Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#2761 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Dante írta: 2023. február 9., csütörtök 18:04
emsanya írta: 2023. február 9., csütörtök 13:58 Chelsea have identified Napoli striker Victor Osimhen as their primary striker target for the 2023 summer window.

@GraemeBailey
A sasszemű scout-jaink. Remélhetőleg más nem fedezi fel magának, radar alatt marad és olcsón megszerezzük.
Van kivásárlási ára? Mert ha nem akkor egy ilyen szezon után az olasz maffiózó 200 alatt nem fog szóba állni velünk :D

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#2762 Hozzászólás Szerző: Dante »

emsanya írta: 2023. február 9., csütörtök 13:58 Chelsea have identified Napoli striker Victor Osimhen as their primary striker target for the 2023 summer window.

@GraemeBailey
A sasszemű scout-jaink. Remélhetőleg más nem fedezi fel magának, radar alatt marad és olcsón megszerezzük.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#2763 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea have identified Napoli striker Victor Osimhen as their primary striker target for the 2023 summer window.

@GraemeBailey

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#2764 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dante írta: 2023. február 3., péntek 18:24
Bubi írta: 2023. február 3., péntek 14:32
Dante írta: 2023. február 3., péntek 14:17
Ez már többször feljött, de a statisztikák nem támasztják alá. Ederson, Alisson, Ter Stegen, Maignan, Neuer mind előtte vannak, de ha csak a PL-t nézzük, akkor Raya, Ramsdale és Sanchez is jobb nála lábbal. Kepa lehetett volna az új Casillas, de sosem lesz és egyértelműen nem Chelsea szint. Ha Mendy kevés - aki legalább egy szezonig volt a legjobb kapusként számontartva - akkor a spanyol kanyarban sincs. Arról nem is beszélve, hogy a szurkolók milyen hamar felejtenek Mendy-vel kapcsolatban, pedig bőven kivette a részét a BL győzelemből, és bár nekünk nem számít, de Szenegál ANK-t is nyert vele, szintén külcsszerepet betöltve.

Ha nem számolunk Mendy-vel, akkor remélem új kapus után nézünk, mert Kepa állandó potyaveszély, mindig benne van a leolvadás és bár ebben a szezonban voltak bravúrjai is, szerintem nem az az alap elvárás egy ilyen klubnál, hogy hozza a minimumot, hanem tegyen hozzá az eredményhez, minden meccsen.

Érdemes nézni Cech-ről, de akár a rövidsarokra rendre gólt kapó Courtois-ról videókat, hogy mennyivel más szintet képviseltek, mint Kepa.

Ha az aktuális ambíciót nézzük, akkor Oblak-ot, Maignan-t, vagy Diogo Costa-t tartanám jó választásnak, közülük is a franciát elsőszámúnak. A jövő évi védelmünkben Gusto, Fofana és Badiashile is fontos tagok lesznek és biztos vagyok benne, hogy számít, ha több azonos nemzetiségű játékos szerepel egymás mellett.
Milyen statok ezek? Mert konkrétan rossz passzra egyáltalán nem emlékszem kepától, pedig egész meccsen játékban van. Ha már a rövid memóriáról esik szó, Kepának is voltak ott szebb napjai a visszaesését megelőzően.

Miért írod, hogy nem chelsea szint? Mire alapozod? Mert nem kap több potyagólt mint bárki más a világon és habár nem követem rendszeresen a többi ligát, de nem sok kapust látok aki annyit van játékban mint ő.

Én hiszek a szememnek és azt látom, hogy Kepa jó. Van amiben gyengébb, más dolgokban viszont kiemelkedik.

Mendy nagyon gyenge lábbal és nem fog benne fejlődni.
Bármennyire is sokra tartom a véleményedet Bubi, ez a "szemre jónak tűnik" dolog nem állja meg a helyét, ha egy játékos a teljesítménye alapján akarunk megítélni. Én nem tudom nézni a többi csapat meccsét, amit tudok csinálni az a statisztikák és elemzések olvasása és ezek alapján - a kontextus ismeretében - Kepa pontosan a középmezőnybe tartozik a PL-ben, ahol a csapata is van.
De ha nem is néz az ember ilyen f.szságokat, elég merész kijelentés a világ legjobbjának nevezni, amikor Ederson és Alisson is sok mezőnyjátékosnál nagyobb szerepet vállal az építkezésben és bár utóbbi nincs jó formában, Ederson mindegyik meccsén képes olyan labdát adni amiből helyzet alakul ki. Nyilván a kapu előtt passzolgatás még kisebb kihívás.
Passzpontosságban jobb a két brazil, Alisson többet ér labdához. A játék többi elemét és más kapusokat nem írok, de bőven van hiányossága Kepa-nak.
Jajj de kedves vagy, teljesen meghatódtam. :,-)

Kölcsönös, és elfogadom, hogy szerinted a statisztikák többet mondanak mint amit én látok a két amúgy is műtött és egyre rosszabb szememmel, DE, ha a fent említett nevekhez szeretnéd hasonlítani, akkor várd meg, hogy a hozzájuk tartozó klubok védelme és középpályája szintjét elérje a miénk is.

Egyébként statisztikák sokszor becsapnak.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#2765 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

emsanya írta: 2023. február 3., péntek 17:12 According to @David_Ornstein, Arsenal, and Chelsea are leading the race for Declan Rice.

Another transfer derby between these clubs!


Nyaron meg kell baszni őket újra.
Szerintem elosztjuk egymás közt Rice-t és Caicedo-t. Egyikkel sem járnánk rosszul, szerintem mindkettő kb. 80 misi lenne, kicsit jobban örülnék az angolnak, de csak a klubhoz való kötődése miatt.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#2766 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta: 2023. február 3., péntek 14:32
Dante írta: 2023. február 3., péntek 14:17
Bubi írta: 2023. február 3., péntek 12:54Oké, nem ő a legmagasabb, és klasszikus értelembe véve nem ő a legjobb kapus, viszont a passzjátéka lenyűgöző. Lábbal talán a legjobb a világon. Az, hogy őt mindig meg lehet találni a labdával és bízhatnak benne a srácok szerintem különleges.
Ez már többször feljött, de a statisztikák nem támasztják alá. Ederson, Alisson, Ter Stegen, Maignan, Neuer mind előtte vannak, de ha csak a PL-t nézzük, akkor Raya, Ramsdale és Sanchez is jobb nála lábbal. Kepa lehetett volna az új Casillas, de sosem lesz és egyértelműen nem Chelsea szint. Ha Mendy kevés - aki legalább egy szezonig volt a legjobb kapusként számontartva - akkor a spanyol kanyarban sincs. Arról nem is beszélve, hogy a szurkolók milyen hamar felejtenek Mendy-vel kapcsolatban, pedig bőven kivette a részét a BL győzelemből, és bár nekünk nem számít, de Szenegál ANK-t is nyert vele, szintén külcsszerepet betöltve.

Ha nem számolunk Mendy-vel, akkor remélem új kapus után nézünk, mert Kepa állandó potyaveszély, mindig benne van a leolvadás és bár ebben a szezonban voltak bravúrjai is, szerintem nem az az alap elvárás egy ilyen klubnál, hogy hozza a minimumot, hanem tegyen hozzá az eredményhez, minden meccsen.

Érdemes nézni Cech-ről, de akár a rövidsarokra rendre gólt kapó Courtois-ról videókat, hogy mennyivel más szintet képviseltek, mint Kepa.

Ha az aktuális ambíciót nézzük, akkor Oblak-ot, Maignan-t, vagy Diogo Costa-t tartanám jó választásnak, közülük is a franciát elsőszámúnak. A jövő évi védelmünkben Gusto, Fofana és Badiashile is fontos tagok lesznek és biztos vagyok benne, hogy számít, ha több azonos nemzetiségű játékos szerepel egymás mellett.
Milyen statok ezek? Mert konkrétan rossz passzra egyáltalán nem emlékszem kepától, pedig egész meccsen játékban van. Ha már a rövid memóriáról esik szó, Kepának is voltak ott szebb napjai a visszaesését megelőzően.

Miért írod, hogy nem chelsea szint? Mire alapozod? Mert nem kap több potyagólt mint bárki más a világon és habár nem követem rendszeresen a többi ligát, de nem sok kapust látok aki annyit van játékban mint ő.

Én hiszek a szememnek és azt látom, hogy Kepa jó. Van amiben gyengébb, más dolgokban viszont kiemelkedik.

Mendy nagyon gyenge lábbal és nem fog benne fejlődni.
Bármennyire is sokra tartom a véleményedet Bubi, ez a "szemre jónak tűnik" dolog nem állja meg a helyét, ha egy játékos a teljesítménye alapján akarunk megítélni. Én nem tudom nézni a többi csapat meccsét, amit tudok csinálni az a statisztikák és elemzések olvasása és ezek alapján - a kontextus ismeretében - Kepa pontosan a középmezőnybe tartozik a PL-ben, ahol a csapata is van.
De ha nem is néz az ember ilyen f.szságokat, elég merész kijelentés a világ legjobbjának nevezni, amikor Ederson és Alisson is sok mezőnyjátékosnál nagyobb szerepet vállal az építkezésben és bár utóbbi nincs jó formában, Ederson mindegyik meccsén képes olyan labdát adni amiből helyzet alakul ki. Nyilván a kapu előtt passzolgatás még kisebb kihívás.
Passzpontosságban jobb a két brazil, Alisson többet ér labdához. A játék többi elemét és más kapusokat nem írok, de bőven van hiányossága Kepa-nak.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#2767 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

emsanya írta: 2023. február 3., péntek 17:12 According to @David_Ornstein, Arsenal, and Chelsea are leading the race for Declan Rice.

Another transfer derby between these clubs!


Nyaron meg kell baszni őket újra.
Ámen. És igen Kepával az a bajom, hogy simán jó a jelenlegi csapatba, de ami a cél, oda rettentő kevés. Láthatólag a világ szűk elitjébe akarunk tartozni hálistennek, ergo nem kivételezhetünk ezen a poszton sem, csak azért mert jó a hozzáállása és korrekt teljesítményt nyújt. Alacsony, kapu előtt néha határozatlan, ezek nem férnek bele, pedig kedvelem.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#2768 Hozzászólás Szerző: emsanya »

According to @David_Ornstein, Arsenal, and Chelsea are leading the race for Declan Rice.

Another transfer derby between these clubs!


Nyaron meg kell baszni őket újra.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#2769 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Szerintem mindenképpen kell új első számú kapus a nyáron.
Kepa és Mendy mindketten szimpatikus figurák, más és más szempontból még példaképnek is tekinthetőek, de egyikük sem a szűk elit tagja. Ha kettejüket összegyúrnánk, akkor kapnánk egy jobb napjain világklasszis teljesítményre képes kapust. Mendy tizenöt-húsz éve király lehetett volna, de napjainkban topszinten minimális elvárás egy kapussal szemben, hogy lábbal is kiváló döntéseket hozzon, képes legyen indítani a támadásokat és ne tudják megzavarni az ellenfél teljes gőzzel rárontó támadói. Mendy ebben nem elég jó. Beeshet egy hullámvölgy egy kapus életében, Mendy egy ilyenben volt/van éppen, nem ezért nem bízom benne, hanem a labdás kvalitások hiányosságai miatt. Kepa lábbal tényleg klasszis és ha jó formában van, képes hozni a bravúrok jelentette plusz hozzáadott értéket is, de ez a forma nála ingadozó és ezt nem csak a Lampard-éra végi mélyrepülés mondatja velem, hanem az idei szezon is. Amikor Potter érkezésével és Mendy sérülésével megragadt a kezdőcsapatban, sokáig tényleg extrát hozott. A VB-szünet óta viszont szerintem megint a régi Kepát látjuk visszaköszönni meccsenként legalább egyszer vagy nem jön ki jól a kapujából,vagy a gólvonalon rossz helyen helyezkedik, vagy pedig alászalad a labdának szögletnél stb. Eleve korlátozzák a fizikai paraméterei, de ha ezt konstans klasszis teljesítményekkel ellensúlyozná, nem zavarna, hogy alacsony. A baj az, hogy éppen az időnkénti bizonytalanságai miatt még mindig nincs olyan jelenléte a kapuban, mint egy Alisson-nak vagy Donanrummának és szerintem nem is lesz neki soha.

A padra mindkettejüket bármikor elfogadnám, de a kezdőbe, ha minden fronton a győzelem a cél (márpedig az igazolások ezt támasztják alá) én új embert hoznék. Raya vagy Sanchez szerintem jók lehetnének.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#2770 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dante írta: 2023. február 3., péntek 14:17
Bubi írta: 2023. február 3., péntek 12:54Oké, nem ő a legmagasabb, és klasszikus értelembe véve nem ő a legjobb kapus, viszont a passzjátéka lenyűgöző. Lábbal talán a legjobb a világon. Az, hogy őt mindig meg lehet találni a labdával és bízhatnak benne a srácok szerintem különleges.
Ez már többször feljött, de a statisztikák nem támasztják alá. Ederson, Alisson, Ter Stegen, Maignan, Neuer mind előtte vannak, de ha csak a PL-t nézzük, akkor Raya, Ramsdale és Sanchez is jobb nála lábbal. Kepa lehetett volna az új Casillas, de sosem lesz és egyértelműen nem Chelsea szint. Ha Mendy kevés - aki legalább egy szezonig volt a legjobb kapusként számontartva - akkor a spanyol kanyarban sincs. Arról nem is beszélve, hogy a szurkolók milyen hamar felejtenek Mendy-vel kapcsolatban, pedig bőven kivette a részét a BL győzelemből, és bár nekünk nem számít, de Szenegál ANK-t is nyert vele, szintén külcsszerepet betöltve.

Ha nem számolunk Mendy-vel, akkor remélem új kapus után nézünk, mert Kepa állandó potyaveszély, mindig benne van a leolvadás és bár ebben a szezonban voltak bravúrjai is, szerintem nem az az alap elvárás egy ilyen klubnál, hogy hozza a minimumot, hanem tegyen hozzá az eredményhez, minden meccsen.

Érdemes nézni Cech-ről, de akár a rövidsarokra rendre gólt kapó Courtois-ról videókat, hogy mennyivel más szintet képviseltek, mint Kepa.

Ha az aktuális ambíciót nézzük, akkor Oblak-ot, Maignan-t, vagy Diogo Costa-t tartanám jó választásnak, közülük is a franciát elsőszámúnak. A jövő évi védelmünkben Gusto, Fofana és Badiashile is fontos tagok lesznek és biztos vagyok benne, hogy számít, ha több azonos nemzetiségű játékos szerepel egymás mellett.
Milyen statok ezek? Mert konkrétan rossz passzra egyáltalán nem emlékszem kepától, pedig egész meccsen játékban van. Ha már a rövid memóriáról esik szó, Kepának is voltak ott szebb napjai a visszaesését megelőzően.

Miért írod, hogy nem chelsea szint? Mire alapozod? Mert nem kap több potyagólt mint bárki más a világon és habár nem követem rendszeresen a többi ligát, de nem sok kapust látok aki annyit van játékban mint ő.

Én hiszek a szememnek és azt látom, hogy Kepa jó. Van amiben gyengébb, más dolgokban viszont kiemelkedik.

Mendy nagyon gyenge lábbal és nem fog benne fejlődni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#2771 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta: 2023. február 3., péntek 12:54Oké, nem ő a legmagasabb, és klasszikus értelembe véve nem ő a legjobb kapus, viszont a passzjátéka lenyűgöző. Lábbal talán a legjobb a világon. Az, hogy őt mindig meg lehet találni a labdával és bízhatnak benne a srácok szerintem különleges.
Ez már többször feljött, de a statisztikák nem támasztják alá. Ederson, Alisson, Ter Stegen, Maignan, Neuer mind előtte vannak, de ha csak a PL-t nézzük, akkor Raya, Ramsdale és Sanchez is jobb nála lábbal. Kepa lehetett volna az új Casillas, de sosem lesz és egyértelműen nem Chelsea szint. Ha Mendy kevés - aki legalább egy szezonig volt a legjobb kapusként számontartva - akkor a spanyol kanyarban sincs. Arról nem is beszélve, hogy a szurkolók milyen hamar felejtenek Mendy-vel kapcsolatban, pedig bőven kivette a részét a BL győzelemből, és bár nekünk nem számít, de Szenegál ANK-t is nyert vele, szintén külcsszerepet betöltve.

Ha nem számolunk Mendy-vel, akkor remélem új kapus után nézünk, mert Kepa állandó potyaveszély, mindig benne van a leolvadás és bár ebben a szezonban voltak bravúrjai is, szerintem nem az az alap elvárás egy ilyen klubnál, hogy hozza a minimumot, hanem tegyen hozzá az eredményhez, minden meccsen.

Érdemes nézni Cech-ről, de akár a rövidsarokra rendre gólt kapó Courtois-ról videókat, hogy mennyivel más szintet képviseltek, mint Kepa.

Ha az aktuális ambíciót nézzük, akkor Oblak-ot, Maignan-t, vagy Diogo Costa-t tartanám jó választásnak, közülük is a franciát elsőszámúnak. A jövő évi védelmünkben Gusto, Fofana és Badiashile is fontos tagok lesznek és biztos vagyok benne, hogy számít, ha több azonos nemzetiségű játékos szerepel egymás mellett.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2772 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Bubi írta: 2023. február 3., péntek 12:54 Mi a bajotok Kepával? Azt érzem mintha csak annyi lenne a gond, hogy nem elég nagy név.

Oké, nem ő a legmagasabb, és klasszikus értelembe véve nem ő a legjobb kapus, viszont a passzjátéka lenyűgöző. Lábbal talán a legjobb a világon. Az, hogy őt mindig meg lehet találni a labdával és bízhatnak benne a srácok szerintem különleges.

Engem az is lenyűgöz, hogy évekig némán tűrte a padot, támogatta a riválisait és elképesztő mélységből küzdötte fel magát. Amúgy bravúrokból sincs hiány nála.

Remélem nem fog már sok ember érkezni. Havertz bozonyítson nyárig, utána Broja legyen a posztriválisa. Chukwuemeka, Gallagher és Kanté küzdjön meg a másik 6os - 8as poziért és Colwill térjem vissza a védelembe.

Nem kell felvásárolni a világot ha van klubon belül is opció.
Én teljesen jól megvagyok Kepával, mint első opció. Elképesztő, hogy honnan jött vissza és bár ebben a szezonban is lett volna egy-két alkalom amikor teljesen védhető helyzetben büdös volt neki nyújtózkodni, emiatt nem szabad pálcát törni felette. Mondom ezt úgy, hogy továbbra sem a kedvencem finoman szólva sem.
Sőt, én Mendy esetleges távozásával kapcsolatban sem vagyok kibékülve, hiszen szerintem teljesen természetes, ha egy kapusnak is vannak gyengébb időszakai, ez a szezon számára ilyen. De mivel lassan már kész tényként van kezelve az eligazolása, bedobtam Navas nevét.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#2773 Hozzászólás Szerző: Bubi »

BlueBlood1993 írta: 2023. február 3., péntek 12:28
James Lee írta: 2023. február 3., péntek 10:10 Kapuskérdés kapcsán egyáltalán nem értem, hogy a klub miért nem repült még rá Keylor Navasra. Személy szerint én mindig is jó kapusnak tartottam, akit a Realból és a PSG-ből is méltatlanul túrtak ki. Nyilván nem jelentene hosszútávú megoldást már, de a padra Kepa mögé elférne főleg akkor, ha Mendy távozik nyáron. A Nottinghambe igazolást mindenképp tékozlásnak érzem.
Mendy elfogadható csere bőven, ahogy Kepa is, de egyik sem kezdő szintű kapus igazán, eléjük kellene igazolni és hosszútávra.
Mi a bajotok Kepával? Azt érzem mintha csak annyi lenne a gond, hogy nem elég nagy név.

Oké, nem ő a legmagasabb, és klasszikus értelembe véve nem ő a legjobb kapus, viszont a passzjátéka lenyűgöző. Lábbal talán a legjobb a világon. Az, hogy őt mindig meg lehet találni a labdával és bízhatnak benne a srácok szerintem különleges.

Engem az is lenyűgöz, hogy évekig némán tűrte a padot, támogatta a riválisait és elképesztő mélységből küzdötte fel magát. Amúgy bravúrokból sincs hiány nála.

Remélem nem fog már sok ember érkezni. Havertz bozonyítson nyárig, utána Broja legyen a posztriválisa. Chukwuemeka, Gallagher és Kanté küzdjön meg a másik 6os - 8as poziért és Colwill térjem vissza a védelembe.

Nem kell felvásárolni a világot ha van klubon belül is opció.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#2774 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

James Lee írta: 2023. február 3., péntek 10:10 Kapuskérdés kapcsán egyáltalán nem értem, hogy a klub miért nem repült még rá Keylor Navasra. Személy szerint én mindig is jó kapusnak tartottam, akit a Realból és a PSG-ből is méltatlanul túrtak ki. Nyilván nem jelentene hosszútávú megoldást már, de a padra Kepa mögé elférne főleg akkor, ha Mendy távozik nyáron. A Nottinghambe igazolást mindenképp tékozlásnak érzem.
Mendy elfogadható csere bőven, ahogy Kepa is, de egyik sem kezdő szintű kapus igazán, eléjük kellene igazolni és hosszútávra.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2775 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Kapuskérdés kapcsán egyáltalán nem értem, hogy a klub miért nem repült még rá Keylor Navasra. Személy szerint én mindig is jó kapusnak tartottam, akit a Realból és a PSG-ből is méltatlanul túrtak ki. Nyilván nem jelentene hosszútávú megoldást már, de a padra Kepa mögé elférne főleg akkor, ha Mendy távozik nyáron. A Nottinghambe igazolást mindenképp tékozlásnak érzem.

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Átigazolási pletykák

#2776 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Ziyech árát megdobhatja, ha több kérője lesz.

Puli lehet elfogadja az epizód szerepet + amcsi túrnék lesznek, ahol ő nagy névnek számít....lehet meggyőzik.

Gallagher most nagyot kell villantson a szezon végéig, ha le tudja vetkőzni a darabos, kapkodós játékát, akkor felőlem maradhat.

Mendy hozhat még pénzt, valszeg menni fog.

Sterlingre kíváncsi vagyok, most hogy vannak technikás támadóink, lehet beindul....ha nem, ő is megér még 30-40-et.

Loftus, Kova, Hudson-odoi trió szintén megér vagy 40-et

Havertz-tól láttunk már baromi jó dolgokat, benne van, csak valahogy elő kéne kaparja...simán ér 60-at.

Simán 150-200 milliót össze lehet kalapozni ezekből a nevekből, aztán mehet még a keret finomhangolása.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#2777 Hozzászólás Szerző: Bubi »

BlueBlood1993 írta: 2023. február 2., csütörtök 23:26 Sztem Pullièrt esetleg 20-25 millat el lehet kérni, az nem olyan rossz érte.
Szerintem ő minimum 30-35m. Nagyon fiatal, meg van benne a potenciál. Németországban felkapott lenne...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Átigazolási pletykák

#2778 Hozzászólás Szerző: Anti »

Jaja, kezdetnek nem rossz, én azt hittem hogy még hosszabbitani is fognak vele... :roll:
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#2779 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szerintem amit kaptunk Jorginhoert az is jo kis pénz, így szerzodes lejarat elott.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#2780 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Sztem Pullièrt esetleg 20-25 millat el lehet kérni, az nem olyan rossz érte.

Válasz küldése