcsönjátékán van. Ha Sarri nem adja meg neki az esélyt, akkor az azért van, mert nem látta játszani, vagy mert dilettáns és eldöntötte, hogy meg se próbálja. Zouma semmivel sem rosszabb, mint azok a védők, akikkel eddig együtt dolgozott. Az más kérdés, hogy az alapvető elvárása Chiellini/Bonucci/van Dijk szint lenne, egy top edző nyilván a legjobbat szeretné.

Mesti
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2010. szeptember 15., szerda 21:29
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#11210 Hozzászólás Szerző: Mesti »

Pityee írta:
Mesti írta:Nem hiszem, hogy Zouma tervben lenne, egyáltalán nem Sarri kompatibilis játékos. (Mondom ezt úgy, hogy én is kedvelem.)
Őt én inkább egy Mourinho féle csapatban tudnám elképzelni, rock solid cb. + ha kell picsán rúgja a labdát emberrel együtt is.
Pedig a Rüdi-Zouma páros eléggé beast mode lenne szerintem :D
PL szinten biztos jobb lenne mint a Rüdi-Chris, hiába jobb lábbal a dán.
Chris levegőben nagyon gyenge, és nagyon sok párharcot veszít a tipikus 9es poszton játszó buldózerek ellen.

Viszont Zouma beépítsével meg a labdakihozataloknál lenne nagyobb probléma.
(Jah, ha ezt nézzük akk Azpi meg Alons/Emerson sem jobb.)
Mondjuk idén nem láttam játszani, talán fejlődött benne.
De Mourinho alatt illetve a Stokeban, csak a vagdalózás ment részéről.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3453
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#11211 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pityee írta:
Mesti írta:Nem hiszem, hogy Zouma tervben lenne, egyáltalán nem Sarri kompatibilis játékos. (Mondom ezt úgy, hogy én is kedvelem.)
Őt én inkább egy Mourinho féle csapatban tudnám elképzelni, rock solid cb. + ha kell picsán rúgja a labdát emberrel együtt is.
Pedig a Rüdi-Zouma páros eléggé beast mode lenne szerintem :D
Nagyon adnám! :twisted:

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#11212 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Mesti írta:Nem hiszem, hogy Zouma tervben lenne, egyáltalán nem Sarri kompatibilis játékos. (Mondom ezt úgy, hogy én is kedvelem.)
Őt én inkább egy Mourinho féle csapatban tudnám elképzelni, rock solid cb. + ha kell picsán rúgja a labdát emberrel együtt is.
Nem mintha Zouma ügyetlenebb lenne mint Sarri nagy szerelme a Nápolyban, Koulibaly

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6762
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#11213 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Mesti írta:Nem hiszem, hogy Zouma tervben lenne, egyáltalán nem Sarri kompatibilis játékos. (Mondom ezt úgy, hogy én is kedvelem.)
Őt én inkább egy Mourinho féle csapatban tudnám elképzelni, rock solid cb. + ha kell picsán rúgja a labdát emberrel együtt is.
Pedig a Rüdi-Zouma páros eléggé beast mode lenne szerintem :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Mesti
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2010. szeptember 15., szerda 21:29
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#11214 Hozzászólás Szerző: Mesti »

Nem hiszem, hogy Zouma tervben lenne, egyáltalán nem Sarri kompatibilis játékos. (Mondom ezt úgy, hogy én is kedvelem.)
Őt én inkább egy Mourinho féle csapatban tudnám elképzelni, rock solid cb. + ha kell picsán rúgja a labdát emberrel együtt is.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#11215 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Crap írta:
becus3 írta:
Crap írta:A Barca - Realnál 3 hónapig tartott. Az Atleticonal meg majdnem 7 hónapig mire elbírálták a CAS-nál. Ha csak kivételesen a mi esetünkben nem döntenek pár héten belül, akkor biztos hogy tudunk igazolni még augusztusig. Nyugi van, ez még nincs lefutva. Szerintem még a 2 igazolási időt is lerövidítik 1-re. :D
De valakinél nem volt halasztóhatályú a fellebbezés. Vagy rosszul emlékszem?
Hát, őszintén szólva én se tudom :/ A realnál, ha jól emlékszem végül ban se lett. A barca meg az atleti még tudott rövid időn belül igazolni, ha jól emlékszem, de nem nagyon követem ezeket a csapatokat sajnos, így nagyon homályos minden.

Egyébként szintén Simon Johnson osztotta meg twitteren, az 1-2 játékos igazolás mellé, hogy van 2-3 loan army játékosunk, aki érdekelt Sarrinál. Illetve mások is lehozták ezt.:
"#sarri says two-three of the 41 players #cfc have on loan have caught his attention in terms of next season. Wouldn't be drawn on names though"

Ha ezt betartja, akkor azért már + 4-5 régi/új játékossal bele lehetne vágni az új szezonba.
Kíváncsi vagyok, ki lehet az az emlegetett 4-5 játékos. James és Zouma valószínű köztük vannak, esetleg Batsu, Mount, Aina, Baba? Bakayoko??? :lol:
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Crap
Hozzászólások: 994
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#11216 Hozzászólás Szerző: Crap »

becus3 írta:
Crap írta:A Barca - Realnál 3 hónapig tartott. Az Atleticonal meg majdnem 7 hónapig mire elbírálták a CAS-nál. Ha csak kivételesen a mi esetünkben nem döntenek pár héten belül, akkor biztos hogy tudunk igazolni még augusztusig. Nyugi van, ez még nincs lefutva. Szerintem még a 2 igazolási időt is lerövidítik 1-re. :D
De valakinél nem volt halasztóhatályú a fellebbezés. Vagy rosszul emlékszem?
Hát, őszintén szólva én se tudom :/ A realnál, ha jól emlékszem végül ban se lett. A barca meg az atleti még tudott rövid időn belül igazolni, ha jól emlékszem, de nem nagyon követem ezeket a csapatokat sajnos, így nagyon homályos minden.

Egyébként szintén Simon Johnson osztotta meg twitteren, az 1-2 játékos igazolás mellé, hogy van 2-3 loan army játékosunk, aki érdekelt Sarrinál. Illetve mások is lehozták ezt.:
"#sarri says two-three of the 41 players #cfc have on loan have caught his attention in terms of next season. Wouldn't be drawn on names though"

Ha ezt betartja, akkor azért már + 4-5 régi/új játékossal bele lehetne vágni az új szezonba.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3453
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#11217 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pilgrim írta:A tisztanlatas vegett:

Jelen pillanatban nem tudunk igazolni most nyaron es a telen. Van meg remeny, de ahhoz az kell, hogy a CAS-hoz forduljunk. Ez megtortent, hivatalosan is bejelentette a klub.
https://www.chelseafc.com/en/news/2019/ ... -statement" onclick="window.open(this.href);return false;

Most a kovetkezo lepes, hogy kervenyeznunk kell a CAS-nal, hogy fuggessze fel a FIFA iteletet amig tart a vizsgalat.

Junius 11.-en nyit az atigazolasi idoszak, es ha meg is kapjuk a haladekot a CAS-nal, akkor is villamgyorsnak kell lennunk, hiszen barmelyik nap hatalyba lephet a tiltas.
Ezzel a boardal? villámgyorsan? Ezt úgy kéne, hogy már most lerakni xy játékos elé egy csomo pénzt mer szarban vagyunk és akkor juni 11.en leigazolni, de mint mondtam ezzel a boardal... Ha ez nem sürgeti meg őket akkor ugyis megette a fene az egészet. Nem is bánják, mert sarrinak csak 1-2 ember kell, azt meg majd valahogy megoldják.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Átigazolási pletykák

#11218 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

A tisztanlatas vegett:

Jelen pillanatban nem tudunk igazolni most nyaron es a telen. Van meg remeny, de ahhoz az kell, hogy a CAS-hoz forduljunk. Ez megtortent, hivatalosan is bejelentette a klub.
https://www.chelseafc.com/en/news/2019/ ... -statement" onclick="window.open(this.href);return false;

Most a kovetkezo lepes, hogy kervenyeznunk kell a CAS-nal, hogy fuggessze fel a FIFA iteletet amig tart a vizsgalat.

Junius 11.-en nyit az atigazolasi idoszak, es ha meg is kapjuk a haladekot a CAS-nal, akkor is villamgyorsnak kell lennunk, hiszen barmelyik nap hatalyba lephet a tiltas.

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolási pletykák

#11219 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Crap írta:A Barca - Realnál 3 hónapig tartott. Az Atleticonal meg majdnem 7 hónapig mire elbírálták a CAS-nál. Ha csak kivételesen a mi esetünkben nem döntenek pár héten belül, akkor biztos hogy tudunk igazolni még augusztusig. Nyugi van, ez még nincs lefutva. Szerintem még a 2 igazolási időt is lerövidítik 1-re. :D
De valakinél nem volt halasztóhatályú a fellebbezés. Vagy rosszul emlékszem?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#11220 Hozzászólás Szerző: emsanya »

focimark írta:Sarri on what he would ask in the transfer market if the ban was delayed: "I think we are a very good team, so we need only one or two players."
Na az az 1 meg is érkezik nyáron, Pulisic. És kész is a hibátlan keretünk.

#Willian-Giroud-Pedro

Válasz küldése