Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6468
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#5601 Hozzászólás Szerző: Dante »

De, érthetően fogalmaztál. Meg lett hosszabbítva a szerződése tavasszal és azóta is ugyanúgy jelen van a Barca-s érdeklődés, tehát nem végleges az ő sorsa a nyári ablakot tekintve.

Ezt nem ő választotta, hanem a klub élt a lehetőségével, miszerint 12 hónappal megoldják a jelenlegi kontraktust.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolási pletykák

#5602 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Dante írta: 2022. június 29., szerda 11:29
Hawaii írta: 2022. június 29., szerda 7:48
Dante írta: 2022. június 29., szerda 0:57 Jó volna, ha tisztázódna Azpi és Alonso sorsa is, mert mindkettő menne a Barca-ba, de előbbi maradása nem biztos, hogy az előnyünkre válna. Ha az ő játékperceit Koulibaly töltené a pályán az elég nagy előrelélés lenne a védelem minőségét tekintve.
Én úgy tudom, hogy Azpi szerződésében még tavasszal aktiválták a +1 éves szerződéshosszabbítási záradékot, vagyis nagyon csekély az esélye, hogy 2023 nyara előtt eligazoljon. Alonsot pedig vinné a Barca, csak hát a helyi pénzügyi szabályozások szerint pillanatnyilag nem tudnák nevezni a keretbe, így egyelőre megakadtak a tárgyalások. Egyébként Azpinak szerintem már csak kiegészítő szerepet szán Tuchel, arra pedig azért minőségi megoldás lesz.
Igen, mindkettőjük szerződése jövő nyárig szól - de ennek ellenkezőjét nem is írtam. A Barca épp próbálja eladni de Jong-ot, amivel valószínűleg megkezdhetik az agyatlan igazolásokat. A játékosok mennének - levezetni, haza, vagy a Barcaban játszani az teljesen mindegy - és Xavi is szeretne velük dolgozni, ahogy nálunk valószínűleg a korábbinál kisebb szerep jutna nekik és ezt tudják is. (Főleg Azpi-nál számít ez)
Nyilván ha marad és csere CB, RWB akkor miatta nem kell aggódnia Tuchel-nek kényszer alkalmazás esetén, de ha tényleg a Barca-ba vágyik és van lehetősége most, akkor szerintem megérdemelné, hogy jelképes összegért mehessen.

Alonso más eset, őt miharabb el kellene adni, hogy lehessen keresni az utódját.
Nos, úgy tűnik, nem fogalmaztam elég egyértelműen Azpival kapcsolatban. A lényeg, hogy lejárt volna a szerződése most nyáron, és gyakorlatilag két lehetőség közül választhatott: vagy marad még egy évet nálunk, vagy eligazol a Barcába ingyen. Ő előbbit választotta, és kétlem, hogy ezek után ebben az átigazolási ablakban túladnánk rajta.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6468
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#5603 Hozzászólás Szerző: Dante »

focimark írta: 2022. június 29., szerda 14:30 Raphinhaval kapcsolatban az egyetlen dolog ami aggaszt, hogy kicsit onzo es bar batran vallalja az 1v1eket csak 36%os a cselezesi hatekonysaga az elmult szezont nezve, de en kifejezetten orulok neki, remelem nem lesz wingbackként probalgatva(Ornstein szerint nem kizárt)
A vele egyidős, hasonló kvalitású szélsőkkel összevetve a statokat pont az látszik, hogy Raphinha keresi a kapu elé érkezőket és le is adja. Ő nem a Salah-féle szélső befejező, hanem egy vonal melletti kreatív ember. Az 1v1-ei valóban alacsony százalékkal jönnek be, de a készségekkel nincs gond és nem is buta, mint Pulisic, tehát ez változhat.
Amiben kimagaslik az európai mezőnyből az a védőmunkája. Annak ellenére, hogy jogabonito brazil nagyon lelkiismeretesen zár vissza és jó is benne.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#5604 Hozzászólás Szerző: emsanya »

focimark írta: 2022. június 29., szerda 14:30 Raphinhaval kapcsolatban az egyetlen dolog ami aggaszt, hogy kicsit onzo es bar batran vallalja az 1v1eket csak 36%os a cselezesi hatekonysaga az elmult szezont nezve, de en kifejezetten orulok neki, remelem nem lesz wingbackként probalgatva(Ornstein szerint nem kizárt)
En orulnek neki ha bizonyos meccseken vagy játékhelyzetekben wingback-et is jatszana. Tavalyi szezonumk nagyreszt azert is ment el mert James es Chilwell sokat volt serult, Alonso meg Azpi baromi lassuak voltak meg nem is bírtak ennyi meccset.

Ha tamadni kell Raphinha wingbackben is erősítés lehet.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#5605 Hozzászólás Szerző: focimark »

Raphinhaval kapcsolatban az egyetlen dolog ami aggaszt, hogy kicsit onzo es bar batran vallalja az 1v1eket csak 36%os a cselezesi hatekonysaga az elmult szezont nezve, de en kifejezetten orulok neki, remelem nem lesz wingbackként probalgatva(Ornstein szerint nem kizárt)

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#5606 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Én bízom Rapinhaban,de ezek a videok semmit sem bizonyitanak, majd kiderül itt mit domborít.
Mellékelek egy Pulisic compilation-t. Sokan fikazzak 1vs1be nem jó, meg rossz döntéseket hoz, de mindenkiről lehet ilyen videokat csinalni ahol kb ronaldinho szint.
https://www.youtube.com/watch?v=Czi8wR0kCYo

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#5607 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kazomester írta: 2022. június 29., szerda 11:45 Amúgy ez a Raphinha tényleg ennyire jó, hogy meger 60m~ fontot? Nem néztem L**ds meccseket, teljesen kimaradt nekem ez a csávó.
Mozgasra hasonlit Robbenhez. Gyors, Ballábas, marha jol cselez, letamadasban atom kemeny leedsben is vegig tolta hatra is ért ha kellett mert nagy teherbirasu. 25 eves, jo korban van es brazil valogatott. Nagy upgrade a szelso kinalatunkba.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6468
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#5608 Hozzászólás Szerző: Dante »

kazomester írta: 2022. június 29., szerda 11:45 Amúgy ez a Raphinha tényleg ennyire jó, hogy meger 60m~ fontot? Nem néztem L**ds meccseket, teljesen kimaradt nekem ez a csávó.
Ajánlom ezt a videót, csatornát.
https://youtu.be/6gb-utZ0aug
Nyilván nem egy teljes képet adó analízis, de kontextusba rakja a játékost és hogy mit várhatunk. Én a Rennes-es játéka óta figyelemmel követem, szépen fejlődött az évek alatt és abszolút bevált a PL-ben. Illetve a videóból is látszik, hogy teljesen a Tuchel-féle fociba illeszkedik a készségei alapján.

Ajánlom a csatorna többi videóját is, van Gallagher-ről és több velünk szóbahozott játékosról is hasonló összegzés.

Away; Tchoumeni a farncia bajnokság egyik legjobbja volt, már tavaly is nagyot ment. Talán a legjobb formában lévő francia középpályás jelen pillanatban. Durva a 100 millió, de ez a tendencia, plusz a Monaco-nak most volt lehetősége tökösnek lenni és elkérték az Mbappe pénz egy részét.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dante 2022. június 29., szerda 13:53-kor.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4790
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#5609 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kazomester írta: 2022. június 29., szerda 11:45 Amúgy ez a Raphinha tényleg ennyire jó, hogy meger 60m~ fontot? Nem néztem L**ds meccseket, teljesen kimaradt nekem ez a csávó.
Túl sokat Raphinharól nem tudok, csak a statokat, viszont a "megér 60m fontot" kérdés olyan szempontból tárgytalan, hogy lassan két egyeneset labdába rúgók már 50 felett vannak. A real is 100+ ért zsákolta be azt a francia gyereket, aki még kb semmit nem tett az asztalra

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6892
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#5610 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

kazomester írta: 2022. június 29., szerda 11:45 Amúgy ez a Raphinha tényleg ennyire jó, hogy meger 60m~ fontot? Nem néztem L**ds meccseket, teljesen kimaradt nekem ez a csávó.
https://youtu.be/8uA6KjMzT-E

Crap
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#5611 Hozzászólás Szerző: Crap »

Nizzar szerint már megvan a megállapodás. A fizuja kb. havi 115k lesz Raphinanak.

Egyébként aki fantasy Premier League -el játszik az tudja mennyire jó játékos szerintem :D kb. minden meccsen vagy gólt, aszisztot vagy kiharcolt 11esel szállította a pontokat :D

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#5612 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Amúgy ez a Raphinha tényleg ennyire jó, hogy meger 60m~ fontot? Nem néztem L**ds meccseket, teljesen kimaradt nekem ez a csávó.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#5613 Hozzászólás Szerző: broduer »

James Lee írta: 2022. június 29., szerda 11:05 Jóég, mennyire adnék egy Puli+pénz ajánlatot de Ligtért. Bízom benne, hogy nem Timo lesz beáldozva csak azért mert amerika kapitánynak nagyobb a marketing értéke
Egész nyáron részeg lennék, ha ez összejönne. :mrgreen: Olaszba még talán jó is lenne a 0 iq-s labdavezetése. De hát most nehéz elkülöníteni a pletykát a valid hírtől, szóval nem túl reális. :roll:

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6468
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#5614 Hozzászólás Szerző: Dante »

Hawaii írta: 2022. június 29., szerda 7:48
Dante írta: 2022. június 29., szerda 0:57 Jó volna, ha tisztázódna Azpi és Alonso sorsa is, mert mindkettő menne a Barca-ba, de előbbi maradása nem biztos, hogy az előnyünkre válna. Ha az ő játékperceit Koulibaly töltené a pályán az elég nagy előrelélés lenne a védelem minőségét tekintve.
Én úgy tudom, hogy Azpi szerződésében még tavasszal aktiválták a +1 éves szerződéshosszabbítási záradékot, vagyis nagyon csekély az esélye, hogy 2023 nyara előtt eligazoljon. Alonsot pedig vinné a Barca, csak hát a helyi pénzügyi szabályozások szerint pillanatnyilag nem tudnák nevezni a keretbe, így egyelőre megakadtak a tárgyalások. Egyébként Azpinak szerintem már csak kiegészítő szerepet szán Tuchel, arra pedig azért minőségi megoldás lesz.
Igen, mindkettőjük szerződése jövő nyárig szól - de ennek ellenkezőjét nem is írtam. A Barca épp próbálja eladni de Jong-ot, amivel valószínűleg megkezdhetik az agyatlan igazolásokat. A játékosok mennének - levezetni, haza, vagy a Barcaban játszani az teljesen mindegy - és Xavi is szeretne velük dolgozni, ahogy nálunk valószínűleg a korábbinál kisebb szerep jutna nekik és ezt tudják is. (Főleg Azpi-nál számít ez)
Nyilván ha marad és csere CB, RWB akkor miatta nem kell aggódnia Tuchel-nek kényszer alkalmazás esetén, de ha tényleg a Barca-ba vágyik és van lehetősége most, akkor szerintem megérdemelné, hogy jelképes összegért mehessen.

Alonso más eset, őt miharabb el kellene adni, hogy lehessen keresni az utódját.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6755
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#5615 Hozzászólás Szerző: Pityee »

https://www.skysports.com/football/news ... -loan-deal

A belga patkány már inter sállal pózolgat. Kár, hogy nem végleg sikerült megszabadulni tőle.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#5616 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Jóég, mennyire adnék egy Puli+pénz ajánlatot de Ligtért. Bízom benne, hogy nem Timo lesz beáldozva csak azért mert amerika kapitánynak nagyobb a marketing értéke

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4790
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#5617 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Reggeli pletykák/hírek:

- A belga gyökér már milánóban rontja a levegőt. A teljes fizuja fedezve lesz az Inter által(ugye voltak hírek, hogy csak egy része), egy évre fizetnek 7m fontot + 3, ha behúzzák a scudettot
- Raphinhaért továbbra is mi vagyunk a favoritok
- A PSG ebben a szezonban már nem akar Neymarral számolni, akár egy kölcsön is terítéken lehet. T. Silva állítólag támogatja, hogy jöjjön
- A Juve nyitott egy Puli+ pénz ügyletre de Ligtért
- A citys trió továbbra is terítéken van

(Boehly bármit is fogyaszt, adhatna nekem is :lol: )

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6755
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#5618 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Atyaég ha behúznánk a Raphina-Koulibaly duót, nálam Boehly már most felülne a nem létező trónra :D Koulibaly olyan szinten megemelné a védelmünk minőségét, mint ahogy van dijk megemeli a poolét. Egy vadállat az az ember, egyáltalán nem féltem a PL-től.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolási pletykák

#5619 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Dante írta: 2022. június 29., szerda 0:57 Jó volna, ha tisztázódna Azpi és Alonso sorsa is, mert mindkettő menne a Barca-ba, de előbbi maradása nem biztos, hogy az előnyünkre válna. Ha az ő játékperceit Koulibaly töltené a pályán az elég nagy előrelélés lenne a védelem minőségét tekintve.
Én úgy tudom, hogy Azpi szerződésében még tavasszal aktiválták a +1 éves szerződéshosszabbítási záradékot, vagyis nagyon csekély az esélye, hogy 2023 nyara előtt eligazoljon. Alonsot pedig vinné a Barca, csak hát a helyi pénzügyi szabályozások szerint pillanatnyilag nem tudnák nevezni a keretbe, így egyelőre megakadtak a tárgyalások. Egyébként Azpinak szerintem már csak kiegészítő szerepet szán Tuchel, arra pedig azért minőségi megoldás lesz.

Crap
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#5620 Hozzászólás Szerző: Crap »

Koulibalyt nagyon adnám. Soha nem tudott nyerni semmit abban a Napolieban így még a prime korszakában lévő, halál motivált játékost kapnánk.
Viszont ha ő jön, akkkr szerintem De light vagy Skriniiar tuti nem jön, inkább Ake. Mas források szerint is, sokkaljuk utóbbi kettő árát ezért érdeklődunk Koulibaly iránt.

Mindeközben olasz újságírók pletykáljak hogy Milinkovic-Savic ért is bejelentkeztunk, és a Lazio már közölte is velünk hogy 80m az ára. Na ezt a dealt eszméletlenül adnám, viszont a szokásos Matt Law, Romano, stb még nem erősítette meg ezt a hírt sajnos.

Válasz küldése