Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6705
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#4341 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Cappy írta: 2022. augusztus 12., péntek 14:12 Akit ma nem tudnak regisztralni, azokat majd csak a kovetkezo atigazolasi idoszakban tudjak. Igy nagyon nem mindegy nekik a dolog.
Én nem így olvastam. Állítólag az összes új igazolásukat augusztus 31.-ig beregisztrálhatják.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Cappy
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Átigazolási pletykák

#4342 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Akit ma nem tudnak regisztralni, azokat majd csak a kovetkezo atigazolasi idoszakban tudjak. Igy nagyon nem mindegy nekik a dolog.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#4343 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Traxver írta: 2022. augusztus 12., péntek 12:08
Dante írta: 2022. augusztus 12., péntek 11:36 Kessie a Barcelona játékosa. Mindegy, hogy regisztrálható, vagy sem, szerződése van, tehát nincs ingyen.
De a szerződésében van egy olyan opció, hogy ha nem tudják regisztrálni akkor távozhat ingyen
Ugyis regisztrálnak szép lassan mindenkit, full fölösleges ebben gondolkodni. Le lesz zsírozva minden. Ők se hülyék majd leigazolnak egy rakat embert és nem tudják regisztrálni? Ha nem is első fordulora de elöbb-utobb mindenkit regisztrálnak.

Mai hírek szerint már 4 játékost regisztrálhatnak. Aztán majd jön a többi.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolási pletykák

#4344 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Dante írta: 2022. augusztus 12., péntek 11:36 Kessie a Barcelona játékosa. Mindegy, hogy regisztrálható, vagy sem, szerződése van, tehát nincs ingyen.
De a szerződésében van egy olyan opció, hogy ha nem tudják regisztrálni akkor távozhat ingyen

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#4345 Hozzászólás Szerző: Dante »

Kessie a Barcelona játékosa. Mindegy, hogy regisztrálható, vagy sem, szerződése van, tehát nincs ingyen.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3430
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#4346 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Amugy Kessie-t nem hoznank el? Ingyen lenne ha jol tudom.

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#4347 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

Anti írta: 2022. augusztus 11., csütörtök 22:59 Amúgy ezt a fizetéscsökkentős dolgot sosem értettem. Baszki itt nem arról van szó, hogy a bruttó 300 000 Ft-odat csökkentik, hanem pl évi 15 000 000 € -t feleznél meg. Oké, hogy kb 35 évesen befejezted a karriered (jó esetben folytatod edzőként), de baszki ha évi 15 Misi helyett kapsz 8-at vagy még kb 10 évig, az annyira számít? Úgyse tudod elkölteni egyiket se, ha normális életet élsz, és szükséged sincs ennyi pénzre. Sikeres vállalkozásom van 5 éve, de még "nem tudom" mit kezdjek azzal a pénzzel, amit "nem akarok elkölteni".
Szerintem ez csak nekünk átlag embereknek érthetetlen. Ezek a srácok ebbe nőnek bele, az ember megszokja azt hogy havi 10millát keres és érvágásnak éli meg ha 3mat kap. Átállsz fejben, más szükségleteid lesznek, házak, kocsik, ezeknek a fenttartása stb.
Nem beszélve arról hogy a fociban presztizs is mennyit keresel, én nem fogadom el a 3milliót amíg Koundé meg 8at kap.
Másik pont meg, hogy ezek srácok, egész életüket a focipályán töltötték, nagyrészük foci nélkül életképtelen lenne, ezért az ügyeiket gyakorlatilag önkényesen a pénzéhes cápa ügynökök intézik, aki meg a focista véréből piócáskodik.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2263
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Átigazolási pletykák

#4348 Hozzászólás Szerző: Anti »

Amúgy ezt a fizetéscsökkentős dolgot sosem értettem. Baszki itt nem arról van szó, hogy a bruttó 300 000 Ft-odat csökkentik, hanem pl évi 15 000 000 € -t feleznél meg. Oké, hogy kb 35 évesen befejezted a karriered (jó esetben folytatod edzőként), de baszki ha évi 15 Misi helyett kapsz 8-at vagy még kb 10 évig, az annyira számít? Úgyse tudod elkölteni egyiket se, ha normális életet élsz, és szükséged sincs ennyi pénzre. Sikeres vállalkozásom van 5 éve, de még "nem tudom" mit kezdjek azzal a pénzzel, amit "nem akarok elkölteni".
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#4349 Hozzászólás Szerző: Dante »

Kanté-t csak Kanté tudja kiszorítani, sajnos ezt elég sokszor teszi meg, így nem ő a legfőbb tényező. Kedvelem Kovacic-ot, de ha valakitől, akkor tőle vennék el játékidőt Gallagher javára. Hasonló a pozíció, a horvát nyilván tapasztaltabb, de Conor a fizikuma és a kapu előtti higgadtsága miatt többre viheti. De Jong-nak ideális esetben Jorginho-t kellene kiszorítania, ami Tuchel-nél kérdéses, de volt már a hanyagolására is példa, úgyhogy szerintem részben kényszerűség miatt is kap ennyi lehetőséget. Vezéregyéniség, meg várja Tuchel minden meccsen a csodát, de tudja hogy igazából fél évente egyszer játszik jól.

Amúgy fura, hogy a Barcelona FdJ nevében nyilatkozik állandóan, közben jogi intézkedés is van a két fél között, Xavi másokat preferálna a középpályáján, a katalán média befolyásolja a közvéleményt vele kapcsolatban és még mindig arról van szó, hogy marad. Ha nem a Barca lenne, már rég eligazolt volna töredék áron, tőlünk pedig kölcsön egy marék szotyiért.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#4350 Hozzászólás Szerző: focimark »

Frenkie de Jong's partner Mikky Kiemeney is happily settled and understood to be desperate to continue living in Barcelona. (via @JBurtTelegraph)

Ez azert elegge dontest befolyasolo tenyezo szokott lenni a jatekosoknal, gondolom majd belemegy a fizetes csokkentesbe.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9281
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#4351 Hozzászólás Szerző: Bubi »

flatley09 írta: 2022. augusztus 11., csütörtök 16:07 Na már olvasom a bulvár cikkeket miszerint Conor készülhet a loan transferre....
Szerintem Őt Tuchel itt tartja, nagyon elismerően beszél róla. A helyében én maradnék, nem lehetetlen egyik KPt sem kiszorítani, talán csak Kantét de csak a neve miatt, mert nem akkora ász amióta tizes lett :D nem is értem....
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#4352 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Na már olvasom a bulvár cikkeket miszerint Conor készülhet a loan transferre....

Bandi
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#4353 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Annyira nem támogattam korábban a De Jong üzletet de látva hogy az első fordulóban Jorginho egy olyan teljesítménnyel amit hozott gyakorlatilag végig tudta játszani a meccset, most már örülnék neki. Valószínűleg így is maradna az olaszunk de ha lenne előtte a rangsorban egy De Jong akkor azért jóval nyugodtabb lennék. Gallagher inná meg a levét mert ebben az esetben ő szerintem távozna, de én nem bírok végignézni már sok meccset Jorginho-val a pálya közepén…. Előre görcsbe rándul a gyomrom ha arra gondolok hogy hétvégén mit fog művelni a Sp*rs ellen :|

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#4354 Hozzászólás Szerző: Dante »

De Jong nem cdm. Xavi faszsága, hogy mélyen használja, a kvalitásait mutatja, hogy kreatív játékos létére még CB-ként is használható.
De Jong egy irányító, az Ajax-ban az ő feladata volt a szervezés, a Barcaban nem, de így is ellátja azt. Mivel távol játszik a kaputól, így nem hoz sok gól/asszisztos szezonokat. A passzolás és a kreativitás mellett a legnagyobb erőssége, hogy teljesen presszing rezisztens ami nagyon hasznos a labda felhozatalában, kb csak faultolva lehet elvenni tőle a labdát. Jorginho szerepét tudná betölteni, de sokkal jobban védekezik, sokkal gyorsabb és az olasszal ellentétben oda is tudja passzolni a labdát a ziccerbe helyezkedő támadónak.

Közvetetten javítaná a játékunkon, ahogy Fabregas, ő is abban jó, hogy a körülötte lévők játékát emelje új szintre.

A szokásos hype montázsok helyett ajánlom az elemzéses videókat, sokkal többet mond el egy játékosról, mint a tuctuc zenés videók.
https://youtu.be/hHIAS82CJIo

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4763
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#4355 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Botond9797 írta: 2022. augusztus 11., csütörtök 13:48 Ha sikerülne megegyezni a játékossal, előállhatnánk egy 50-60 milliós, tehát a MU-énál jóval kisebb összegű ajánlattal, onnantól döntési kényszerben lenne a Barca: eladják áron alul, ezzel kint vannak a szarból, vagy nemet mondanak, de akkor De Jong, ha nem jön be a képbe a Bayern/PSG stb., továbbra is megoldatlan kérdés marad és továbbra sem tudják regisztrálni az újakat.
Oké-oké, csak arról írnak, hogy a 80m eurós árat szándékozunk fizetni.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#4356 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

AwayRoller írta: 2022. augusztus 11., csütörtök 12:14
Gaba írta: 2022. augusztus 11., csütörtök 11:32 Nyilván szar lenne kihúzni a Barcat a gödörből, viszont De Jong egy felső kategóriás középpályás, akire bőven lenne jelentkező, ha mi nem vesszük meg.
1) Jelen hírek szerint a MU és mi vagyunk a kérői, ő viszont a BLben akar játszani.
2) Maradna Barcelonaban, viszont a fizucsökkentésbe nem akar belemenni, ezért számára és a katalány banda számára is az a legegyszerűbb, ha távozik
3) Fentebbiek fényében f*szság a barca által elvárt összeget kiadni érte, amikor toronymagas favoritok vagyunk és a fizuja se lesz alacsony.

Ha nálunk valaki távozna, instant féláron adjuk vagy olyan kölcsönnel, amiben mi fizetünk rá az ügyletre. Nehogy már egy ilyen szituban kezdjünk jótékonykodni épp azzal a klubbal, amely a sunyi módszereivel 2 kiszemeltünk fejét is beszédítette egy ablakon belül + Chris hosszabbítását is megtorpedózta fél éve.(Nem a dán után sírok, csak maga a tett, ahogy beledumálnak valakit, aki hajlana a hosszabbításra, hogy kitoljon a klubjával megéri, hogy befürödjenek)
Ha sikerülne megegyezni a játékossal, előállhatnánk egy 50-60 milliós, tehát a MU-énál jóval kisebb összegű ajánlattal, onnantól döntési kényszerben lenne a Barca: eladják áron alul, ezzel kint vannak a szarból, vagy nemet mondanak, de akkor De Jong, ha nem jön be a képbe a Bayern/PSG stb., továbbra is megoldatlan kérdés marad és továbbra sem tudják regisztrálni az újakat.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4763
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#4357 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Gaba írta: 2022. augusztus 11., csütörtök 11:32 Nyilván szar lenne kihúzni a Barcat a gödörből, viszont De Jong egy felső kategóriás középpályás, akire bőven lenne jelentkező, ha mi nem vesszük meg.
1) Jelen hírek szerint a MU és mi vagyunk a kérői, ő viszont a BLben akar játszani.
2) Maradna Barcelonaban, viszont a fizucsökkentésbe nem akar belemenni, ezért számára és a katalány banda számára is az a legegyszerűbb, ha távozik
3) Fentebbiek fényében f*szság a barca által elvárt összeget kiadni érte, amikor toronymagas favoritok vagyunk és a fizuja se lesz alacsony.

Ha nálunk valaki távozna, instant féláron adjuk vagy olyan kölcsönnel, amiben mi fizetünk rá az ügyletre. Nehogy már egy ilyen szituban kezdjünk jótékonykodni épp azzal a klubbal, amely a sunyi módszereivel 2 kiszemeltünk fejét is beszédítette egy ablakon belül + Chris hosszabbítását is megtorpedózta fél éve.(Nem a dán után sírok, csak maga a tett, ahogy beledumálnak valakit, aki hajlana a hosszabbításra, hogy kitoljon a klubjával megéri, hogy befürödjenek)

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#4358 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Nyilván szar lenne kihúzni a Barcat a gödörből, viszont De Jong egy felső kategóriás középpályás, akire bőven lenne jelentkező, ha mi nem vesszük meg.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3430
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#4359 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Én sem értem egyenlőre de jong posztját. Azt irtátok szintet lépne a játékunk vele, de ha ő vkp és tud cb-t is jatszani, akkor miben lenne más a játékunk? Egyenlőre a támadó játékunk az amit meg kellene támogatni és olyan játékosra lenne szükségünk a középpályán, mint Lampard, Fabregas, Gerrard, stb, akik tudnak előre is játszani, golpasszokat, kiugratásokat kialakitani.
Kanté mellett lenne VKP poszton? és ő is irányitaná előre a játékot?

frankieboy08
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2010. május 13., csütörtök 14:23
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#4360 Hozzászólás Szerző: frankieboy08 »

Amazing24 írta: 2022. augusztus 11., csütörtök 10:57
Daniel írta: 2022. augusztus 11., csütörtök 10:35 De Jongnak mi a posztja egyebkent? Ki helyett fog jatszani? Gondolom Mount kezdo lesz. Jorginho iden szerintem tobbynire padon lesz. Gallagerhnek orulnek ha jatszana (az o posztja De Jong?) vagy o Kovacical fog harcolgatni?
De Jong egy prime Fabregas vagy De Bruyne, 24 evesen. A kp minden pontjan bevetheto. Az o erkezesevel teljesen mas focit lathatatnank.
https://youtu.be/vvaHZ2is5Ho
Ezt azért én nem merném így kijelenteni, mert 25 évesen eddig egy olyan szezonja volt ahol több mint 5 gólpassza volt és nem játszott rossz befejezőkkel sem.

Válasz küldése