Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#2901 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ha dzsordzsinnyót elengedtük valaki biztos jön.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1293
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#2902 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Jorgi alairt az arsenalhoz 2024-ig...akkor johet enzo meg caicedo is :D
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#2903 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

kazomester írta: 2023. január 31., kedd 12:53 🚨 Still no Chelsea / Benfica deal for Enzo Fernandez. Contract done but #CFC won’t go beyond €120m clause so structure & terms key. Chelsea continue to monitor options for 1/2 permanent signings now/summer + have Santos. Jorginho unrelated @TheAthleticFC

Na ez innen már bukó sztem, túl sokáig megy a tökölés.
Várható volt, csak az a bosszantó ebben, hogy megint mindent feltettünk egy lapra. Párhuzamosan kellett volna Caiceidot is legalább ilyen szinten űzni. Na mindegy, van még pár óra, hátha.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#2904 Hozzászólás Szerző: kazomester »

🚨 Still no Chelsea / Benfica deal for Enzo Fernandez. Contract done but #CFC won’t go beyond €120m clause so structure & terms key. Chelsea continue to monitor options for 1/2 permanent signings now/summer + have Santos. Jorginho unrelated @TheAthleticFC

Na ez innen már bukó sztem, túl sokáig megy a tökölés.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#2905 Hozzászólás Szerző: Bandi »

kecske01 írta: 2023. január 31., kedd 12:41
Bandi írta: 2023. január 31., kedd 12:36 Kezd az az érzésem lenni Enzo-val kapcsolatban hogy a Benfica addig húzza a dolgot hogy már nem lesz idő összehozni az üzletet és este felé jön majd a 80 milliós pánikajánlat Caicedo-ért…
Valamelyik tuti jön, csalódott leszek, ha nem Enzo
Ha sokáig megy a tökölés a Benfica-val és későn küldjük az ajánlatot Caicedo-ért akkor lehet hogy a Brighton sem lesz már nyitott az üzletre. Könnyen két szék közé eshetünk…

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2906 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bandi írta: 2023. január 31., kedd 12:36 Kezd az az érzésem lenni Enzo-val kapcsolatban hogy a Benfica addig húzza a dolgot hogy már nem lesz idő összehozni az üzletet és este felé jön majd a 80 milliós pánikajánlat Caicedo-ért…
Valamelyik tuti jön, csalódott leszek, ha nem Enzo

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#2907 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Botond9797 írta: 2023. január 31., kedd 12:19 Nem hittem volna, hogy legmegosztóbb játékosunk klubváltása most januárban, villámgyorsan, a semmiből fog bekövetkezni.
Függetlenül attól, hogy én (bár mindig is tisztában voltam a hiányosságaival) inkább a Jorginho-t pozitívan értékelő szurkolók csoportjába tartoztam, szerintem ez egy jó üzlet, ha érkezik ma Enzo (vagy valaki más hasonló minőség). Amikor működött a gépezet, Jorgi egy hasznos ember volt, hatalmas játékintelligenciával és példaértékű hozzáállással. A kulcspasszokat osztogató mélységi irányító szerepét azonban soha sem tudta felvenni, de labda nélküli játékban is akadtak hiányosságai, védekező középpályásként sem válhatott klasszissá. Vezéregyéniség, egy pozitív figura, jól látja a saját és mások helyét a pályán, ezekkel a készségekkel helyettesíti a tehetségbeli hiányosságait. Se nem Fábre vagy Enzo, se nem Makelele vagy Kanté. Azt azonban soha sem értettem, hogy mit utálnak benne, soha nem panaszkodott, minden edző szerette és elismerte, a pályán mindig a maximumát akarta nyújtani, még ha ez sokszor nem is volt elég.

Két következmény:
1. Új tizenegyesrúgó kell. Lehet, hogy valamelyik új emberünk lesz a kiválasztott (Mudryk, Enzo), szerintem Mount ebben nem jó, pláne éles helyzetben.
2. A második számú csk távozik. Azpi nyáron szerintem megy, Thiago, ha játszik, viselje a karszalagot, de Jorgi távozásával új ember fog előrelépni a sorban. Ha rajtam múlna, nyártól James lenne a number one kapitány, Terry méltó örököse lenne, elég csak meghallgatni az új játékosok motivációit, hogy kit tisztelnek leginkább a keretből és ki ellen vagy mellett akartak játszani. James klubra gyakorolt hatása elképesztő, emellett 100%os állapotban a világ legjobbja a posztján, saját nevelés, angol, vezéregyéniség és még mindig csak 23 éves.
Leírtam, hogy nem a személyével van a gondom, hanem azzal, hogy nagyon de nagyon kevés volt világéletében, csak a csapat elcipelte a hátán a BL szezonban. Amúgy mégis miben jó? Labdatartásban nagyrészt, de még abban sem kiemelkedő, lásd MU elleni bakija tavaly, de bőven volt még olyan, amikor labdát vesztett a 16osa körül mert lassú, mint egy tetű. Ezen felül nem tud lőni, de még csak meg sem próbál, nem tud futni, hosszú indításai szökőévente vannak, előre adott eszes labdái úgyszintén. Védekezésben kb semmi, fejjel átlagos. Valószínűleg utcalány jó fej, azért volt ennyi ideig itt, de egy fék igazából.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#2908 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Kezd az az érzésem lenni Enzo-val kapcsolatban hogy a Benfica addig húzza a dolgot hogy már nem lesz idő összehozni az üzletet és este felé jön majd a 80 milliós pánikajánlat Caicedo-ért…

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#2909 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Nem hittem volna, hogy legmegosztóbb játékosunk klubváltása most januárban, villámgyorsan, a semmiből fog bekövetkezni.
Függetlenül attól, hogy én (bár mindig is tisztában voltam a hiányosságaival) inkább a Jorginho-t pozitívan értékelő szurkolók csoportjába tartoztam, szerintem ez egy jó üzlet, ha érkezik ma Enzo (vagy valaki más hasonló minőség). Amikor működött a gépezet, Jorgi egy hasznos ember volt, hatalmas játékintelligenciával és példaértékű hozzáállással. A kulcspasszokat osztogató mélységi irányító szerepét azonban soha sem tudta felvenni, de labda nélküli játékban is akadtak hiányosságai, védekező középpályásként sem válhatott klasszissá. Vezéregyéniség, egy pozitív figura, jól látja a saját és mások helyét a pályán, ezekkel a készségekkel helyettesíti a tehetségbeli hiányosságait. Se nem Fábre vagy Enzo, se nem Makelele vagy Kanté. Azt azonban soha sem értettem, hogy mit utálnak benne, soha nem panaszkodott, minden edző szerette és elismerte, a pályán mindig a maximumát akarta nyújtani, még ha ez sokszor nem is volt elég.

Két következmény:
1. Új tizenegyesrúgó kell. Lehet, hogy valamelyik új emberünk lesz a kiválasztott (Mudryk, Enzo), szerintem Mount ebben nem jó, pláne éles helyzetben.
2. A második számú csk távozik. Azpi nyáron szerintem megy, Thiago, ha játszik, viselje a karszalagot, de Jorgi távozásával új ember fog előrelépni a sorban. Ha rajtam múlna, nyártól James lenne a number one kapitány, Terry méltó örököse lenne, elég csak meghallgatni az új játékosok motivációit, hogy kit tisztelnek leginkább a keretből és ki ellen vagy mellett akartak játszani. James klubra gyakorolt hatása elképesztő, emellett 100%os állapotban a világ legjobbja a posztján, saját nevelés, angol, vezéregyéniség és még mindig csak 23 éves.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2910 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Arsenal have agreed deal with Chelsea to sign Jorginho. Worth £12m & personal terms in place on contract to summer 2024 + option to extend by 1yr. Expected at #AFC training ground today to undergo medical + complete #DeadlineDay move @TheAthleticFC #CFC


Akkor enzo jön

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#2911 Hozzászólás Szerző: Dante »

Láttam itt a szélsőséges véleményeket Jorginho-ról és emiatt csak szolidan fogalmazok a lehetséges eligazolásával kapcsolatban. A hírek szerint személyi részről már minden el van rendezve, a két klubnak kell megegyeznie az összegről. Nagyon nem szeretem ha riválisok között van játékosmozgás, függetlenül melyik irányba, de ebben a helyzeten nem csak hogy létszámfeletti és az edző lehetőségeit szűkítő (vezéregyéniség ?, magas fizetés, magas átigaolási díj) játékos távozna, még valamennyi pénzt is kapnánk érte. Mivel az olasznak nyáron lejár a szerződése - és egyértelműen nem olyan fontos a szerepe így, hogy van pénz és hajlandóság is új középpályást vásárolni - valószínűleg senki sem akart hosszabbítani. Jorginho ügynöke sem véletlen házal a médiában az elmúlt két évben, biztos, hogy váltani akart már korábban is az emberünk. Szóval a hosszabbítás és a szabadügynökké válás helyett ez egy nagyon jó dolog lehetne, ha összejönne.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#2912 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Rui Costa papa állítólag még mindig húzza a száját és nem bólintott rá az üzletre. Azért a lófasznak is van vége, ha 130misi sem elég nekik Enzoért, akkor maradjon náluk.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2913 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Ziyech már párizsban van

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#2914 Hozzászólás Szerző: Bubi »

White írta: 2023. január 31., kedd 9:02
Traxver írta: 2023. január 31., kedd 7:59
White írta: 2023. január 30., hétfő 23:39
Teljes terjedelem fbn megtalálod őket
Köszi, megnézem majd
Egyébként annyira érdekelne, hogy egy ilyen üzleten miket beszélgetnek, hogy ilyen sokáig eltart.
Nehéz kérdés de lehet hogy csak én gondolom így de mivel reggel folytatódik a tárgyalás az azt jelenti hogy közel vannak egymáshoz a felek , ha nem így lenne tegnap meg akadtak volna a dolgok.

Vagy ezt csak én gondolom így ?
Szerintem az összegben és a részletfizetés tényében már megállapodtak, a részletek összege lehet még kérdőjel.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
White
Hozzászólások: 3442
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Átigazolási pletykák

#2915 Hozzászólás Szerző: White »

Traxver írta: 2023. január 31., kedd 7:59
White írta: 2023. január 30., hétfő 23:39
Teljes terjedelem fbn megtalálod őket
Köszi, megnézem majd
Egyébként annyira érdekelne, hogy egy ilyen üzleten miket beszélgetnek, hogy ilyen sokáig eltart.
Nehéz kérdés de lehet hogy csak én gondolom így de mivel reggel folytatódik a tárgyalás az azt jelenti hogy közel vannak egymáshoz a felek , ha nem így lenne tegnap meg akadtak volna a dolgok.

Vagy ezt csak én gondolom így ?
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolási pletykák

#2916 Hozzászólás Szerző: Traxver »

White írta: 2023. január 30., hétfő 23:39
Teljes terjedelem fbn megtalálod őket
Köszi, megnézem majd
Egyébként annyira érdekelne, hogy egy ilyen üzleten miket beszélgetnek, hogy ilyen sokáig eltart.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2917 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Enzo Fernández 🚨🇦🇷 #CFC

It was again a tense night of talks as there’s still no green light from Benfica president Rui Costa to Chelsea €120m proposal.

Chelsea wanted breakthrough in the night but nothing yet.

Negotiations will continue in the morning.

#DeadlineDay madness.


Mindig nincs áttörés Rui Costanál..
Reggel folytatódik a tárgyalás.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolási pletykák

#2918 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

BlueBlood1993 írta: 2023. január 31., kedd 0:15
White írta: 2023. január 30., hétfő 21:44
BlueBlood1993 írta: 2023. január 30., hétfő 21:39

Ám legyen, csak húzzon innen. Mi a helyzet a tárgyalással? Nagyon elhaltak az infók, pedig ma kellett volna lemennie nem? Ez nem tűnik jó jelnek
Őszintén én se vagyok a legnagyobb Jorgi fan de miért kell egy játékosunkról is így beszélni ?

Jorgi alap ember volt a BL győztes csapatunkban és pont ma hallgattam egy podcastet Lőw Zsoltal aki egyenesen a kedvencének nevezte mint emberileg mint játékosként.

31 évesen ha elmegy az Arsenalba es mi igazolunk egy Enzo Fernandezt nem leszek szomorú, de neki mindenképp sok sikert illik kívánni.
Mert egy alibista oldalpassz, nem véletlen hívom így. Nincsen bajom vele emberileg, de amit a pályán nyújt az egy dupla nulla, az meg külön rossz vicc, hogy bármikor is viselte a karszalagot egy olyan csapatban ahol azelőtt Lampardokon meg Terryken fordult meg ugyanez....nem lókaka szinten kívánom a távozását de rettentően fogok örülni ha végre konkrétan fel sem merülhet az hogy bármikor is játekpercet kapjon...a világ egyik legtulertekeltebb játékosa
Jorginho az ideigazolása óta Sarri, Lampard, Tuchel és Potter alatt is alapembernek számít(ott), ami azt jelenti, hogy vagy mind a négy edző teljesen szakmaiatlan és alkalmatlan erre a pozícióra, vagy pedig azt, hogy Jorginhonak fontos taktikai szerepe van/volt, ami nem feltétlenül látványos, ugyanakkor valószínűleg pontosan azt nyújtja a pályán, amit elvárnak tőle. A 2021-es BL győzelmünkben is nagy szerepe volt, és bármennyire is szúrja egyesek szemét, nem érdemtelenül választották meg abban a szezonban a legjobb középpályásnak. Egyébként nem kell minden Chelsea játékost szeretni, de tisztelettudóan azért lehetne beszélni azokról, akiknek sikereket köszönhetünk.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#2919 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

White írta: 2023. január 30., hétfő 21:44
BlueBlood1993 írta: 2023. január 30., hétfő 21:39
Pityee írta: 2023. január 30., hétfő 21:29

Aztán majd ugyanúgy gólt szerez ellenünk mint Willian, igaz? :D
Ám legyen, csak húzzon innen. Mi a helyzet a tárgyalással? Nagyon elhaltak az infók, pedig ma kellett volna lemennie nem? Ez nem tűnik jó jelnek
Őszintén én se vagyok a legnagyobb Jorgi fan de miért kell egy játékosunkról is így beszélni ?

Jorgi alap ember volt a BL győztes csapatunkban és pont ma hallgattam egy podcastet Lőw Zsoltal aki egyenesen a kedvencének nevezte mint emberileg mint játékosként.

31 évesen ha elmegy az Arsenalba es mi igazolunk egy Enzo Fernandezt nem leszek szomorú, de neki mindenképp sok sikert illik kívánni.
Mert egy alibista oldalpassz, nem véletlen hívom így. Nincsen bajom vele emberileg, de amit a pályán nyújt az egy dupla nulla, az meg külön rossz vicc, hogy bármikor is viselte a karszalagot egy olyan csapatban ahol azelőtt Lampardokon meg Terryken fordult meg ugyanez....nem lókaka szinten kívánom a távozását de rettentően fogok örülni ha végre konkrétan fel sem merülhet az hogy bármikor is játekpercet kapjon...a világ egyik legtulertekeltebb játékosa

Avatar
White
Hozzászólások: 3442
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Átigazolási pletykák

#2920 Hozzászólás Szerző: White »

Traxver írta: 2023. január 30., hétfő 22:16
White írta: 2023. január 30., hétfő 21:44
Jorgi alap ember volt a BL győztes csapatunkban és pont ma hallgattam egy podcastet Lőw Zsoltal aki egyenesen a kedvencének nevezte mint emberileg mint játékosként.

31 évesen ha elmegy az Arsenalba es mi igazolunk egy Enzo Fernandezt nem leszek szomorú, de neki mindenképp sok sikert illik kívánni.
meilyik az a podcast? valahova belinkelhetnéd
egyébként az nem baj ha nem hallunk a tárgyalásról az az jelenti, hogy még mindig folyik
Teljes terjedelem fbn megtalálod őket
#OnceABlueAlwaysABlue

Válasz küldése