Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#2401 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Real Madrid will turn their attention to Kai Havertz if they can’t get Harry Kane. Pochettino would not mind if he left for another signing, he is not a priority in his plans.

Florentino Perez is a fan of Havertz, following his performances against Real Madrid.

(@relevo@MadridXtra)


Valoszinu ha Benzema tavozik, a helyere vinnék.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#2402 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Moldván írta: 2023. június 1., csütörtök 22:19 Nem bírja az egoja, hogy James mindenben előtte van a listán. Így inkább lelép. Ennyi a rövid magyarázatom. :D
Én nem bánom egyáltalán, elég volt ez az 1-1,5 év belőle.
Nagy pénzt azért ne tegyél rá, hogy James nem lép le Mount után. Viniciussal csak egymás seggét nem nyalták ki kb.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolási pletykák

#2403 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Nem bírja az egoja, hogy James mindenben előtte van a listán. Így inkább lelép. Ennyi a rövid magyarázatom. :D
Én nem bánom egyáltalán, elég volt ez az 1-1,5 év belőle.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 847
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#2404 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Lacika19 írta: 2023. június 1., csütörtök 21:27 "Előbb akarja a jutalmat és csak utána akar dolgozni. Sajnos a történelem már sokszor bebizonyította, hogy ez rizikós befektetés..."

BL győzelem (igen, nagyrészt miatta, nem kiegészítő szerep), 2x év játékosa. (elmúlt 2 év, nem 10 éve)

Bocsánat, ha kicsit szétszórtan írtam. Most tömören reagáltam erre. Bizonyított játékos megy el. A nem bizonyítottak pedig érkeznek sorban, ő posztjára meg úgy nagyjából mindenhova. De még keressük az elsőt, aki beválik...


Vak és világtalanok között a BL győztes évben, meg top 4-es évben? Ezt leírni meg elfogadható a részedről? A vakok megcsinálták mindkettőt, de idén 12. lett a csapat, és ezek a vakok között már nem küzdött meg a "dicsőségért" sem. Van egy szint, ami alatt már tényleg nem dicsőség.


De én lezártam a "vitát", ami igazából csak vélemény.
Igen, egy teljes mértékben elfogult vélemény azzal szemben, aki már ADOTT rá okot. A mostani kezdőből már nem fogok kiállni sok emberért, ne aggódj!

Sok sikert Mountnak, ez nagyon tömören a Véleményem(az enyém)! Tied lehet más
Mit bizonyított?
21-22-ben 13 gól, 16 assist 53 meccsen
20-21-ben 9-9, 54 meccsen

Az előző szezon kifejezetten jó volt de nem mondjuk már erre, hogy bizonyított.
BL győzelem? Kifejezetten miatta? 9/9 gól assist-tal?

Lacika, én tartom, hogy Mount jó játékos...és az egyik legjobb lehet. De ez nem azt jelenti, hogy egy, már bizonyított, sokat megélt veterán, akinek "alanyi" jogon járnak a dolgok.
POY...nagy dolog. Nem a BL legjobbja volt. Nem mondom, hogy nem becsülendő. De azért nem a PL-ben választották a legjobbnak. Csupán jobb teljesítményt hozott, mint mások a csapatban. Hiába voltonk, 3-ak meg 4-ek...20/21-ben a 3-ik és a 8ik között 8 pomt volt a különbség (4 CFC, 5 Leicester, 6 Westham)

Ha ő akkor szár, akkora vezér és akkora tekintély, mint amekkorának gondolja magát - azok alapján ami a jelen helyzetből lejön - akkor mutassa meg. Nőljön fel a feladathoz és küzdjön meg azért amit akar...
Amúgy, ha azzal példálózol, hogy a korábbi evek mennyire jól sikerültek és ő azokból mennyire kivette a részét, hiszen BL-t nyert meg év játékosa lett, meg 4-ek lettünk...akkor igazából csak ez az egyetlen idei szezon sikerült rosszul. Tehát ezen logika alapján, ő az első szar szezon után lelép, mert "van amiért már nem érdemes küzdeni" ?

Lacika19
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015. augusztus 3., hétfő 19:55
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#2405 Hozzászólás Szerző: Lacika19 »

"Előbb akarja a jutalmat és csak utána akar dolgozni. Sajnos a történelem már sokszor bebizonyította, hogy ez rizikós befektetés..."

BL győzelem (igen, nagyrészt miatta, nem kiegészítő szerep), 2x év játékosa. (elmúlt 2 év, nem 10 éve)

Bocsánat, ha kicsit szétszórtan írtam. Most tömören reagáltam erre. Bizonyított játékos megy el. A nem bizonyítottak pedig érkeznek sorban, ő posztjára meg úgy nagyjából mindenhova. De még keressük az elsőt, aki beválik...


Vak és világtalanok között a BL győztes évben, meg top 4-es évben? Ezt leírni meg elfogadható a részedről? A vakok megcsinálták mindkettőt, de idén 12. lett a csapat, és ezek a vakok között már nem küzdött meg a "dicsőségért" sem. Van egy szint, ami alatt már tényleg nem dicsőség.


De én lezártam a "vitát", ami igazából csak vélemény.
Igen, egy teljes mértékben elfogult vélemény azzal szemben, aki már ADOTT rá okot. A mostani kezdőből már nem fogok kiállni sok emberért, ne aggódj!

Sok sikert Mountnak, ez nagyon tömören a Véleményem(az enyém)! Tied lehet más

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 847
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#2406 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Lacika19 írta: 2023. június 1., csütörtök 20:49 Nem értek egyet! Mount azért is vált egyik kedvencé nálam, hogy a legjobb karriert kívánjam neki. Ez egyértelműen nem nálunk van jelenleg! Ne fecsérelje az idejét ránk, mi ugyebár úgy is "klasszisokkal jobb" játékosokat igazolunk folyton... Félix is már az ő posztjára jött év elején, nkunku is be volt már jelentve, miközben arról szóltak a hírek, hogy Félix mekkora császár és maradni fog. Az új nézőpontokat láthatta a tulajdonosok felől, de még ha city féle magasságokban lennénk, akkor küzdjön 2-3 nyakára hozott emberrel is AKÁR, de egy ilyen káoszban, ne az elmúlt 2 év szezon legjobbja legyen akinek a helyére keresünk új arcokat. Ha pedig igen, akkor én nem is zavarok alapon, lép is tovább...

Legjobbakat kívánom neki, és sok gólt/gólpaszt ellenünk, mert utólag még kivívhat nagyobb megbánást a szurkolókból, hogy talán mégis rá kellett volna alapozni és nem ezekre a jött-ment senkikre. Ha megnézitek, az idei nagytakarítást már a legtöbben az új igazolásokból tennétek... Sajnos jogosan, koncepció 0, de a hosszútávú szerződések megoldást is ilyen semmirekellő játékosokra költött pénz foglalja le, úgyhogy mount még szívességetet is tesz Boehlynak, hogy továbbáll....


Mount nélkül nincs BL, így ő már történelmet írt. 2 szezonban is év legjobbja lett. A feladatát nálunk elvégezte, most ugyanezt a feladatot bízzátok rá a klasszisokkal jobbakra! :roll:
Lehet, hogy butaság, hogy egyáltalán reagálok erre a "szösszenetre"...de nem tudok elmenni mellette, mert ha nem is olyan összeszedett hozzászólás, mint másoké, jól tükrözi amit egyesek képviselnek.
Ez a poszt, csak egy személyes vélemyén. Teljesen elfogult és minden racionalitást mellőz, miközben egyetlen érvet nem hoz fel...de minden ép ezsmefuttatással szemben megy.

Hogy lehet egy mondatban - ami Mount oldalát hívatott védeni - leírni azt, hogy a vezetőség az ő posztjára hoz más játékosokat, ő meg fecsérli az idejét de közben rá kéne alapozni??? Hogy lehet ez neki probléma?
A City-nél KDB amikor érkezett volt egy David Silva, majd érkezett egy Bernardo Silva...Neki nem volt gond az, hogy megküzdjön a helyéért.
Vegyük már le a szemellenzőt...
Én nagyon szeretném, hogy maradjon Mount. Én szeretnék rá építeni...De vele is az a probléma, mint sok mindennel, mindenkivel a mai társadalomban. Előbb akarja a jutalmat és csak utána akar dolgozni. Sajnos a történelem már sokszor bebizonyította, hogy ez rizikós befektetés...Az ő esete nálunk nem olyan, mint KDB...Mount megkapta a lehetőséget. Kb 6-7 hónapig fék volt a csapatban.
Az meg, hogy 2 szer volt az év játékosa...sokra nem megyünk vele mi sem meg ő sem. Magasan nem volt az a bizonyos léc...vak volt a világtalanok között.

Lacika19
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015. augusztus 3., hétfő 19:55
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#2407 Hozzászólás Szerző: Lacika19 »

Neki is lenne erre egy saját nézőpontja, ő látta a klubot belülről, nem mindenkinek célja a süllyesztő. Főleg bl menetelés után rövid idővel. Az a csapat, edző, stáb már nincs itt, remélem többre hivatottnak érzi magát, azért megy el innen. Van épp elég olyan játékosunk, akik ha kiestünk volna, akkor is maradnának, ha a fizujuk nem változik. Akkor azok meg a becsülendő játékosaink? Ugyan...
Jamesen és Chilwellen kívül kevés, aki ér is valamit, szóval van 1-2 értelmes aki marad küzdeni(meg ugyebár sérültek állandóan). A többi azért maradna bármi áron, mert jó dolga/fizuja/kényelmes élete van itt. Mount ha megkapta volna végül a nagyobb fizut és mégsem maradt, akkor pedig már lehet sejteni a többit...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#2408 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Lacika19 írta: 2023. június 1., csütörtök 20:49 Nem értek egyet! Mount azért is vált egyik kedvencé nálam, hogy a legjobb karriert kívánjam neki. Ez egyértelműen nem nálunk van jelenleg! Ne fecsérelje az idejét ránk, mi ugyebár úgy is "klasszisokkal jobb" játékosokat igazolunk folyton... Félix is már az ő posztjára jött év elején, nkunku is be volt már jelentve, miközben arról szóltak a hírek, hogy Félix mekkora császár és maradni fog. Az új nézőpontokat láthatta a tulajdonosok felől, de még ha city féle magasságokban lennénk, akkor küzdjön 2-3 nyakára hozott emberrel is AKÁR, de egy ilyen káoszban, ne az elmúlt 2 év szezon legjobbja legyen akinek a helyére keresünk új arcokat. Ha pedig igen, akkor én nem is zavarok alapon, lép is tovább...

Legjobbakat kívánom neki, és sok gólt/gólpaszt ellenünk, mert utólag még kivívhat nagyobb megbánást a szurkolókból, hogy talán mégis rá kellett volna alapozni és nem ezekre a jött-ment senkikre. Ha megnézitek, az idei nagytakarítást már a legtöbben az új igazolásokból tennétek... Sajnos jogosan, koncepció 0, de a hosszútávú szerződések megoldást is ilyen semmirekellő játékosokra költött pénz foglalja le, úgyhogy mount még szívességetet is tesz Boehlynak, hogy továbbáll....


Mount nélkül nincs BL, így ő már történelmet írt. 2 szezonban is év legjobbja lett. A feladatát nálunk elvégezte, most ugyanezt a feladatot bízzátok rá a klasszisokkal jobbakra! :roll:
Az felmerült, hogy esetleg azért érkeznek a posztjára mert ebben az évben baszik pályára lépni és nem hosszabbít már jó ideje...?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Lacika19
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015. augusztus 3., hétfő 19:55
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#2409 Hozzászólás Szerző: Lacika19 »

Nem értek egyet! Mount azért is vált egyik kedvencé nálam, hogy a legjobb karriert kívánjam neki. Ez egyértelműen nem nálunk van jelenleg! Ne fecsérelje az idejét ránk, mi ugyebár úgy is "klasszisokkal jobb" játékosokat igazolunk folyton... Félix is már az ő posztjára jött év elején, nkunku is be volt már jelentve, miközben arról szóltak a hírek, hogy Félix mekkora császár és maradni fog. Az új nézőpontokat láthatta a tulajdonosok felől, de még ha city féle magasságokban lennénk, akkor küzdjön 2-3 nyakára hozott emberrel is AKÁR, de egy ilyen káoszban, ne az elmúlt 2 év szezon legjobbja legyen akinek a helyére keresünk új arcokat. Ha pedig igen, akkor én nem is zavarok alapon, lép is tovább...

Legjobbakat kívánom neki, és sok gólt/gólpaszt ellenünk, mert utólag még kivívhat nagyobb megbánást a szurkolókból, hogy talán mégis rá kellett volna alapozni és nem ezekre a jött-ment senkikre. Ha megnézitek, az idei nagytakarítást már a legtöbben az új igazolásokból tennétek... Sajnos jogosan, koncepció 0, de a hosszútávú szerződések megoldást is ilyen semmirekellő játékosokra költött pénz foglalja le, úgyhogy mount még szívességetet is tesz Boehlynak, hogy továbbáll....


Mount nélkül nincs BL, így ő már történelmet írt. 2 szezonban is év legjobbja lett. A feladatát nálunk elvégezte, most ugyanezt a feladatot bízzátok rá a klasszisokkal jobbakra! :roll:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#2410 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Egyáltalán nem értek egyet azokkal akik védik Mountot.

Ha a Real hívta volna aztmondom OK, mindenki a realban akar focizni, menjen, nade a MU? Ott nem dilettáns a vezetés? Nem szórják a pénzt agyatlan igazolásokra? Nem cserélgetik az edzőket? Ott olyan jó az öltöző? Antony pár hete küldte el Fernandest a jó krva anyjába szájtakarás nélkül meccs közben.

Vagy az az ok, hogy BL indulók? Hát sok sikert, perpill örülnek hogy bejutottak mert necces volt.

Úgy csinálunk mintha már végünk lenne, mintha hozzánk felesleges lenne olyannak igazolnia aki nyerni is szeretne, miközben Boehly bebizonyította, hogy hajlandóak bármennyit elkölteni a cél érdekében, ez mondhatjuk hogy bíztató jövőt ígér.
Nem sültek jól a dolgok, de mind tudjuk, hogy miken ment keresztül a klub, az olyanoknak mint Mount - akit a klub vakart ki a gciből - össze kéne tartania a csapatot, vezérként kellene viselkednie. Simám csak szarban hagy mindenkit, de legalább nem ingyen távozik, az is valami.

Megnyugodhattok, biztosak lehettek benne, hogy a Chelsea topocsapat marad. Nem tudom, hogy 1 vagy 2 év még innentől mire újra a nagyok között leszünk emlegetve, de az biztos, hogy a következő szezon sokkal jobb lesz mint az idei.

Talán lehetett volna türelmesebb, küzdhetett volna legalább egy kicsit, mert már kb fél éve sérült kam. Meg sem próbált változtatni a dolgokon, pedig itt mindenki imádja, abszolút kedvenc és sokat köszönhet a chelseanek.

Szerintem kicsit elszállt a gyerek, futott egy kiemelkedő szezont és eldurrant magától. Nem lepődnék meg, ha ő lenne a toxikus hangulat egyik nagy generátora.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#2411 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

emsanya írta: 2023. június 1., csütörtök 18:52
Pityee írta: 2023. június 1., csütörtök 18:45 Nemtudom, valahogy engem annyira nem hat meg, hogy Mount lelép. Ezek a mai fiatalok már nem a klubhűség mintapéldái. Kap egy zsíros ajánlatot és már másik csapat címerét csókolgatja. Szerencsére az ő posztjára nem olyan nehéz találni valakit.
Meg mar talaltunk is, a bundesliga golkiralya, francia valogatott. Talan valahogy tuléljuk vele Mount hianyat, akire mar senki se emlekszik mikor jatszott egyaltalan jól a csapatban.
Na az meg a másik hogy sajnálom nagyon én is de egyrészt egy jelenleg klasszisokkal jobb játékos érkezik a helyére másrészt több mint egy éve nem volt egy jó meccse Mountnak. Ez a Mason nem hiányzik majd elölről.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#2412 Hozzászólás Szerző: broduer »

Azért ennél a Mount ügynél beemélnék még egy aspektust, mert egyet értek félig az őt ért kritikákkal, de néha azért érdemes árnyalni a képet.
Egyrészt szerintem érdemes feltenni a kérdést, hogy Mount valóban egy potenciális legendént, Mr Chelseaként gondolt-e magára, vagy ez inkább csak egy olyan szerep, amit úgy kapott a szurkolóktól, hogy azt sosem kérte. Akadémista, Lampard posztja, Lampard a beépítője, angol, (stb.). Miért kellene az akadémiából elköteleződni egy életre? Miben több ő, mint mondjuk Pulisic? Abban, hogy a szurkolók és a média ráaggatott valamit, amit lehet hogy sosem kért volna, semmi többen.
Másrészt túl van misztifikálva az akadémista szerep. Mindenki elkezdi valahol, igen kialakul egy kötődés, de ez nem feltételez feltétlen hűséget. Mr Chelsea nem születik, hanem azzá válik. Az évek és a döntések határozzák meg. Így lett Mr Chelsea az akadémista Terry, a west ham akadémista Lampard vagy a külföldről érkező baszk Azpi. Mudryknak ugyanannyi esélye van erre, mint mondjuk volt Mountnak.

Én nem ítélem el őt, hogy ki akar lépni egy dilettánsul vezetett cégtől, és jobb perspektívát keres. Boelhy (igen, én rá vagyok állva) akkora halom szart csinált ide (szerződések, agyatlan igazolások, vicc edzők, 0 perspektíva), hogy évekig fulldokolhat benne a klub, egyre mélyebbre csúszva. Más is váltana, sok sikert neki, köszönjük az eddigi teljesítményét, és sokszorks becsület azoknak akik (szívből) kitartanak itt.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#2413 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta: 2023. június 1., csütörtök 18:45 Nemtudom, valahogy engem annyira nem hat meg, hogy Mount lelép. Ezek a mai fiatalok már nem a klubhűség mintapéldái. Kap egy zsíros ajánlatot és már másik csapat címerét csókolgatja. Szerencsére az ő posztjára nem olyan nehéz találni valakit.
Meg mar talaltunk is, a bundesliga golkiralya, francia valogatott. Talan valahogy tuléljuk vele Mount hianyat, akire mar senki se emlekszik mikor jatszott egyaltalan jól a csapatban.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2414 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

BREAKING: Inter Milan are pushing to sign Trevoh Chalobah for £25m. (@MrDomSmith @standardsport)!

Szóval van pénze Internek

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#2415 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nemtudom, valahogy engem annyira nem hat meg, hogy Mount lelép. Ezek a mai fiatalok már nem a klubhűség mintapéldái. Kap egy zsíros ajánlatot és már másik csapat címerét csókolgatja. Szerencsére az ő posztjára nem olyan nehéz találni valakit.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2023. június 1., csütörtök 18:49-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 847
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#2416 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

vigh92 írta: 2023. június 1., csütörtök 18:15 Harry Keane a legjobb példa arra, hogy egy örökös lúzer csapatban húzta le az éveit, csak mert szereti. Mount már most annyit elért, mint Keane sosem fog.
Az a baj, hogy ezek a fiatalok elvesztették a kapcsolatukat a realitással. Annyit keresnek néhány hónap alatt, mint más egy egész életen át(sem).
Ez megint nem jó példa...
A Sp*rs sosem ért el semmit. Soha nem voltak jobbak, vagy rosszabbak szignifikánsan, mint jelenleg...sosem tudtak jól erősíteni, maradandót alkotni. Onnan alapból menekülni kellene...
Nálunk azért vannak jobb periódusok, még mindig...azért 1 PL, 1 BL vagy EL becsúszik itt vagy ott.

De amúgy, annó, 24-26 éves koráig tőle sem volt hülyeség hinni és remélni...és ő meg tudta tenni, Mount nem, míg Kane klsazzisokkal jobb játékos.

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Átigazolási pletykák

#2417 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Harry Keane a legjobb példa arra, hogy egy örökös lúzer csapatban húzta le az éveit, csak mert szereti. Mount már most annyit elért, mint Keane sosem fog.
Az a baj, hogy ezek a fiatalok elvesztették a kapcsolatukat a realitással. Annyit keresnek néhány hónap alatt, mint más egy egész életen át(sem).

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 847
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#2418 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

BlueBlood1993 írta: 2023. június 1., csütörtök 17:25 Úgy értem hogy BL győztestől igazolt el, hogy regnáló BL győztes voltunk amikor már gyakorlatilag hivatalos volt, hogy lelép.

Mountra egy miatt haragszom, hogy anglián belül vált, ezt nem tudom elnézni neki, ezért a utcalány anyját, de az hogy 30 vs 23 az majdnem mindegy, ugyanúgy az idődet pazarlod azzal, ha egy jobb csapat elhív és a CFC-nél maradsz. Nekem is fáj, de próbálok kicsit a fejével gondolkodni. Azért ettől még persze tényleg elmehet a picsába, hogy nem bírt ő is elhúzni a szigetországból.

Idővesztegetés: az előző évben közel ennyire nem nézett ki kilátástalannak a helyzet, akkor még volt remény arra, hogy a tavalyi év egy kisiklás volt csak.
Már, hogy lenne mindegy, hogy 23 vagy 30? 23 évesen sokkal több időd van a fociban... nem is vagy még a toppon. Bőven van még lehetőséged erősődni, több alkalom van jobb ajánlatot kapni.
Persze, ugyanúgy az időd vesztegeted...csak tovább teheted meg.

Az meg, hogy akkor BL győztesek voltunk semmit nem jelent. Tiszta sor volt, hogy mák volt az a BL serleg, ahogy a korábbi is. Semmi jele nem volt sem előtte, sem utána, hogy esélyünk lenne a következő években nyerni újra. A keret folyamatosan gyengült.

Igen...eligazolhatna a PL-en kívülre. Sajnos, ahogy mondtam, úgy látszik az a kék szív nem annyira kék.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2419 Hozzászólás Szerző: James Lee »

BlueBlood1993 írta: 2023. június 1., csütörtök 17:25 Úgy értem hogy BL győztestől igazolt el, hogy regnáló BL győztes voltunk amikor már gyakorlatilag hivatalos volt, hogy lelép.

Mountra egy miatt haragszom, hogy anglián belül vált, ezt nem tudom elnézni neki, ezért a utcalány anyját, de az hogy 30 vs 23 az majdnem mindegy, ugyanúgy az idődet pazarlod azzal, ha egy jobb csapat elhív és a CFC-nél maradsz. Nekem is fáj, de próbálok kicsit a fejével gondolkodni. Azért ettől még persze tényleg elmehet a picsába, hogy nem bírt ő is elhúzni a szigetországból.

Idővesztegetés: az előző évben közel ennyire nem nézett ki kilátástalannak a helyzet, akkor még volt remény arra, hogy a tavalyi év egy kisiklás volt csak.
Nem kötekedni akarok, előre mondom :D
A 23 vs 30 abból a szempontból nem mindegy, hogy míg utóbbi esetben valószínűleg az utolsó lehetősége az embernek egy Real szinten hypeolt csapathoz igazolni ahol mindig süt a nap, Mount legjobb évei még csak ezután jönnek papíron. Simán maradhatott volna a seggén hogy megnézze, mi sül ki a dologból, maximum leketyeg a szerződése. Semmiről nem maradt volna le, jó esetben van még 10 év a pályafutásából. Ennyi kockázatot megér az a klub, ami iránt állítólag kötődsz.
A dühítő az egészben a csalódottság, amit érzek. Rüdigernél nem éreztem különösebben semmit, egy vadállat aki Tuchelnél összeszedte magát, de egyébként nem gondolom, hogy különösebben kötődött volna a klubhoz. Magyarázni sem kell, hogy Mount esete miért más, nem is lehet összehasonlítani a kettőt.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#2420 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Úgy értem hogy BL győztestől igazolt el, hogy regnáló BL győztes voltunk amikor már gyakorlatilag hivatalos volt, hogy lelép.

Mountra egy miatt haragszom, hogy anglián belül vált, ezt nem tudom elnézni neki, ezért a utcalány anyját, de az hogy 30 vs 23 az majdnem mindegy, ugyanúgy az idődet pazarlod azzal, ha egy jobb csapat elhív és a CFC-nél maradsz. Nekem is fáj, de próbálok kicsit a fejével gondolkodni. Azért ettől még persze tényleg elmehet a picsába, hogy nem bírt ő is elhúzni a szigetországból.

Idővesztegetés: az előző évben közel ennyire nem nézett ki kilátástalannak a helyzet, akkor még volt remény arra, hogy a tavalyi év egy kisiklás volt csak.

Válasz küldése