Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Anti
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Átigazolási pletykák

#2781 Hozzászólás Szerző: Anti »

Pont ezért mondom :)
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#2782 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Anti írta: 2023. február 2., csütörtök 22:43 Na, a vezetőség most bebizonyította, hogy egesz jól tudnak tárgyalni, nem b-c-d opciókat választottak, de azert arra is kiváncsi leszek, hogy fognak viselkedni az eladásoknál. Charity FC leszünk, vagy pénz is kapunk majd a távozókért?
Az a baj hogy tudni fogja mindenki hogy selejteznünk kell szóval Zyiech, Pulisic, Auba és társaikért sokat nem remélhetünk, szerintem örülhetünk ha valaki átveszi a nagy fizetéseiket. Talán Gallagher az akiért komolyabb pénzt remélhetünk ha úgy döntenek hogy megválnak tőle, vagy esetleg Havertz-ért ha a Bayern-nak kell…

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Átigazolási pletykák

#2783 Hozzászólás Szerző: Anti »

Na, a vezetőség most bebizonyította, hogy egesz jól tudnak tárgyalni, nem b-c-d opciókat választottak, de azert arra is kiváncsi leszek, hogy fognak viselkedni az eladásoknál. Charity FC leszünk, vagy pénz is kapunk majd a távozókért?
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#2784 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Kovacicot is úgy kell eladni mint a huzat, állandóan sérült.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2785 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

BlueBlood1993 írta: 2023. február 2., csütörtök 17:38
emsanya írta: 2023. február 2., csütörtök 16:24 Todd Boehly and Clearlake are ready to sanction another spending spree at Chelsea for next season, with a new goalkeeper and striker high on the agenda. They could also target a midfielder and another central defender.

@NizaarKinsella


Hát kapus posztra nem tudom ki kéne, talán Robert Sánchez. Csatárba jöhet Osimhen, középpályára Rice és védelem be még Gvardiol, nekem ez így OK lenne.
Amúgy csak én vagyok úgy vele, hogy kb olvassák a gondolatomat? Tökéletesen sikerült erősíteni télen, és konkrétan ugyanez a 4 poszt, amire kellene nyáron embert hozni. Annyi mondjuk, hogy remélem Zakaria leigazolásán túl akarnak még egy embert a középpályára, viszont Felix mellé már nem hoznék senkit, hanem ha beválik, akkor őt igazolnám le. Kell még egy CB ezt is jól látják és az ideális egy kapus is lenne. Eladnám Cucut (Hall legyen Chillwell cseréje, ő belőle még lehet valami), Koluibalyt (bár picit sajnálnám, nem olyan rossz ő, de 32 éves lesz idén, és ha jön egy CB akkor mennyiségileg is túl sokan leszünk ott), Pullit, Zijest, Azpit, Kovát, Aubát, Mendy-t és elgondolkoznék Gallagher-RLC-Havertz-Kanté négyesen, bár kiegészítőnek elmennek.

Új kapus/Kepa

James/Gusto - Fofana/Thiago Silva/Chalobah - Gvardiol/Badiashille - Chilly/Hall

Enzo/Gallagher - Rice/Zakaria/Kanté
Mount/Chuki

Mudryk/Havertz - Madueke/Sterling
Felix/Broja/Fofana

Tehát 5 igazolásra lenne szükség még jelen állás szerint, hogy papíron legalábbis tényleg tökéletes legyen a keret.
Colwill jön vissza kölcsönből. Cb poszt az meg is van:)

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#2786 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

emsanya írta: 2023. február 2., csütörtök 16:24 Todd Boehly and Clearlake are ready to sanction another spending spree at Chelsea for next season, with a new goalkeeper and striker high on the agenda. They could also target a midfielder and another central defender.

@NizaarKinsella


Hát kapus posztra nem tudom ki kéne, talán Robert Sánchez. Csatárba jöhet Osimhen, középpályára Rice és védelem be még Gvardiol, nekem ez így OK lenne.
Amúgy csak én vagyok úgy vele, hogy kb olvassák a gondolatomat? Tökéletesen sikerült erősíteni télen, és konkrétan ugyanez a 4 poszt, amire kellene nyáron embert hozni. Annyi mondjuk, hogy remélem Zakaria leigazolásán túl akarnak még egy embert a középpályára, viszont Felix mellé már nem hoznék senkit, hanem ha beválik, akkor őt igazolnám le. Kell még egy CB ezt is jól látják és az ideális egy kapus is lenne. Eladnám Cucut (Hall legyen Chillwell cseréje, ő belőle még lehet valami), Koluibalyt (bár picit sajnálnám, nem olyan rossz ő, de 32 éves lesz idén, és ha jön egy CB akkor mennyiségileg is túl sokan leszünk ott), Pullit, Zijest, Azpit, Kovát, Aubát, Mendy-t és elgondolkoznék Gallagher-RLC-Havertz-Kanté négyesen, bár kiegészítőnek elmennek.

Új kapus/Kepa

James/Gusto - Fofana/Thiago Silva/Chalobah - Gvardiol/Badiashille - Chilly/Hall

Enzo/Gallagher - Rice/Zakaria/Kanté
Mount/Chuki

Mudryk/Havertz - Madueke/Sterling
Felix/Broja/Fofana

Tehát 5 igazolásra lenne szükség még jelen állás szerint, hogy papíron legalábbis tényleg tökéletes legyen a keret.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2787 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta: 2023. február 2., csütörtök 16:24 Todd Boehly and Clearlake are ready to sanction another spending spree at Chelsea for next season, with a new goalkeeper and striker high on the agenda. They could also target a midfielder and another central defender.

@NizaarKinsella


Hát kapus posztra nem tudom ki kéne, talán Robert Sánchez. Csatárba jöhet Osimhen, középpályára Rice és védelem be még Gvardiol, nekem ez így OK lenne.
Brentford kapusát írják. 184 cm a pali, de lábbal jó. De Kepa akkor maradhatna inkább.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#2788 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Todd Boehly and Clearlake are ready to sanction another spending spree at Chelsea for next season, with a new goalkeeper and striker high on the agenda. They could also target a midfielder and another central defender.

@NizaarKinsella


Hát kapus posztra nem tudom ki kéne, talán Robert Sánchez. Csatárba jöhet Osimhen, középpályára Rice és védelem be még Gvardiol, nekem ez így OK lenne.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#2789 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szabi írta: 2023. február 2., csütörtök 13:58 Nagyon ritka az, amikor egy ugyan bizonyos elemekben klasszis, de összességében többnyire közepes képességű játékos topszinten felfelé bukik, szóval inkább tegye össze a két kezét, hogy itt játszhat, mert bebizonyosodott az elmúlt években, hogy inkább az Ajax az ő szintje.
Bezony. Sok olyan kaliberű játékos mint ő mit meg nem tenne azért, hogy a Chelsea leigazolja. De többnyire 1000ből 1nek sikerül tartósan megmaradnia. Úgyh én sem fogok egy könnycseppet sem hullajtani Zijes flegma fejéért. Egész nyugodtan le lehet őt zavarni a tarcsiba ha valami problémája van. Vagy esetleg a busás fizetését megfelezni amiért megtagadja esetleg a játékot.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#2790 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Nagyon ritka az, amikor egy ugyan bizonyos elemekben klasszis, de összességében többnyire közepes képességű játékos topszinten felfelé bukik, szóval inkább tegye össze a két kezét, hogy itt játszhat, mert bebizonyosodott az elmúlt években, hogy inkább az Ajax az ő szintje.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
White
Hozzászólások: 3442
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Átigazolási pletykák

#2791 Hozzászólás Szerző: White »

edeskeves írta: 2023. február 2., csütörtök 12:30 Ha Ziyech helyebe gondoljatok magatokat azert ez az ugy eleg komoly es nem csodalom, hogy ideges. Orvosin atesett, mindenben megegyezett a PSG-vel, lett volna eselye jatszani Messivel meg amugy is egy BL eselyes csapatban erre 3 perc hijan egy amator hiba miatt az egesz eluszik..
Azért én el tudnám magam képzelni a Chelsea-ben heti 100ezrekért
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#2792 Hozzászólás Szerző: kazomester »

De Gea meg egy rossz faxgep miatt nem ment anno a realba. Szar ügy. Hogy kibekkeli ezt a pár hónapot aztán nyáron úgyis megy vhova.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#2793 Hozzászólás Szerző: Dízel »

edeskeves írta: 2023. február 2., csütörtök 12:30 Ha Ziyech helyebe gondoljatok magatokat azert ez az ugy eleg komoly es nem csodalom, hogy ideges. Orvosin atesett, mindenben megegyezett a PSG-vel, lett volna eselye jatszani Messivel meg amugy is egy BL eselyes csapatban erre 3 perc hijan egy amator hiba miatt az egesz eluszik..
Szar ügy. ettől még én nem felejtettem el azt a gyalázatos hozzáállást amit itt mutatott a csapatba. Nyilvan lehet azt mondani, hogy most itt volt az esély elengedni, de ez van. Marad egy fantasztikus klubbnál, ha nem tetszik neki edzhet a tarcsikkal mint malouda.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dízel 2023. február 2., csütörtök 12:54-kor.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#2794 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Ha Ziyech helyebe gondoljatok magatokat azert ez az ugy eleg komoly es nem csodalom, hogy ideges. Orvosin atesett, mindenben megegyezett a PSG-vel, lett volna eselye jatszani Messivel meg amugy is egy BL eselyes csapatban erre 3 perc hijan egy amator hiba miatt az egesz eluszik..

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#2795 Hozzászólás Szerző: fst200 »

:wink:
kecske01 írta: 2023. február 2., csütörtök 7:39
Bubi írta: 2023. február 2., csütörtök 1:45
Pityee írta: 2023. február 2., csütörtök 0:16 Hakim Ziyech was upset after his failed PSG loan.

Nos ha eddig beleszarva játszott, ezekután valszeg egy sprintet nem lesz hajlandó tolni. Úgyh reméljük pályára sem küldik a marokkói császárunkat :D
A padon, már ha felférne, elég ha csendben ül.
Sterling is felépült szóval padon sem lesz remélem
Nem tudom itt mi volt a terv részünkről, vagy tényleg senki se maradt Londonban aki értett ehhez, de sose jön jól egy elégedettlen játékos az öltözőben, volt itt elég olyan, nyilván ha jön az eredmény akkor jó lesz a hangulat és nem lehet lehuzni, de talán mindenkinek jobb lett volna ha ő is megy psg be, elvileg nem lett volna vételi opció

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2796 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bubi írta: 2023. február 2., csütörtök 1:45
Pityee írta: 2023. február 2., csütörtök 0:16 Hakim Ziyech was upset after his failed PSG loan.

Nos ha eddig beleszarva játszott, ezekután valszeg egy sprintet nem lesz hajlandó tolni. Úgyh reméljük pályára sem küldik a marokkói császárunkat :D
A padon, már ha felférne, elég ha csendben ül.
Sterling is felépült szóval padon sem lesz remélem

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#2797 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta: 2023. február 2., csütörtök 0:16 Hakim Ziyech was upset after his failed PSG loan.

Nos ha eddig beleszarva játszott, ezekután valszeg egy sprintet nem lesz hajlandó tolni. Úgyh reméljük pályára sem küldik a marokkói császárunkat :D
A padon, már ha felférne, elég ha csendben ül.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#2798 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Hakim Ziyech was upset after his failed PSG loan.

Nos ha eddig beleszarva játszott, ezekután valszeg egy sprintet nem lesz hajlandó tolni. Úgyh reméljük pályára sem küldik a marokkói császárunkat :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2799 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

kazomester írta: 2023. február 1., szerda 18:05 One figure close to the Chelsea owners says they’re just getting started.

- @JacobSteinberg

:twisted:
Kapus, csatár meg kp jöhet. Sok távozó is lesz szerintem.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#2800 Hozzászólás Szerző: kazomester »

One figure close to the Chelsea owners says they’re just getting started.

- @JacobSteinberg

:twisted:

Válasz küldése