Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#5741 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Official and confirmed. Christopher Nkunku extends his contract with RB Leipzig until June 2026, deal now signed and sealed. 🚨🔒 #Leipzig

There’s a release clause included in the new deal for €60m.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#5742 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta: 2022. június 22., szerda 14:04 Kicsit más amikor elmész a Tescoba árufeltöltőnek mint amikor focistaként aláírsz egy sok éves szerződést egy idegen ország idegen klubjához. Ha van benned csak egy cseppnyi lojalitás és becsület akkor azt mondod hogy küzdeni fogok és bizonyítani. A klub bízott bennem, kiadott értem 100 milliót, mindent megteszek azért, hogy valamennyit törleszteni tudjak.

Fél éve se volt itt amikor elbőgte magát abban a műsorban, hogy neki mennyire rossz. Mire számított? Ha valami nem sikerül azonnal tökéletesen akkor felrugod az egészet a picsába? Sok munka, alázat és kitartás - ezek hiányoznak lukakuból.
Nagyon jól leírtad, mindenben egyetértek.

Az éremnek mindig két oldala van, de ennek az egész történetnek a kontextusa Lukaku ellen szól. Rengeteg focista szenved a beilleszkedéssel egy átigazolás után, viszont ilyen szélsőséges eset nem sok fordult elő a modern fociban. (Korábban meg nyilván nem, örültek, hogy sportolóként élhetnek meg)
Nem kell számotvetni, a történtek magukért beszélnek. Egy normálisabb világban (a valóságban) az ilyen munkaerőt sokkal kevesebb bizalommal alkalmaznák. Lukaku nem csak azt teheti meg, hogy borzasztó üzleti helyzetbe hozza a munkaadóját (csődbe nem megy a csapat, de hosszútávú hatása lesz ennek a fiaskónak) de még azt is megszabja, hogy ő hova megy.
Ki hallott már ilyenről, hogy a fix vásárlási szándékkal próbálkozó csapat el van utasítva, mert valaki csak egy adott helyre hajlandó távozni - viszont oda kötelező őt elengedni, csak mert. Nyilván az Internek nincs is pénze rá, de ha lenne is hülye volna fizetni, amikor ilyen helyzetbe van hozva a klub.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#5743 Hozzászólás Szerző: broduer »

Szabi írta: 2022. június 22., szerda 12:51 Nem leszek népszerű ezzel a véleményemmel, de azért az érem másik oldalát is vizsgáljuk már meg. Nem mentem fel Lukaku-t, mert nem volt ez egy gerinces húzás a részéről, lehetett volna ezt etikusabb módon, zárt ajtók mögött is intézni (az ügy kirobbantását és a mostani transzert illető nyomásgyakorlást), viszont szerintem mindenkivel előfordult itt a fórumon is már, hogy egy adott közegben (legyen szó akár munkahelyről), nem érezte jól magát és tudta/érezte, hogy itt nem fog tudni huzamosabb időt eltölteni. Ezt az idétlen konteót, hogy előre kitervelték tavaly nyáron ezt az egészet, hogy pénzhez juttassa az Intert hagyjuk is, szóra sem érdemes. Szerintem szívesen jött ide vissza, nem volt megjátszott a tavaly nyári történet, egyszerűen valami történhetett a színfalak mögött, nem érezte itt jól magát stb. és elhatározhatta, hogy nem szeretne több idényt eltölteni itt. Én se maradnék egy olyan helyen évekig, ahol valami miatt nem érzem jól magam. Ha 110 millióba kerültem, akkor sem.

A nagy mesteredző sem erőltette meg magát túlzottan, hogy a taktikájába illessze a belgát, vagy esetleg egy olyan szisztémát alakítson ki, amiben jobban működhet az ő szerepeltetése és a csatár is komfortosabban érezheti magát. És most az sem kifogás, hogy másnak az embereit vette át, hiszen Lukaku már az ő edzősége alatt lett idehozni talicskányi pénzért. Nem tudni, mi az igazság, csak pletykák keringenek, de gondolom, ha ütötte-verte volna Marina vagy Abra asztalát tiltakozása jeléül, hogy márpedig meg ne vegyétek, akkor nem igazolják le a feje felett. Egyszerűbb volt januártól a német zsiráfot tolni az azt követő egész évben, csak azért, mert volt zsinórban 10 jó meccse és mert "könnyebb edzői feladat, nincs vele munka", előtte és utána is ugyanakkora nulla volt, mint Lukaku. A belgával dolgoznia kellett volna, hogy berobbantsuk, de egyszerűbb volt a kispadra tenni és nem foglalkozni vele. Hiába elemez 6-8 órákat naponta, pont nem érdekel, ha semmi látszatja nincs az egésznek. És azt se lehet mondani, hogy az eredmények az edző döntését igazolják, full átlagos, felejthető szezon volt (szakmai szempontokból nézve, külső tényezőket kizárva), a legfontosabb meccsek elbukásával. Utólag már persze, off-szezonban könnyű kijelentéseket tenni, idény közben nem volt hozzá meg a töke, hogy ezt nyíltan kimondja vagy kritizáljon, ment a mismásolás és a mellébeszélés a sajtótájékoztatókon.

Ilyen a magyar szurkolói virtus, könnyebb sérülést kívánni (pfff...) neki, csak azért, mert máshol képzeli el a jövőjét. Nagy bukta igen, be kell nyelni, volt és lesz is még ilyen a világtörténelemben, nekünk, Chelsea-szurkolóknak meg pláne nem ismeretlen fogalom. Én se szeretném, hogy többet felhúzza a mezünket, de ha belegondolok, hogy egy Ziyech, Puslisic duó is majdnem ennyibe fájt, és ugyanúgy haszontalan (és ellenszenves) játékosok, akkor máris nem annyira fájdalmas Lukaku cédulája a kidobott összegek listáján.
Azért nagyon sok itt a csúsztatás (ld. pl kiemelt rész). Nem gondolom, hogy Tuchel lustaságból mellőzte volna Lukakut. Van egy csapatod, és egy rendszered, ami viszonylag jól működik. Rászarik az asztalodra az egyik tag és nyilvánvalóvá teszi, hogy beleszarik az egészbe, és menne... Nem hinném, hogy az lett volna a legjobb módszer, ha erre az emberre próbálja továbbra is optimalizálni a szisztémát. Nem gondolnám, hogy célravezető lett volna, hogy a 200 kg-os óvodás hisztijével foglalkozott volna Tuchel a szükségesnél 1 perccel is többet.

Minden csak spekuláció, nem látunk bele az öltözőbe, így az érem két oldala közül úgy igazán egyik sem ismert. Tuchel jó edző, a stáb kompetens emberekből áll, nem gondolom, hogy nem aknáztak ki minden lehetőséget az ügy kapcsán. Ami meg az eredményeket, meg a zsiráf németet illeti: ezerszer nézek inkább ilyen közepes szezonokat alázatos, lelkes, de néha szerencsétlen németekkel, mint mondjuk beleszarom Willian, meg Lukaku-pofákat. Minden külső jel arra utal, hogy Lukaku egy utolsó rohadék volt ebben a helyzetben, és a probléma gyökere ő maga volt.

Amikor anno Suarez távozott a Pooltól, a Vörös Fonaton volt egy jó írás az elvágyódó focistákról általában. A kulcsmondata beleégett az agyamba: Az sosem kérdés, hogy "miért?". A kérdés, mindig a "hogyan"?.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#5744 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Kicsit más amikor elmész a Tescoba árufeltöltőnek mint amikor focistaként aláírsz egy sok éves szerződést egy idegen ország idegen klubjához. Ha van benned csak egy cseppnyi lojalitás és becsület akkor azt mondod hogy küzdeni fogok és bizonyítani. A klub bízott bennem, kiadott értem 100 milliót, mindent megteszek azért, hogy valamennyit törleszteni tudjak.

Fél éve se volt itt amikor elbőgte magát abban a műsorban, hogy neki mennyire rossz. Mire számított? Ha valami nem sikerül azonnal tökéletesen akkor felrugod az egészet a picsába? Sok munka, alázat és kitartás - ezek hiányoznak lukakuból.

Azt várta hogy majd itt is tömve lesz labdákkal és rá fog épülni minden. Idejön és ő lesz a sztár, a megmentő, klublegenda, aztán csak sírni tudott amikor Tuchel kikúrta a padra pár meccs után....XD

Ez az interben okés, jó ha a 10. helyet megcsípnék a PLben.
Egyébként így visszagondolva a belga focistákat szerintem úgy el kéne felejtenünk ahogy vannak.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#5745 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ott hibazott valaki, hogy Lukakura nemet kellett volna mondani. Akar a szakmai igazgato, akar az edző, scout vagy barki. Sajnos nem illik a rendszerbe es ezt latniuk kellett volna.

Az lehetett hogy Haaland-ot ugye nem sikerult leigazolni, akit az első korben ajanlott az edző es akkor jott a masodik-harmadik opcio aki elérheto volt es az Lukaku. Megprobaltak beépiteni es nagyon nem illett a rendszerbe. Az mar mas kerdes hogy mi a fasznak kell sirnia a mediaba hogy vissza akar menni.

Mar akkor lehetett tudni hogy Lukaku alkalmatlan a letamadasra, Ronaldoval egyutt a legkevesesebbet futják elöl. Statok szerint legalabbis. Neki terület kell es kontrafoci ami Conténál volt, mi pedig Tuchelel dominaljuk a meccseket, ott latszott hogy hasznalhataltan. Werner de főleg Havertz sokkal jobban tudja ezt jatszani. Bemozognak, letámadnak.

Ezert bizom egy Sterlingben vagy akar Dembeleben akiket szoba hoznak velunk elöl hogy jobban illenek a rendszerbe. Ilyen nagy darab centerek szóba se kerülnek már, lehet nem véletlen.

Lukaku meg biztos ujra rugni fogja a golokat, a lassubb tempoju, lassubb védőkkel rendelkező Serie A-ban, ebben nem lesz kétség, komfortosabb az neki. Azert remelem egy welcome back videot legyartanak neki.

Cappy
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Átigazolási pletykák

#5746 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Szabi írta: 2022. június 22., szerda 12:51 Nem leszek népszerű ezzel a véleményemmel, de azért az érem másik oldalát is vizsgáljuk már meg. Nem mentem fel Lukaku-t, mert nem volt ez egy gerinces húzás a részéről, lehetett volna ezt etikusabb módon, zárt ajtók mögött is intézni (az ügy kirobbantását és a mostani transzert illető nyomásgyakorlást), viszont szerintem mindenkivel előfordult itt a fórumon is már, hogy egy adott közegben (legyen szó akár munkahelyről), nem érezte jól magát és tudta/érezte, hogy itt nem fog tudni huzamosabb időt eltölteni. Ezt az idétlen konteót, hogy előre kitervelték tavaly nyáron ezt az egészet, hogy pénzhez juttassa az Intert hagyjuk is, szóra sem érdemes. Szerintem szívesen jött ide vissza, nem volt megjátszott a tavaly nyári történet, egyszerűen valami történhetett a színfalak mögött, nem érezte itt jól magát stb. és elhatározhatta, hogy nem szeretne több idényt eltölteni itt. Én se maradnék egy olyan helyen évekig, ahol valami miatt nem érzem jól magam. Ha 110 millióba kerültem, akkor sem.

A nagy mesteredző sem erőltette meg magát túlzottan, hogy a taktikájába illessze a belgát, vagy esetleg egy olyan szisztémát alakítson ki, amiben jobban működhet az ő szerepeltetése és a csatár is komfortosabban érezheti magát. És most az sem kifogás, hogy másnak az embereit vette át, hiszen Lukaku már az ő edzősége alatt lett idehozni talicskányi pénzért. Nem tudni, mi az igazság, csak pletykák keringenek, de gondolom, ha ütötte-verte volna Marina vagy Abra asztalát tiltakozása jeléül, hogy márpedig meg ne vegyétek, akkor nem igazolják le a feje felett. Egyszerűbb volt januártól a német zsiráfot tolni az azt követő egész évben, csak azért, mert volt zsinórban 10 jó meccse és mert "könnyebb edzői feladat, nincs vele munka", előtte és utána is ugyanakkora nulla volt, mint Lukaku. A belgával dolgoznia kellett volna, hogy berobbantsuk, de egyszerűbb volt a kispadra tenni és nem foglalkozni vele. Hiába elemez 6-8 órákat naponta, pont nem érdekel, ha semmi látszatja nincs az egésznek. És azt se lehet mondani, hogy az eredmények az edző döntését igazolják, full átlagos, felejthető szezon volt (szakmai szempontokból nézve, külső tényezőket kizárva), a legfontosabb meccsek elbukásával. Utólag már persze, off-szezonban könnyű kijelentéseket tenni, idény közben nem volt hozzá meg a töke, hogy ezt nyíltan kimondja vagy kritizáljon, ment a mismásolás és a mellébeszélés a sajtótájékoztatókon.

Ilyen a magyar szurkolói virtus, könnyebb sérülést kívánni (pfff...) neki, csak azért, mert máshol képzeli el a jövőjét. Nagy bukta igen, be kell nyelni, volt és lesz is még ilyen a világtörténelemben, nekünk, Chelsea-szurkolóknak meg pláne nem ismeretlen fogalom.
Az egy dolog, hogy nem illett a rendszerbe egy pillanatra sem, de legalabb az akaratot lehetett volna rajta latni, de meg az sem latszodott rajta.

Ezt meg el is fogadna az ember, de amit lemuvelt a nyilatkozataval, az hogy szart bele az egészbe, hogy a csapattarsaknak mutogat amiert nem passzolnak neki, azt nem lehet kimagyarazni annyival, hogy nem illett a taktikaba. Itt fejben voltak gondok vele.

Volt itt egy Torres anno, most van egy Werner akik szinten nem illettek/illenek a taktikaba teljesen, de szazszor inkabb az o benazasukat nezem, mint ezt a senkiházit.

Serulest nem kivanok neki, sem masnak, de en leraktam volna rohadni a tartalekcsapatba amig kifut a szerzodese, ahogy anno Malouda is jart. Aztan papa ven Luk.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#5747 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Nem leszek népszerű ezzel a véleményemmel, de azért az érem másik oldalát is vizsgáljuk már meg. Nem mentem fel Lukaku-t, mert nem volt ez egy gerinces húzás a részéről, lehetett volna ezt etikusabb módon, zárt ajtók mögött is intézni (az ügy kirobbantását és a mostani transzert illető nyomásgyakorlást), viszont szerintem mindenkivel előfordult itt a fórumon is már, hogy egy adott közegben (legyen szó akár munkahelyről), nem érezte jól magát és tudta/érezte, hogy itt nem fog tudni huzamosabb időt eltölteni. Ezt az idétlen konteót, hogy előre kitervelték tavaly nyáron ezt az egészet, hogy pénzhez juttassa az Intert hagyjuk is, szóra sem érdemes. Szerintem szívesen jött ide vissza, nem volt megjátszott a tavaly nyári történet, egyszerűen valami történhetett a színfalak mögött, nem érezte itt jól magát stb. és elhatározhatta, hogy nem szeretne több idényt eltölteni itt. Én se maradnék egy olyan helyen évekig, ahol valami miatt nem érzem jól magam. Ha 110 millióba kerültem, akkor sem.

A nagy mesteredző sem erőltette meg magát túlzottan, hogy a taktikájába illessze a belgát, vagy esetleg egy olyan szisztémát alakítson ki, amiben jobban működhet az ő szerepeltetése és a csatár is komfortosabban érezheti magát. És most az sem kifogás, hogy másnak az embereit vette át, hiszen Lukaku már az ő edzősége alatt lett idehozni talicskányi pénzért. Nem tudni, mi az igazság, csak pletykák keringenek, de gondolom, ha ütötte-verte volna Marina vagy Abra asztalát tiltakozása jeléül, hogy márpedig meg ne vegyétek, akkor nem igazolják le a feje felett. Egyszerűbb volt januártól a német zsiráfot tolni az azt követő egész évben, csak azért, mert volt zsinórban 10 jó meccse és mert "könnyebb edzői feladat, nincs vele munka", előtte és utána is ugyanakkora nulla volt, mint Lukaku. A belgával dolgoznia kellett volna, hogy berobbantsuk, de egyszerűbb volt a kispadra tenni és nem foglalkozni vele. Hiába elemez 6-8 órákat naponta, pont nem érdekel, ha semmi látszatja nincs az egésznek. És azt se lehet mondani, hogy az eredmények az edző döntését igazolják, full átlagos, felejthető szezon volt (szakmai szempontokból nézve, külső tényezőket kizárva), a legfontosabb meccsek elbukásával. Utólag már persze, off-szezonban könnyű kijelentéseket tenni, idény közben nem volt hozzá meg a töke, hogy ezt nyíltan kimondja vagy kritizáljon, ment a mismásolás és a mellébeszélés a sajtótájékoztatókon.

Ilyen a magyar szurkolói virtus, könnyebb sérülést kívánni (pfff...) neki, csak azért, mert máshol képzeli el a jövőjét. Nagy bukta igen, be kell nyelni, volt és lesz is még ilyen a világtörténelemben, nekünk, Chelsea-szurkolóknak meg pláne nem ismeretlen fogalom. Én se szeretném, hogy többet felhúzza a mezünket, de ha belegondolok, hogy egy Ziyech, Puslisic duó is majdnem ennyibe fájt, és ugyanúgy haszontalan (és ellenszenves) játékosok, akkor máris nem annyira fájdalmas Lukaku cédulája a kidobott összegek listáján.
6+8+5+4+1+1+2+1

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#5748 Hozzászólás Szerző: Bandi »

edeskeves írta: 2022. június 22., szerda 8:17 A legszebb es amit megerdemelne az lenne ha leserulne jo hosszu idore es megszpna az Inter is meg o is az ilyen ember ezt erdemelne..
Mondjuk azzal mi szívnánk a legnagyobbat, inkább abban kellene reménykedni hogy az Interben megint rúgni fogja a gólokat, mert ha nem akkor jövő nyáron amikor lejár a kölcsön és visszakapjuk 30 évesen, formán kívül, 350 ezres fizetéssel várhatjuk majd hogy valaki megszabadítson minket tőle. Így is necces hogy jövőre az olaszok megint pénzt adjanak érte....

Cappy
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Átigazolási pletykák

#5749 Hozzászólás Szerző: Cappy »

kecske01 írta: 2022. június 22., szerda 7:56
edeskeves írta: 2022. június 21., kedd 21:00 Na eltakarodik a kedvenc centerunk ez gyors volt es Boehly kicsit fel is tornazta az arat. Kerdes mi lesz jovore? Gondolom ha megint lo 20-30 golt valamennyiert visszaveszik.
Amiert ilyen jellemtelen ember volt semmi jot nem kivanok neki leszerepelt orokre.
Ez gázabb volt mint Courtois
O legalabb letett itt valamit az asztalra. Lukaku egy szar volt, motivalatlan, iranyitgato agyatlan senkihazi.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#5750 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

BlueBlood1993 írta: 2022. június 22., szerda 10:04 Már hivatalos a távozása?
99%. Hivatalos oldal még nem tette ki. Jövő héten lesz az orvosi.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#5751 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Már hivatalos a távozása?

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#5752 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Reméljük ezzel el lett távolítva a csapatból a gennyes fekély, ami tönkretehette volna az öltözőt. Ennyire egy jellemtelen szar alak már rég fordult meg a csapatunkban. Nagyon-nagyon szorítok egy idei Chelsea-inter BL meccsért.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#5753 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Az egészben szerintem az a leginkább bosszantó, hogy tavaly nyáron, ha Giroud-nak Tuchel megígéri azt a státuszt és játékpercet, mint amit Rom az idény első felében a sérüléséig kapott, könnyen lehet, hogy maradt volna még egy évet a francia. Ezt a gólszám/perc szintet meggyőződésem, hogy hozta volna, megkíméltük volna magunkat a decemberi hisztitől és a média állandó nyomásától Lukaku padoztatása miatt. Nem mellesleg a 100+ akárhány misit egy az egyben Rice-ra/Kounde-ra/szárnyvédőkre költhettük volna, és nem most tartanánk ott, hogy ki kell választani, melyik hiányposzt élvez prioritást.

Ez persze csak utólagos okoskodás, tavaly én is támogattam Lukaku érkezését, mert láttam a helyét és a szerepét a csapatban, de az idény második felében be kellett ismernem, hogy mind a belga, mind pedig egy ilyen karakter beillesztésének gondolata a jelenlegi csatársorba, teljesen megbukott.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#5754 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Nem kívánok egészségi problémákat, úgyhogy remélem az, hogy kiesett a játékból, az átigazolási kálvária, valamint az új edző/rendszer elég lesz arra, hogy csak árnyéka legyen önmagának

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#5755 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

A legszebb es amit megerdemelne az lenne ha leserulne jo hosszu idore es megszpna az Inter is meg o is az ilyen ember ezt erdemelne..

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#5756 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Mar januarban tavozni akart csak nem volt ra lehetosege Romano szerint.

Jó motivalt lehetett akkor a kurv@ anyját...

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#5757 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

edeskeves írta: 2022. június 21., kedd 21:00 Na eltakarodik a kedvenc centerunk ez gyors volt es Boehly kicsit fel is tornazta az arat. Kerdes mi lesz jovore? Gondolom ha megint lo 20-30 golt valamennyiert visszaveszik.
Amiert ilyen jellemtelen ember volt semmi jot nem kivanok neki leszerepelt orokre.
Ez gázabb volt mint Courtois

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#5758 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Na eltakarodik a kedvenc centerunk ez gyors volt es Boehly kicsit fel is tornazta az arat. Kerdes mi lesz jovore? Gondolom ha megint lo 20-30 golt valamennyiert visszaveszik.
Amiert ilyen jellemtelen ember volt semmi jot nem kivanok neki leszerepelt orokre.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#5759 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Na Lukaku here we go-zva.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#5760 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Marináék akartak még egy szezont Lukakunak, de Tuchel meg nem. Boehly elintézte, halgatott az edzőre. Ez egy nagyon jó indulás.

Clauss jo kis igazolás lenne, wingbacket jatszott több mint 100 meccsen. A chelsea az álma és idén francia válogatott is lett a Lens-ből.

Válasz küldése