Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#9881 Hozzászólás Szerző: Bubi »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... os-2742205" onclick="window.open(this.href);return false;

Gedson - Sp*rs hivatalos.

Kölcsönszerződés, de gondolom van opciójuk. Ebből a cikkből kiderül, hogy a srác összeveszett a vezetőedzővel, ezért adják kölcsön. Szerintem nagy tehetség, viszont ott már nincs maradása, ezért realizálta a Benfica a helyzetet és nem látott más utat arra, hogy normális áron értékesíthessék.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#9882 Hozzászólás Szerző: emsanya »

adrian1989 írta:ma egyik Real-os munkatársam írta, hogy télen Isco-t vinné a klub.
volt már ilyen pletyka, de azért rákerestem találtam pár friss hírt spanyolt és angolt is ahol lehozzák, hogy lett küldve a real-nak ajánlat.
hogy mennyi valóságalapja van nem tudom, de lehet van összefüggés abba, hogy Barkley-t kölcsönbe vinné a WHU.

https://www.caughtoffside.com/2020/01/1 ... entourage/" onclick="window.open(this.href);return false;
én nagyon jó játékosnak tartom Isco-t örülnék neki, de kicsit hihetetlen, hogy télen elengedje a Real mi pedig lecsapjunk rá.
Már lejárt hír, jelentéktelen spanyol lap hozta le pár napja. Semmi alapja sztem felejtsd el.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#9883 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

ma egyik Real-os munkatársam írta, hogy télen Isco-t vinné a klub.
volt már ilyen pletyka, de azért rákerestem találtam pár friss hírt spanyolt és angolt is ahol lehozzák, hogy lett küldve a real-nak ajánlat.
hogy mennyi valóságalapja van nem tudom, de lehet van összefüggés abba, hogy Barkley-t kölcsönbe vinné a WHU.

https://www.caughtoffside.com/2020/01/1 ... entourage/" onclick="window.open(this.href);return false;
én nagyon jó játékosnak tartom Isco-t örülnék neki, de kicsit hihetetlen, hogy télen elengedje a Real mi pedig lecsapjunk rá.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#9884 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Claude Makelele is leading Chelsea's negotiations to sign 17-year-old PSG midfielder Kays Ruiz-Atil (RMC)

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#9885 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

emsanya írta:
kecske01 írta:
cech19960320 írta:az a kurzawa aki még egy gyenge francia bajnokság legjobb csapatában sem nyújt kiemelkedőt, cserébe viszont köztudottan annyi esze van neki is mint pl auriernek?
Jobb, mint Emerson es Alonso.
Jelen állás szerint ugyse adjuk el őket, tök mindegy milyen más balhátvéd.

Ez a Giroud eladás is egy lomha akcio. Kb két hete megy a huzavona 1 millio euron :D .
Ismét kezd a klub az idegeimre menni, én értem, hogy a háttérben megy a mozgolódás, és szemetet nem akarunk leigazolni, ami dicsérendő, de az olyan egyértelmű üzleteket, mint Giroud eladása pl miért kell az utolsó percig elhúzni? Deadline day-en jönnek majd óránként a bejelentések? :lol:
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#9886 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta:
cech19960320 írta:az a kurzawa aki még egy gyenge francia bajnokság legjobb csapatában sem nyújt kiemelkedőt, cserébe viszont köztudottan annyi esze van neki is mint pl auriernek?
Jobb, mint Emerson es Alonso.
Jelen állás szerint ugyse adjuk el őket, tök mindegy milyen más balhátvéd.

Ez a Giroud eladás is egy lomha akcio. Kb két hete megy a huzavona 1 millio euron :D .

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#9887 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

cech19960320 írta:az a kurzawa aki még egy gyenge francia bajnokság legjobb csapatában sem nyújt kiemelkedőt, cserébe viszont köztudottan annyi esze van neki is mint pl auriernek?
Jobb, mint Emerson es Alonso.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#9888 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

az a kurzawa aki még egy gyenge francia bajnokság legjobb csapatában sem nyújt kiemelkedőt, cserébe viszont köztudottan annyi esze van neki is mint pl auriernek?

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#9889 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Kurzawa nyáron ingyen vihető. Ő se lenne egy rossz opció. Arsenalt már szóba hozták vele.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#9890 Hozzászólás Szerző: emsanya »

AwayRoller írta:
A juvevel kapcsolatban: ők nagyon ritkán vagy egyáltalán nem fizetnek átigazolási díjat és kb. azt a pénzt adják oda a játékosoknak a fizutöbletben. Ez is egy járható út, de látod a fórum itt már attól agyf*szt kap, hogy diszkont áron nincs elhozva egy Eriksen... szerinted mi lenne, ha nyárig kéne várniuk egy hasonló ügylet kapcsán.
Mai hír, ide vág. Nem biztos hogy már járhato út :D

http://m.nemzetisport.hu/olasz_labdarug ... yt-2742257" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#9891 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dízel írta:Pogbat nem, legalabbis nem illik a klub arculataba se sztem. Belole ugyis majd madrid vagy barca lesz, bar sztem a mostani jateka alapjan nem akkora sztar mint amekkora a marketing erteke.
Én is ezt érzem. Őt semmi nem motiválná hogy egy fiatal chelseaben mondjuk vezér legyen. Neki real, barca, juve és hasonlo csapatok valók. Tudásilag persze jöhetne de zéro esély.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#9892 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pogbat nem, legalabbis nem illik a klub arculataba se sztem. Belole ugyis majd madrid vagy barca lesz, bar sztem a mostani jateka alapjan nem akkora sztar mint amekkora a marketing erteke.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#9893 Hozzászólás Szerző: Pityee »

AwayRoller írta:
Traxver írta: azért a mai világban már nagyon kevés olyan klub van aki hagyja, hogy leteljen egy játékosnak a szerződése...mindenkiből pénzt akarnak látni
Persze, de vedd figyelembe a vásárlói oldalt is, hogy kevesen fognak milliókat kifizetni, amikor 6 hónapon belül ingyen is megszerezhető az adott játékos. Ez a kör pedig tovább szűkül annak függvényében, hogy a játékos mely klubokban játszana szívesen. Nyilván Eriksen sem fog egy Bresciában gurigázni karrierje csúcsán, bár én úgy gondolom, hogy az Inter sem a képességeinek megfelelő csapat. A PL top, a két spanyol vagy a Bayern az, ahol neki lennie kell.
Ezt akartam én is írni. Nem vagyok benne biztos, hogy a spuri és a PL után az inter és az olasz liga, ráadásul idén már BL nélkül, nem lesz-e neki visszalépés. Én őt simán eltudnám képzelni a madridban Modric utódjaként vagy épp a barszában Iniesta utódjaként. Egyébként olyan sus-mus van, hogy Pogba elhagyja az mu-t már most a télen, őt senki nem tudná elképzelni itt? :mrgreen:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#9894 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Traxver írta: azért a mai világban már nagyon kevés olyan klub van aki hagyja, hogy leteljen egy játékosnak a szerződése...mindenkiből pénzt akarnak látni
Persze, de vedd figyelembe a vásárlói oldalt is, hogy kevesen fognak milliókat kifizetni, amikor 6 hónapon belül ingyen is megszerezhető az adott játékos. Ez a kör pedig tovább szűkül annak függvényében, hogy a játékos mely klubokban játszana szívesen. Nyilván Eriksen sem fog egy Bresciában gurigázni karrierje csúcsán, bár én úgy gondolom, hogy az Inter sem a képességeinek megfelelő csapat. A PL top, a két spanyol vagy a Bayern az, ahol neki lennie kell.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolási pletykák

#9895 Hozzászólás Szerző: Traxver »

AwayRoller írta:Mesti van igazság abban amit írsz, az okát én sem tudom, de az nyilvánvaló, hogy megvan húzva a vonal. Az utóbbi évek Zappa és Drinkwater-ei miatt amúgy nem is csodálom. Lamps kinevezésével is megerősítést nyert ez az elképzelés, hogy inkább építünk a saját neveltjeinkre valamint gondolom ha lesznek is igazolások azok kisebb nevű de fejlődőképes vagy alulértékelt játékosok lesznek. (Mivel éveken át az volt a probléma, hogy nincs koncepcica, ezért ezt nem is bánom, legalább van egy irány és tudja az ember mire számítson)

A juvevel kapcsolatban: ők nagyon ritkán vagy egyáltalán nem fizetnek átigazolási díjat és kb. azt a pénzt adják oda a játékosoknak a fizutöbletben. Ez is egy járható út, de látod a fórum itt már attól agyf*szt kap, hogy diszkont áron nincs elhozva egy Eriksen... szerinted mi lenne, ha nyárig kéne várniuk egy hasonló ügylet kapcsán.

P.S. Tetézném a dolgot azzal, ha esetleg egy ilyen várakozás után mégsem lenne semmi a deal-ből... kaphatnám elő a popcorn-t, mert itt lenne amit röhögni a kiborulásokon :mrgreen:
azért a mai világban már nagyon kevés olyan klub van aki hagyja, hogy leteljen egy játékosnak a szerződése...mindenkiből pénzt akarnak látni

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9896 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Eltelt az atigazolasi idoszak fele, valoszinusitheto, hogy nem koltekezunk tul sokat, mivel nyaron akarunk majd megszerezni tobb jatekost, akik ebben a pillanatban megszerezhetetlenek. Azert ez tarthat veszelyeket, mert Sanchorol mar beszeltunk, hogy az osszes top csapat vinne, de Werner is ez a kategoria szerintem. Chilwellel is ahogy olvasom a hireket majd a Cityvel kell meccselnunk, az sem lesz egyszeru. En csak azt nem akarom, hogy megnt sokadik opciok jojjenek ossze majd (khmm Drink, Zappa).

Ha mar Aket teljesen kilotte a vezetoseg, biztos olvassa valamelyik atigazolasokert felelos emberke a forumot, Ruben Dias neve felmerulhetne a Benficabol. Szerintem o lenne meg upgrade a vedoinkhez kepest, aki megszerzheto. Tokeletesen illene ebbe a felfogasba amit mi jatszunk, es o is fiatal, 22 eves.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#9897 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Crap írta:Nem aggódok nagyon ebben az ablakban, ha nem csinálunk semmit akkor se történik tragédia. Szerintem eddig kettő valós info volt aki tényleg szóba jött, az egyik Dembele a másik pedig Zaha. Egyikért se akartunk 80 milliókat fizetni, ami jó döntés !

Ake-t azért hozták szóba, mert utolsó éves relaese clause.. tudjuk. Dunk nak is csak azért repült fel a neve, mert pont előtte pár héttel megjelent egy cikk, hogy óriási Chelsea szurker és a kutyáját is Didiernek nevezte el. Nem is kellet több egy átigazolási pletykához. (egyébként amellet, hogy gyenge védő szerintem... tavaly csak 5 öngólt szerzett. Kizárt, hogy ilyen védő után érdeklődnénk)
Más egyszerűen, aki tényleg erősítést jelentene és kell a csapatnak, pedig nem elérhető sajnos.

Dolgoznak, hogy legyen erősítése a csapatnak, ebbe biztos vagyok, de abban is, hogy újabb Drinkwater/Zappacosta esetet nem akarnak a csapatnál ők se.
Most komolyan, ilyen Ben-Haim, Djilobodji kaliberű védők után meglepődnél ha érdeklődnék egy középkategóriás PL védőért? :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9898 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Chelsea have revived interest in Lazio midfielder Sergey Milinkovic-Savic. The Blues sent scouts to watch the Serb against Napoli last weekend.

{Gazzetta dello Sport}

Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#9899 Hozzászólás Szerző: Crap »

Nem aggódok nagyon ebben az ablakban, ha nem csinálunk semmit akkor se történik tragédia. Szerintem eddig kettő valós info volt aki tényleg szóba jött, az egyik Dembele a másik pedig Zaha. Egyikért se akartunk 80 milliókat fizetni, ami jó döntés !

Ake-t azért hozták szóba, mert utolsó éves relaese clause.. tudjuk. Dunk nak is csak azért repült fel a neve, mert pont előtte pár héttel megjelent egy cikk, hogy óriási Chelsea szurker és a kutyáját is Didiernek nevezte el. Nem is kellet több egy átigazolási pletykához. (egyébként amellet, hogy gyenge védő szerintem... tavaly csak 5 öngólt szerzett. Kizárt, hogy ilyen védő után érdeklődnénk)
Más egyszerűen, aki tényleg erősítést jelentene és kell a csapatnak, pedig nem elérhető sajnos.

Dolgoznak, hogy legyen erősítése a csapatnak, ebbe biztos vagyok, de abban is, hogy újabb Drinkwater/Zappacosta esetet nem akarnak a csapatnál ők se.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#9900 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Mesti van igazság abban amit írsz, az okát én sem tudom, de az nyilvánvaló, hogy megvan húzva a vonal. Az utóbbi évek Zappa és Drinkwater-ei miatt amúgy nem is csodálom. Lamps kinevezésével is megerősítést nyert ez az elképzelés, hogy inkább építünk a saját neveltjeinkre valamint gondolom ha lesznek is igazolások azok kisebb nevű de fejlődőképes vagy alulértékelt játékosok lesznek. (Mivel éveken át az volt a probléma, hogy nincs koncepcica, ezért ezt nem is bánom, legalább van egy irány és tudja az ember mire számítson)

A juvevel kapcsolatban: ők nagyon ritkán vagy egyáltalán nem fizetnek átigazolási díjat és kb. azt a pénzt adják oda a játékosoknak a fizutöbletben. Ez is egy járható út, de látod a fórum itt már attól agyf*szt kap, hogy diszkont áron nincs elhozva egy Eriksen... szerinted mi lenne, ha nyárig kéne várniuk egy hasonló ügylet kapcsán.

P.S. Tetézném a dolgot azzal, ha esetleg egy ilyen várakozás után mégsem lenne semmi a deal-ből... kaphatnám elő a popcorn-t, mert itt lenne amit röhögni a kiborulásokon :mrgreen:

Válasz küldése