Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Cappy
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Átigazolási pletykák

#5781 Hozzászólás Szerző: Cappy »

broduer írta: 2022. június 20., hétfő 22:48 Konteó a javából, de én kinézem már ebből a mamlaszból, hogy az egész történetet együtt találták ki az Interrel, mondván hogy szerzünk egy kis pénzt, kivered a hisztit és visszaveszünk fillérekért :lol: :lol: Na jó, azért csak nem....
Ehhez o agyatlan, nincs ennyi esze.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#5782 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Az Inter így is úgy is röhög a markában, sajnos ezzel nem lehet mit kezdeni...Ez a Lukakus sztori óriási bukta volt, de sajnos le kell nyelni..Remélhetőleg utoljára buktunk ekkorát! Mindenki jobban jár ha most elengedjük, mert ez a kapcsolat már teljesen megromlott! Tuchel sem szeretné a csapatnál látni Lukakut és Lukaku sem akar Tuchel alatt játszani!

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolási pletykák

#5783 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

emsanya írta: 2022. június 20., hétfő 22:10
Dízel írta: 2022. június 20., hétfő 21:23
kecske01 írta: 2022. június 20., hétfő 21:15 Inter nem akar 10 milliót adni Lukakuert. 7 milliót ajánlottak a legújabb hírek szerint.
Ezek ütik az asztalt aztan röhögnek rajtunk.
100millat kaptak egy éve, most 10et sajnálnak érte. Dehogy sajnaljak érte, mar csak poenbol szórakoznak, mert ugyis belemegyünk.
Valaki irta korábban hogy nem a teljes összeget, csak részletekben és egyelöre az első részletet utaltuk el nekik Lukakuért. Gondolom az első részletböl akarunk visszaszedni + hátha bejön a kölcsön utáni kötelezö vásárlás opcio a szerzödésbe és akkor a többi részlet se mind bukta.

De ha valaki jobban vágja ezt javitson ki.
A legtöbb nagyobb összegű átigazolást részletekben szokták kifizetni, ami általában 3-4 hasonló összegű részletet foglal magában, és a legtöbb esetben évente egy részlet válik esedékessé. Az, hogy kifizette a klub az első részletet, és most szabadulna tőle, az nem fogja mentesíteni a továbbiak megfizetése alól - még akkor sem, ha már Lukaku nem a mi játékosunk lesz. A 7,5 milliós ajánlat pedig az egy évre szóló kölcsönért szólna, nem pedig a teljes vételárat képezné, illetve erre jönne még rá, hogy a fizetését is átvállalná az Inter (ami szintén nem kevés összeg). Jelenlegi hírek egyébként csak erről az egy éves kölcsönről szólnak, habár a Chelsea ragaszkodna egy rögzített kivásárlási árhoz is a szezon végeztével. Ezzel és a kölcsönnel együtt jönne vissza kb 30-40 millió a 113 millió eurós vételárából, szóval nem kis bukóval szállnánk ki ebből az üzletből.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#5784 Hozzászólás Szerző: broduer »

Konteó a javából, de én kinézem már ebből a mamlaszból, hogy az egész történetet együtt találták ki az Interrel, mondván hogy szerzünk egy kis pénzt, kivered a hisztit és visszaveszünk fillérekért :lol: :lol: Na jó, azért csak nem....

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#5785 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Én dízel kollégával értek egyet. Teljesen hülyét csinál a csapatunkból az inter, kabaré.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#5786 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dízel írta: 2022. június 20., hétfő 21:23
kecske01 írta: 2022. június 20., hétfő 21:15 Inter nem akar 10 milliót adni Lukakuert. 7 milliót ajánlottak a legújabb hírek szerint.
Ezek ütik az asztalt aztan röhögnek rajtunk.
100millat kaptak egy éve, most 10et sajnálnak érte. Dehogy sajnaljak érte, mar csak poenbol szórakoznak, mert ugyis belemegyünk.
Valaki irta korábban hogy nem a teljes összeget, csak részletekben és egyelöre az első részletet utaltuk el nekik Lukakuért. Gondolom az első részletböl akarunk visszaszedni + hátha bejön a kölcsön utáni kötelezö vásárlás opcio a szerzödésbe és akkor a többi részlet se mind bukta.

De ha valaki jobban vágja ezt javitson ki.

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Átigazolási pletykák

#5787 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Az egész világ röhög rajtunk, ez a retekpalánta teljesen nevetségessé tette a board-ot.
Az a baj, hogy van pár cimbije(pl. Ziyech), aki szintén felbátorodhat, látva, hogy mindent meg lehet tenni.

Légszivesebben addig padoztatnám, míg ő maga fizetne az átigazolásért.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#5788 Hozzászólás Szerző: Dízel »

kecske01 írta: 2022. június 20., hétfő 21:15 Inter nem akar 10 milliót adni Lukakuert. 7 milliót ajánlottak a legújabb hírek szerint.
Ezek ütik az asztalt aztan röhögnek rajtunk.
100millat kaptak egy éve, most 10et sajnálnak érte. Dehogy sajnaljak érte, mar csak poenbol szórakoznak, mert ugyis belemegyünk.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#5789 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Inter nem akar 10 milliót adni Lukakuert. 7 milliót ajánlottak a legújabb hírek szerint.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#5790 Hozzászólás Szerző: focimark »

Armando Broja is now first target for West Ham. Negotiations ongoing over a £25/30milliom fee.

- @DiMarzio

Nem vagyok nagy rajongója Ricenek, de ha már eladjuk nekik Broját, akkor bele lehetne vonni az üzletbe.

🚨 Inter Milan have made a new bid for Romelu Lukaku, worth €7m. Chelsea want the loan fee to be €10m. Talks ongoing.

(Source: @FabrizioRomano)
El nem tudom képzelni mi történik egy ilyen tárgyaláson, de tényleg naponta annyit bírnak tenni, hogy az Inter emel egy millat mi meg elutasítjuk? :D

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#5791 Hozzászólás Szerző: broduer »

Nagyon meg kellene pörgetni a dolgokat. Pár hét és kezdődik az alapozás. Tuchel biztos nagyon örülne, ha az első edzésen majd júliusban Silva, Chalobah és a két elvágódó spanyol jelentkezne védőnek.
A Lukaku ügyhöz: sok jót én sem kívánok neki. Még mindig felfoghatatlan, hogy ha ekkora inter-szopkodó, mivel sikerült meggyőzni őt tavaly a váltásról. Az meg, ahogy kezelte az egész szitut, vetekszik a Kígyó távozási hisztijével. Hatalmas anyagi és presztizskárokat okozott a klubnak. Perelni kéne.

Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#5792 Hozzászólás Szerző: Crap »

Nagyon jó hír és nagyon örülök!
Ne legyenek illúziók. Boehly szerintem belátta, hogy totál inkompetens az egész vezetői csapat. Pedig hányan le hoztak hogy szeptemberig maradnak. Gondolom az hogy a Lukaku kölcsönből se sikerült szinte semmit se kihozni 1,5 hónap alatt volt a pont az i-re és inkább innen a kezébe veszi a dolgokat.
Nagyon tökös és szimpatikus lépés.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#5793 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nagyon örülök hogy a benga belgától minden bizonnyal megszabadulunk. Azt gondoltam hogy ránk fog rohadni.
Nem érdekel, hogy buktunk rajra. Ha marad, ha megy egy biztos: rohadt nagy bukta volt, ezen már semmi sem változtat.

Grealish nem annyira szar mint Lukaku, de mint ahogy vártam is, meg sem közelítette az elvártakat. Ő is az a fajta poszt nélküli játékos mint Havertz, igényli a teljes szabadságot és azt, hogy tömjék labdákkal. Ezt egy középcsapatban megkaphatja, de egy topklubnak nem éri meg így játszatnia. Hozzáteszem, a németet többre tartom.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#5794 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bízni kell Todd-ban, jo kezekben leszunk! LA Dodgersnel is jol felépítette a klubot. Nincs köztes ember akiken még atfutnak a dolgok, mindent ő intéz.

Egy jo sportigazgato kell még azt ennyi.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#5795 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Marinaval az a helyzet, hogy az o dolga a targyalas es az egyezkedes volt szvsz, amit eleg jol csinalt. Nem o valasztotta ki kiket kell leigazolni, o csak megszerezte oket ha nagyon kellett. Arrol nem o tehet hogy az osszes csatarunk egy nagy tragyadomb lett es nem valtak be. Megszerezte oket es ez a lenyeg.
Morata elso fel evebe rugott 10golt, nagyszeru, lukaku is jol kezdte, torres se volt olyan bun rossz, de nyilvan flop volt o is ahhoz kepest amilyen volt a poolba.
Kemeny targyalopartner volt, varhato volt hogy tavozik abra jobb keze, en sajnalom is mert csinos latvany volt amugy jo.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#5796 Hozzászólás Szerző: Pityee »

focimark írta: 2022. június 20., hétfő 13:00 Marina Granovskaia’s set to leave Chelsea, @Matt_Law_DT reports. Big changes are coming for Chelsea as Todd Boehly could take care of all transfers negotiations. 🔵 #CFC

Expectation around Chelsea was for Marina to leave in few months, now imminent as @TeleFootball reveals.

Marina is megy, ez elfer ebben a topicban. Boehly meg nem csak elnök lesz de még az igazolásokat is ő intézi, nem szarozik.

Marinaval kapcsolatban vegyesek az erzeseim, voltak jo es nagyon rossz huzasai is.
Marina, Abra egyik embere volt, tehát várható volt, hogy elküldi.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#5797 Hozzászólás Szerző: focimark »

Marina Granovskaia’s set to leave Chelsea, @Matt_Law_DT reports. Big changes are coming for Chelsea as Todd Boehly could take care of all transfers negotiations. 🔵 #CFC

Expectation around Chelsea was for Marina to leave in few months, now imminent as @TeleFootball reveals.

Marina is megy, ez elfer ebben a topicban. Boehly meg nem csak elnök lesz de még az igazolásokat is ő intézi, nem szarozik.

Marinaval kapcsolatban vegyesek az erzeseim, voltak jo es nagyon rossz huzasai is.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#5798 Hozzászólás Szerző: James Lee »

BlueBlood1993 írta: 2022. június 20., hétfő 12:11 Nem annyira követtem a City-t de amikor játszott sztem jó volt Grealish. Oké drága de flop lett?
Egyelőre nem nevezném flopnak, de nem is hozza azt a szintet, amit az árcédulája sugall. Kíváncsi vagyok, mi lesz a dologból jövőre.
Mindenesetre az egész lista katasztrófa, nagyon jól mutatja a sport alapvető problémáit.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#5799 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

kecske01 írta: 2022. június 20., hétfő 11:12
Pityee írta: 2022. június 20., hétfő 11:06
Dízel írta: 2022. június 20., hétfő 10:52 Tudom unjatok a temat, en is, de azert ez a csavo borzalmas. Ketszer ekkora atigazolasi penzt fizettunk mi is meg az mu is erte, es egy nagy szar angliaba, es o akart lenni az uj drogba. :lol:

Kép
Nem tudom, hogy ki a balfaszabb, ő aki kétszer is szerepel ezen a listán, tehát kétszer is képes volt besülni Angliában, vagy pedig mi akik képesek voltak ennyi pénzért leigazolni, azok után hogy egyszer már besült Angliában :roll: :D
És én majdnem vettem mezt mikor első meccsén beverte az Emiratesben.
Nem annyira követtem a City-t de amikor játszott sztem jó volt Grealish. Oké drága de flop lett?

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák

#5800 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

Dízel írta: 2022. június 20., hétfő 10:52 Tudom unjatok a temat, en is, de azert ez a csavo borzalmas. Ketszer ekkora atigazolasi penzt fizettunk mi is meg az mu is erte, es egy nagy szar angliaba, es o akart lenni az uj drogba. :lol:

Kép
Lukaku, Kepa, morata top 3 legdrágább igazolásunk :lol:

De legalább valami jó hír is : Chelsea have confirmed that Bruce Bruck will step down as Chairman of Chelsea Football Club on the 30th June.
Végre fejek hullanak a vezetőségből. BL győztes csapatot Lukakuval és Saulal sikerült erősíteni, 1 év után már egyik se lesz itt úgy néz ki. Nincs más szó, mint szánalmas. Gyakorlatilag évekre tönkre tették a csapatot.

Válasz küldése