Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#3801 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Bandi írta: 2022. október 9., vasárnap 19:23
Dízel írta: 2022. október 9., vasárnap 16:23 Elvileg nem akar londonból elmenni, kérdés akkor az, hogy miért akar elmenni tőlünk?
Rengeteget sérült igen, lehet már sosem lesz olyan mint pár évvel ezelött, de még mindig top szinten focizik és ha magas szinten akar játszani, csak nem nalunk akkor annak nem örülök.
Arsenalba vagy a tottenhambe többet jatsznana? itt is allandoan jatszana ha nem lenne ennyit sérült... kicsit nem értem.
Nem a játéklehetőséggel van a gond, hanem azzal hogy 30+ évesen több éves szerződést akar valószínűleg hasonló magas fizetéssel mint amit most kap úgy, hogy az utóbbi 2-3 évben kis túlzással többet volt sérült mint egészséges. Akkor tegyük még hozzá hogy egy amerikai üzletember a tulajunk, aki nem fog érzelmi alapon dönteni és egyből kiderül hogy miért lehet problémás ez a hosszabbítás.
Bármennyire is az egyik legjobb játékos, aki valaha a kék mezet húzta magára, 3 éves szerződésnél hosszabbat (fizu csökkenéssel) adni neki óriási hiba lenne.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#3802 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Dízel írta: 2022. október 9., vasárnap 16:23 Elvileg nem akar londonból elmenni, kérdés akkor az, hogy miért akar elmenni tőlünk?
Rengeteget sérült igen, lehet már sosem lesz olyan mint pár évvel ezelött, de még mindig top szinten focizik és ha magas szinten akar játszani, csak nem nalunk akkor annak nem örülök.
Arsenalba vagy a tottenhambe többet jatsznana? itt is allandoan jatszana ha nem lenne ennyit sérült... kicsit nem értem.
Nem a játéklehetőséggel van a gond, hanem azzal hogy 30+ évesen több éves szerződést akar valószínűleg hasonló magas fizetéssel mint amit most kap úgy, hogy az utóbbi 2-3 évben kis túlzással többet volt sérült mint egészséges. Akkor tegyük még hozzá hogy egy amerikai üzletember a tulajunk, aki nem fog érzelmi alapon dönteni és egyből kiderül hogy miért lehet problémás ez a hosszabbítás.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#3803 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Elvileg nem akar londonból elmenni, kérdés akkor az, hogy miért akar elmenni tőlünk?
Rengeteget sérült igen, lehet már sosem lesz olyan mint pár évvel ezelött, de még mindig top szinten focizik és ha magas szinten akar játszani, csak nem nalunk akkor annak nem örülök.
Arsenalba vagy a tottenhambe többet jatsznana? itt is allandoan jatszana ha nem lenne ennyit sérült... kicsit nem értem.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#3804 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

James Lee írta: 2022. október 9., vasárnap 16:14
Bubi írta: 2022. október 9., vasárnap 15:45 Egyre több cikket olvasok Kanté lejáró szerződéséről és arról, hogy távozna, ill. h nem akarunk vele hosszabbítani.

Létezik...?
Én is olvastam, sőt, olyan agymenéseket is, hogy a kátyúsok és a spuri is érdeklődik iránta... :D
Létezik és nagyon helyes, hogy nem fogjuk hasonlóan magas fizuval a 350 ezres heti fizetését megújítani. Folyamatosan sérült másfél éve. Nagy fizu csökkenésbe kéne belemennie, ha maradnia akar, de nyilván nem fog, ha máshol megadnàk neki.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#3805 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Bubi írta: 2022. október 9., vasárnap 15:45 Egyre több cikket olvasok Kanté lejáró szerződéséről és arról, hogy távozna, ill. h nem akarunk vele hosszabbítani.

Létezik...?
Én is olvastam, sőt, olyan agymenéseket is, hogy a kátyúsok és a spuri is érdeklődik iránta... :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#3806 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Egyre több cikket olvasok Kanté lejáró szerződéséről és arról, hogy távozna, ill. h nem akarunk vele hosszabbítani.

Létezik...?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#3807 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Na megnéztem a lipcsét most a BLben, kíváncsi voltam Gvardiol és Nkunku játékára. Mindketten jók, viszont utóbbi gyakorlatilag teljesen szabadon játszik, a középpályától felfelé mindenhol ott lehet. Jobb, bal, középen, volt hogy a középpályán szerelt és kiosztott egy 40 méteres tűpontos keresztlabdát. Jól játszott, ott van benne a minőség, kérdés, hogy kaphat-e nálunk is ekkora szabadságot. Én azt érzem, hogy ha érkezik az ő beilleszkedése se lesz zökkenőmentes.

Gvardiol tanár volt, mintha 5-6 évvel idősebb és rutinosabb lenne.

Szoboszlai is megérdemel pár szót, lassacskán rászolgál hogy leigazolja egy nagyobb csapat. Remekül lát, viszonylag gyors és gólerős. Van pár tulajdonsága amikben nagyon minőségi.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Cappy
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Átigazolási pletykák

#3808 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Pityee írta: 2022. október 5., szerda 8:29
kazomester írta: 2022. október 4., kedd 15:24 Ziyech :lol: Na ja, ott van még Amerika kapitány is, a futball Lebron-ja, hát nektek semmi sem elég??? :evil:
Zaha meg a Palaceban rohad na mindegy...
Jobb is :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#3809 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta: 2022. október 4., kedd 15:24 Ziyech :lol: Na ja, ott van még Amerika kapitány is, a futball Lebron-ja, hát nektek semmi sem elég??? :evil:
Zaha meg a Palaceban rohad na mindegy...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#3810 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Ziyech :lol: Na ja, ott van még Amerika kapitány is, a futball Lebron-ja, hát nektek semmi sem elég??? :evil:

Cappy
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Átigazolási pletykák

#3811 Hozzászólás Szerző: Cappy »

kecske01 írta: 2022. október 4., kedd 9:30 itt van nekünk Ziyech, nem kell ballábas szélső :roll:
O is annyira szelsonek valo, mint Havertz :D

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#3812 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

itt van nekünk Ziyech, nem kell ballábas szélső :roll:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#3813 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta: 2022. október 3., hétfő 20:33
Bubi írta: 2022. október 3., hétfő 10:56
kecske01 írta: 2022. október 3., hétfő 10:30 Christopher Nkunku has signed a pre-contract agreement with #Chelsea and they have committed to paying RB Leipzig a price in excess of the 24-year-old’s €60M release clause.

[via @David_Ornstein]

Na akkor Nkunku lassan pipa.

Néztem róla videót, nem látom benne az extrát meg a hypeot, de hátha valaki jobban látja.
Kis területen nagyon jól bánik a labdával és gólerős, viszonylag gyors is. Nézd meg a tavalyi statjait, de idén is jól halad.

Nálam még Leao és Gakpo lettek volna a favoritok, de nem tudnék olyan nevet mondani aki már bizonyított legalább egy közepes bajnokságban és ne lenne pont ugyan akkora zsákbamacska mint Werner és Pulisic.

Viszont ha Pulisic és Zijes mennek akkor kevesen leszünk.
Chelsea will be there for Rafael Leao but AC Milan are trying to extend his contract. @FabrizioRomano

Bubi, Leao-t is figyeljük hogy alakul a szerzödés hosszabbitása a mai hírek szerint, próbálkozni fogunk, sztem őt is el fogjuk hozni.
Jah, tudom hogy vannak róla hírek, de valahogy nem tudom elképzelni, hogy elhozzuk 100 milláért. Egyébként mindketten jobblábasak és balszélső / csatár kombók ha jól tudom, ráadásul Sterling is ugyan ez. Egy radar alatti vagy egy kevésbé hypeolt név szerintem reálisabb, bár nincs sok ballábas jobbszélső a piacon.

Talán Thiago Almada. Ő sem ballábas, de a net szerint mindkét lába jó. Azthiszem még argentínában játszik, pedig évek óta képben van a világ futballjában. Nagyon sokoldalú játékos, fiatal és mozdítható, de nem biztos, hogy elég jó.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#3814 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta: 2022. október 3., hétfő 10:56
kecske01 írta: 2022. október 3., hétfő 10:30 Christopher Nkunku has signed a pre-contract agreement with #Chelsea and they have committed to paying RB Leipzig a price in excess of the 24-year-old’s €60M release clause.

[via @David_Ornstein]

Na akkor Nkunku lassan pipa.

Néztem róla videót, nem látom benne az extrát meg a hypeot, de hátha valaki jobban látja.
Kis területen nagyon jól bánik a labdával és gólerős, viszonylag gyors is. Nézd meg a tavalyi statjait, de idén is jól halad.

Nálam még Leao és Gakpo lettek volna a favoritok, de nem tudnék olyan nevet mondani aki már bizonyított legalább egy közepes bajnokságban és ne lenne pont ugyan akkora zsákbamacska mint Werner és Pulisic.

Viszont ha Pulisic és Zijes mennek akkor kevesen leszünk.
Chelsea will be there for Rafael Leao but AC Milan are trying to extend his contract. @FabrizioRomano

Bubi, Leao-t is figyeljük hogy alakul a szerzödés hosszabbitása a mai hírek szerint, próbálkozni fogunk, sztem őt is el fogjuk hozni.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#3815 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bubi írta: 2022. október 3., hétfő 10:56
kecske01 írta: 2022. október 3., hétfő 10:30 Christopher Nkunku has signed a pre-contract agreement with #Chelsea and they have committed to paying RB Leipzig a price in excess of the 24-year-old’s €60M release clause.

[via @David_Ornstein]

Na akkor Nkunku lassan pipa.

Néztem róla videót, nem látom benne az extrát meg a hypeot, de hátha valaki jobban látja.
Kis területen nagyon jól bánik a labdával és gólerős, viszonylag gyors is. Nézd meg a tavalyi statjait, de idén is jól halad.

Nálam még Leao és Gakpo lettek volna a favoritok, de nem tudnék olyan nevet mondani aki már bizonyított legalább egy közepes bajnokságban és ne lenne pont ugyan akkora zsákbamacska mint Werner és Pulisic.

Viszont ha Pulisic és Zijes mennek akkor kevesen leszünk.
Igen azt láttam, hogy elég jó számokat hozott. Lehet csak Werner felsülése miatt tartok tőle, de nagyon más típusú játékos ő.

Más: Chelsea will try to sign RB Leipzig's Josko Gvardiol after Christopher Nkunku signed a pre-contract agreement. Gvardiol has a £43.6M release clause - advanced talks have already been held.

[via @Matt_Law_DT]

Gvardiol jöhet egyből Nkunku biznisz után.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#3816 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kecske01 írta: 2022. október 3., hétfő 10:30 Christopher Nkunku has signed a pre-contract agreement with #Chelsea and they have committed to paying RB Leipzig a price in excess of the 24-year-old’s €60M release clause.

[via @David_Ornstein]

Na akkor Nkunku lassan pipa.

Néztem róla videót, nem látom benne az extrát meg a hypeot, de hátha valaki jobban látja.
Kis területen nagyon jól bánik a labdával és gólerős, viszonylag gyors is. Nézd meg a tavalyi statjait, de idén is jól halad.

Nálam még Leao és Gakpo lettek volna a favoritok, de nem tudnék olyan nevet mondani aki már bizonyított legalább egy közepes bajnokságban és ne lenne pont ugyan akkora zsákbamacska mint Werner és Pulisic.

Viszont ha Pulisic és Zijes mennek akkor kevesen leszünk.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#3817 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Christopher Nkunku has signed a pre-contract agreement with #Chelsea and they have committed to paying RB Leipzig a price in excess of the 24-year-old’s €60M release clause.

[via @David_Ornstein]

Na akkor Nkunku lassan pipa.

Néztem róla videót, nem látom benne az extrát meg a hypeot, de hátha valaki jobban látja.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Átigazolási pletykák

#3818 Hozzászólás Szerző: Anti »

Hol kell aláírni? 😃😃
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#3819 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »


Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#3820 Hozzászólás Szerző: Szabi »

edeskeves írta: 2022. szeptember 30., péntek 12:32 Nkunku orvosin jart elvileg, nyaron feltehetoen erkezik.

Ertheto, hogy miert jott Auba addig, amig nem talalnak egy fiatalabb elerheto centert, mondjuk ez logikus is volt.
Nkunku gólerős, de semennyire sem center. Kicsit félek, hogy megint befürdünk majd egy jól kinéző Bundesligás arc megvételével vagy jó szokás szerint lesérül fél évre, esetleg elkezdik jegelni, mire ténylegesen idekerül, de ne legyen igazam. Mindenesetre azért van ebben rizikó. Addig Havertz elszerencsétlenkedik az évi 8 góljával elöl. Auba egyébként sajnos két évre jött.
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése