Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#5861 Hozzászólás Szerző: emsanya »

focimark írta: 2022. június 19., vasárnap 13:15 Update: @ChelseaFC are now confident to close #Sterling deal from @ManCity. Transfer fee could be around £35millions.
(Di Marzio)
35 millio nagyon jo összeg. 27 eves, angol es nem kell megvarni vajon a PL-ben mire kepes.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#5862 Hozzászólás Szerző: focimark »

Update: @ChelseaFC are now confident to close #Sterling deal from @ManCity. Transfer fee could be around £35millions.
(Di Marzio)

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6288
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#5863 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Zseniális komolyan, hogy a City padjáról akarunk igazolgatni... :lol: Rahedli pénzért megint visszavenni egy korábbi játékosunkat, akiről nem vagyok meggyőződve, hogy kezdő szintű CB.

Jobb is, hogy mélyebben régóta nem érdekel ez a transzferhiszti dolog és szinte csak innen tájékozodóm a "nyári erősítésekről", legalább nem veszetegetem az időmet ilyen megmosolyogtató nevekre.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#5864 Hozzászólás Szerző: focimark »

Tuchel is a fan of Nathan Ake, Chelsea are interested in re-signing him, it’s a situation to keep an eye on.

Chelsea have their doubts over Ousmane Dembele’s injury record and the current feeling is they are more interested in Sterling.
(Nathan Gissing)

Közben a Kounde Barca hírek egyre jobban erősödnek.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#5865 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Raheem Sterling, for sure one of the names on Chelsea list with Thomas Tuchel big fan of the English winger. Chelsea have explored conditions of the deal 🔵 #CFC

No direct talks between Man City and Chelsea or bid yet. Depends on other deals like Lukaku, Ousmane and more.

Fabrizio Romano


Ha Lukaku vegre eltakarodik beindulnak a dolgok. Hatterben dolgozik a stab mint a diszno, de Lulaku szitut akarjak lerendezni minnel előbb.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolási pletykák

#5866 Hozzászólás Szerző: Traxver »

kecske01 írta: 2022. június 19., vasárnap 8:25
Elvileg valami közvetítési jogokat eladnak 700m euró értékben. Ezért lesz pénzük igazolni.
igen olvastam én is, de ettől még fizutkell adni a játékosoknak és ugye a spanyol ligában van vmi határ amit nem léphetnek át.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6984
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#5867 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Traxver írta: 2022. június 19., vasárnap 8:13
focimark írta: 2022. június 18., szombat 20:01 Chelsea are currently focused on ‘internal’ issues before we focus on signings according to Fabrizio Romano, including…

• Lukaku to Inter
• Alonso and Azpilicueta potential departures
• Kanté and Jorginho’s contract situation
• Gallagher and Broja’s futures
még Cristansent se tudják beregisztrálni ezért nem jelentették még be a barcánál...de akkor Alonsot Azpit meg Lewát hogy fogják?
gondolom elakarnak adni játékosokat, hogy beleférjenek a bérbe. de Jongról hallani, hogy megakarnak szabadulni Alves már elhagyta a csapatot és Pikét se akarják már.
érdekes, hogy tavaly még a csőd közelében voltak ma meg már ilyen játékosokat akarnak venni (Kouandét is beleértve)
Elvileg valami közvetítési jogokat eladnak 700m euró értékben. Ezért lesz pénzük igazolni.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolási pletykák

#5868 Hozzászólás Szerző: Traxver »

focimark írta: 2022. június 18., szombat 20:01 Chelsea are currently focused on ‘internal’ issues before we focus on signings according to Fabrizio Romano, including…

• Lukaku to Inter
• Alonso and Azpilicueta potential departures
• Kanté and Jorginho’s contract situation
• Gallagher and Broja’s futures
még Cristansent se tudják beregisztrálni ezért nem jelentették még be a barcánál...de akkor Alonsot Azpit meg Lewát hogy fogják?
gondolom elakarnak adni játékosokat, hogy beleférjenek a bérbe. de Jongról hallani, hogy megakarnak szabadulni Alves már elhagyta a csapatot és Pikét se akarják már.
érdekes, hogy tavaly még a csőd közelében voltak ma meg már ilyen játékosokat akarnak venni (Kouandét is beleértve)

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6984
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#5869 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

focimark írta: 2022. június 18., szombat 20:01 Chelsea are currently focused on ‘internal’ issues before we focus on signings according to Fabrizio Romano, including…

• Lukaku to Inter
• Alonso and Azpilicueta potential departures
• Kanté and Jorginho’s contract situation
• Gallagher and Broja’s futures
Marha jó…1 hónap ez minimum.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#5870 Hozzászólás Szerző: focimark »

Chelsea are currently focused on ‘internal’ issues before we focus on signings according to Fabrizio Romano, including…

• Lukaku to Inter
• Alonso and Azpilicueta potential departures
• Kanté and Jorginho’s contract situation
• Gallagher and Broja’s futures

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#5871 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

emsanya írta: 2022. június 18., szombat 12:49
Dízel írta: 2022. június 18., szombat 11:14 Nem veled vagy a forditassal van baj, ne erts felre. :wink:
Csak magat a dolgot nem ertem, megegyeztunk akkor vegulis vehetnem ugy hogy mar a mienk, de nyilvan ez kozel sincs igy.
Az a baj a két klub nem tud megegyezni, amiatt állunk még mindig. Illetve formálisan idén még nem is küldtünk ajánlatot (mert tudják amit adnánk visszadobnák).

A háttérben megy az egyezkedés, mi inkább 55-60 millio euro közeli árat szeretnénk adni, ők meg inkább a 75-85 millio euro közelit szeretnének kapni.

Koundé-val már tavaly is rég megegyeztünk a személyes feltételekben, mindent tud mit várhat a klubbtol.

Illetve sok játékosunknak el kéne húznia, akikre nem tartunk igényt. Christensen se volt még bejelentve a barcánál. Ha Lukaku hivatalosan is távozna akkor talán jobban beindulnának a dolgok.

Sajnos lassú folyamatok ezek most nálunk, az a legaggasztóbb hogy a felkészülésre megint nen lesz meg a végleges keret.
Rudiger Christensen Drinkwater Clarke Salter és még valaki már elhagyták a klubot,mert lejárt a szerzdődésük,úgyhogy nem tudom mi köze Kounde üzletnek ahhoz,hogy a barca még nem jelentette be,ezeknek a játékosoknak a klub már nem utalja a bérét.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#5872 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dízel írta: 2022. június 18., szombat 11:14 Nem veled vagy a forditassal van baj, ne erts felre. :wink:
Csak magat a dolgot nem ertem, megegyeztunk akkor vegulis vehetnem ugy hogy mar a mienk, de nyilvan ez kozel sincs igy.
Az a baj a két klub nem tud megegyezni, amiatt állunk még mindig. Illetve formálisan idén még nem is küldtünk ajánlatot (mert tudják amit adnánk visszadobnák).

A háttérben megy az egyezkedés, mi inkább 55-60 millio euro közeli árat szeretnénk adni, ők meg inkább a 75-85 millio euro közelit szeretnének kapni.

Koundé-val már tavaly is rég megegyeztünk a személyes feltételekben, mindent tud mit várhat a klubbtol.

Illetve sok játékosunknak el kéne húznia, akikre nem tartunk igényt. Christensen se volt még bejelentve a barcánál. Ha Lukaku hivatalosan is távozna akkor talán jobban beindulnának a dolgok.

Sajnos lassú folyamatok ezek most nálunk, az a legaggasztóbb hogy a felkészülésre megint nen lesz meg a végleges keret.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3468
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#5873 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Nem veled vagy a forditassal van baj, ne erts felre. :wink:
Csak magat a dolgot nem ertem, megegyeztunk akkor vegulis vehetnem ugy hogy mar a mienk, de nyilvan ez kozel sincs igy.

Crap
Hozzászólások: 1025
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#5874 Hozzászólás Szerző: Crap »

Dízel írta: 2022. június 17., péntek 20:03 Na ez elég nagy kommentcunamit indithat el itt.
Én a fogalmakkal nem vagyok tisztába. Irod, hogy a megegyezés megvan, de nem tettünk ajánlatot. Na most ez hogy kell elképzelni? kivel egyeztünk meg? és mennyi értelme van ennek?
Megegyeztünk "szóba" koundeval, hogy hozzánk jön? az ügynökével? vagy kivel? és ez mennyit ér? Mert ugy érzem nem sokat, mert ha jön pl egy psg és azt mondja 80 misi itt van szia, akkor mit ér az "egyezkedés"?!
Kp-ra nem is akarunk senkit ezekszerint, elég nagy hiba.
James tipikus Rb, RWB, sehol mashol nem tudja a beadásait kamatoztatni.
Lukaku transzferről meg kar beszelni, mindenképp szarul jövünk ki vele. Én eladnám bármennyiért pl 30 misiért. Mivel semmi hasznunk nem lesz belőle és ha sokáig kölcsönadogatjuk lejár a szerződése és ingyen távozik nulla haszonnal.
Bocsánat, tudom a fordításom nem az igazi. Idézem inkább , de nagyjából az amit írtál.
“Chelsea have already got a financial agreement in place [with Koundé] in terms of contracts. They've not got a fee agreed but they are in dialogue with Sevilla. He is really up for joining Chelsea.”

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4833
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#5875 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

cech19960320 írta: 2022. június 17., péntek 22:24
AwayRoller írta: 2022. június 17., péntek 22:16 Ez a Dumfries gyerek amúgy kicsoda, eddig még csak a nevét sem hallottam.
Akkor elég felületesen követed a focit, ha tényleg nem hallottad, gondolom költői túlzás :D

Igaz nem ő van a legjobban felhypolva, de ettől még holland válogatott, egy olyan wing-back aki kifejezetten jól segíti a támasásokat, gyors, egész korrektül ad be, vállal 1v1-et, és korrektül is védekezik :D jah és a fejjátéka sem gyenge a 189 cm-ével
Nem épp ma robbant be a srác, am PSV nevelés :D
Nem költői, örülök, ha a saját meccseink 80%-át meg tudom nézni;) Köszi a felvilágosítást.

cech19960320
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#5876 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

AwayRoller írta: 2022. június 17., péntek 22:16 Ez a Dumfries gyerek amúgy kicsoda, eddig még csak a nevét sem hallottam.
Akkor elég felületesen követed a focit, ha tényleg nem hallottad, gondolom költői túlzás :D

Igaz nem ő van a legjobban felhypolva, de ettől még holland válogatott, egy olyan wing-back aki kifejezetten jól segíti a támasásokat, gyors, egész korrektül ad be, vállal 1v1-et, és korrektül is védekezik :D jah és a fejjátéka sem gyenge a 189 cm-ével
Nem épp ma robbant be a srác, am PSV nevelés :D

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4833
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#5877 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Ez a Dumfries gyerek amúgy kicsoda, eddig még csak a nevét sem hallottam.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#5878 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2022. június 17., péntek 20:55 Egyébként előre meg középre nem feltétlenül kell ember. Egészségesek legyenek a wingbackjeink, az a kulcs a támadásainknál. Nekik kéne egy jó alternatíva.
Ezért örülnék ha esetleg Dumfriest be tudnánk vonni az Intertől csere alapba Lukakunál. Mindkét oldalon tud wingbacket játszani, gyors, tökéletes a posztra.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6984
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#5879 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Egyébként előre meg középre nem feltétlenül kell ember. Egészségesek legyenek a wingbackjeink, az a kulcs a támadásainknál. Nekik kéne egy jó alternatíva.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3468
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#5880 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Na ez elég nagy kommentcunamit indithat el itt.
Én a fogalmakkal nem vagyok tisztába. Irod, hogy a megegyezés megvan, de nem tettünk ajánlatot. Na most ez hogy kell elképzelni? kivel egyeztünk meg? és mennyi értelme van ennek?
Megegyeztünk "szóba" koundeval, hogy hozzánk jön? az ügynökével? vagy kivel? és ez mennyit ér? Mert ugy érzem nem sokat, mert ha jön pl egy psg és azt mondja 80 misi itt van szia, akkor mit ér az "egyezkedés"?!
Kp-ra nem is akarunk senkit ezekszerint, elég nagy hiba.
James tipikus Rb, RWB, sehol mashol nem tudja a beadásait kamatoztatni.
Lukaku transzferről meg kar beszelni, mindenképp szarul jövünk ki vele. Én eladnám bármennyiért pl 30 misiért. Mivel semmi hasznunk nem lesz belőle és ha sokáig kölcsönadogatjuk lejár a szerződése és ingyen távozik nulla haszonnal.

Válasz küldése