Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#11161 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Telegraph Football @TeleFootball

Chelsea delay applying to CAS to freeze two-window transfer ban | @Matt_Law_DT

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#11162 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dante írta:
emsanya írta:Crystal Palace forward Wilfried Zaha is prepared to rejoin Manchester United if they bid for him this summer.

Zaha visszatérhet a unitedbe.

(Források: Sun, Telegraph, Mail)
Zaha BL miatt akar elmenni a Palace-ból, valamint nem éppen baráti hangulatban vált el a united-től, kétlem hogy oda menne. Londoni srác, londoni csapatokkal is szóbahozták, jelen pillanatban a Sp*rs a legesélyesebb, de ők még mindig spórolnak, viszont nyáron már tuti erősítenek.

Egyébként 50 és 80 milliót pletykálnak mint árcédula. Álmodozás, de nagyon jó lenne Hazard pótlékként, hasonló eredménnyel bontja meg a védelmet.
Azért a Zaha, Eriksen, Son, Kane támadónégyes nagyon odaverne. Ha tudunk igazolni, mindenképp rá kell menni.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#11163 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Pityee írta:
Gaba írta:
Szabi írta: Eto'o ingyen, két évnyi oroszországi bohóckodás után számomra is kellemes meglepetés volt, szerintem őt bátran lehet a kivételek közé sorolni. 35 meccsen 19 kanadai pontot jegyzett és a meccsek nagyobbik részén ugyan kezdett, de nem volt betonbiztos helye a csapatban. Fontos gólokat lőtt és abszolút illett a csapat játékához. Még egy évet bőven maradhatott volna, kár. hogy a féléves liverpooli kaland (Everton) után már elkezdte a levezetés érdemi részét is.
Jovic játéka szerintem nagyon hasonló...Bárcsak megtudnánk valahogyan venni...Zizou úgy sem fogja padra tenni Benzemat..Szerinte a világ egyik legjobbja..Jöjjön csak hozzánk :) Viszont ha Jovic oda kerülne,akkor én szívesen látnám Marianot tőlük..Jó az a srác..Amikor játszik,szinte mindig gólt rúg...A stílusa is passzolna a jétékunkhoz.
Hát ha már mindenképp viszik Hazardot, akkor jó lenne valamilyen úton-módon kihasználni ezt és kérni cserébe egy jobb játékost, akivel előrébb vagyunk. Nem kellene azzal beérni, hogy akciós áron odaadják Kovacicot.
Isco-t a Real-osok sokat szidják olyan szempontból, hogy elvileg a hozzáállása/mentalitása neki sem az igazi. Ő lehetne opció esetleg vagy Asensio, bár ő szerintem eléggé megrekedt a fejlődésben az elmúlt időszakban. Mariano pedig lehet beválna, de akkor az megint tipikusan az a kategória, hogy más padjáról (aki egyelőre nem váltja be maradéktalanul a hozzá fűzött reményeket) igazolgatunk a kezdőnkbe. Bale nekem óriási kérdőjel, én inkább nem vállalnám be, más meg nem nagyon jöhet szóba.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#11164 Hozzászólás Szerző: Dante »

emsanya írta:Crystal Palace forward Wilfried Zaha is prepared to rejoin Manchester United if they bid for him this summer.

Zaha visszatérhet a unitedbe.

(Források: Sun, Telegraph, Mail)
Zaha BL miatt akar elmenni a Palace-ból, valamint nem éppen baráti hangulatban vált el a united-től, kétlem hogy oda menne. Londoni srác, londoni csapatokkal is szóbahozták, jelen pillanatban a Sp*rs a legesélyesebb, de ők még mindig spórolnak, viszont nyáron már tuti erősítenek.

Egyébként 50 és 80 milliót pletykálnak mint árcédula. Álmodozás, de nagyon jó lenne Hazard pótlékként, hasonló eredménnyel bontja meg a védelmet.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6778
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#11165 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Gaba írta:
Szabi írta: Eto'o ingyen, két évnyi oroszországi bohóckodás után számomra is kellemes meglepetés volt, szerintem őt bátran lehet a kivételek közé sorolni. 35 meccsen 19 kanadai pontot jegyzett és a meccsek nagyobbik részén ugyan kezdett, de nem volt betonbiztos helye a csapatban. Fontos gólokat lőtt és abszolút illett a csapat játékához. Még egy évet bőven maradhatott volna, kár. hogy a féléves liverpooli kaland (Everton) után már elkezdte a levezetés érdemi részét is.
Jovic játéka szerintem nagyon hasonló...Bárcsak megtudnánk valahogyan venni...Zizou úgy sem fogja padra tenni Benzemat..Szerinte a világ egyik legjobbja..Jöjjön csak hozzánk :) Viszont ha Jovic oda kerülne,akkor én szívesen látnám Marianot tőlük..Jó az a srác..Amikor játszik,szinte mindig gólt rúg...A stílusa is passzolna a jétékunkhoz.
Hát ha már mindenképp viszik Hazardot, akkor jó lenne valamilyen úton-módon kihasználni ezt és kérni cserébe egy jobb játékost, akivel előrébb vagyunk. Nem kellene azzal beérni, hogy akciós áron odaadják Kovacicot.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1439
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#11166 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Szabi írta:
Gaba írta:
Bubi írta: Eto'o talán kivétel, de ő sem volt már olyan mint hajdanán.
Eto'o-t én nagyon kedveltem! Hasonló korban jött hozzánk,mint most Higuain, de sokkal gyorsabb volt nála..Jobb volt összjátékban,és jobban feltalálta magát a kapu előtt.
Eto'o ingyen, két évnyi oroszországi bohóckodás után számomra is kellemes meglepetés volt, szerintem őt bátran lehet a kivételek közé sorolni. 35 meccsen 19 kanadai pontot jegyzett és a meccsek nagyobbik részén ugyan kezdett, de nem volt betonbiztos helye a csapatban. Fontos gólokat lőtt és abszolút illett a csapat játékához. Még egy évet bőven maradhatott volna, kár. hogy a féléves liverpooli kaland (Everton) után már elkezdte a levezetés érdemi részét is.
Jovic játéka szerintem nagyon hasonló...Bárcsak megtudnánk valahogyan venni...Zizou úgy sem fogja padra tenni Benzemat..Szerinte a világ egyik legjobbja..Jöjjön csak hozzánk :) Viszont ha Jovic oda kerülne,akkor én szívesen látnám Marianot tőlük..Jó az a srác..Amikor játszik,szinte mindig gólt rúg...A stílusa is passzolna a jétékunkhoz.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#11167 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Gaba írta:
Bubi írta: Eto'o talán kivétel, de ő sem volt már olyan mint hajdanán.
Eto'o-t én nagyon kedveltem! Hasonló korban jött hozzánk,mint most Higuain, de sokkal gyorsabb volt nála..Jobb volt összjátékban,és jobban feltalálta magát a kapu előtt.
Eto'o ingyen, két évnyi oroszországi bohóckodás után számomra is kellemes meglepetés volt, szerintem őt bátran lehet a kivételek közé sorolni. 35 meccsen 19 kanadai pontot jegyzett és a meccsek nagyobbik részén ugyan kezdett, de nem volt betonbiztos helye a csapatban. Fontos gólokat lőtt és abszolút illett a csapat játékához. Még egy évet bőven maradhatott volna, kár. hogy a féléves liverpooli kaland (Everton) után már elkezdte a levezetés érdemi részét is.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1439
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#11168 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Bubi írta:
Szabi írta:
emsanya írta:Chelsea are not planning to extend Gonzalo Higuaín's loan and will send him back to Juventus after the Europa League final. (forrás: Daily Mail)

Mehet vissza torinoba, kezdjenek vele valamit, bánatot érdekli.
Jaja, legyen csak az ő gondjuk, hogy ki lesz a következő palimadár, akire rásózzák. Ha mást nem is, úgy tűnik azt legalább belátták a board tagjai, hogy mindkét jelenlegi csatárunk hasznavehetetlen.

Kovacic-ot viszont szeretnénk leigazolni.
Szépen tovább vitte a Crespo - Shevchenko - Falcao vonalat. Nem nagyon sikerült még olyan csatárt újraépítenünk aki túl a csúcson érkezett.

Eto'o talán kivétel, de ő sem volt már olyan mint hajdanán.
Eto'o-t én nagyon kedveltem! Hasonló korban jött hozzánk,mint most Higuain, de sokkal gyorsabb volt nála..Jobb volt összjátékban,és jobban feltalálta magát a kapu előtt.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#11169 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta: És mi is a végére, egy kis pletyi ha nem lesz transfer eltiltás. Boubacar Kamarat vinnék a Marseilleből. Ő egyébként ki?
(Források: Sun, Telegraph, Mail)
Kamara az idei Ligue1 idény egyik felfedettje, 19 éves korára alapembere lett a Marseille védelmének. Bár az a csapat elég szedett-vedett, szóval talán olyan nagyon nehéz dolga nem volt bekerülni. Nyilatkozni viszont én sem tudok róla.

Így, hogy Luiz hosszabbított CB poszton szerintem darabszámra megvagyunk (következő szezon elejére Rüdiger is felépül), minőségileg nem igazán, de ha Zouma-val nem számolunk akkor azért egy ember kéne (bár Ampadu, Tomori lehetne 4. számú, de Azpi is bármikor be tud ugrani), egyébiránt inkább más posztokon kéne erősíteni, ha lesz rá lehetőségünk.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#11170 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szabi írta:
emsanya írta:Chelsea are not planning to extend Gonzalo Higuaín's loan and will send him back to Juventus after the Europa League final. (forrás: Daily Mail)

Mehet vissza torinoba, kezdjenek vele valamit, bánatot érdekli.
Jaja, legyen csak az ő gondjuk, hogy ki lesz a következő palimadár, akire rásózzák. Ha mást nem is, úgy tűnik azt legalább belátták a board tagjai, hogy mindkét jelenlegi csatárunk hasznavehetetlen.

Kovacic-ot viszont szeretnénk leigazolni.
Szépen tovább vitte a Crespo - Shevchenko - Falcao vonalat. Nem nagyon sikerült még olyan csatárt újraépítenünk aki túl a csúcson érkezett.

Eto'o talán kivétel, de ő sem volt már olyan mint hajdanán.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1439
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#11171 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Chelsea ‘could hear’ from CAS whether the transfer ban will be frozen ‘shortly before’ the Europa League final in May 29.

- Goal

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#11172 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Kis csemegék:

CITY WANT GRIEZMANN

Manchester City are ready to meet Antoine Griezmann’s £108m release clause as the race for the French forward heats up, report Sport.


City is beszáll Griezmannért, kemény.

Crystal Palace forward Wilfried Zaha is prepared to rejoin Manchester United if they bid for him this summer.

Zaha visszatérhet a unitedbe.

Chelsea will reportedly try and sign Boubacar Kamara from Marseille if their transfer ban is lifted.

És mi is a végére, egy kis pletyi ha nem lesz transfer eltiltás. Boubacar Kamarat vinnék a Marseilleből. Ő egyébként ki?

(Források: Sun, Telegraph, Mail)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára emsanya 2019. május 17., péntek 11:20-kor.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#11173 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta:Chelsea are not planning to extend Gonzalo Higuaín's loan and will send him back to Juventus after the Europa League final. (forrás: Daily Mail)

Mehet vissza torinoba, kezdjenek vele valamit, bánatot érdekli.
Jaja, legyen csak az ő gondjuk, hogy ki lesz a következő palimadár, akire rásózzák. Ha mást nem is, úgy tűnik azt legalább belátták a board tagjai, hogy mindkét jelenlegi csatárunk hasznavehetetlen.

Kovacic-ot viszont szeretnénk leigazolni.
6+8+5+4+1+1+2+1

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolási pletykák

#11174 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Pityee írta:
Dante írta:Sok jó balhátvéd van, jobban örülnék ha a spanyol-olasz vonalat nem erőltetnénk, kéne egy kis fizikum a csapatba. Mendy, Tierney, Chilwell, vagy az említett Telles mind másodvonalas, de tehetséges balbunkók.

Remélhetőleg összejön a CAS-os időhúzás és élünk is vele. Amíg kiderül, a board tanulmányozza a Pool, Atletico átigazolási politikáját, vagy a 15 évvel ezelőtti Chelsea-ét.
Én egyertelműen Chilwellt hoznám.
Nem is figyeltem még. Pedig Chilwellbe jár a gyerek suliba

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6778
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#11175 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dante írta:Sok jó balhátvéd van, jobban örülnék ha a spanyol-olasz vonalat nem erőltetnénk, kéne egy kis fizikum a csapatba. Mendy, Tierney, Chilwell, vagy az említett Telles mind másodvonalas, de tehetséges balbunkók.

Remélhetőleg összejön a CAS-os időhúzás és élünk is vele. Amíg kiderül, a board tanulmányozza a Pool, Atletico átigazolási politikáját, vagy a 15 évvel ezelőtti Chelsea-ét.
Én egyertelműen Chilwellt hoznám.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolási pletykák

#11176 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Dante írta:Sok jó balhátvéd van, jobban örülnék ha a spanyol-olasz vonalat nem erőltetnénk, kéne egy kis fizikum a csapatba. Mendy, Tierney, Chilwell, vagy az említett Telles mind másodvonalas, de tehetséges balbunkók.

Remélhetőleg összejön a CAS-os időhúzás és élünk is vele. Amíg kiderül, a board tanulmányozza a Pool, Atletico átigazolási politikáját, vagy a 15 évvel ezelőtti Chelsea-ét.
15 éve is igazoltunk szarul, csak akkor a pénz nem számított. Mivel drága játékosokat vettünk, nagyobb eséllyel bevaltak

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#11177 Hozzászólás Szerző: emsanya »

edeskeves írta:
emsanya írta:Sky Sports Germany:
Luka Jovic is leaving Eintracht Frankfurt for Real Madrid in a deal worth €60m. He will sign a five-year deal.


Ha valaki még reménykedett...
Amig nem hivatalos lehet remenykedni :wink:
A létező összes sky(angol, olasz, német) lehozta különbözö forrásokbol. Történtek már csodák a hivatalos bejelentésig, én nem érzem hogy nekünk bármi közünk lehetne jelen állapotban a sráchoz. Meg úgy bárkihez aki ilyen kaliber. Elöbb CAS stb...

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#11178 Hozzászólás Szerző: Dante »

Sok jó balhátvéd van, jobban örülnék ha a spanyol-olasz vonalat nem erőltetnénk, kéne egy kis fizikum a csapatba. Mendy, Tierney, Chilwell, vagy az említett Telles mind másodvonalas, de tehetséges balbunkók.

Remélhetőleg összejön a CAS-os időhúzás és élünk is vele. Amíg kiderül, a board tanulmányozza a Pool, Atletico átigazolási politikáját, vagy a 15 évvel ezelőtti Chelsea-ét.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#11179 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Wilfried Zaha távozni akar, és minden áron egy olyan együttesbe akar igazolni, ahol a BL-ben tud játszani. A Crystal Palace nem akarja eladni a csapat legjobbját. (SkySports)

A Chelsea érdeklődik Wilfried Zaha iránt, és ha sikerül a CAS-nál a fellebezés, ő lehet Hazard egyik helyettesítője. (David Ornstein, BBC)

Spanyol értesülések szerint Diego Simeone kinézte magának Marcos Alonsot. ha lehet igazolni és érkezne egy Grimaldo vagy Alex Telles akkor viszont látásra. :)

edeskeves
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#11180 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

emsanya írta:Sky Sports Germany:
Luka Jovic is leaving Eintracht Frankfurt for Real Madrid in a deal worth €60m. He will sign a five-year deal.


Ha valaki még reménykedett...
Amig nem hivatalos lehet remenykedni :wink:

Válasz küldése