Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Bandi
Hozzászólások: 2731
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#681 Hozzászólás Szerző: Bandi »

flatley09 írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 11:13 Elmondhatod ujra es ujra, hogy Bolhy gyoker…egyebkent en sem tartom sokra. Viszont ugyan mondd mar meg mit kellett volna csinalni…mert abban nagy vagy, hogy mit nem kellett volna. Alternativa viszont nem jon toled.
A karogast megtarthatod magadnak…a negativumokkal mindenki tistaban van.
Bocs hogy beleszólok, de szerintem azt kellett volna csinálnia mint amit általában az arabok csinálnak. Vegye meg a klubot, aztán vonuljon szépen vissza a háttérbe, öntse a pénzt a klubba de hagyja olyanokra az irányítást akik mondjuk több mint 1 éve vannak a foci világában. Felvett mindenféle igazgatót akik arra jók hogy 1 hónapig tárgyaljanak eredmény nélkül hogy aztán Boehly vagy Eghbali a végén tripla áron elhozzák az aktuálisan agyon hype-olt játékos. Ez a koncepció nélküli pénzszórás az ami sokaknak nem szimpatikus, a PSG nem csinált ilyet fénykorában… Meg lehet nézni a Newcastle-t, rohadt szimpatikusan építkeznek eszetlen költekezés nélkül (pedig ott is van lóvé, több mint Boehly-nak) és ott már az első évben megvolt az eredmény.

Eltelt több mint egy év a tulajdonosváltás óta és szerintem még mindig nem tudja senki a vezetésben hogy kinek mi a dolga, nem hiába mondott fel múltkor az egyik jómadár is, addig amíg Boehly meg Eghbali ül a szemétdomb csúcsán addig nem lesznek itt komoly sikerek. De ugye az amcsiknak kell a rivaldafény, szóval azt várhatjuk hogy ők a háttérbe vonuljanak…

Avatar
White
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Átigazolási pletykák

#682 Hozzászólás Szerző: White »

Kiesett egy poszton egy játékosunk , pótolták egy angol 21 évesen nagy potenciállal rendelkező tehetséggel akitől mindenki azt várja idén szintet lép , Pityee meg mondtam már hogy a végletek embere , neki Mbappe jó lett volna csapatot bontani
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#683 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Pityee írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 8:56
flatley09 írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 0:29
Pityee írta: 2023. augusztus 30., szerda 20:54
Miért talán nem így van? Az igazságot nem lehet kimondani vagy mi? :D A vezetőségünk átigazolási ablakról átigazolási ablakra csinál magából méretes bohócot. Elég nehéz már kiállni ennyi gyökér döntés mellett. Kár ezt tagadni. De előbb utóbb ja, majd csak beválik az egyik 50-100milliós befektetésük.
Az igazsagot ki lehet mondani, csak amit te csinalsz az minden de nem ez…
Kakan is a csomot. Mindenben megtalalod a problemat, abban is amiben nincs. Pozotiv dolgot toled nem olvasni csak azt, hogy minden szar es mindenki hulye.
En csak azt nem ertem ebben, hogy akkor mit keresel itt?
Mi oromod leled ebben a klubban?
Vagy talan mazochista vagy???
Nem unalmas még, hogy csak ugyanazt az indokot tudod felhozni körbe-körbe? :D Miszerint én semmiben nem látok pozitív dolgokat a klub körül és mit keresek itt blabla. Hidd el valamiben látok előrelépést, viszont a jelenlegi átigazolási politikánk az egyszerűen botrányos, kabaré és vicc kategória is egyben. Régen még kiakasztott mikor minket utált mindenki mert leigazoltuk a fél világot. De abban legalább volt valamilyen koncepció és volt látszata is. Most a helyzet változatlan, ugyanezt csináljuk csak még fejetlenül is és nem tudom azt mondani, hogy nincs igaza azoknak az ellenszurkolóknak akik szerint eszetlenül elbasztunk röpke 500milliót és lett volna értelme. Ráadásul mi a tendenció? Ha esetleg valamelyik 50-100 milliós játékosunk nem vállik be, akkor egyszerűen odaadjuk valamelyik csapatnak kölcsönbe ingyen és mi meg igazolunk egy újabb 100 milliós játékost a helyére. Ha ebben valaki lát értelmes koncepciót, akkor ámen. Azért érdemes lenne neked is elgondolkodnod, hogy velünk vajon miért nem áll le más csapat egy kölcsönt lebizniszelni? Minket miért nem segít ki senki ingyen kölcsönökkel? Nem, mi általába egy játékost a 3x áron tudjuk csak elhozni bárhonnan is. Aztán meg az van itt hangoztatva, hogy Bóliék mekkora nagy tárgyaló állatok, imádom :D Például a bóliék által agyondícsért brajton most készül behúzni kölcsönbe Ansu Fatit!! Mi pedig 50misiért elhozzuk Palmert, tedd egymás mellé a két üzletet és te is rájössz ki hogy melyik vezetőség a sipkás bohóc.
Akkor megkerdezem en is toled. Az igazsagot nem lehet leirni, vagy mi?:)))
Amugy de…marha unalmas es imadnam ha nem kene megtennem de ahhoz arra lenne szukseg, hogy te a sardobalason kivul neha esetleg konstruktiv, epito jellegu hozzasolast is eleressz.
Amugy, te vagy az aki nem hoz fel egyetlen ervet sem. Csak mindenki gyoker, minden szar…logika nelkul.
Elmondhatod ujra es ujra, hogy Bolhy gyoker…egyebkent en sem tartom sokra. Viszont ugyan mondd mar meg mit kellett volna csinalni…mert abban nagy vagy, hogy mit nem kellett volna. Alternativa viszont nem jon toled.
A karogast megtarthatod magadnak…a negativumokkal mindenki tistaban van.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#684 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Nyugodjatok mar le. :D
Utaljuk inkabb a szarzit meg a pool-t, ne egymast.

Mindenkinek kell idot adni, de ha valami nem megy nem kell eroltetni. Majd meglatjuk mi lesz palmerbol. Kellenek az emberek es tenyleg kene minden kezdo jatekosnak kb ugyan olyan potlasanak lennie.
Tavaly ota brutalis serules hullam gyotor minket a kokler potter ota.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6786
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#685 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Gamling írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 9:53
Pityee írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 9:43
Gamling írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 9:07

Amit te ugyanannak az indoknak az ismétlésének veszel, szimplán a saját hülyeséged (vagy gyanítom inkább a ferdítésed) mert 4-5 ember külön hozta fel, hogy unalmas amit csinálsz, nem ő ötödjére :D

Lehet a klub átigazolási politikáját nem szeretni, nem mondanám én se, hogy rajongok érte. De ez a demagóg szarhányás, amit konkrétan mindenre leművelsz, tényleg bármifajta előremutató gondolat nélkül, hogy mit kene a vezetőségnek csinálnia, szerintem egyszerűen vállalhatatlan.

Szerk: lol és erre beleszerkesztesz valami félérvet :D :D
Ilyet én is tudok, csak én veled ellentétben legalább jelzem, hogy ez a harmadik változata a hozzászólásomnak, nem becsapni próbálok mindenki.
Na megérkezett a másik megmondó emberek gyöngye. Na tőled is aztán hatalmas érvelő regények röpködnek itt, ki van tapétázva velük a fórum :D A te előremutató gondolatokkal teli szofisztikált mondataid és meglátásaid utánozhatatlanok mester, neharagudj 8)
Olvasni járok ide, ez kétségtelen. Amikor hozzászólok néha, abban szerintem van tartalom, kivéve amikor egybites demagóg gyökereknek jelzem, hogy unalmasak.
De ez valóban értelmetlen, szóval be is fejeztem, sry 🙂
És személyeskedésben is jeles vagy. Köszi egyébként hogy jelezted, szerintem is jó eldiskurálni ilyen egyszerű szerencsétlen pöcsfejekkel mint te vagy :)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Gamling
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 16:24
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#686 Hozzászólás Szerző: Gamling »

Pityee írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 9:43
Gamling írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 9:07
Pityee írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 8:56
Nem unalmas még, hogy csak ugyanazt az indokot tudod felhozni körbe-körbe? :D Miszerint én semmiben nem látok pozitív dolgokat a klub körül és mit keresek itt blabla. Hidd el valamiben látok előrelépést, viszont a jelenlegi átigazolási politikánk az egyszerűen botrányos, kabaré és vicc kategória is egyben. Régen még kiakasztott mikor minket utált mindenki mert leigazoltuk a fél világot. De abban legalább volt valamilyen koncepció és volt látszata is. Most a helyzet változatlan, ugyanezt csináljuk csak még fejetlenül is és nem tudom azt mondani, hogy nincs igaza azoknak az ellenszurkolóknak akik szerint eszetlenül elbasztunk röpke 500milliót és lett volna értelme. Ráadásul mi a tendenció? Ha esetleg valamelyik 50-100 milliós játékosunk nem vállik be, akkor egyszerűen odaadjuk valamelyik csapatnak kölcsönbe ingyen és mi meg igazolunk egy újabb 100 milliós játékost a helyére. Ha ebben valaki lát értelmes koncepciót, akkor ámen. Azért érdemes lenne neked is elgondolkodnod, hogy velünk vajon miért nem áll le más csapat egy kölcsönt lebizniszelni? Minket miért nem segít ki senki ingyen kölcsönökkel? Nem, mi általába egy játékost a 3x áron tudjuk csak elhozni bárhonnan is. Aztán meg az van itt hangoztatva, hogy Bóliék mekkora nagy tárgyaló állatok, imádom :D
Amit te ugyanannak az indoknak az ismétlésének veszel, szimplán a saját hülyeséged (vagy gyanítom inkább a ferdítésed) mert 4-5 ember külön hozta fel, hogy unalmas amit csinálsz, nem ő ötödjére :D

Lehet a klub átigazolási politikáját nem szeretni, nem mondanám én se, hogy rajongok érte. De ez a demagóg szarhányás, amit konkrétan mindenre leművelsz, tényleg bármifajta előremutató gondolat nélkül, hogy mit kene a vezetőségnek csinálnia, szerintem egyszerűen vállalhatatlan.

Szerk: lol és erre beleszerkesztesz valami félérvet :D :D
Ilyet én is tudok, csak én veled ellentétben legalább jelzem, hogy ez a harmadik változata a hozzászólásomnak, nem becsapni próbálok mindenki.
Na megérkezett a másik megmondó emberek gyöngye. Na tőled is aztán hatalmas érvelő regények röpködnek itt, ki van tapétázva velük a fórum :D A te előremutató gondolatokkal teli szofisztikált mondataid és meglátásaid utánozhatatlanok mester, neharagudj 8)
Olvasni járok ide, ez kétségtelen. Amikor hozzászólok néha, abban szerintem van tartalom, kivéve amikor egybites demagóg gyökereknek jelzem, hogy unalmasak.
De ez valóban értelmetlen, szóval be is fejeztem, sry 🙂

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6786
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#687 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Gamling írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 9:07
Pityee írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 8:56
flatley09 írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 0:29

Az igazsagot ki lehet mondani, csak amit te csinalsz az minden de nem ez…
Kakan is a csomot. Mindenben megtalalod a problemat, abban is amiben nincs. Pozotiv dolgot toled nem olvasni csak azt, hogy minden szar es mindenki hulye.
En csak azt nem ertem ebben, hogy akkor mit keresel itt?
Mi oromod leled ebben a klubban?
Vagy talan mazochista vagy???
Nem unalmas még, hogy csak ugyanazt az indokot tudod felhozni körbe-körbe? :D Miszerint én semmiben nem látok pozitív dolgokat a klub körül és mit keresek itt blabla. Hidd el valamiben látok előrelépést, viszont a jelenlegi átigazolási politikánk az egyszerűen botrányos, kabaré és vicc kategória is egyben. Régen még kiakasztott mikor minket utált mindenki mert leigazoltuk a fél világot. De abban legalább volt valamilyen koncepció és volt látszata is. Most a helyzet változatlan, ugyanezt csináljuk csak még fejetlenül is és nem tudom azt mondani, hogy nincs igaza azoknak az ellenszurkolóknak akik szerint eszetlenül elbasztunk röpke 500milliót és lett volna értelme. Ráadásul mi a tendenció? Ha esetleg valamelyik 50-100 milliós játékosunk nem vállik be, akkor egyszerűen odaadjuk valamelyik csapatnak kölcsönbe ingyen és mi meg igazolunk egy újabb 100 milliós játékost a helyére. Ha ebben valaki lát értelmes koncepciót, akkor ámen. Azért érdemes lenne neked is elgondolkodnod, hogy velünk vajon miért nem áll le más csapat egy kölcsönt lebizniszelni? Minket miért nem segít ki senki ingyen kölcsönökkel? Nem, mi általába egy játékost a 3x áron tudjuk csak elhozni bárhonnan is. Aztán meg az van itt hangoztatva, hogy Bóliék mekkora nagy tárgyaló állatok, imádom :D
Amit te ugyanannak az indoknak az ismétlésének veszel, szimplán a saját hülyeséged (vagy gyanítom inkább a ferdítésed) mert 4-5 ember külön hozta fel, hogy unalmas amit csinálsz, nem ő ötödjére :D

Lehet a klub átigazolási politikáját nem szeretni, nem mondanám én se, hogy rajongok érte. De ez a demagóg szarhányás, amit konkrétan mindenre leművelsz, tényleg bármifajta előremutató gondolat nélkül, hogy mit kene a vezetőségnek csinálnia, szerintem egyszerűen vállalhatatlan.

Szerk: lol és erre beleszerkesztesz valami félérvet :D :D
Ilyet én is tudok, csak én veled ellentétben legalább jelzem, hogy ez a harmadik változata a hozzászólásomnak, nem becsapni próbálok mindenki.
Na megérkezett a másik megmondó emberek gyöngye. Na tőled is aztán hatalmas érvelő regények röpködnek itt, ki van tapétázva velük a fórum :D A te előremutató gondolatokkal teli szofisztikált mondataid és meglátásaid utánozhatatlanok mester, neharagudj 8)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Átigazolási pletykák

#688 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Nem akarok melyebben belemenni a temaba es vitaba kerekedni, de Cole Palmer remek igazolas, talan a legertelmesebb a nyar folyaman. Kivetelesen tehetseges es szereny srac, kortarsaival ellentetben a szabadidejet a kepessegei fejlesztesevel tolti.

Adjunk neki 10 meccset, szerintem sokakat meg fog lepni a teljesitmenyevel.

Gamling
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 16:24
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#689 Hozzászólás Szerző: Gamling »

Pityee írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 8:56
flatley09 írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 0:29
Pityee írta: 2023. augusztus 30., szerda 20:54
Miért talán nem így van? Az igazságot nem lehet kimondani vagy mi? :D A vezetőségünk átigazolási ablakról átigazolási ablakra csinál magából méretes bohócot. Elég nehéz már kiállni ennyi gyökér döntés mellett. Kár ezt tagadni. De előbb utóbb ja, majd csak beválik az egyik 50-100milliós befektetésük.
Az igazsagot ki lehet mondani, csak amit te csinalsz az minden de nem ez…
Kakan is a csomot. Mindenben megtalalod a problemat, abban is amiben nincs. Pozotiv dolgot toled nem olvasni csak azt, hogy minden szar es mindenki hulye.
En csak azt nem ertem ebben, hogy akkor mit keresel itt?
Mi oromod leled ebben a klubban?
Vagy talan mazochista vagy???
Nem unalmas még, hogy csak ugyanazt az indokot tudod felhozni körbe-körbe? :D Miszerint én semmiben nem látok pozitív dolgokat a klub körül és mit keresek itt blabla. Hidd el valamiben látok előrelépést, viszont a jelenlegi átigazolási politikánk az egyszerűen botrányos, kabaré és vicc kategória is egyben. Régen még kiakasztott mikor minket utált mindenki mert leigazoltuk a fél világot. De abban legalább volt valamilyen koncepció és volt látszata is. Most a helyzet változatlan, ugyanezt csináljuk csak még fejetlenül is és nem tudom azt mondani, hogy nincs igaza azoknak az ellenszurkolóknak akik szerint eszetlenül elbasztunk röpke 500milliót és lett volna értelme. Ráadásul mi a tendenció? Ha esetleg valamelyik 50-100 milliós játékosunk nem vállik be, akkor egyszerűen odaadjuk valamelyik csapatnak kölcsönbe ingyen és mi meg igazolunk egy újabb 100 milliós játékost a helyére. Ha ebben valaki lát értelmes koncepciót, akkor ámen. Azért érdemes lenne neked is elgondolkodnod, hogy velünk vajon miért nem áll le más csapat egy kölcsönt lebizniszelni? Minket miért nem segít ki senki ingyen kölcsönökkel? Nem, mi általába egy játékost a 3x áron tudjuk csak elhozni bárhonnan is. Aztán meg az van itt hangoztatva, hogy Bóliék mekkora nagy tárgyaló állatok, imádom :D
Amit te ugyanannak az indoknak az ismétlésének veszel, szimplán a saját hülyeséged (vagy gyanítom inkább a ferdítésed) mert 4-5 ember külön hozta fel, hogy unalmas amit csinálsz, nem ő ötödjére :D

Lehet a klub átigazolási politikáját nem szeretni, nem mondanám én se, hogy rajongok érte. De ez a demagóg szarhányás, amit konkrétan mindenre leművelsz, tényleg bármifajta előremutató gondolat nélkül, hogy mit kene a vezetőségnek csinálnia, szerintem egyszerűen vállalhatatlan.

Szerk: lol és erre beleszerkesztesz valami félérvet :D :D
Ilyet én is tudok, csak én veled ellentétben legalább jelzem, hogy ez a harmadik változata a hozzászólásomnak, nem becsapni próbálok mindenki.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6786
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#690 Hozzászólás Szerző: Pityee »

flatley09 írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 0:29
Pityee írta: 2023. augusztus 30., szerda 20:54
Bubi írta: 2023. augusztus 30., szerda 20:47

Mert rád annyira jellemző, hogy elismered ha tévedsz, vagy hogy pártatlan vagy, esetleg optimista...
Írjam le, hogy Boehly egy hülyegyerek aki úgy igazol mintha fifázna?
Miért talán nem így van? Az igazságot nem lehet kimondani vagy mi? :D A vezetőségünk átigazolási ablakról átigazolási ablakra csinál magából méretes bohócot. Elég nehéz már kiállni ennyi gyökér döntés mellett. Kár ezt tagadni. De előbb utóbb ja, majd csak beválik az egyik 50-100milliós befektetésük.
Az igazsagot ki lehet mondani, csak amit te csinalsz az minden de nem ez…
Kakan is a csomot. Mindenben megtalalod a problemat, abban is amiben nincs. Pozotiv dolgot toled nem olvasni csak azt, hogy minden szar es mindenki hulye.
En csak azt nem ertem ebben, hogy akkor mit keresel itt?
Mi oromod leled ebben a klubban?
Vagy talan mazochista vagy???
Nem unalmas még, hogy csak ugyanazt az indokot tudod felhozni körbe-körbe? :D Miszerint én semmiben nem látok pozitív dolgokat a klub körül és mit keresek itt blabla. Hidd el valamiben látok előrelépést, viszont a jelenlegi átigazolási politikánk az egyszerűen botrányos, kabaré és vicc kategória is egyben. Régen még kiakasztott mikor minket utált mindenki mert leigazoltuk a fél világot. De abban legalább volt valamilyen koncepció és volt látszata is. Most a helyzet változatlan, ugyanezt csináljuk csak még fejetlenül is és nem tudom azt mondani, hogy nincs igaza azoknak az ellenszurkolóknak akik szerint eszetlenül elbasztunk röpke 500milliót és lett volna értelme. Ráadásul mi a tendenció? Ha esetleg valamelyik 50-100 milliós játékosunk nem vállik be, akkor egyszerűen odaadjuk valamelyik csapatnak kölcsönbe ingyen és mi meg igazolunk egy újabb 100 milliós játékost a helyére. Ha ebben valaki lát értelmes koncepciót, akkor ámen. Azért érdemes lenne neked is elgondolkodnod, hogy velünk vajon miért nem áll le más csapat egy kölcsönt lebizniszelni? Minket miért nem segít ki senki ingyen kölcsönökkel? Nem, mi általába egy játékost a 3x áron tudjuk csak elhozni bárhonnan is. Aztán meg az van itt hangoztatva, hogy Bóliék mekkora nagy tárgyaló állatok, imádom :D Például a bóliék által agyondícsért brajton most készül behúzni kölcsönbe Ansu Fatit!! Mi pedig 50misiért elhozzuk Palmert, tedd egymás mellé a két üzletet és te is rájössz ki hogy melyik vezetőség a sipkás bohóc.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#691 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pletyka:
Cancelo a Barca játékosa lehet...
...ennek pedig az ára Lenglet kölcsönadása az Aston Villa-nak, illetve Fati eladása, a potenciális kérők a Sp*rs és a Chelsea!

Update, közben képbe került Fati esetén egy kölcsön opció is a Brighton-al
!

Azert siman lehet jo kis kolcsonoket lebizniszelni, csak nem nekunk.

Sindu
Hozzászólások: 774
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#692 Hozzászólás Szerző: Sindu »

A Pepnek kell/nem kell vonatra én is felszállnék:
a cityben akkora a konkurencia, hogy teljesen érthető, hogy 1-1 játékos úgy dönt, hogy nem fog a kezdőért küzdeni, hanem inkább elmegy egy másik top csapatba, ahol fix kezdő lehet. És mivel top csapatba megy, még abban is bízhat, hogy majd kulcsemberként bajnok lesz ott, megverve a cityt is.

Igen, ha Palmer egy Haaland szintű állat lenne, akkor nem igazolna el, mert fix játéklehetőséget kapna Peptől.
De meg tudom érteni, hogy 21 évesen inkább eljön hozzánk, ahol nem Grealish-t, Fodent meg Bernardo Silvát kell kiszorítania a kezdőből. Ez még nem jelenti azt, hogy sz@r. Ha van csapat, aminek nem gáz a padjáról igazolni, az pont, hogy a City...

És nem tudom, mitől kockázatosabb igazolás ő, mint Mudryk vagy Madueke volt.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#693 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Szabi írta: 2023. augusztus 30., szerda 21:40
Bubi írta: 2023. augusztus 30., szerda 20:47
Szabi írta: 2023. augusztus 30., szerda 20:27
Akik Boehly meg a bagázsa fenekét állandó jelleggel fényesre nyalják, azok ilyenkor érdekes mód mindig eltűnnek, nyilván azért, mert negatívat nem fognak mondani, pozitívat meg nem tudnak, így marad a hallgatás. :D Majd ha esetleg beválik, akkor jönnek csak melleket döngetni.
Mert rád annyira jellemző, hogy elismered ha tévedsz, vagy hogy pártatlan vagy, esetleg optimista...

Én most szívesen magamraveszem ezt a dolgot, mert türelmes akarok lenni a vezetőkkel. Mit kéne reagálnom Palmer érkezésére? Írjam le, hogy Boehly egy hülyegyerek aki úgy igazol mintha fifázna? Vagy hogy Palmer egy szar? Még nem láttuk játszani, de ha az első 10 meccsén nem válik be akkor sem lehet leírni...

Nem kevés érte a 40 milla, de szerintem nem is olyan hűde sok mint ahogy beállítjátok. A City padjáról jön, angol, fiatal és az egész világ elismeri a tehetségét. 30 milla lenne érte a reális kb.

Érdekes, hogy őt leírod és sokallod az árát, a 80-100 milliós Mudrykban viszont hiszel, nem tántorít el a vérszegény teljesítménye és a 60as IQja sem - hozzáteszem, én is hiszek benne.
Mudrykban azért hiszek, mert láttam mit tud akkor, ha van önbizalma - és az nem gyenge, nem mindennapi. Csak sajnos egyik edzőtől sem kapta meg eddig a bizalmat, nem játszott végig két meccset se egymás után. Hibázott, gyenge volt, egyből padra rakták vagy lecserélték. Majd ha végre beteszik egymás után többször és akkor is azt látjuk tőle, mint a West Ham ellen, na akkor talán el fogok kezdeni én is kételkedni benne, legfőképp a hozzáállását illetően, mert a kvalitásait kár lenne tagadni. Addig nincs miért, Enzo is csinált gólt érő bakikat az első félévében, mégse beszél ezekről senki, mert hasznos tagjává vált a csapatnak, de ehhez kellett az is, hogy szokja a közeget, amit a pályán a legegyszerűbb. Sterlinget is sokan leírtátok meg elzavartátok volna az előző szezon után, most pedig jelenleg kb. a legjobb játékosunk. Nyugodtan visszakeresheted, mert én ilyet biztosan nem írtam, titkon reménykedtem benne, hogy egyszer még visszatalál a City-s formájához, mivel 28 évesen nem volt még elkésve ezzel.

Teljesen jól látod, nem vagyok a legpártatlanabb és legoptimistább fórumozó, de szerintem komolyat tévedni nem nagyon szoktam. Lukakuval pl. befürödtem, mert tőle sokat vártam a 2 évvel ezelőtti leigazolásakor, de azért az a sztori sem csak rajta múlott, hogy úgy alakult, ahogy. Viszont az itt sokat szidott Kovacic vagy Chalobah is vagy már felfele bukott, vagy épp felfele készül bukni, bennük én mindig többet láttam, itt le voltak húzva, de gondolom nem a véletlen műve, hogy Guardiola és Tuchel akarta/akarja őket. Havertz-et elsők közt kezdtem el kritizálni, vele se tévedtem nagyot, egy hatalmas nagy nulla a csávó, de CHO is ilyen. Mindenki be volt rá izgulva, engem már a szárnybontogatásakor se győzött meg semennyire. Tudnám még folytatni, de felesleges. Ok nélkül senkit se kritizálok soha, mindenkinél megvan a miértje, kialakul.

Palmerrel kapcsolatban nem mondtam semmit, szimplán csak az árát sokallom, ennyi.
Gratulalok az eles szemedhez, hogy Te mindig mindenkirol meg tudtad mondani, hogy flop vagy sem, elso ranezesre. Kulon jo, hogy te nem vered a melled, csak azok akik Boelhy segget nyaljak:)))

Szerintem senki nem nyalja senki segget. Mindenki latja a hibakat, mindenki sokallja a megvett jatekosok arat…de ez egyszeruen egy ilyen piac jelenleg.
Nem hiszem, hogy Boehly ugy megy oda, hogy 80at ajanlott egy city? Akkor mi adunk 120at…
Amugy meg nem ertem, hogy akkor te most melyik taborba tartozol? A Boelhy fikazo vagy a seggnyalo taborba?
Mert ahogy fentebb irtad, Mudryk-ban hiszel, Enzo bejott, Sterling-ben meg titkon remenykedtel.
Akiket meg fikaztal, Havertz, Cho, azok nem az amcsi banda igazolasai voltak. Mindket jatekosban volt realitas. Havertz-et fel europa vitte volna, a bundas legtehetsegesebb jatekosa volt. Nem volt szakerto aki azt mondta volna rossz igazolas. Cho-t meg a Munchen akarta 40-50 millaert ha jol emlekszem, ahova most Chalobah keszul “felfele bukni”.

Ezeket a indoklasokat meg, hogy “ Pep-nek is kellett, stb” hagyjuk mar.
Pep-nek kellett anno Jorginho is meg elozo szezonban Cucurella is. Lattuk mi lett beloluk. Kellett neki Kalvin Philips is…a city Drinkwater-e..
Pep is csinalt mar ordas nagy baromsagokat. Szort mar ki yaya touret a barca-bol, cserelt el eto’o-t Ibrara…stb.
Amugy valahogy Havertz is kellett Arteta-nak is. Annak az edzonek aki 100 milla koruli osszeget akart adni azert a Mudryk-ert akiben te az elherdalt megvaltot latod.
Egy jatekos adott klubban bevalhat, mig mashol siman befurodhet. Erre pont annyi esely van, mint arra, hogy forditva tortenik.

Palmerre visszaterve, szerintem remek igazolas. Az arat en is kicsit sokallom, de inkabb erte 40, mint 25-30 egy hasonlo koru brazilert akit eddig nem, h jatszani nem lattam de meg nem is hallottam rola.

Ettol fuggetlenul en sem irom le ezeket az igazolasokat mert habar nem ehhez vagyok szokva, latok benne raciot es mert probalok pozitiv maradni.
Szerintem ertol nem nyalom Boelhy segget…

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#694 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Pityee írta: 2023. augusztus 30., szerda 20:54
Bubi írta: 2023. augusztus 30., szerda 20:47
Szabi írta: 2023. augusztus 30., szerda 20:27
Akik Boehly meg a bagázsa fenekét állandó jelleggel fényesre nyalják, azok ilyenkor érdekes mód mindig eltűnnek, nyilván azért, mert negatívat nem fognak mondani, pozitívat meg nem tudnak, így marad a hallgatás. :D Majd ha esetleg beválik, akkor jönnek csak melleket döngetni.
Mert rád annyira jellemző, hogy elismered ha tévedsz, vagy hogy pártatlan vagy, esetleg optimista...
Írjam le, hogy Boehly egy hülyegyerek aki úgy igazol mintha fifázna?
Miért talán nem így van? Az igazságot nem lehet kimondani vagy mi? :D A vezetőségünk átigazolási ablakról átigazolási ablakra csinál magából méretes bohócot. Elég nehéz már kiállni ennyi gyökér döntés mellett. Kár ezt tagadni. De előbb utóbb ja, majd csak beválik az egyik 50-100milliós befektetésük.
Az igazsagot ki lehet mondani, csak amit te csinalsz az minden de nem ez…
Kakan is a csomot. Mindenben megtalalod a problemat, abban is amiben nincs. Pozotiv dolgot toled nem olvasni csak azt, hogy minden szar es mindenki hulye.
En csak azt nem ertem ebben, hogy akkor mit keresel itt?
Mi oromod leled ebben a klubban?
Vagy talan mazochista vagy???

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#695 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Cole Palmer will undergo medical tests as new Chelsea player on Thursday.

£40m fee & £5m add-ons, as revealed earlier. Time to prepare documents.

@Fabrizio Romano


Holnap mar orvosira várjuk, elvileg már csak a papírmunka van hátra.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6282
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#696 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bubi írta: 2023. augusztus 30., szerda 20:47
Szabi írta: 2023. augusztus 30., szerda 20:27
Pityee írta: 2023. augusztus 30., szerda 20:22
Tehát elhoztunk a city padjárol 50misiért egy olyan játékost akit 18 millióra taksál a transfermarkt. Nem hinném hogy ezért meg kellene veregetni bóliék vállát :D
Akik Boehly meg a bagázsa fenekét állandó jelleggel fényesre nyalják, azok ilyenkor érdekes mód mindig eltűnnek, nyilván azért, mert negatívat nem fognak mondani, pozitívat meg nem tudnak, így marad a hallgatás. :D Majd ha esetleg beválik, akkor jönnek csak melleket döngetni.
Mert rád annyira jellemző, hogy elismered ha tévedsz, vagy hogy pártatlan vagy, esetleg optimista...

Én most szívesen magamraveszem ezt a dolgot, mert türelmes akarok lenni a vezetőkkel. Mit kéne reagálnom Palmer érkezésére? Írjam le, hogy Boehly egy hülyegyerek aki úgy igazol mintha fifázna? Vagy hogy Palmer egy szar? Még nem láttuk játszani, de ha az első 10 meccsén nem válik be akkor sem lehet leírni...

Nem kevés érte a 40 milla, de szerintem nem is olyan hűde sok mint ahogy beállítjátok. A City padjáról jön, angol, fiatal és az egész világ elismeri a tehetségét. 30 milla lenne érte a reális kb.

Érdekes, hogy őt leírod és sokallod az árát, a 80-100 milliós Mudrykban viszont hiszel, nem tántorít el a vérszegény teljesítménye és a 60as IQja sem - hozzáteszem, én is hiszek benne.
Mudrykban azért hiszek, mert láttam mit tud akkor, ha van önbizalma - és az nem gyenge, nem mindennapi. Csak sajnos egyik edzőtől sem kapta meg eddig a bizalmat, nem játszott végig két meccset se egymás után. Hibázott, gyenge volt, egyből padra rakták vagy lecserélték. Majd ha végre beteszik egymás után többször és akkor is azt látjuk tőle, mint a West Ham ellen, na akkor talán el fogok kezdeni én is kételkedni benne, legfőképp a hozzáállását illetően, mert a kvalitásait kár lenne tagadni. Addig nincs miért, Enzo is csinált gólt érő bakikat az első félévében, mégse beszél ezekről senki, mert hasznos tagjává vált a csapatnak, de ehhez kellett az is, hogy szokja a közeget, amit a pályán a legegyszerűbb. Sterlinget is sokan leírtátok meg elzavartátok volna az előző szezon után, most pedig jelenleg kb. a legjobb játékosunk. Nyugodtan visszakeresheted, mert én ilyet biztosan nem írtam, titkon reménykedtem benne, hogy egyszer még visszatalál a City-s formájához, mivel 28 évesen nem volt még elkésve ezzel.

Teljesen jól látod, nem vagyok a legpártatlanabb és legoptimistább fórumozó, de szerintem komolyat tévedni nem nagyon szoktam. Lukakuval pl. befürödtem, mert tőle sokat vártam a 2 évvel ezelőtti leigazolásakor, de azért az a sztori sem csak rajta múlott, hogy úgy alakult, ahogy. Viszont az itt sokat szidott Kovacic vagy Chalobah is vagy már felfele bukott, vagy épp felfele készül bukni, bennük én mindig többet láttam, itt le voltak húzva, de gondolom nem a véletlen műve, hogy Guardiola és Tuchel akarta/akarja őket. Havertz-et elsők közt kezdtem el kritizálni, vele se tévedtem nagyot, egy hatalmas nagy nulla a csávó, de CHO is ilyen. Mindenki be volt rá izgulva, engem már a szárnybontogatásakor se győzött meg semennyire. Tudnám még folytatni, de felesleges. Ok nélkül senkit se kritizálok soha, mindenkinél megvan a miértje, kialakul.

Palmerrel kapcsolatban nem mondtam semmit, szimplán csak az árát sokallom, ennyi.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9377
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#697 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta: 2023. augusztus 30., szerda 20:54
Bubi írta: 2023. augusztus 30., szerda 20:47
Szabi írta: 2023. augusztus 30., szerda 20:27
Akik Boehly meg a bagázsa fenekét állandó jelleggel fényesre nyalják, azok ilyenkor érdekes mód mindig eltűnnek, nyilván azért, mert negatívat nem fognak mondani, pozitívat meg nem tudnak, így marad a hallgatás. :D Majd ha esetleg beválik, akkor jönnek csak melleket döngetni.
Mert rád annyira jellemző, hogy elismered ha tévedsz, vagy hogy pártatlan vagy, esetleg optimista...
Írjam le, hogy Boehly egy hülyegyerek aki úgy igazol mintha fifázna?
Miért talán nem így van? Az igazságot nem lehet kimondani vagy mi? :D A vezetőségünk átigazolási ablakról átigazolási ablakra csinál magából méretes bohócot. Elég nehéz már kiállni ennyi gyökér döntés mellett. Kár ezt tagadni. De előbb utóbb ja, majd csak beválik az egyik 50-100milliós befektetésük.
Figyelj, elég szar helyzetben vették át a klubot, idő volt mire összeszedték a saját embereiket és voltak hibáik de rengeteg energiát és pénzt fektetnek ebbe bele, mindent megtesznek a siker érdekében és nem szégyellik ha valamit útközben elbasznak.

Az a gond hogy drágán igazolunk vagy hogy szar játékosokat? Régen is igazoltunk egy rahedli szar játékost, csak azok akkor is agyon voltak játszatva ha labdát vezetni nem tudtak, évekig nézhettük őket. Boehly úgy adta el Havertzet meg Cucurellát mint a huzat, magasról szarik rá hogy ki mit gondol vagy hogy mennyit bukik vele. Ez benne van a pakliban...

Nekem amúgy nincs problémám az igazolásokkal, némelyik nem jött jó áron, de ez engem annyira nem érdekel ha Boehlyt nem zavarja.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Cappy
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Átigazolási pletykák

#698 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Mondjuk en jobban orulok egy fiatal tehetseges angolnak, mint egy Ferran Torresnek, Rapinhanak vagy egyeb semmirekello jatekosnak akikkel szoba hoztak minket.

Azt kellene mindenkinek megertenie, hogy Boehlyek most a jovo csapatat szeretnek felepiteni. Ugyanannyi ertelme van leigazolni Palmert, mint korabban Madueket vagy Mudrykot. Ok inkabb a jovot kepviselik, mint a jelent. A jelent most bealdozzuk valamilyen szinten a jovoert. Hogy ez jol vagy rosszul sul majd el az kiderul.

cech19960320
Hozzászólások: 3853
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#699 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Érdemi következtetéseket úgyis csak pár év múlva fogunk tudni levonni… Anno az Abra éra legelején is volt sok olyan igazolás amiről ember nem gondolta volna hogy bejön, és azt is tudjuk mennyi bukó igazolás volt.

Meglàtjuk pár év múlva, kinek lesz igaza :D

frankieboy08
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2010. május 13., csütörtök 14:23
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#700 Hozzászólás Szerző: frankieboy08 »

Szabi írta: 2023. augusztus 30., szerda 20:27
Pityee írta: 2023. augusztus 30., szerda 20:22
kecske01 írta: 2023. augusztus 30., szerda 19:02 Cole Palmer said yes to Chelsea move. He’d be ready to try new chapter — up to the clubs now. 🔵✨ #CFC

Negotiations with Man City continue as Chelsea are working on solutions. Fee has to be around £45m to get it done.

Cole’s the top target for Chelsea, as revealed.

Akkor ezzel barátkozzunk meg
Tehát elhoztunk a city padjárol 50misiért egy olyan játékost akit 18 millióra taksál a transfermarkt. Nem hinném hogy ezért meg kellene veregetni bóliék vállát :D
Akik Boehly meg a bagázsa fenekét állandó jelleggel fényesre nyalják, azok ilyenkor érdekes mód mindig eltűnnek, nyilván azért, mert negatívat nem fognak mondani, pozitívat meg nem tudnak, így marad a hallgatás. :D Majd ha esetleg beválik, akkor jönnek csak melleket döngetni.
Én nem a tulajok fenekét szoktam fényesre nyalni, ha erre lenne szükségük biztos meg tudnának fizetni rá pár embert, én leginkább valamifajta ellenvéleményt próbálok néha képviselni és javitani a forum összhangulatán, mert van itt elég ember aki nap mint nap telesirja az összes topicot ad nauseam hogy itt minden is milyen rossz és ezek az amcsi debilek semmihez nem értenek csak a pénzszóráshoz és amúgy is inkább menjenek és vegyenek maguknak egy NBA csapatot mint hogy itt rontsák a levegőt. Ha beválik Palmer sem fogom döngetni a mellem, de még ha valaki ezt is tenné, szerintem az is egy értelmesebb/jogosabb hozzáállás lenne, mint az hogy elkezdjük fikázni az előtt hogy egyáltalán be lenne jelentve, de ez csak az én véleményem.

Végezetül csak annyi, hogy könnyű itt Boehly-ellenesnek lenni, mert ezzel hogy mindenben csak a rosszat látjuk egy olyan szuperpozicióba helyezkedünk, ahol ha az új ember megbukik akkor kárörvendően nevetünk és jöhet az "én már előre megmondtam", ha meg beválik akkor jó szurkoló módjára örülünk a sikereknek.

Válasz küldése