Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#2621 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

emsanya írta: 2023. április 13., csütörtök 14:28 Alexis Mac Allister, expected to leave early this summer — understand there are three clubs in the race: Liverpool, Chelsea and Manchester United

These clubs have approached player’s camp to discuss the project. #BHAFC will decide price tag soon.

@Fabrizio Romano


Enzo-val jo páros lenne,mint a válogatottban is.
Meg is lenne az új Drinkwaterünk :lol:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#2622 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Alexis Mac Allister, expected to leave early this summer — understand there are three clubs in the race: Liverpool, Chelsea and Manchester United

These clubs have approached player’s camp to discuss the project. #BHAFC will decide price tag soon.

@Fabrizio Romano


Enzo-val jo páros lenne,mint a válogatottban is.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#2623 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Amúgy ha már fiatalokat is vadászunk és a jövőt is építjük... Arda Gülert kéne kurvára most megvenni a Fenerből szerintem. A gyerek technikája és higgadtsága a labdával konkrétan a fiatal Messire hajaz... ráadásul pontrúgásból is életveszély :D

Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#2624 Hozzászólás Szerző: Crap »

emsanya írta: 2023. április 10., hétfő 18:08 BREAKING: Chelsea want Joao Felix to stay and talks will take place soon - new coach a factor also, Joao happy to stay.

@FabrizioRomano


Megoszto, de en szemely szerint örülnék neki ha maradna. Vallalkozo kedvu, benne van a varatlan es tud lőni. Egy jo rendszerben jol működhet. Raadasul jol erzi magat a klubbnal.
Leírtam már a portugál Havertzrol a véleményem és kritikam korábban de őszintén?

Ha az új edző vele képzeli el a támadó játékot és ő az a játékos, akit benne akar tudni a szűk keretben, akit kifejezetten kér ( nem csak rá mondja, hogy persze jöjjön, eggyel többen vagyunk az mindig jó)
..meg aki miatt nyáron eladjuk a fél utánpotlasunkat, hát legyen.

Viszont ha még az edző kinevezése előtt leigazoljak 80-100m - ert, akkor mennyenek a... oda , Boehly meg az egész hülye csapata.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#2625 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Ha le lehet alkudni olyan 50 körülre akkor jöjjön, de többért én nem hiszem, hogy lenne értelme. Jó kis flikkflakk játékos meg tényleg a legizgalmasabb támadónk, de ez pontokban egyelőre nem mutatkozik meg. Persze az egész csapat egy ordas nagy szar most, de én elvarnam, hogy ezek a baszott drága játékosok komoly impacttel legyenek a csapatra. Úgyhogy én 50nel húzom meg a határt. Annyiért persze nem tudjuk úgyse elhozni, tudom.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2626 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta: 2023. április 10., hétfő 18:37 En azert bizom benne hogy lehet alkudni az árbol, atletico mire fel kérne 100+ milliot ha nem is tudjak hasznalni. Szerintem a tavozok arabol lehet fedezetet talalni az árára.

Kecske01 sztem Nkunkuval es egy centerrel (pl. :Osimhen) nagyon hatekonyan tudnának jatszani.
Igen :D de Oshimen is 100 millás buli lenne

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#2627 Hozzászólás Szerző: emsanya »

En azert bizom benne hogy lehet alkudni az árbol, atletico mire fel kérne 100+ milliot ha nem is tudjak hasznalni. Szerintem a tavozok arabol lehet fedezetet talalni az árára.

Kecske01 sztem Nkunkuval es egy centerrel (pl. :Osimhen) nagyon hatekonyan tudnának jatszani.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#2628 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

emsanya írta: 2023. április 10., hétfő 18:08 BREAKING: Chelsea want Joao Felix to stay and talks will take place soon - new coach a factor also, Joao happy to stay.

@FabrizioRomano


Megoszto, de en szemely szerint örülnék neki ha maradna. Vallalkozo kedvu, benne van a varatlan es tud lőni. Egy jo rendszerben jol működhet. Raadasul jol erzi magat a klubbnal.
Én szeretném, hogy maradjon, mindig azt hiányoljuk, hogy valaki merjen cselezni, hát végre van valaki. Mármint Sterling is az, csak agyatlan és önző rengetegszer, no meg már sokat kopott a sebessége is, Mudryk pedig egyelőre fogalmazzunk úgy, hogy a későn érő típus.

Nekem amúgy ár függő a dolog, ha nem 100+millát akar az Atletico, akkor le lehet ülni velük tárgyalni.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2629 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta: 2023. április 10., hétfő 18:08 BREAKING: Chelsea want Joao Felix to stay and talks will take place soon - new coach a factor also, Joao happy to stay.

@FabrizioRomano


Megoszto, de en szemely szerint örülnék neki ha maradna. Vallalkozo kedvu, benne van a varatlan es tud lőni. Egy jo rendszerben jol működhet. Raadasul jol erzi magat a klubbnal.
Legjobb támadónk viszont tényleg kevés gól meg asszisztja van. Nkunku meg ő gondolom kb lenne vagy 140M Font és kell csatár is meg egy 100 milliós kp megint plusz kapus is…

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#2630 Hozzászólás Szerző: emsanya »

BREAKING: Chelsea want Joao Felix to stay and talks will take place soon - new coach a factor also, Joao happy to stay.

@FabrizioRomano


Megoszto, de en szemely szerint örülnék neki ha maradna. Vallalkozo kedvu, benne van a varatlan es tud lőni. Egy jo rendszerben jol működhet. Raadasul jol erzi magat a klubbnal.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#2631 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta: 2023. április 1., szombat 17:08 Érdemes figyelemmel követni Hojlundot az Atalantabol. Elég nagy tehetség. Hasonló mozgása mint Haalandnak egyébként. Agilis, gyors, van esze a focihoz, kíméletlen befejező és fizikálisan is toppon van, sorba pattognak le róla a hátvédek. Ha már támadót akarunk, akkor benne van fantázia szerintem.
Rasmus Hojlund knows Chelsea are hot on his trail.

Word has it that Chelsea invited Atalanta chairman Antonio Percassi to their recent Champions League tie with Borussia Dortmund at Stamford Bridge and Hojlund's availability was among the topics of conversation. Atalanta want £60m for the 20-year-old.

Simon Jones - @MailSport


Már puhitjuk az atalantát, képben van a srác nálunk.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#2632 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Érdemes figyelemmel követni Hojlundot az Atalantabol. Elég nagy tehetség. Hasonló mozgása mint Haalandnak egyébként. Agilis, gyors, van esze a focihoz, kíméletlen befejező és fizikálisan is toppon van, sorba pattognak le róla a hátvédek. Ha már támadót akarunk, akkor benne van fantázia szerintem.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#2633 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2023. március 31., péntek 12:44
emsanya írta: 2023. március 31., péntek 11:37 Chelsea are strong contenders to sign Napoli striker Victor Osimhen this summer.

Napoli are thought to be asking for a fee in the region of €100million (£88m) to €150m (£132m).

(@NizaarKinsella)


Nkunku-Osimhen duo. Ha Nkunku nem lett volna serult, akkor vezetné a gollovolistat. Es akkor a nemet es az olasz golkiralyt is sikerulne bezsakolni a nyaron.
Szerencse, hogy Drogba a példaképe így lehet hozzánk akar jönni Bl nélkül is.
Igen elvileg kis kora ota követi a klubbot. Igaz ezek semmire se adnak biztositékot, látjuk Mudryk-nál mi volt, full arsenalos es nem számít.

Inkább az hogy meg tudjuk-e adni a 100-150 milliot érte, a napoli nem egyszerű tárgyalo partner. Talán az segit hogy Koulibalyt is elhoztuk, van már kapcsolat.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2634 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta: 2023. március 31., péntek 11:37 Chelsea are strong contenders to sign Napoli striker Victor Osimhen this summer.

Napoli are thought to be asking for a fee in the region of €100million (£88m) to €150m (£132m).

(@NizaarKinsella)


Nkunku-Osimhen duo. Ha Nkunku nem lett volna serult, akkor vezetné a gollovolistat. Es akkor a nemet es az olasz golkiralyt is sikerulne bezsakolni a nyaron.
Szerencse, hogy Drogba a példaképe így lehet hozzánk akar jönni Bl nélkül is.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#2635 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea are strong contenders to sign Napoli striker Victor Osimhen this summer.

Napoli are thought to be asking for a fee in the region of €100million (£88m) to €150m (£132m).

(@NizaarKinsella)


Nkunku-Osimhen duo. Ha Nkunku nem lett volna serult, akkor vezetné a gollovolistat. Es akkor a nemet es az olasz golkiralyt is sikerulne bezsakolni a nyaron.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#2636 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szabi írta: 2023. március 29., szerda 12:45 A BM-es pletyka lehet, hogy kamu, viszont a City-ről már néhány hete cikkezgetnek, annak azért lehet valóságalapja. Jobban belegondolva, simán elképzelhető, hogy Manchesterben, egy erősebb csapatban sokkal stabilabb helye lenne a kezdőben, mint nálunk. Idén lesz csak 29 éves, szóval még mindig nagyon jó korban van, bőven lehúzhat egy olyan időtartamot más csapatban, mint itt. Potter egy múlt heti .com-os anyagban kb. az egekig magasztalta a horvátot, na meg olyan hírek is keringtek, hogy Kova nyitott lenne a szerződéshosszabbításra, és hamarosan meg is kezdődhetnek a tárgyalások.

Kevesek egyike, akit én úgy igazán kedvelek ebből a jelenlegi keretből, szóval nagyon sajnálnám, ha távozna. Inter, Real, Chelsea, most épp egy Gurdaiola (és Tuchel) szeretné, annyira sz@r csak nem lehet, mint ahogy egyesek lehúzzák itt néha.
A világ bármely csapatában sok játékperchez jutna, még a legerősebb középpályával rendelkező csapatokban is, de sajnos tény, hogy igazából semmiben sem klasszis. Fürge, aránylag jól védekezik, kis területen magabiztosan passzol és látványos ahogy felszaladgál a labdákkal meg tud sokat melózni, de a lövései és a befejezései kritikán aluliak és FULL vak. Ráadásul sérülékeny és mindig idő kell neki mire formába lendül.

Szerintem senki sem zavarná el, de egy jó ajánlat esetén simán elengedném. Egy Caicedo pl már most van olyan jó mint ő, vagy Rice, Bellinghamet nem is írom, összehasonlíthatatlan.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#2637 Hozzászólás Szerző: Szabi »

A BM-es pletyka lehet, hogy kamu, viszont a City-ről már néhány hete cikkezgetnek, annak azért lehet valóságalapja. Jobban belegondolva, simán elképzelhető, hogy Manchesterben, egy erősebb csapatban sokkal stabilabb helye lenne a kezdőben, mint nálunk. Idén lesz csak 29 éves, szóval még mindig nagyon jó korban van, bőven lehúzhat egy olyan időtartamot más csapatban, mint itt. Potter egy múlt heti .com-os anyagban kb. az egekig magasztalta a horvátot, na meg olyan hírek is keringtek, hogy Kova nyitott lenne a szerződéshosszabbításra, és hamarosan meg is kezdődhetnek a tárgyalások.

Kevesek egyike, akit én úgy igazán kedvelek ebből a jelenlegi keretből, szóval nagyon sajnálnám, ha távozna. Inter, Real, Chelsea, most épp egy Gurdaiola (és Tuchel) szeretné, annyira sz@r csak nem lehet, mint ahogy egyesek lehúzzák itt néha.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2638 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

fst200 írta: 2023. március 29., szerda 11:50
Pityee írta: 2023. március 29., szerda 11:34
Bubi írta: 2023. március 28., kedd 13:30 Jó játékos Kova, ha elmenne biztos, hogy hiányozna valamennyire, de én elengedném, szerintem nem elég jó, a padhoz viszont túl jó.
Tegnap csak két gólt vágott a törököknek. Szar sztem is, zavarjuk el jaja.
Mount ot is vinné TT :/
Amúgy ezek akkora kamu hírek. 3 napja nevezték ki biztos már arról beszélgetne, hogy kiket igazoljanak majd nyáron :D

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#2639 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Pityee írta: 2023. március 29., szerda 11:34
Bubi írta: 2023. március 28., kedd 13:30 Jó játékos Kova, ha elmenne biztos, hogy hiányozna valamennyire, de én elengedném, szerintem nem elég jó, a padhoz viszont túl jó.
Tegnap csak két gólt vágott a törököknek. Szar sztem is, zavarjuk el jaja.
Mount ot is vinné TT :/

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#2640 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta: 2023. március 28., kedd 13:30 Jó játékos Kova, ha elmenne biztos, hogy hiányozna valamennyire, de én elengedném, szerintem nem elég jó, a padhoz viszont túl jó.
Tegnap csak két gólt vágott a törököknek. Szar sztem is, zavarjuk el jaja.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése