Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3591
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#2681 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

kecske01 írta: 2023. március 17., péntek 16:49 🚨 Indications are that Atletico will be prepared to accept a figure in the region of £80million rather than anything close to the ridiculous release clause.

Working in Chelsea’s favour is the fact Joao Felix’s relationship with Diego Simeone is widely considered to be at a Thomas Tuchel-Romelu Lukaku level of broken.

#CFC

(@SJohnsonSport & @TheAthleticFC)


Ennyiért jó lenne :D
Ennyiért valóban, remélem nem kótyavetyéljük el. Ezerszer inkább ő 80-ért, mint egy semmit nem bizonyított Osimhen 150-ért.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6932
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2682 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

🚨 Indications are that Atletico will be prepared to accept a figure in the region of £80million rather than anything close to the ridiculous release clause.

Working in Chelsea’s favour is the fact Joao Felix’s relationship with Diego Simeone is widely considered to be at a Thomas Tuchel-Romelu Lukaku level of broken.

#CFC

(@SJohnsonSport & @TheAthleticFC)


Ennyiért jó lenne :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#2683 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Anti írta: 2023. március 17., péntek 10:00 Nem lesz egyszerű, ha semmilyen európai tornára nem jutunk ki. Rohadt sok pénz kell majd
Fiatalokat vennénk, Rice, Bellingham, Osimhen, Vlahovic, szerintem ezeknek nem számit ha mondjuk 1 évig nen indulnak sehol, hosszutavban gondolkodnak. MU is gyakorlatilag csoma nagy jatekost igazolt ugy hogy sehol se voltak.

Penz az igaz kelleni fog, tomenytelen mennyisegben, de elvileg az adott.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3591
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#2684 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Hawaii írta: 2023. március 17., péntek 10:53
Bandi írta: 2023. március 17., péntek 10:07
Anti írta: 2023. március 17., péntek 10:00 Nem lesz egyszerű, ha semmilyen európai tornára nem jutunk ki. Rohadt sok pénz kell majd
Pénz van, ezt láttuk eddig is, a kérdés az lesz hogy 2-3 év múlva megb*sznak-e majd minket ezek miatt.
AZ UEFA-nak nagyon bassza a csőrét, hogy talált a vezetőség egy legális kiskaput, de emiatt nem gondolnám, hogy megbüntethetik a csapatot, hiszen a jelenlegi szabályozás szerint az UEFA-nak nincs beleszólása abba, hogy hány évre kötelezheti el egy játékos magát az új klubjához. Az egyetlen veszélyét én abban látom az ilyen típusú igazolásoknak, hogy ha leigazolunk egy Drinkwater féle játékost, akin utána nem tudunk túladni, cserébe viszont 7+ évre itt ragad a 200k feletti fizetésével.
Sztem pont emiatt nem is fognak mit tenni, azért ebben bőven van rizikó.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolási pletykák

#2685 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Bandi írta: 2023. március 17., péntek 10:07
Anti írta: 2023. március 17., péntek 10:00 Nem lesz egyszerű, ha semmilyen európai tornára nem jutunk ki. Rohadt sok pénz kell majd
Pénz van, ezt láttuk eddig is, a kérdés az lesz hogy 2-3 év múlva megb*sznak-e majd minket ezek miatt.
AZ UEFA-nak nagyon bassza a csőrét, hogy talált a vezetőség egy legális kiskaput, de emiatt nem gondolnám, hogy megbüntethetik a csapatot, hiszen a jelenlegi szabályozás szerint az UEFA-nak nincs beleszólása abba, hogy hány évre kötelezheti el egy játékos magát az új klubjához. Az egyetlen veszélyét én abban látom az ilyen típusú igazolásoknak, hogy ha leigazolunk egy Drinkwater féle játékost, akin utána nem tudunk túladni, cserébe viszont 7+ évre itt ragad a 200k feletti fizetésével.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#2686 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Anti írta: 2023. március 17., péntek 10:00 Nem lesz egyszerű, ha semmilyen európai tornára nem jutunk ki. Rohadt sok pénz kell majd
Pénz van, ezt láttuk eddig is, a kérdés az lesz hogy 2-3 év múlva megb*sznak-e majd minket ezek miatt.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Átigazolási pletykák

#2687 Hozzászólás Szerző: Anti »

Nem lesz egyszerű, ha semmilyen európai tornára nem jutunk ki. Rohadt sok pénz kell majd
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#2688 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea’s top priorities for the summer transfer window - a number 6 and a new striker, they are not planning with Lukaku next season.

@FabrizioRomano


Nyaron a ket legfontosabb celpont egy belso kozeppalyas es egy csatar. Rice/Bellingham es Osimhen a kettő akiket várok. Illetve Fabrizio emlitette, hogy termeszetesen mas posztra is varhatoan jonnek uj emberek.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#2689 Hozzászólás Szerző: emsanya »

BlueBlood1993 írta: 2023. március 14., kedd 16:50
emsanya írta: 2023. március 14., kedd 16:39 Szerinten Osimhen mas poszt es mas profil mint Felix, tőle független lenne az ő leigazolasa. Maradhat termeszetesen Felix es johet Osimhen is, nalam nem zarja ki egymast a kettő.

Főleg ha Mount es Gallagher is elmegy a nyaron, akkor Felix es Nkunku megoldja azt a posztot, lesz jatekidő mindenkinek.
A próféta szóljon belőled de ez ismét vagy 250 millió és akkor mèg nem vettünk kapust és 1 középpályást (és Zakariarol se döntöttünk). Ez így gyors matekozas alapján vagy 400 millió, nem látom reálisnak hogy ennyit költenek megint...
Én azért bízom benne, hogy Félix árábol lehet lefaragni majd rendesen. Nem tudom miért húzhatja rá a 100 millios cédulát az atletico, ha náluk szar és nem akar ott játszani. Itt meg elvileg már most jol érzi magát. Vagy akkor adják kölcsön továbbra is.

Szerintem idén nyáron még lesz egy böszme nagy költekezés, így beleférhetnek ezek.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3591
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#2690 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

kecske01 írta: 2023. március 14., kedd 17:01
BlueBlood1993 írta: 2023. március 14., kedd 16:50
emsanya írta: 2023. március 14., kedd 16:39 Szerinten Osimhen mas poszt es mas profil mint Felix, tőle független lenne az ő leigazolasa. Maradhat termeszetesen Felix es johet Osimhen is, nalam nem zarja ki egymast a kettő.

Főleg ha Mount es Gallagher is elmegy a nyaron, akkor Felix es Nkunku megoldja azt a posztot, lesz jatekidő mindenkinek.
A próféta szóljon belőled de ez ismét vagy 250 millió és akkor mèg nem vettünk kapust és 1 középpályást (és Zakariarol se döntöttünk). Ez így gyors matekozas alapján vagy 400 millió, nem látom reálisnak hogy ennyit költenek megint...
De most lesz 200 milliós bevétel játékosokból is.

Kapus amúgy szerintem nem kell. Kepa nem vészesen szar :D
Igazából csak Kp meg támadó kell.

Chilwellt nagyon nézegeti a City viszont - The Athletic szerint.
Ezért egyszer már megkaptam a magamét, de leírom még egyszer: a nem vészesen szar már kevés. Az jó volt pár hónapja, de mióta robbantottunk télen, könyörgöm ne már egy B kategóriás kapussal képzeljük el a jövőt. Elvileg világklasszis tehetségeket hoztunk (Enzo, Felix, Mudryk, Madueke, Badiashille, Gusto) akkor nem fér bele, hogy a kapuban nem klasszis van. Szeretem Kepát, ha padot elviseli, nála tökéletesebb cserekapus nincs (bár oda meg luxus, azért annál jobb), de muszáj erre a posztra is hozni valakit.

A city meg elmehet a faszba, amúgy sem venném ezt komolyan, ha valaki sose volt elégedetlen az ő, egy rossz szavát nem hallottuk, láthatóan jól érzi magát, sosem volt motivációhiányos. Egyetlen baja a sérülékenysége, de amúgy sztár, imádom és nem tartok tőle, hogy elmenne innen.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6932
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2691 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

BlueBlood1993 írta: 2023. március 14., kedd 16:50
emsanya írta: 2023. március 14., kedd 16:39 Szerinten Osimhen mas poszt es mas profil mint Felix, tőle független lenne az ő leigazolasa. Maradhat termeszetesen Felix es johet Osimhen is, nalam nem zarja ki egymast a kettő.

Főleg ha Mount es Gallagher is elmegy a nyaron, akkor Felix es Nkunku megoldja azt a posztot, lesz jatekidő mindenkinek.
A próféta szóljon belőled de ez ismét vagy 250 millió és akkor mèg nem vettünk kapust és 1 középpályást (és Zakariarol se döntöttünk). Ez így gyors matekozas alapján vagy 400 millió, nem látom reálisnak hogy ennyit költenek megint...
De most lesz 200 milliós bevétel játékosokból is.

Kapus amúgy szerintem nem kell. Kepa nem vészesen szar :D
Igazából csak Kp meg támadó kell.

Chilwellt nagyon nézegeti a City viszont - The Athletic szerint.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#2692 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Én nagyon szeretem a játékát és ha mindenképp akarnak csatárt akkor ő legyen az, de szerintem ugyan úgy fog itt szenvedni mint a többiek előtte. Nálunk Enzot leszámítva nincs aki kiszolgálná, mint hamis9es vagy second striker szerintem nem lenne jobb mint Havertz, Nkunku vagy Félix.

Az abra érában végig és most a változások óta is megmaradt, hogy amolyan szélső csatárokat és gólerős támadóközéppályásokat igazolunk ahogy a city is tette és el is adta Jesust meg Sterlinget mert nem fértek volna el Haaland mellett. De ne legyen igazam...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3591
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#2693 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

emsanya írta: 2023. március 14., kedd 16:39 Szerinten Osimhen mas poszt es mas profil mint Felix, tőle független lenne az ő leigazolasa. Maradhat termeszetesen Felix es johet Osimhen is, nalam nem zarja ki egymast a kettő.

Főleg ha Mount es Gallagher is elmegy a nyaron, akkor Felix es Nkunku megoldja azt a posztot, lesz jatekidő mindenkinek.
A próféta szóljon belőled de ez ismét vagy 250 millió és akkor mèg nem vettünk kapust és 1 középpályást (és Zakariarol se döntöttünk). Ez így gyors matekozas alapján vagy 400 millió, nem látom reálisnak hogy ennyit költenek megint...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#2694 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szerinten Osimhen mas poszt es mas profil mint Felix, tőle független lenne az ő leigazolasa. Maradhat termeszetesen Felix es johet Osimhen is, nalam nem zarja ki egymast a kettő.

Főleg ha Mount es Gallagher is elmegy a nyaron, akkor Felix es Nkunku megoldja azt a posztot, lesz jatekidő mindenkinek.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3591
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#2695 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

emsanya írta: 2023. március 14., kedd 16:12 Chelsea's interest in Victor Osimhen is growing, and some at the club see him as a dream signing.

The decision-makers at the club, alongside Graham Potter, are all clear that they need to prioritize a new striker in the summer. They want someone who will press with intensity, have pace and energy, but can also be involved well in link-up play and, of course, score plenty of goals.

@siphillipssport


Menni kell érte mint egy kibaszott varacskos diszno. Amit kérnek, lerakni es nincs mese, elcibálni!
És akkor mi lesz Felix sorsa? Csak úgy hagyjuk visszakullogni? Nagyon fasza lenne számokat látni, de ha hihetünk a korábbi számoknak és Osimhen 150, Ramos 120, Felix pedig 80-100 akkor én gondolkodás nélkül Joaot hoznám. A csávó már most állhatna 3-4 góllal többel, nagyon penge technikás, és ami a legfontosabb, hogy már bizonyította, hogy van benne potenciáli (azért nem akarom azt írni, hogy már bizonyított, mert még 2 hónapja sincs itt, de 1-2 rossz döntését kivéve nem lehet rá panasz). Miért akarunk többet költeni egy még nem bizonyított játékosra? Ráadásul Osimhennél még azt se mondhatjuk, hogy fiatalabbra. Vagy mindkettőt akarjuk? Az baromság és felesleges. Oké Felix nem klasszikus center, ez valóban probléma, de nem kell lekötni sem Havertzet sem őt, hanem nyugodtan cserélgessék egymást egy meccsen többször is, ennyivel is jobban zavarjuk meg a védelmet.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#2696 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea's interest in Victor Osimhen is growing, and some at the club see him as a dream signing.

The decision-makers at the club, alongside Graham Potter, are all clear that they need to prioritize a new striker in the summer. They want someone who will press with intensity, have pace and energy, but can also be involved well in link-up play and, of course, score plenty of goals.

@siphillipssport


Menni kell érte mint egy kibaszott varacskos diszno. Amit kérnek, lerakni es nincs mese, elcibálni!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#2697 Hozzászólás Szerző: Bubi »

cech19960320 írta: 2023. március 14., kedd 13:04
Bubi írta: 2023. március 14., kedd 13:01 Azt olvastam, hogy Simeone 2024ig marad az atletiben, beleegyezett a fizetéscsökkentésbe. Tehát a kövi szezont ott kezdi - ha igaz a hír. Félix tutira nem megy vissza padozni.
És így szerencsére Simeone sem kerül szóba ide. Azt mondjuk nem tudom, Félixre megérné-e rámenni. 50-60 milla körül igen, ha többet kérnek, akkor szerintem nem.
Szerintem 70-80at megérne. Nem tudom hány kapufát rúgott, 3at, 4et, lényeg, hogy nem egy werner aki mellérúgja 3 méterről, ő inkább túl pontosan akar helyezni vagy túl lazán helyez, nem tudom, de már 5-6 gólja lehetne amióta ittvan.

Őt csak egy hajszál választja el attól, hogy nagyon eredményes legyen. Amúgy a helyezkedése, az 1v1 megoldásai és a döntéshozó képessége bőven átlagon felüli és 23 éves. Mindenki kész játékosként kezeli miközben a Benfica után nem volt jó lehetősége a fejlődésre.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6932
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2698 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

cech19960320 írta: 2023. március 14., kedd 13:04
Bubi írta: 2023. március 14., kedd 13:01 Azt olvastam, hogy Simeone 2024ig marad az atletiben, beleegyezett a fizetéscsökkentésbe. Tehát a kövi szezont ott kezdi - ha igaz a hír. Félix tutira nem megy vissza padozni.
És így szerencsére Simeone sem kerül szóba ide. Azt mondjuk nem tudom, Félixre megérné-e rámenni. 50-60 milla körül igen, ha többet kérnek, akkor szerintem nem.
80-100 tuti lenne sajnos. De akkor meg csatár nem jön gondolom normális

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#2699 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta: 2023. március 14., kedd 13:01 Azt olvastam, hogy Simeone 2024ig marad az atletiben, beleegyezett a fizetéscsökkentésbe. Tehát a kövi szezont ott kezdi - ha igaz a hír. Félix tutira nem megy vissza padozni.
És így szerencsére Simeone sem kerül szóba ide. Azt mondjuk nem tudom, Félixre megérné-e rámenni. 50-60 milla körül igen, ha többet kérnek, akkor szerintem nem.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#2700 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Azt olvastam, hogy Simeone 2024ig marad az atletiben, beleegyezett a fizetéscsökkentésbe. Tehát a kövi szezont ott kezdi - ha igaz a hír. Félix tutira nem megy vissza padozni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése