Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#18041 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szabi írta:Bubi kedvéért egy tegnapi pletyka. A Gazzetta értesülései szerint jelenleg két klub, a Juve és a mi érdeklődésünk a legélénkebb Corentin Tolisso iránt. A Lyon min. 34m eurót szeretni érte kapni a hírek szerint, állítólag a Juve egy 17m + Lemina csomaggal készül bepróbálkozni a nyáron.
Adná az Isten, Laca nem érezné magát egyedül. 8)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#18042 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Sky are reporting that scouts from Borussia Dortmund and Chelsea will scout Patrick Schick during Sampdoria’s match against Genoa this upcoming weekend.

Állítólag jelen lesznek megfigyelőink a ma esti genovai derbin, hogy megnézzék a Samp 21 éves csatárát, Patrick Schick-et. Én láttam már párszor idén, tényleg ügyes gyereknek tűnik, egyelőre ugyan csak a 'szupercsere' szerepben tündököl jórészt, de így is van már 7 gólja a bajnokságban 21 meccsen, pedig csak ötször volt kezdő. Nyáron vette a Sampdoria 3.5 millió fontért a Sparta Praha-tól.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#18043 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bubi kedvéért egy tegnapi pletyka. A Gazzetta értesülései szerint jelenleg két klub, a Juve és a mi érdeklődésünk a legélénkebb Corentin Tolisso iránt. A Lyon min. 34m eurót szeretni érte kapni a hírek szerint, állítólag a Juve egy 17m + Lemina csomaggal készül bepróbálkozni a nyáron.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#18044 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nainggolan toronymagasan a Róma legjobbja. Nem a szintjén játszik, ha ki akarja próbálni magát akkor eljött az ideje. Szerintem tutira dobbant.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#18045 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Bubi írta:
Николаевич írta:
Bubi írta:Halálból jött vissza a Lyon a Róma ellen. 4-2 lett a vége úgy hogy 2-1re vezetett a Róma az első játékrész végéig, teljesen uralták a meccset. A másodikban letarolta őket a Lyon. .

Akik érdekesek a számunkra:
Nainggolan - mindent tud ami kell egy btb középpályásnak, ő és Salah a Róma lelke.

Lacazette: nagyon kevés labda találta meg, ebben az ő keze is benne volt mert a 3 center bekk gyűrűjében nem tudta úgy mutatni magát, de amit kapott azzal varázsolt. Nagyon kinőtte ő ezt az amúgy gyengécske Lyon. Csodálom hogy ilyen kiszolgálással is ilyen eredményes. Végén vert egy brutális gólt, felvarrta a balfelsőbe 16ról kB.

Tolisso - csomagba hoznám Lacával. Fiatal kora ellenére nagyon érett a játék minden elemében, nagy játékos lesz belőle.

Fekir - Jó a srác, nagyon ígéretes, szinteket javult a Lyon tamadójátéka miután beállt.

Én mindenképpen a Ligue 1-ből erősíteném meg a csapatunkat a nyáron. A Monaco és a Lyon tele van baromi jó játékosokkal, a Nice-ben is vannak izgalmas nevek, a tegnapi események után pedig a Chelsea-be igazolás vonzó lehet a PSG-játékosoknak is(van 1-2 játékos akit elfogadnék onnan).

Szép focit játszik ez a Lyon, hasonló a Monaco-hoz, ők is a "rúgjunk több gólt mint az ellenfél" iskolát követik. Jó lenne ha összekerülnének José-val egy kétmeccses párharcra a nyolc vagy a négy között, érdekes meccsek lennének.
Ne legyen igazam, de szerintem Conte az a típus aki csak hazájából igazol szíve szerint. Nainggolant én tutira veszem, ő legalább akkorát fog dobni rajtunk mint Kanté, logikus is vele gondolkodni, nem kell Rubennek vagy Bakernek 10 évet várnia hogy átvegye a helyét.

Remélem a Belotti gyereket nem hozzuk ide, szerintem lufi. Lacára van talán a legnagyobb esély Olaszországon kívül, Angliába akar jönni, ezt már megígérte neki a klubja is hogy elengedik, lehet már szezon elött lezajlik neki a dolog.
Tolisso és Lacazette nagyot szólna ha ide jönnének, de szerintem még csak ajánlatot sem fog értük tenni a klub.
Nainggolan nem fogja elhagyni Róma-t abban szinte 100%-ig biztos vagyok, nagyon sokszor lenyilatkozta, hogy szereti a klubot azon kívül már csapatkapitány is volt jó pár meccsen.
Belotti szerintem is lutri főleg 100 millió euróért amiért elengedné a Torino.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#18046 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Николаевич írta:
Bubi írta:Halálból jött vissza a Lyon a Róma ellen. 4-2 lett a vége úgy hogy 2-1re vezetett a Róma az első játékrész végéig, teljesen uralták a meccset. A másodikban letarolta őket a Lyon. .

Akik érdekesek a számunkra:
Nainggolan - mindent tud ami kell egy btb középpályásnak, ő és Salah a Róma lelke.

Lacazette: nagyon kevés labda találta meg, ebben az ő keze is benne volt mert a 3 center bekk gyűrűjében nem tudta úgy mutatni magát, de amit kapott azzal varázsolt. Nagyon kinőtte ő ezt az amúgy gyengécske Lyon. Csodálom hogy ilyen kiszolgálással is ilyen eredményes. Végén vert egy brutális gólt, felvarrta a balfelsőbe 16ról kB.

Tolisso - csomagba hoznám Lacával. Fiatal kora ellenére nagyon érett a játék minden elemében, nagy játékos lesz belőle.

Fekir - Jó a srác, nagyon ígéretes, szinteket javult a Lyon tamadójátéka miután beállt.

Én mindenképpen a Ligue 1-ből erősíteném meg a csapatunkat a nyáron. A Monaco és a Lyon tele van baromi jó játékosokkal, a Nice-ben is vannak izgalmas nevek, a tegnapi események után pedig a Chelsea-be igazolás vonzó lehet a PSG-játékosoknak is(van 1-2 játékos akit elfogadnék onnan).

Szép focit játszik ez a Lyon, hasonló a Monaco-hoz, ők is a "rúgjunk több gólt mint az ellenfél" iskolát követik. Jó lenne ha összekerülnének José-val egy kétmeccses párharcra a nyolc vagy a négy között, érdekes meccsek lennének.
Ne legyen igazam, de szerintem Conte az a típus aki csak hazájából igazol szíve szerint. Nainggolant én tutira veszem, ő legalább akkorát fog dobni rajtunk mint Kanté, logikus is vele gondolkodni, nem kell Rubennek vagy Bakernek 10 évet várnia hogy átvegye a helyét.

Remélem a Belotti gyereket nem hozzuk ide, szerintem lufi. Lacára van talán a legnagyobb esély Olaszországon kívül, Angliába akar jönni, ezt már megígérte neki a klubja is hogy elengedik, lehet már szezon elött lezajlik neki a dolog.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#18047 Hozzászólás Szerző: Bandi »

chaoskid18 írta:Barcelona are scouting Chelsea trio Cesar Azpilicueta, Marcos Alonso and Nemanja Matic, while they continue to be interested in bringing former youth product Hector Bellerin back to the Nou Camp. (Marca)
Najó a nap vicce a bárszalonna figyeli Azpilicueta,Alonso és Matic játékát! :DD
Miért olyan elképzelhetetlen? Kell nekik jobb oldali védő, Azpi az egyik legjobb a világon, Alonso meg pont a napokban nyilatkozta, hogy az előző nyáron a Barca is érdeklődött érte, plusz mindketten spanyolok, amiből nem sok van mostanában a Barcában az elmúlt évekhez képest, szóval simán benne van hogy bepróbálkoznak nyáron. Matic kicsit kilóg a sorból, de Buszkecc is évek óta kirobbanthatatlan a kezdőből, Matic meg nem rosszabb nála.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#18048 Hozzászólás Szerző: Pityee »

chaoskid18 írta:Barcelona are scouting Chelsea trio Cesar Azpilicueta, Marcos Alonso and Nemanja Matic, while they continue to be interested in bringing former youth product Hector Bellerin back to the Nou Camp. (Marca)
Najó a nap vicce a bárszalonna figyeli Azpilicueta,Alonso és Matic játékát! :DD
Maticot vihetik, ha jön Nainggolan :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#18049 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Barcelona are scouting Chelsea trio Cesar Azpilicueta, Marcos Alonso and Nemanja Matic, while they continue to be interested in bringing former youth product Hector Bellerin back to the Nou Camp. (Marca)
Najó a nap vicce a bárszalonna figyeli Azpilicueta,Alonso és Matic játékát! :DD
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#18050 Hozzászólás Szerző: Bubi »

laczze írta:
Nem akarok kötekedni, de szerelmes vagy minden Bayern játékosba ? :lol: Gigászi magasságokba emeled mindig az egyiket :roll: :D
Nem kimondottan. Robbent nyilván nagyon kedvelem, még most is zseniálisan tud játszani, rajta kívül Comant és Alabát említettem csak szerintem. Coman nagyon tehetséges, Alaba meg top 3 balhátvéd jelenleg, talán Alba vetekedhet vele, nem tudom, nem szoktam figyelni.:)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#18051 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Amazing24 írta:
Romelu Lukaku will become the highest paid star in Everton history when he signs a new five-year deal worth £135,000 a week.
Valahol azt is olvastam,hogy Lukaku akar egy záradékot a szerződésébe,hogyha egy nagy csapat vinné akkor elengedjék.
Remélem csak így írja alá,mert ha Costa dobbant akkor szerintem ő lesz a célpont.


http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ir-2556553" onclick="window.open(this.href);return false;
róla meg úgy fest, hogy lecsúsztunk.
az ő neve is anno felmerült többször is.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#18052 Hozzászólás Szerző: laczze »

Bubi írta:Ha már Bayern, Alaba nevét nem nagyon emlegetik, nem is csoda hiszen a világ top3 csapatában játszik és lejjebbadna ha Angliába igazolna, talán a bajnokság ami mellettünk szól, minden esetre ő tökéletes vétel lenne. Klasszis hátul, elöl remek, három hiányposztot tömne be nálunk. Tud a védelem szélén és közepén plusz a középpályán egyformán jól játszani. Nulla az esélye, de nagyon logikus vétel lenne.
Nem akarok kötekedni, de szerelmes vagy minden Bayern játékosba ? :lol: Gigászi magasságokba emeled mindig az egyiket :roll: :D
Drogba,Lampard,Terry <3

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#18053 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Pep Guardiola is confident of landing Real Madrid star Isco. Manchester City are close to sealing a deal for the £30m midfield ace despite interest from Chelsea and Juventus

Romelu Lukaku will become the highest paid star in Everton history when he signs a new five-year deal worth £135,000 a week.

Chelsea are set to open talks with midfield enforcer Nemanja Matic over a new contract this summer.

http://www.skysports.com/football/transfer-paper-talk" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#18054 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szerintem még ez a keret nem tart ott, hogy azon kéne gondolkodni hogy Moses riválisának kit igazoljunk, akinek végre van posztja és hogy majd ki játszon a BL elődöntöben. A Bayern vagy a PSG már kész csapat, megengedhetik maguknak, hogy azon agyaljanak, di Maria vagy Draxler kezdjen az egyik szélen. Hosszútávon persze ez az igazi, de sztem vannak még égetőbb kérdések a keretben. Ettől függetlenül egy jó játékosról van szó, akit írt adrian1989.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#18055 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ha már Bayern, Alaba nevét nem nagyon emlegetik, nem is csoda hiszen a világ top3 csapatában játszik és lejjebbadna ha Angliába igazolna, talán a bajnokság ami mellettünk szól, minden esetre ő tökéletes vétel lenne. Klasszis hátul, elöl remek, három hiányposztot tömne be nálunk. Tud a védelem szélén és közepén plusz a középpályán egyformán jól játszani. Nulla az esélye, de nagyon logikus vétel lenne.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolási pletykák

#18056 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Nagyon sokan csak egy kezdő 11-ben gondolkodtok, pedig egy BL győzelemhez szükség van minőségi cserékre, és ez alatt nem 18-19 éves ifiket vagy kiégett 35 éves játékosokat kell érteni, hanem olyanokat, akiket a kezdőbe is bármikor be lehet rakni, illetve adott esetben lehet rájuk számítani.

Vegyük alapul a Bayernt. Tudom, hogy nem a legjobb példa, de rajtuk keresztül lehet talán a legjobban szemléltetni ezt a helyzetet. A mai kezdőjük egytől egyig (világ)klasszis játékosokból áll, és mégis olyanok padoznak, mint Douglas Costa, Müller, Coman vagy épp Renato Sanches. Csak a mostani padjuknak a piaci értéke kb 200 millió euró, tehát látható azért, hogy nem kis nevekről van szó. Nyilván nem ücsörögnek egész szezonban a padon, hanem egyfajta egészséges rotáció részét képezik, ahol ideális esetben az a játékos lesz a kezdő a következő meccsen, akinek a kezdetése a leginkább indokolt, ergó a legjobb formában van, vagy a legkipihentebb, vagy egyéb szempontok alapján (lásd nálunk: Ivanovity). Tehát nem töltelékemberekben kell gondolkodni, akikre max 1-2 meccset lehet rábízni, hanem olyanokban, akikre sérülés esetén akár mindet.

A mostani szezonban kirajzolódott, hogy Conte 13-14 játékosnál többet nem nagyon használ, de ez a BL-lel majd úgyis változni fog, mert ennyi emberrel egész egyszerűen képtelenség ~60 meccset lenyomni. Szóval igenis kellenek a konkurenciák, főleg Moses és Alonso posztjára, mert perpill oda csak vészmegoldásaink vannak, és eddig nem igazán volt olyan, aki megütné az említett játékosok szintjét.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#18057 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Cancelo jobboldalt mindent tud játszani. Nem csodálkoznék ha idővel feljebb játszaná magát mint Bale. Sokkal jobb lenne mint Moses, egyszerre is tudnának játszani, de amúgy is kell majd jövőre a rotáció.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#18058 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Ha mar letrejott ez a topic, akkor talan ide a megfelelobb. Egybehango forrasok szerint, nyaron egy minosegi RW az elso szamu celpontuk, ami szerintem abszolut hiheto. A nevek a szokasosak, Sanchez,Griezmann,Silva,Reus...stb

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#18059 Hozzászólás Szerző: emsanya »

adrian1989 írta:
emsanya írta:
adrian1989 írta:elég hihetőnek tűnik ugyanis a Valencia nem felel meg a pénzügyi fair play-nek.
nagyon jó játékosnak tartom, remélem igaz.

http://www.express.co.uk/sport/football ... r-26m-Deal" onclick="window.open(this.href);return false;
Moses cseréjének?
azt nem jelenteném ki, hogy cseréjének de arra a posztra.
Akkor Moses lenne csere? Most hosszabbitott, meg emeltek a fizuján. Valamelyikük megszívná...

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#18060 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Csapják mellé Gayát egy össz. 50m fontért és deal.

Válasz küldése