Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2441 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dízel írta: 2023. június 1., csütörtök 13:22
Masik oldal viszont, hogy ha pl mudryk fizuja a bl kieses miatt csokken (vagy mi) akkor ez mennyire fogja motivalni?
Mi lesz ha bedobja jovore o is az uncsit, mikozben pl poch egesz jovo evet ra alapoz?
Vagy pont ezért fognak hajtani, hogy meglegyen a nagyobb fizu a bl miatt. Meg Mudryk hova szarjon bele, ha most megbukik mehet vissza Shaktarba

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolási pletykák

#2442 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Bocsi a dupla-kommentert, de mas tema:

James huga most hosszabbitotta meg a szerzodeset a Chelsea-vel 2027-ig, hatha ez is szempont lesz Reece maradasa mellett.

https://www.bbc.co.uk/sport/football/65776532

(Erdekes egyebkent, hogy a noi csapat hogyan hasit a jelenlegi korulmenyek ellenere is, lehet, hogy a ferfiaknak ki kellene latogatniuk par meccsukre :D ).
211! NEW RECORD!

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolási pletykák

#2443 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

James Lee írta: 2023. június 1., csütörtök 14:56
koni0725 írta: 2023. június 1., csütörtök 14:52 Sracok azt ne felejtsetek el, hogy nagyreszt fogalmunk sincs arrol, hogy mi folyik a szinfalak mogott.

Persze lehet ujjal mutogatni Mount-ra (egy bizonyos szintig jogosan is) de nem lehet veletlen, hogy ennyi jatekosunk tavozni akar. Jelenleg a Chelsea egy toxikus munkahely benyomasat kelti a profizmus legkissebb jele nelkul.

Persze benne van a pakliban az is, hogy Poch megreformalja majd a klubot, de meg tudom erteni azt, aki a talan helyett egy magabiztosabb labakon allo projekt mellett dont. Kova eseteben a City no brainer, hulye lenne visszautasitani, de Mount is joggal talalhatja a Manut stabilabbnak nalunk.

Vegyetek le egy kicsit a Chelsea-szemuvegeteket. Profi sportolokrol beszelunk, akik mindenhol jo fizetest kapnak, viszont karrier szempontjabol a Chelsea (legalabbis jelenleg) nem a legmagasabb polc. Miert elegednenek meg kevesebbel, ha mashol nagyobb sikereket erhetnek el?
Igazad van, mindenkinek joga van racionálisan dönteni és ki tudja mi folyt a háttérben. De akárhogyis nézzük, Mount karrierjében ez az első komolyabb hullámvölgy, ami próbára teszi bármilyen klubbal szembeni hűségét. Jelenleg márpedig úgy állunk, hogy az első adandó alkalommal lelép, mint utcalány a díványról, ráadásul nem is akárhova. Pont, hogy ők adnák a klub identitását. Ha a klubnak identitásválsága van, az belőlük is fakad.
Igen, abszolut egyetertek en is, ezert is irtam, hogy egy bizonyos szintig jogosak a negativ kommentek Mount fele. Egy Terry/Lampard karakteru jatekos valoszinuleg kitartott volna a csapat mellett hasonlo helyzetben, sajnos ez alapjan Mount-ot nem lehet egy kategoriaba sorolni veluk.

Ez szerintem egyebkent a tokeletes pelda arra a jelensegre, hogy a futball egyre inkabb uzlet lesz, a klubhuseg mint szempont pedig egyre hatrebb tolodik, mint prioritas. Nem azt mondom, hogy egyetertek ezzel, hanem azt, hogy megertem. Szomoru ez az egesz...
211! NEW RECORD!

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#2444 Hozzászólás Szerző: kazomester »

AwayRoller írta: 2023. június 1., csütörtök 14:36 Mount remélem búcsúajándéknak kap Lampardtól egy kiadós sallert. Ő lehetett volna a következő klub legenda és 1 félrecsúszott szezon miatt eldob mindent. A teheneknél elindul a BLben jövőre is, a végső győzelemre viszont kb. annyi esélyük lesz, mint nekünk, akik nem indulunk. A PLben sem realitás, hogy akár ők, akár mi a 3. helynél előbb végezzünk, úgyhogy ezt a döntést szakmailag semmi nem támasztja alá. A nagy mr. Chelsea valójában csak egy pénzéhes ribi, ez legalább kiderült
Én még vhol örülök is ennek. Nem konkrétan annak, hogy pont ő megy el, hanem, hogy elmegy vki, aki nem akar itt lenni. Bárkit, AKÁRKIT nyugodt szívvel elengedek, aki ilyen vagy olyan okokból kifolyólag nem akar a klubnál lenni. Szomorú, hogy ilyen idők járnak, de hátha kifizetődik ez hosszabb távon.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1568
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2445 Hozzászólás Szerző: James Lee »

koni0725 írta: 2023. június 1., csütörtök 14:52 Sracok azt ne felejtsetek el, hogy nagyreszt fogalmunk sincs arrol, hogy mi folyik a szinfalak mogott.

Persze lehet ujjal mutogatni Mount-ra (egy bizonyos szintig jogosan is) de nem lehet veletlen, hogy ennyi jatekosunk tavozni akar. Jelenleg a Chelsea egy toxikus munkahely benyomasat kelti a profizmus legkissebb jele nelkul.

Persze benne van a pakliban az is, hogy Poch megreformalja majd a klubot, de meg tudom erteni azt, aki a talan helyett egy magabiztosabb labakon allo projekt mellett dont. Kova eseteben a City no brainer, hulye lenne visszautasitani, de Mount is joggal talalhatja a Manut stabilabbnak nalunk.

Vegyetek le egy kicsit a Chelsea-szemuvegeteket. Profi sportolokrol beszelunk, akik mindenhol jo fizetest kapnak, viszont karrier szempontjabol a Chelsea (legalabbis jelenleg) nem a legmagasabb polc. Miert elegednenek meg kevesebbel, ha mashol nagyobb sikereket erhetnek el?
Igazad van, mindenkinek joga van racionálisan dönteni és ki tudja mi folyt a háttérben. De akárhogyis nézzük, Mount karrierjében ez az első komolyabb hullámvölgy, ami próbára teszi bármilyen klubbal szembeni hűségét. Jelenleg márpedig úgy állunk, hogy az első adandó alkalommal lelép, mint utcalány a díványról, ráadásul nem is akárhova. Pont, hogy ők adnák a klub identitását. Ha a klubnak identitásválsága van, az belőlük is fakad.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolási pletykák

#2446 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Sracok azt ne felejtsetek el, hogy nagyreszt fogalmunk sincs arrol, hogy mi folyik a szinfalak mogott.

Persze lehet ujjal mutogatni Mount-ra (egy bizonyos szintig jogosan is) de nem lehet veletlen, hogy ennyi jatekosunk tavozni akar. Jelenleg a Chelsea egy toxikus munkahely benyomasat kelti a profizmus legkissebb jele nelkul.

Persze benne van a pakliban az is, hogy Poch megreformalja majd a klubot, de meg tudom erteni azt, aki a talan helyett egy magabiztosabb labakon allo projekt mellett dont. Kova eseteben a City no brainer, hulye lenne visszautasitani, de Mount is joggal talalhatja a Manut stabilabbnak nalunk.

Vegyetek le egy kicsit a Chelsea-szemuvegeteket. Profi sportolokrol beszelunk, akik mindenhol jo fizetest kapnak, viszont karrier szempontjabol a Chelsea (legalabbis jelenleg) nem a legmagasabb polc. Miert elegednenek meg kevesebbel, ha mashol nagyobb sikereket erhetnek el?
211! NEW RECORD!

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#2447 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Mount remélem búcsúajándéknak kap Lampardtól egy kiadós sallert. Ő lehetett volna a következő klub legenda és 1 félrecsúszott szezon miatt eldob mindent. A teheneknél elindul a BLben jövőre is, a végső győzelemre viszont kb. annyi esélyük lesz, mint nekünk, akik nem indulunk. A PLben sem realitás, hogy akár ők, akár mi a 3. helynél előbb végezzünk, úgyhogy ezt a döntést szakmailag semmi nem támasztja alá. A nagy mr. Chelsea valójában csak egy pénzéhes ribi, ez legalább kiderült

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Átigazolási pletykák

#2448 Hozzászólás Szerző: almos »

Odoi lehet még jó kérdés. Iszonyú magas a fizetése és én már teljesen elvesztettem a vele szemben támasztott elvárásaimat. Jó lenne megválni tőle, a fizetése két játékoséra is elég lenne.
LAMPARD#8

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#2449 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Teljesen ertheto, hogy ezek a giga fizetesek tarthatatlanok. Egyik sem tud a fizetesehez felnoni jatektudasban.

Masik oldal viszont, hogy ha pl mudryk fizuja a bl kieses miatt csokken (vagy mi) akkor ez mennyire fogja motivalni?
Mi lesz ha bedobja jovore o is az uncsit, mikozben pl poch egesz jovo evet ra alapoz?

Ezek nagyon kenyes dolgok es nem lehet annyival elintezni hogy aki akar az mennyen, mert mindig lesz egy csapat aki tobbet kinal, nem kotodnek ezek a jatekosok a klubhoz, ha mar egy mount is megy a tehenekhez.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#2450 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Fabrizio Rom szerint Kova biztosan távozik a cityhez.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#2451 Hozzászólás Szerző: Crap »

Őszintén kicsit nekem úgy tűnik, hogy Mountot, ha itt is akarjuk tartani jelenleg még csak Havertz 170k fizuját se tudjuk oda adni, de szerintem még 150k-t se nagyon. United is kijelentette idén meg tavaly szezon elején is, hogy már leszámolnak a gigafizetésekkel és váltás van / szarba vannak kicsit FFP szempontból. Ők se engedhetnek meg maguknak hatalmas fizetéseket jelenleg.
Az utóbbi 1 évben csak azt lehetett érezni, hogy a vezetőség nem tart igényt Mountra és nem lehet tudni az összegeket, de Matt Law és Simon Johnson értesüléseiből arra lehet következtetni, hogy valamivel próbálták kiszúrni a szemét, de túl nagy erőfeszítés ezidáig nem történt. Most meg már mindegy, mivel próbálkoznak.

Kulabáról már 1-2 héttel ezelőtt is olvasni lehetett, hogy elakarjuk adni ; most meg megint felerősödött ez a pletyka. Kovat vagy jorginhot meg se próbáltuk itt tartani.
Ugarte-nak a portugál lapok szerint heti 45-50k-val akarjuk kiszúrni a szemét, ami majd a BL alatt növekedne. (ennyit fog most kapni Mudryk meg Nodi is) Fabrizio-tól kezdve egy csomóan leírták, hogy ink. ide jönne mint a PSG, de ennyi fizuért szrtm ez esélytelen lesz. (PSG elvileg 120k körül ajánlott)

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#2452 Hozzászólás Szerző: Bandi »

BlueBlood1993 írta: 2023. június 1., csütörtök 11:10 Nálam is van hamarabb, akit elhajtanék messzire innen, de ha sikerül érte kapnunk 15-20 millát akkor részemről mehet.
A fizetése a gond, nem fog fele annyi lóvéért visszamenni Olaszországba. Max tényleg úgy lehetne elpasszolni hogy mi álljuk a fizetése nagy részét, de akkor már inkább adnék neki én is még egy szezont, hátha összekapja magát Poch alatt.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3592
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#2453 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Nálam is van hamarabb, akit elhajtanék messzire innen, de ha sikerül érte kapnunk 15-20 millát akkor részemről mehet.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2454 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

almos írta: 2023. június 1., csütörtök 10:52
kecske01 írta: 2023. június 1., csütörtök 10:46
Amazing24 írta: 2023. június 1., csütörtök 10:39 https://www.standard.co.uk/sport/footba ... 84659.html

Tobb forras szerint a nyar folyaman szeretne megvalni a vezetoseg Koulibalytol, aki heti 200 ezer fontot keres, viszont a jatekos csak abban az esetben hajlando tavozni, ha mashol is megkapja ezt az osszeget.


Chelsea are prepared to cut their losses on him this summer but the Koulibaly is reluctant to leave the club. - @siphillipssport
320 ezret keres hetente én úgy olvastam
Az egyik legrosszabb igazolás ár/érték arányban. Pedig 3-4 éve a fél kezemet odaadtam volna érte, de öregen, a peak időszakán túl sikerült megvennünk és irreálisan magas fizetéssel.
Én neki még adnék 1 évet. Nagyon elit a mentalítása a szurkolók is szeretik. Tetszett, hogy már kiírta, hogy a 23/24 szezon most kezdődik neki. Rendes rendszerben lehet nem nézne ki ennyire szarul.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Átigazolási pletykák

#2455 Hozzászólás Szerző: almos »

kecske01 írta: 2023. június 1., csütörtök 10:46
Amazing24 írta: 2023. június 1., csütörtök 10:39 https://www.standard.co.uk/sport/footba ... 84659.html

Tobb forras szerint a nyar folyaman szeretne megvalni a vezetoseg Koulibalytol, aki heti 200 ezer fontot keres, viszont a jatekos csak abban az esetben hajlando tavozni, ha mashol is megkapja ezt az osszeget.


Chelsea are prepared to cut their losses on him this summer but the Koulibaly is reluctant to leave the club. - @siphillipssport
320 ezret keres hetente én úgy olvastam
Az egyik legrosszabb igazolás ár/érték arányban. Pedig 3-4 éve a fél kezemet odaadtam volna érte, de öregen, a peak időszakán túl sikerült megvennünk és irreálisan magas fizetéssel.
LAMPARD#8

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2456 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Amazing24 írta: 2023. június 1., csütörtök 10:39 https://www.standard.co.uk/sport/footba ... 84659.html

Tobb forras szerint a nyar folyaman szeretne megvalni a vezetoseg Koulibalytol, aki heti 200 ezer fontot keres, viszont a jatekos csak abban az esetben hajlando tavozni, ha mashol is megkapja ezt az osszeget.


Chelsea are prepared to cut their losses on him this summer but the Koulibaly is reluctant to leave the club. - @siphillipssport
320 ezret keres hetente én úgy olvastam

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#2457 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

https://www.standard.co.uk/sport/footba ... 84659.html

Tobb forras szerint a nyar folyaman szeretne megvalni a vezetoseg Koulibalytol, aki heti 200 ezer fontot keres, viszont a jatekos csak abban az esetben hajlando tavozni, ha mashol is megkapja ezt az osszeget.


Chelsea are prepared to cut their losses on him this summer but the Koulibaly is reluctant to leave the club. - @siphillipssport

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Átigazolási pletykák

#2458 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Egy motiválatlan Mountnál, jobb a 70 misi(remélem lesz minimum annyi). Addig nem lesz normális csapatunk, míg az összes távozni vágyó játékos el nem megy.

Láthattuk, hogy a VB-n Ziyech mit művelt, hogy játszott....nálunk a tudása felét sem mutatta meg.
Kár érte, ha eddig nem tette oda magát, kétlem, hogy ezután fogja.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#2459 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Amikor arrol volt szo, hogy tisztogatas lesz, nem pont mount es kovara gondoltam.
Felesleges kiindulni a tavalyi szezonbol, szar edzok, szar klub hangulat, kaosz mindenhol a klub korul.

A lenyeg, hogy a kovetkezo edzo, Poch kivel akar egyett dolgozni, kikben latja a klub jovojet, kik azok akik kompatibilisek az uj strategiaval.
En kivagnam pulit es ziyechet, de kitudja, lehet az argentin tud valamit kezdeni veluk.
Kovaval es Mountal biztos tudna, de ha menni akarnak az problema, mert akkor helyettuk is kell ember.

Nagy ervagas ez a Mount story, angol, sajat neveles aki a rivalishoz megy.
Bar nem tudom kit fog kiszoritani, bruno, fred, mctomy, casemiro eleg jok, feljebb meg rashfordekat nem fogja.

Ujabb szegyen a klub cimeren ez a transfer.
Identitas vesztett klub lettunk, amihez mar a sajat nevelesek sem kotodnek.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1568
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2460 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Pityee írta: 2023. június 1., csütörtök 9:06 “Mindenben megegyezett a Manchester Uniteddel Mason Mount. A vörös ördögök jelenleg aktívan tárgyalnak a Chelseavel az átigazolási összegről, azonban a felek úgy érzik hamar meglehet az megegyezés.”

Mount megy és nincs is ezzel gond. Mindenki húzzon el aki nem szeretne a címerért harcolni.
Kíváncsi vagyok, hogy végül milyen fizetést utasított vissza és pontosan hogy nézett ki a tárgyalássorozat. Mindenhol azt olvasom egyébként, hogy amúgy megkapta volna a kért fizetést, de már nem volt opció számára a hosszabbítás.
A tehenekhez távozni minden szempontból gyalázat.

Válasz küldése