Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#17961 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

laczze írta:Értem a dolgok nehézségét tárgyalás pappírmunka, de nem értem mit szarakodnak sokszor. Hazard 200k heti fizu plusz szerződéshosszabbítás benne vagy? Igen. Ennyi.
Ugyanez nem fogadja el mert menni akar, akkor meg el kell engedni ennyi mit kell ezen szenvedni hónapokig.
nem kellene minden szart benyalni és akkor nem szenvednél hónapokig. ha Conte bajnok lesz az orosz a seggét kifogja nyalni, nem fogja elengedni a kulcsjátékosokat mert hagyott már ott klubot ezért. és valószínűbb hogy a játékosok is látják hogy most sikeres lehet a csapat

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#17962 Hozzászólás Szerző: laczze »

Értem a dolgok nehézségét tárgyalás pappírmunka, de nem értem mit szarakodnak sokszor. Hazard 200k heti fizu plusz szerződéshosszabbítás benne vagy? Igen. Ennyi.
Ugyanez nem fogadja el mert menni akar, akkor meg el kell engedni ennyi mit kell ezen szenvedni hónapokig.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#17963 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Persze jo lenne, csak egyelőre Hazard megtartásával is küzdenünk kell :D. Lehet Sanczhez-t már a helyére nézték ki, ki tudja.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4615
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#17964 Hozzászólás Szerző: kazomester »

emsanya írta:
kazomester írta:
emsanya írta:Én is pont ugyanezt érzem, belső védő és belső középpályás biztos érkezni fog, támadó pedig annak függvényében, hogy ki távozik. Nagyon más ebbe a keretbe nem is kell.
Pedro helyére is kell egy Hazard szintű jobbszélső.
Szerintem max. ha Willian elmegy. Ketten megoldják azt a posztot, én nem érzem égető problémának, meg ugy néz ki a bizalom is megvan feléjük.
Ja megoldják, csak az a baj, hogy ketten együtt tesznek ki egy Sanchez-t :roll: Biztos nem véletlen, ha Conte őt nézte ki elsődleges célpontnak nyárra (már ha lehet hinni a pletykáknak). Ha van pénz, márpedig vszinű lesz, akkor bizony oda kell baszni nyáron, és minden lyukat betömni és erősíteni ahol csak lehet.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#17965 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kazomester írta:
emsanya írta:Én is pont ugyanezt érzem, belső védő és belső középpályás biztos érkezni fog, támadó pedig annak függvényében, hogy ki távozik. Nagyon más ebbe a keretbe nem is kell.
Pedro helyére is kell egy Hazard szintű jobbszélső.
Szerintem max. ha Willian elmegy. Ketten megoldják azt a posztot, én nem érzem égető problémának, meg ugy néz ki a bizalom is megvan feléjük.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4615
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#17966 Hozzászólás Szerző: kazomester »

emsanya írta:Én is pont ugyanezt érzem, belső védő és belső középpályás biztos érkezni fog, támadó pedig annak függvényében, hogy ki távozik. Nagyon más ebbe a keretbe nem is kell.
Pedro helyére is kell egy Hazard szintű jobbszélső.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#17967 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Николаевич írta:Szerintem Cahill hamarabb szorul ki mint Azpilicueta..

Virgil nagyon komoly igazolás lenne. Ő egy olyan játékos akinek megvan a passzjátéka és a játékintelligenciája ahhoz hogy swiper legyen. A mostani keretben csak Luiz alkalmas erre, mindenképp kell valaki akit be lehet dobni oda. Cahill vagy Zouma katasztrófa lenne ott, Azpilicueta meg 178 magasan nem lehet az egyetlen igazi cb. Virgil és Christensen érkezésével mennyiségben és minőségben is rengeteget erősödnénk, elég klasszis védőnk lenne a 3-4 frontos küzdelemre jövőre.


Bakayoko szintén egy nagyon jó igazolás lenne. Matic-nál frisebb, energikusabb, labdaügyesebb játékos, Fábregas-nál meg jobban illik a csapatba. Szintén sokat erősödnénk vele. Ha Van Dijk, Bakayoko és Christensen jönnek az már egy nagyon erős nyár lesz.

Ami kulcskérdés lesz nyáron az az hogy a Courtois-Hazard-Costa hármasból hányat sikerül megtartani.
Én is pont ugyanezt érzem, belső védő és belső középpályás biztos érkezni fog, támadó pedig annak függvényében, hogy ki távozik. Nagyon más ebbe a keretbe nem is kell.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#17968 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

Николаевич írta:Szerintem Cahill hamarabb szorul ki mint Azpilicueta..

Virgil nagyon komoly igazolás lenne. Ő egy olyan játékos akinek megvan a passzjátéka és a játékintelligenciája ahhoz hogy swiper legyen. A mostani keretben csak Luiz alkalmas erre, mindenképp kell valaki akit be lehet dobni oda. Cahill vagy Zouma katasztrófa lenne ott, Azpilicueta meg 178 magasan nem lehet az egyetlen igazi cb. Virgil és Christensen érkezésével mennyiségben és minőségben is rengeteget erősödnénk, elég klasszis védőnk lenne a 3-4 frontos küzdelemre jövőre.


Bakayoko szintén egy nagyon jó igazolás lenne. Matic-nál frisebb, energikusabb, labdaügyesebb játékos, Fábregas-nál meg jobban illik a csapatba. Szintén sokat erősödnénk vele. Ha Van Dijk, Bakayoko és Christensen jönnek az már egy nagyon erős nyár lesz.

Ami kulcskérdés lesz nyáron az az hogy a Courtois-Hazard-Costa hármasból hányat sikerül megtartani.
a legvalószínűbb hogy mind a hármat, Conte nem fogja engedni hogy a kulcsjátékosait elvigyék akikre épített. talán Costat elengedik az Atleticóba, de még erre se fogadnék.

Cahill és Azpi között meg oké nálam is jobb a spanyol, de szvsz Cahill közelebb áll Conte játékához és nem szabad elfelejteni hogy egyedüli angol a kezdőben(lassan egész csapatban is) és CSK ami nála van a legjobb helyen.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#17969 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

mikel12 írta:Real Madrid want to sign Chelsea forward Eden Hazard, according to Sky sources, but talks between the clubs have not taken place.

Akkor csak van alapja, amitol vagy 3 napja a spanyol sajto zeng. Nagyon remelem, hogy marad. Kozben lehet osszefuges, mert a Guardian szerint meg Conte leszogezte a vezetoknek, hogy nyaron kell Sanchez es o lesz a fo celpont.

Az nem újság hogy kell a Real Madrid-nak.. Hazard-on múlik a dolog. Mi nem akarjuk eladni, ha ő maradni akar akkor nem fogjuk elpasszolni.

Itt a Guardian-os cikk:

https://www.theguardian.com/football/20 ... dnfootball" onclick="window.open(this.href);return false;

Ők azért nem írogatnak minden hülyeséget a vakvilágba. Elvileg az Inter, a PSG és a Juve a három másik csapat akik érdeklődnek. Az Inter valószínűleg nem játszhat a BL-ben jövőre, szerintem oda nem fog menni, a jelenlegi PSG nem tudom hogy vonzóbb-e mint a jelenlegi Chelsea, a Juventus viszont komoly ellenfél lehet, lóvéjuk is van, meglátjuk.

Közben Mourinho is építi a csapatát, élőben nézte meg a horvát válogatott meccsét, állítóag Perisic és Brozovic is kell neki csomagban :D

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#17970 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Real Madrid want to sign Chelsea forward Eden Hazard, according to Sky sources, but talks between the clubs have not taken place.

Akkor csak van alapja, amitol vagy 3 napja a spanyol sajto zeng. Nagyon remelem, hogy marad. Kozben lehet osszefuges, mert a Guardian szerint meg Conte leszogezte a vezetoknek, hogy nyaron kell Sanchez es o lesz a fo celpont.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#17971 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Szerintem Cahill hamarabb szorul ki mint Azpilicueta..

Virgil nagyon komoly igazolás lenne. Ő egy olyan játékos akinek megvan a passzjátéka és a játékintelligenciája ahhoz hogy swiper legyen. A mostani keretben csak Luiz alkalmas erre, mindenképp kell valaki akit be lehet dobni oda. Cahill vagy Zouma katasztrófa lenne ott, Azpilicueta meg 178 magasan nem lehet az egyetlen igazi cb. Virgil és Christensen érkezésével mennyiségben és minőségben is rengeteget erősödnénk, elég klasszis védőnk lenne a 3-4 frontos küzdelemre jövőre.


Bakayoko szintén egy nagyon jó igazolás lenne. Matic-nál frisebb, energikusabb, labdaügyesebb játékos, Fábregas-nál meg jobban illik a csapatba. Szintén sokat erősödnénk vele. Ha Van Dijk, Bakayoko és Christensen jönnek az már egy nagyon erős nyár lesz.

Ami kulcskérdés lesz nyáron az az hogy a Courtois-Hazard-Costa hármasból hányat sikerül megtartani.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6792
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#17972 Hozzászólás Szerző: Pityee »

nemtudom írta:úgy néz ki Terry off, Zouma-nak meg újra fel kell építenie magát egy kisebb csapatban. így nálam Dijk-Luiz-Cahill kezdő lenne, padon Azpival és Christensenel. és mindkét csere bőven kapna lehetőséget úgyis a plusz meccsek miatt, Azpi még Mosest vagy Alonsot is helyettesíthetné.
Azpi nem padra való játékos és ezt biztos vagyok benne, hogy Conte is tudja. Szerintem neki mindig helyet fog találni az adott felállásban. Legalábbis remélem.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#17973 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

Dante írta:
mikel12 írta:Chelsea in ‘pole position’ to sign Virgil Van Dijk from Southampton this summer, according to a report from Chris Bascombe of The Telegraph.
Nem tudom hova, ki helyett, de ez az igazolás nálam kipipálná a nyarat, kibbbb.szott jó a csávó, 193 cm, izmos, gyors, erős és jól szervez hátulról. És holland.
Bár ha ez Zouma vagy Christensen off-ját jelentené akkor szomorúan, de lemondanék Virgil-ről.
úgy néz ki Terry off, Zouma-nak meg újra fel kell építenie magát egy kisebb csapatban. így nálam Dijk-Luiz-Cahill kezdő lenne, padon Azpival és Christensenel. és mindkét csere bőven kapna lehetőséget úgyis a plusz meccsek miatt, Azpi még Mosest vagy Alonsot is helyettesíthetné.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#17974 Hozzászólás Szerző: Dante »

mikel12 írta:Chelsea in ‘pole position’ to sign Virgil Van Dijk from Southampton this summer, according to a report from Chris Bascombe of The Telegraph.
Nem tudom hova, ki helyett, de ez az igazolás nálam kipipálná a nyarat, kibbbb.szott jó a csávó, 193 cm, izmos, gyors, erős és jól szervez hátulról. És holland.
Bár ha ez Zouma vagy Christensen off-ját jelentené akkor szomorúan, de lemondanék Virgil-ről.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#17975 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Chelsea in ‘pole position’ to sign Virgil Van Dijk from Southampton this summer, according to a report from Chris Bascombe of The Telegraph.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17976 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

adrian1989 írta:A Sun, L'equipe, Tuttomercatoweb és több lap szerint is megegyeztünk a Monacoval Tiemoue Bakayoko leigazolásáról. A játékos 5 évre fog aláírni és 35 millió fontba kerül.
a múltkor már olvastam, hogy a játékos a Chelsea-t választaná, mert a MU is akarta.
Remélem Ő lesz az új Yaya Toure.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#17977 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

A Sun, L'equipe, Tuttomercatoweb és több lap szerint is megegyeztünk a Monacoval Tiemoue Bakayoko leigazolásáról. A játékos 5 évre fog aláírni és 35 millió fontba kerül.
a múltkor már olvastam, hogy a játékos a Chelsea-t választaná, mert a MU is akarta.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#17978 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ez meg Courtois-rol egy cikk, hogy nem érdekli a real és uj szerződést akar, pár napos.

http://www.skysports.com/football/news/ ... d-interest" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#17979 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

kecske01 írta:
Николаевич írta:A Guardian szerint a Real Madrid élénken érdeklődik Hazard és Courtois iránt, cash mellett James Rodriguez-t és Moratat is beáldoznák a belgákért.

A klub állítólag dolgozik Hazard új szerződésén. 15 februárjában hosszabbított legutóbb, 200k-t keres hetente, kiváncsi vagyok mennyit ajánlunk neki.
300K-val megelégedne már szerintem... :D

Nem hiszem hogy több pénzt kapna mint az MU legnagyobb kirakatjátèkosa, de egy 230-250k-s heti fizu már igencsak versenyképes.

Múltkor olvastam egy cikket Hazard-ról, azt írták benne hogy ő nem igazán olyan mint a legtöbb mai focista. Állandóan otthon van a feleségével és a gyerekeivel, nem jár el szórakozni. Cobham mellett van egy hàza és elég jól letelepedtek, ezért hajlik arra hogy maradjon a Chelsea-ben hosszú tàvon. Egy Real Madrid sztárjátékos élete kevésbé békés, mind a sajtó, mind a szurkolók sokkal erőszakosabbak.

Mondjuk szerintem hülye is lenne pont most lelépni. Nagyon jó most a csapat, jövőre még erősödhet pár poszton.. Szerintem az elmúlt évek Real-Barca-Bayern erős dominanciàjànak vège van lassan. A PSG és a Juve is hasonló szintet képviselnek, jövőre mi is simán odaérhetünk.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6963
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17980 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Николаевич írta:A Guardian szerint a Real Madrid élénken érdeklődik Hazard és Courtois iránt, cash mellett James Rodriguez-t és Moratat is beáldoznák a belgákért.

A klub állítólag dolgozik Hazard új szerződésén. 15 februárjában hosszabbított legutóbb, 200k-t keres hetente, kiváncsi vagyok mennyit ajánlunk neki.
300K-val megelégedne már szerintem... :D

Válasz küldése