Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Crap
Hozzászólások: 994
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#5801 Hozzászólás Szerző: Crap »

Nagyon jó hír és nagyon örülök!
Ne legyenek illúziók. Boehly szerintem belátta, hogy totál inkompetens az egész vezetői csapat. Pedig hányan le hoztak hogy szeptemberig maradnak. Gondolom az hogy a Lukaku kölcsönből se sikerült szinte semmit se kihozni 1,5 hónap alatt volt a pont az i-re és inkább innen a kezébe veszi a dolgokat.
Nagyon tökös és szimpatikus lépés.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9357
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#5802 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nagyon örülök hogy a benga belgától minden bizonnyal megszabadulunk. Azt gondoltam hogy ránk fog rohadni.
Nem érdekel, hogy buktunk rajra. Ha marad, ha megy egy biztos: rohadt nagy bukta volt, ezen már semmi sem változtat.

Grealish nem annyira szar mint Lukaku, de mint ahogy vártam is, meg sem közelítette az elvártakat. Ő is az a fajta poszt nélküli játékos mint Havertz, igényli a teljes szabadságot és azt, hogy tömjék labdákkal. Ezt egy középcsapatban megkaphatja, de egy topklubnak nem éri meg így játszatnia. Hozzáteszem, a németet többre tartom.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#5803 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bízni kell Todd-ban, jo kezekben leszunk! LA Dodgersnel is jol felépítette a klubot. Nincs köztes ember akiken még atfutnak a dolgok, mindent ő intéz.

Egy jo sportigazgato kell még azt ennyi.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3453
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#5804 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Marinaval az a helyzet, hogy az o dolga a targyalas es az egyezkedes volt szvsz, amit eleg jol csinalt. Nem o valasztotta ki kiket kell leigazolni, o csak megszerezte oket ha nagyon kellett. Arrol nem o tehet hogy az osszes csatarunk egy nagy tragyadomb lett es nem valtak be. Megszerezte oket es ez a lenyeg.
Morata elso fel evebe rugott 10golt, nagyszeru, lukaku is jol kezdte, torres se volt olyan bun rossz, de nyilvan flop volt o is ahhoz kepest amilyen volt a poolba.
Kemeny targyalopartner volt, varhato volt hogy tavozik abra jobb keze, en sajnalom is mert csinos latvany volt amugy jo.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6773
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#5805 Hozzászólás Szerző: Pityee »

focimark írta: 2022. június 20., hétfő 13:00 Marina Granovskaia’s set to leave Chelsea, @Matt_Law_DT reports. Big changes are coming for Chelsea as Todd Boehly could take care of all transfers negotiations. 🔵 #CFC

Expectation around Chelsea was for Marina to leave in few months, now imminent as @TeleFootball reveals.

Marina is megy, ez elfer ebben a topicban. Boehly meg nem csak elnök lesz de még az igazolásokat is ő intézi, nem szarozik.

Marinaval kapcsolatban vegyesek az erzeseim, voltak jo es nagyon rossz huzasai is.
Marina, Abra egyik embere volt, tehát várható volt, hogy elküldi.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#5806 Hozzászólás Szerző: focimark »

Marina Granovskaia’s set to leave Chelsea, @Matt_Law_DT reports. Big changes are coming for Chelsea as Todd Boehly could take care of all transfers negotiations. 🔵 #CFC

Expectation around Chelsea was for Marina to leave in few months, now imminent as @TeleFootball reveals.

Marina is megy, ez elfer ebben a topicban. Boehly meg nem csak elnök lesz de még az igazolásokat is ő intézi, nem szarozik.

Marinaval kapcsolatban vegyesek az erzeseim, voltak jo es nagyon rossz huzasai is.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1563
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#5807 Hozzászólás Szerző: James Lee »

BlueBlood1993 írta: 2022. június 20., hétfő 12:11 Nem annyira követtem a City-t de amikor játszott sztem jó volt Grealish. Oké drága de flop lett?
Egyelőre nem nevezném flopnak, de nem is hozza azt a szintet, amit az árcédulája sugall. Kíváncsi vagyok, mi lesz a dologból jövőre.
Mindenesetre az egész lista katasztrófa, nagyon jól mutatja a sport alapvető problémáit.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3588
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#5808 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

kecske01 írta: 2022. június 20., hétfő 11:12
Pityee írta: 2022. június 20., hétfő 11:06
Dízel írta: 2022. június 20., hétfő 10:52 Tudom unjatok a temat, en is, de azert ez a csavo borzalmas. Ketszer ekkora atigazolasi penzt fizettunk mi is meg az mu is erte, es egy nagy szar angliaba, es o akart lenni az uj drogba. :lol:

Kép
Nem tudom, hogy ki a balfaszabb, ő aki kétszer is szerepel ezen a listán, tehát kétszer is képes volt besülni Angliában, vagy pedig mi akik képesek voltak ennyi pénzért leigazolni, azok után hogy egyszer már besült Angliában :roll: :D
És én majdnem vettem mezt mikor első meccsén beverte az Emiratesben.
Nem annyira követtem a City-t de amikor játszott sztem jó volt Grealish. Oké drága de flop lett?

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák

#5809 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

Dízel írta: 2022. június 20., hétfő 10:52 Tudom unjatok a temat, en is, de azert ez a csavo borzalmas. Ketszer ekkora atigazolasi penzt fizettunk mi is meg az mu is erte, es egy nagy szar angliaba, es o akart lenni az uj drogba. :lol:

Kép
Lukaku, Kepa, morata top 3 legdrágább igazolásunk :lol:

De legalább valami jó hír is : Chelsea have confirmed that Bruce Bruck will step down as Chairman of Chelsea Football Club on the 30th June.
Végre fejek hullanak a vezetőségből. BL győztes csapatot Lukakuval és Saulal sikerült erősíteni, 1 év után már egyik se lesz itt úgy néz ki. Nincs más szó, mint szánalmas. Gyakorlatilag évekre tönkre tették a csapatot.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6773
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#5810 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2022. június 20., hétfő 11:12
Pityee írta: 2022. június 20., hétfő 11:06
Nem tudom, hogy ki a balfaszabb, ő aki kétszer is szerepel ezen a listán, tehát kétszer is képes volt besülni Angliában, vagy pedig mi akik képesek voltak ennyi pénzért leigazolni, azok után hogy egyszer már besült Angliában :roll: :D
És én majdnem vettem mezt mikor első meccsén beverte az Emiratesben.
Nyugi én vettem és rohadtul nem tudom, hogy mi legyen vele :lol: Az a legdurvább, hogy mióta kiderült, hogy eltakarodik innen, azóta láttam eladó Lukaku mezet különböző hirdető oldalakon :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6926
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#5811 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2022. június 20., hétfő 11:06
Dízel írta: 2022. június 20., hétfő 10:52 Tudom unjatok a temat, en is, de azert ez a csavo borzalmas. Ketszer ekkora atigazolasi penzt fizettunk mi is meg az mu is erte, es egy nagy szar angliaba, es o akart lenni az uj drogba. :lol:

Kép
Nem tudom, hogy ki a balfaszabb, ő aki kétszer is szerepel ezen a listán, tehát kétszer is képes volt besülni Angliában, vagy pedig mi akik képesek voltak ennyi pénzért leigazolni, azok után hogy egyszer már besült Angliában :roll: :D
És én majdnem vettem mezt mikor első meccsén beverte az Emiratesben.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6773
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#5812 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dízel írta: 2022. június 20., hétfő 10:52 Tudom unjatok a temat, en is, de azert ez a csavo borzalmas. Ketszer ekkora atigazolasi penzt fizettunk mi is meg az mu is erte, es egy nagy szar angliaba, es o akart lenni az uj drogba. :lol:

Kép
Nem tudom, hogy ki a balfaszabb, ő aki kétszer is szerepel ezen a listán, tehát kétszer is képes volt besülni Angliában, vagy pedig mi akik képesek voltak ennyi pénzért leigazolni, azok után hogy egyszer már besült Angliában :roll: :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#5813 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Sterlinget túlzás lenne más levetett rongyának nevezni, akárhogy is. A meccsek nagy részén kezdő volt, szélsőként vert 13 gólt, gyors, erőszakos, presszingel, visszazár, pontosan és jól passzol, angol, még mindig jó korban van. 40 alatt ajándék.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6773
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#5814 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Több egybehangzó források szerint is megszületett a megegyezés a Chelsea és az Inter között Romelu Lukaku kapcsán. A hivatalos bejelentésig nem lehet majd tudni a részleteket, azonban egy biztos - nem érkezik senki az olasz csapattól a belgáért cserébe.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3453
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#5815 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Tudom unjatok a temat, en is, de azert ez a csavo borzalmas. Ketszer ekkora atigazolasi penzt fizettunk mi is meg az mu is erte, es egy nagy szar angliaba, es o akart lenni az uj drogba. :lol:

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dízel 2022. június 20., hétfő 10:55-kor.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#5816 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Lukaku, Werner, Zijes mind mas ligakbol jottek az ottani top szinten es egyik se vált be, mindet eladná a klub. Ez se jon be mindig.

Semmivel nem rosszabb egy 27 eves angol valogatott PL jatekos mint a tobbi zsakbamacska. Jatektudasban meg az osszes szélsőnktől jobb még motivalatlanul is.

Ha tenylegesen az edző őt akarja es jo aron meg lehet szerezni akkor ne temessük előre.

50-60 millio fontert en se igazolnam le.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6926
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#5817 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Szabi írta: 2022. június 20., hétfő 9:35 Biztos Tuchel kérte, úgyhogy jöjjön akár 100 millióért is...

Engem nem is maga Sterling zavar annyira (bár sose, még csak a gondolat se vetődne fel bennem, hogy igazoljuk le), mert nyilván nem gyengülnénk vele, hanem az a tény, hogy már MEGINT, SOKADJÁRA másnak a levetett rongyait nézegetjük. Míg mások,a többi rivális (és itt nem is a City, Pool kettősről beszélek, mert ők más ligában játszanak) feltörekvő, sikeréhes embereket igazolgatnak, hozzánk jön a lomtalanított, motiválatlan, ellenszenves slepp...
És kit igazoljunk aki rendelkezik Pl tapasztalattal es mozdithato? Raphinha van csak, de o jsz.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9357
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#5818 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szabi írta: 2022. június 20., hétfő 9:35 Biztos Tuchel kérte, úgyhogy jöjjön akár 100 millióért is...

Engem nem is maga Sterling zavar annyira (bár sose, még csak a gondolat se vetődne fel bennem, hogy igazoljuk le), mert nyilván nem gyengülnénk vele, hanem az a tény, hogy már MEGINT, SOKADJÁRA másnak a levetett rongyait nézegetjük. Míg mások,a többi rivális (és itt nem is a City, Pool kettősről beszélek, mert ők más ligában játszanak) feltörekvő, sikeréhes embereket igazolgatnak, hozzánk jön a lomtalanított, motiválatlan, ellenszenves slepp...
Egyetértek. Nagyon rossz az irány, és ezek a rossz befektetések tönkre is tehetik a klubot.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#5819 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Biztos Tuchel kérte, úgyhogy jöjjön akár 100 millióért is...

Engem nem is maga Sterling zavar annyira (bár sose, még csak a gondolat se vetődne fel bennem, hogy igazoljuk le), mert nyilván nem gyengülnénk vele, hanem az a tény, hogy már MEGINT, SOKADJÁRA másnak a levetett rongyait nézegetjük. Míg mások,a többi rivális (és itt nem is a City, Pool kettősről beszélek, mert ők más ligában játszanak) feltörekvő, sikeréhes embereket igazolgatnak, hozzánk jön a lomtalanított, motiválatlan, ellenszenves slepp...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1563
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#5820 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Pityee írta: 2022. június 20., hétfő 8:30 Épp ezaz, hogy annyiért állítólag nem akarja eladni a city. Minimum 50-60 misit kérnek érte. Mondjuk én nem nagyon szimpatizálok Sztörlinggel, ritka egy surmó színészkedő játékra képes. Szval nem fogok a kardomba dőlni, ha esetleg nem jön.
A kitolt seggű önző színészpalánta margójára:
https://www.youtube.com/watch?v=ZY3LCrZ ... l=CLEOPHAS

Kifogástalan összjáték, brilliáns performansz. Tényleg nem értem, hogy süllyedhettünk odáig, hogy egyáltalán a neve felmerült.

Válasz küldése