Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2321 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bubi írta: 2023. június 5., hétfő 10:49 Na 100at azért nem adnék Caicedoért. 60-70max.
Hát jó csak lassan tényleg nem marad kp a piacon aki nekünk kéne. Laviat írják még, de ő nem hiszem, hogy egyből kezdő tudna lenni.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#2322 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Na 100at azért nem adnék Caicedoért. 60-70max.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2323 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Crap írta: 2023. június 5., hétfő 10:00 300k körüli heti fizu + 70 millió egy aránylag noname portugál játékosért. Hát jóóó :D Örülök, hogy ebből kiszálltunk.
Viszont Caicedo is elvileg 80 millió alatt nem vihető.

Őszintén szólva ilyen összegeknél én egyiket se szívesen hoznám. Brighton annyira jól saját profilra igazolnak, hogy abban a közegben mindegyik játékos tökéletesen bele illik a szerepkörébe és szerintem sokkal jobbak mint egyébként úgy az alapképességei lennének 1-1 játékosnak.
Caicedo inkább 100 lesz, mint 80 a hírek alapján..

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#2324 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Crap írta: 2023. június 5., hétfő 10:00 300k körüli heti fizu + 70 millió egy aránylag noname portugál játékosért. Hát jóóó :D Örülök, hogy ebből kiszálltunk.
Viszont Caicedo is elvileg 80 millió alatt nem vihető.

Őszintén szólva ilyen összegeknél én egyiket se szívesen hoznám. Brighton annyira jól saját profilra igazolnak, hogy abban a közegben mindegyik játékos tökéletesen bele illik a szerepkörébe és szerintem sokkal jobbak mint egyébként úgy az alapképességei lennének 1-1 játékosnak.

Milinkovic-Savic igaz, hogy már 28 éves, de kb. 40-50 millióért hozható, maradt kb. még 4-5 éve minimum és évek óta az Olasz liga egyik legjobbja. Vezér, hatalmas termet, stb. Én pl. neki jobban tudnék örülni, mint egy éppen aktuálisan felhypolt 1 szezonos játékosnak.

Rúben Neves a másik nagy favoritom, aki szintén a PL egyik legjobb középpályása már évek óta és most 40 millió körül mozdítható.
Mind a kettőnek lejár a szerződése jövőre és nem akar hosszabítani.

De ha már ekkora összegek repkednek, akkor már tényleg inkább Rice 120 millióért és cső.
SMS és Neves sem az a klasszikus romboló vkp.
SMS box-to-box aki érkezik a kapu elé, Neves meg egyrészt Barcába akar menni, másrészt pont ugyanaz a típus mint Enzo..

Poch meg elvileg hentest keres

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#2325 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Dante írta: 2023. június 5., hétfő 9:51 Véletlenül se a lejáró szerződésű, emellett a liga egyik legjobbja Rice a célpont, aki akár többet is jelenthetne mint egy PL tapasztalt játékos, hanem ilyen 3 hónapos "sikertörténetekre" szeretnénk kiadni a nehezen összekuporgatott igazolási pénzt. Persze, ha az edzőnek Ugarte kell és mellé Caicedo is, akkor ki vagyok én hogy ellenkezzek (egy fórumon) de láttuk már sokszor, hogy egy edzőnk "akart valakit" és a leigazolása után semmi hasznát nem vettük az illetőnek.
Rice mount egyik legjobb baratja, mivel mount megy igy osszelehet rakni a storyt miert nem fog rice jonni. Tud o mindent a kaoszos klubbunkrol mason altal.

Crap
Hozzászólások: 993
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#2326 Hozzászólás Szerző: Crap »

300k körüli heti fizu + 70 millió egy aránylag noname portugál játékosért. Hát jóóó :D Örülök, hogy ebből kiszálltunk.
Viszont Caicedo is elvileg 80 millió alatt nem vihető.

Őszintén szólva ilyen összegeknél én egyiket se szívesen hoznám. Brighton annyira jól saját profilra igazolnak, hogy abban a közegben mindegyik játékos tökéletesen bele illik a szerepkörébe és szerintem sokkal jobbak mint egyébként úgy az alapképességei lennének 1-1 játékosnak.

Milinkovic-Savic igaz, hogy már 28 éves, de kb. 40-50 millióért hozható, maradt kb. még 4-5 éve minimum és évek óta az Olasz liga egyik legjobbja. Vezér, hatalmas termet, stb. Én pl. neki jobban tudnék örülni, mint egy éppen aktuálisan felhypolt 1 szezonos játékosnak.

Rúben Neves a másik nagy favoritom, aki szintén a PL egyik legjobb középpályása már évek óta és most 40 millió körül mozdítható.
Mind a kettőnek lejár a szerződése jövőre és nem akar hosszabítani.

De ha már ekkora összegek repkednek, akkor már tényleg inkább Rice 120 millióért és cső.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6471
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#2327 Hozzászólás Szerző: Dante »

Véletlenül se a lejáró szerződésű, emellett a liga egyik legjobbja Rice a célpont, aki akár többet is jelenthetne mint egy PL tapasztalt játékos, hanem ilyen 3 hónapos "sikertörténetekre" szeretnénk kiadni a nehezen összekuporgatott igazolási pénzt. Persze, ha az edzőnek Ugarte kell és mellé Caicedo is, akkor ki vagyok én hogy ellenkezzek (egy fórumon) de láttuk már sokszor, hogy egy edzőnk "akart valakit" és a leigazolása után semmi hasznát nem vettük az illetőnek.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#2328 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nekem ezek az egydimenziós játékosok sose voltak szimpatikusak. Ha már ilyen akkor verje be mint Haaland vagy szereljen úgy mint Kanté, de különösen igaz ez egy középpályásra akinek mindenhez is kellene értenie. A city szerintem nagyon sokat köszönhet annak, hogy a 3 középpályása érti a dolgát minden téren. Jól szerelnek, jól helyezkednek, letámadnak, látnak a pályán, jól passzolnak és beverik a helyzeteiket.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2329 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Gaba írta: 2023. június 5., hétfő 6:21
kecske01 írta: 2023. június 5., hétfő 6:19
Bubi írta: 2023. június 5., hétfő 5:54 Nem ismerem az Ugarte srácot, megnéztem róla pár videót, olyannak tűnik mint Kovacic, jól bánik a labdával, elegánsan cselezget középen, fel tudja vinni de nem igazán tud kiszolgálni vagy szervezni.

Engem nem fogott meg, Caicedo jobbnak tűnik.
Nem ér ennyit, egy hentes csak. Örültem volna neki, mert kell ilyen ember a kp-ra.

PSG made a huge increase to Ugarte’s salary, they’ve gone from €5m to €10m. This did not go down well with Chelsea who informed all parties they are threatening to leave the deal.

Chelsea though, want to hear from Ugarte now that he will fulfil promises made. (@Record_Portugal)

Már az orvosi volt foglalva, Ugarte válaszára várunk. A köcsög Psg 5m-ről felemelte a végén 10m-ra a fizetési ajánlatukat. Ezzel nem szabad és nem is akarunk versenyezni. Retkes arabok
Elmondták a Ziyech biznisz után, hogy többet nem szarunk a házuk elé! :lol:
Szopjanak lovat :D elvileg 70m-ra is felemelik az ajánlatukat

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#2330 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Bubi írta: 2023. június 5., hétfő 5:54 Nem ismerem az Ugarte srácot, megnéztem róla pár videót, olyannak tűnik mint Kovacic, jól bánik a labdával, elegánsan cselezget középen, fel tudja vinni de nem igazán tud kiszolgálni vagy szervezni.

Engem nem fogott meg, Caicedo jobbnak tűnik.

Caicedo egyértelműen jobb, védekező számai is kiválóak, csak ő sem egy olyan klasszikus 6-os, mint amilyet Poch keres, inkább egy Enzo féle hátul is jó vagyok, de előre is rohadt jól játszom típusú játékos. Régóta az a hír járja, hogy két középpályást szeretne, és Si Phillips szerint most rámegyünk Lavia-ra is.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#2331 Hozzászólás Szerző: Gaba »

kecske01 írta: 2023. június 5., hétfő 6:19
Bubi írta: 2023. június 5., hétfő 5:54 Nem ismerem az Ugarte srácot, megnéztem róla pár videót, olyannak tűnik mint Kovacic, jól bánik a labdával, elegánsan cselezget középen, fel tudja vinni de nem igazán tud kiszolgálni vagy szervezni.

Engem nem fogott meg, Caicedo jobbnak tűnik.
Nem ér ennyit, egy hentes csak. Örültem volna neki, mert kell ilyen ember a kp-ra.

PSG made a huge increase to Ugarte’s salary, they’ve gone from €5m to €10m. This did not go down well with Chelsea who informed all parties they are threatening to leave the deal.

Chelsea though, want to hear from Ugarte now that he will fulfil promises made. (@Record_Portugal)

Már az orvosi volt foglalva, Ugarte válaszára várunk. A köcsög Psg 5m-ről felemelte a végén 10m-ra a fizetési ajánlatukat. Ezzel nem szabad és nem is akarunk versenyezni. Retkes arabok
Elmondták a Ziyech biznisz után, hogy többet nem szarunk a házuk elé! :lol:

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2332 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bubi írta: 2023. június 5., hétfő 5:54 Nem ismerem az Ugarte srácot, megnéztem róla pár videót, olyannak tűnik mint Kovacic, jól bánik a labdával, elegánsan cselezget középen, fel tudja vinni de nem igazán tud kiszolgálni vagy szervezni.

Engem nem fogott meg, Caicedo jobbnak tűnik.
Nem ér ennyit, egy hentes csak. Örültem volna neki, mert kell ilyen ember a kp-ra.

PSG made a huge increase to Ugarte’s salary, they’ve gone from €5m to €10m. This did not go down well with Chelsea who informed all parties they are threatening to leave the deal.

Chelsea though, want to hear from Ugarte now that he will fulfil promises made. (@Record_Portugal)

Már az orvosi volt foglalva, Ugarte válaszára várunk. A köcsög Psg 5m-ről felemelte a végén 10m-ra a fizetési ajánlatukat. Ezzel nem szabad és nem is akarunk versenyezni. Retkes arabok

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#2333 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nem ismerem az Ugarte srácot, megnéztem róla pár videót, olyannak tűnik mint Kovacic, jól bánik a labdával, elegánsan cselezget középen, fel tudja vinni de nem igazán tud kiszolgálni vagy szervezni.

Engem nem fogott meg, Caicedo jobbnak tűnik.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2334 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Breaking: Chelsea are pulling out of the Manuel Ugarte race, PSG are now in the lead to sign the player! 🚨🔵🇺🇾 #CFC

Player was open to Chelsea move — but PSG have offered more and Chelsea are not willing to pay well above what they consider Ugarte’s “market rate”.

Kiszálltunk Ugartéből, amit valahol megértek, mert 60 milla az tényleg sok egy csak védekezni tudó játékosért. Viszont Pochot ezzel jól szembeköptük, mert őt kérte. Caicedoért megyünk most!

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#2335 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pityee írta: 2023. június 4., vasárnap 18:53
Amazing24 írta: 2023. június 4., vasárnap 18:37 Poch a hirek szerint szamol Lukakuval, legalabbis egy eselyt mindenkepp szeretne adni neki. Mar annak idejen a csirkeknel is pletykaltak, szoval siman lehet valosagalapja. Ha marad a belga, szerintem nem fog erkezni 100 millios csatar... :roll:
Már elég sokszor le volt írva itt a fórumon, hogy ezzel csak egyetlen egy probléma van. Mégpedig, hogy a tahó Lókaki maradni szeretne az interben és egyáltalán nem szeretne ide visszatérni.
Target Man pozira ott lesz Broja, számoljon vele :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#2336 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Amazing24 írta: 2023. június 4., vasárnap 18:37 Poch a hirek szerint szamol Lukakuval, legalabbis egy eselyt mindenkepp szeretne adni neki. Mar annak idejen a csirkeknel is pletykaltak, szoval siman lehet valosagalapja. Ha marad a belga, szerintem nem fog erkezni 100 millios csatar... :roll:
Már elég sokszor le volt írva itt a fórumon, hogy ezzel csak egyetlen egy probléma van. Mégpedig, hogy a tahó Lókaki maradni szeretne az interben és egyáltalán nem szeretne ide visszatérni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#2337 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Poch a hirek szerint szamol Lukakuval, legalabbis egy eselyt mindenkepp szeretne adni neki. Mar annak idejen a csirkeknel is pletykaltak, szoval siman lehet valosagalapja. Ha marad a belga, szerintem nem fog erkezni 100 millios csatar... :roll:

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#2338 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Kapuba Mamardashvilit kezdték el pletykálni.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2339 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta: 2023. június 4., vasárnap 15:32
kecske01 írta: 2023. június 4., vasárnap 14:54 Real Madrid have started talks with Havertz’s representatives. (@relevo)

Vigyétek :D
80 millio osszeget is irnak. Azert odabaszna ha Mount es Havertz kb 80-80 millio euroert elkelnének.
Johetne Oshimen kb. Bár most nagyon Lautarot írják, hogy őt akarja Poch.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#2340 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2023. június 4., vasárnap 14:54 Real Madrid have started talks with Havertz’s representatives. (@relevo)

Vigyétek :D
80 millio osszeget is irnak. Azert odabaszna ha Mount es Havertz kb 80-80 millio euroert elkelnének.

Válasz küldése