Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#5841 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Nem veled vagy a forditassal van baj, ne erts felre. :wink:
Csak magat a dolgot nem ertem, megegyeztunk akkor vegulis vehetnem ugy hogy mar a mienk, de nyilvan ez kozel sincs igy.

Crap
Hozzászólások: 993
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#5842 Hozzászólás Szerző: Crap »

Dízel írta: 2022. június 17., péntek 20:03 Na ez elég nagy kommentcunamit indithat el itt.
Én a fogalmakkal nem vagyok tisztába. Irod, hogy a megegyezés megvan, de nem tettünk ajánlatot. Na most ez hogy kell elképzelni? kivel egyeztünk meg? és mennyi értelme van ennek?
Megegyeztünk "szóba" koundeval, hogy hozzánk jön? az ügynökével? vagy kivel? és ez mennyit ér? Mert ugy érzem nem sokat, mert ha jön pl egy psg és azt mondja 80 misi itt van szia, akkor mit ér az "egyezkedés"?!
Kp-ra nem is akarunk senkit ezekszerint, elég nagy hiba.
James tipikus Rb, RWB, sehol mashol nem tudja a beadásait kamatoztatni.
Lukaku transzferről meg kar beszelni, mindenképp szarul jövünk ki vele. Én eladnám bármennyiért pl 30 misiért. Mivel semmi hasznunk nem lesz belőle és ha sokáig kölcsönadogatjuk lejár a szerződése és ingyen távozik nulla haszonnal.
Bocsánat, tudom a fordításom nem az igazi. Idézem inkább , de nagyjából az amit írtál.
“Chelsea have already got a financial agreement in place [with Koundé] in terms of contracts. They've not got a fee agreed but they are in dialogue with Sevilla. He is really up for joining Chelsea.”

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4798
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#5843 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

cech19960320 írta: 2022. június 17., péntek 22:24
AwayRoller írta: 2022. június 17., péntek 22:16 Ez a Dumfries gyerek amúgy kicsoda, eddig még csak a nevét sem hallottam.
Akkor elég felületesen követed a focit, ha tényleg nem hallottad, gondolom költői túlzás :D

Igaz nem ő van a legjobban felhypolva, de ettől még holland válogatott, egy olyan wing-back aki kifejezetten jól segíti a támasásokat, gyors, egész korrektül ad be, vállal 1v1-et, és korrektül is védekezik :D jah és a fejjátéka sem gyenge a 189 cm-ével
Nem épp ma robbant be a srác, am PSV nevelés :D
Nem költői, örülök, ha a saját meccseink 80%-át meg tudom nézni;) Köszi a felvilágosítást.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#5844 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

AwayRoller írta: 2022. június 17., péntek 22:16 Ez a Dumfries gyerek amúgy kicsoda, eddig még csak a nevét sem hallottam.
Akkor elég felületesen követed a focit, ha tényleg nem hallottad, gondolom költői túlzás :D

Igaz nem ő van a legjobban felhypolva, de ettől még holland válogatott, egy olyan wing-back aki kifejezetten jól segíti a támasásokat, gyors, egész korrektül ad be, vállal 1v1-et, és korrektül is védekezik :D jah és a fejjátéka sem gyenge a 189 cm-ével
Nem épp ma robbant be a srác, am PSV nevelés :D

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4798
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#5845 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Ez a Dumfries gyerek amúgy kicsoda, eddig még csak a nevét sem hallottam.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#5846 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2022. június 17., péntek 20:55 Egyébként előre meg középre nem feltétlenül kell ember. Egészségesek legyenek a wingbackjeink, az a kulcs a támadásainknál. Nekik kéne egy jó alternatíva.
Ezért örülnék ha esetleg Dumfriest be tudnánk vonni az Intertől csere alapba Lukakunál. Mindkét oldalon tud wingbacket játszani, gyors, tökéletes a posztra.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6894
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#5847 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Egyébként előre meg középre nem feltétlenül kell ember. Egészségesek legyenek a wingbackjeink, az a kulcs a támadásainknál. Nekik kéne egy jó alternatíva.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#5848 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Na ez elég nagy kommentcunamit indithat el itt.
Én a fogalmakkal nem vagyok tisztába. Irod, hogy a megegyezés megvan, de nem tettünk ajánlatot. Na most ez hogy kell elképzelni? kivel egyeztünk meg? és mennyi értelme van ennek?
Megegyeztünk "szóba" koundeval, hogy hozzánk jön? az ügynökével? vagy kivel? és ez mennyit ér? Mert ugy érzem nem sokat, mert ha jön pl egy psg és azt mondja 80 misi itt van szia, akkor mit ér az "egyezkedés"?!
Kp-ra nem is akarunk senkit ezekszerint, elég nagy hiba.
James tipikus Rb, RWB, sehol mashol nem tudja a beadásait kamatoztatni.
Lukaku transzferről meg kar beszelni, mindenképp szarul jövünk ki vele. Én eladnám bármennyiért pl 30 misiért. Mivel semmi hasznunk nem lesz belőle és ha sokáig kölcsönadogatjuk lejár a szerződése és ingyen távozik nulla haszonnal.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#5849 Hozzászólás Szerző: focimark »

Jamest cb-ként játszatni az egyik legnagyobb baklövés lenne, sokkal több van benne, mint hogy ott elvesztegessük, én cm/cdmként is előbb játszatnám mint leghátul.

Crap
Hozzászólások: 993
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#5850 Hozzászólás Szerző: Crap »

Nizzar Kinsellaval (ugye ő az egyik csapathoz legközelebbi újságíró) csinált ma a London is blue álltal egy podcastet, ahol a következők hangzottak el összefoglalva.:

-Lukaku kölcsönüzlete, nem egy sima kölcsön üzlet, hanem mindenképpen akarunk egy védőt cserébe. (az nem volt említve, hogy ezért a védőért külön fizetnünk kell-e, de mielőtt a swap dealt használta, ezért szerintem nem) Skrinniar, Bastoni, Dumfries kerülhet szóba, nyílván utóbbit az inter akarná a legjobban, de nekünk is érdekes lehet.
Utóbbi esetén valószínűleg James mozdítanánk középső védőnek, de ez már csak Nizzar véleménye inkább.
Egyébként az utolsó ajánlat 7 millió körül volt, de a csapat 12-re tűzte ki a minimumomot.

-Kounde üzletre, ő nagyon úgy mondta, hogy a megegyezés már megvan, csak hivatalos ajánlatot nem küldtünk. Nagyon sok múlik a leigazolásán, hogy a kölcsönszerződések és eladások hogy sikreülnek, mikor mennyi pénz fog befolyni az új tulajtól stb. ugyanez a helyzet a Barcánál, akik szintén nagyon akarják Koundet, de ők ugye meg pénzügyileg állnak nagyon rosszul. Nyílván addig hivatalosan ezért nem is keressük őket, amíg nem tudjuk megadni azt amiről megegyeztünk.
Ha van igazolás, amit az elsők közt jelenthetünk be, akkor az ő lehet + az a amcsi kapus valami Slonai vagy ki, de ez egy nagyon lassú folyamat.

-Kimpembet követjük, jelenleg egyezkedik a játékos és a PSG, amennyiben nem sikerül megegyezniük, akkor rámegyünk. Gvardiolnak az átigazolási összege 55m körül lehet, egyenlőre őt is csak figyeljük, de semmi komoly érdeklődés, amíg a fenti kettő pl. nem rendeződik. (Lukaku + Kounde)

-Kepat, ha tudjuk elakarjuk adni idén. Kérdés kell-e bárkinek.

-Azpit és Alonsot is akarja a Barca, de nem akar egyikért se fizetni. Azpi még nem döntött. Tuchel akarja, hogy maradjon mindenképp.

-Boehly, csapata nem akar mégegyszer olyan szituációt, mint a Chris, Rudiger esete, így a két középső védő igazolás mellet, a másik legfontosabb feladat a szerződéshosszabbítások lesznek.

-Prioritás mindenképp, a két középsővédő. Ha ez megvan, akkor jöhet talán egy támadó is, de ez még elég messze van. Dembele deal elég nehéznek tűnik, így nem valószínű, hogy az megtörténik. Nkunku került szóba, de rá csak azt mondta, hogy ő kb. minden csapat által érdekelt + megfigyelt. Ha jön támadó mindenképp nagy teherbírású / Tuchel pressing rendszerébe illó támadót akarnak.

-Pulisic és Ziyech átigazolása felől nincs semmilyen transzfer vagy érdeklődés folyamatban

Edit.: Ezt már csak én rakom hozzá, de ami lejött, hogy a budget most sokkal limitáltabb, mint amit azt előzőleg hangoztattak vagy írtak. Nincs itt semmiféle 200m átigazolási keret.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#5851 Hozzászólás Szerző: Dante »

Mutu sosem fizette ki az elvesztett per után megítélt összeget. Conte-vel pedig valóban perben volt a Klub, kétszer is, amiket el is veszített és jó nagy összeget kapott az olasz.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4798
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#5852 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

James Lee írta: 2022. június 17., péntek 15:45
focimark írta: 2022. június 17., péntek 13:51 A legnagyobb baromság lenne szerintem itt tartani Lukakut, húzzon a picsába minél hamarabb, aztán felejtsük el, hogy egyáltalán itt volt. Ha marad a tarcsiba, akkor nem csak a fizetését álljuk, de majd fűzi a spanokat is, hogy forduljanak Tuchel ellen stb. Minél hamarabb elkotródik annál jobb.
Lehet, hogy igazad van, de valamilyen módon a klubnak mégis csak ki kéne mutatnia a világ és a leendő játékosok felé, hogy nagy és szőrös fasza van. Annak idején Mutu is be lett perelve, mivel súlyosan megszegte a szerződését és rontotta a klub megbecsülését a kokainfogyasztásával. Itt nyert is a klub. Nem hiszem el, hogy ilyen mértékű presztízsrombolást, amit Lukaku interjúja és a viselkedése okozott, nem lehet hasonlóképpen megtorolni.
Conteval is volt valami peres balhé nem, hogy Costának leverte az értékét? Simán kijárna a belga lópöcsnek is es kiadós per, hogy ha már kib*sszuk, legalább a játékára se tudjon koncentrálni a rohadék.

(A Bayern és a pool megegyeztek Manéról. Lewa érkezhet Lukaku "pótlására")

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1559
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#5853 Hozzászólás Szerző: James Lee »

focimark írta: 2022. június 17., péntek 13:51 A legnagyobb baromság lenne szerintem itt tartani Lukakut, húzzon a picsába minél hamarabb, aztán felejtsük el, hogy egyáltalán itt volt. Ha marad a tarcsiba, akkor nem csak a fizetését álljuk, de majd fűzi a spanokat is, hogy forduljanak Tuchel ellen stb. Minél hamarabb elkotródik annál jobb.
Lehet, hogy igazad van, de valamilyen módon a klubnak mégis csak ki kéne mutatnia a világ és a leendő játékosok felé, hogy nagy és szőrös fasza van. Annak idején Mutu is be lett perelve, mivel súlyosan megszegte a szerződését és rontotta a klub megbecsülését a kokainfogyasztásával. Itt nyert is a klub. Nem hiszem el, hogy ilyen mértékű presztízsrombolást, amit Lukaku interjúja és a viselkedése okozott, nem lehet hasonlóképpen megtorolni.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#5854 Hozzászólás Szerző: focimark »

A legnagyobb baromság lenne szerintem itt tartani Lukakut, húzzon a picsába minél hamarabb, aztán felejtsük el, hogy egyáltalán itt volt. Ha marad a tarcsiba, akkor nem csak a fizetését álljuk, de majd fűzi a spanokat is, hogy forduljanak Tuchel ellen stb. Minél hamarabb elkotródik annál jobb.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6894
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#5855 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Ha Tuchel nem kapja meg a kért játékosait ez nem lesz egy hosszú házasság. Már tavasszal is necces volt, idén tuti idegbeteg lenne.

Crap
Hozzászólások: 993
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#5856 Hozzászólás Szerző: Crap »

A fő probléma ezzel szerintem az, hogy ezek után ezt még hány játékos teheti meg? hány új igazolás játszhatja be ugyanezt ?

Olyan hogy egy nagy igazolás besult vagy nem érzi jól magát, már láttunk igen, de olyat ahol még meg is mondja a játékos, hogy ennek fejében hova lehet eladni, még szerintem nem nagyon. (Ráadásul fél / 1 szezon után)
Plusz tegyük hozzá a média hisztit és rombolást amit novembertől januárig művelt.

Nem hiszem el, hogy főleg a média tevékenysége , klub lejáratása miatt nem lehet egy perrel elkobozni a fizuja egy jo részét és legalább egy évre levágni a tarcsiba. Az a +/-5 Milla már úgyis édes mindegy szerintem. Rögtön jó lenne utána az Everton meg a Roma is.
Érthetetlen ez a bólogato papucsoskodas

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1559
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#5857 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Rossz nézni már ezt a bohóckodást. Eddig határozottan a maradása ellen voltam, de ha ekkora veszteséggel tudnánk csak eltakarítani innen, esküszöm száműzném a tartalékok közé egy egyirányú jeggyel. Rossz nézni ezt a kanosszajárást, amivel a bőrszalonna is nevetségessé tette magát mikor Coutinhotól vagy akármelyik koncepció nélkül odavitt és tönkretett szerencsétlennel próbáltak meg házalni boldog-boldogtalannál. A különbség itt az, hogy itt nem a csapat taktikája vagy az edző fogalmatlansága ölte meg a dolgot, hanem a játékos görénysége.
Rodadt erős üzenet lenne a sportágnak, ha ezt a szarházit a tartalékok közé raknák példát statuálva. Kérdés, hogy melyik éri meg jobban, benyelni az eladásából befolyó veszteséget, vagy fizetni a bérét amíg a padon vagy a tartalékoknál vitézkedik. Egyszerű matek amihez most lusta vagyok, de egy biztos, ha az Inter ilyen diszkont áron elviszi a rekordigazolást, a világ hülyéi leszünk és ugyanúgy röhögni fognak rajtunk mint a bőrszalonnán a Griezmann-üzlet kapcsán. Ez a szarházi rúg majd 20-25 gólt jövőre az olaszoknál, a kutya nem fog emlékezni már az idei viselkedésére. A klubnak már nehezebb lemosni magáról az ilyen mocskot. Ilyenkor mindig a hírhedt Véber-féle sajtótájékoztató jut eszembe, amikor pont erről beszél.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#5858 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dízel írta: 2022. június 17., péntek 10:27 Az uj tulajunk orulhet, elso nagy szart megkapta, amibol most neki kell kihoznia valami kevesbe szart. A legrosszabb dolog masok szarjat atvenni es rendberakni, es most csak a lukakus uzletre gondolok, a klub sztem rendben lehet.
Az a baj, hogy ez a gennygombóc valóban a tavalyi szezon gólkirálya lett házon belül. Azt pedig elhiszem, hogy Boehly nem szívesen adja oda apróért valakinek a tavalyi gólkirályt. Viszont morálisan annyira lehúzná az egész csapatot, ha maradna ezekután ez a patkány, hogy akár az egész szezonunk a kukába mehetne és az meg nem igazán éri meg. Így sajnos muszáj lesz benyelni ezt az óriási buktát. Ahogy írták előttem is, az inter előnyben van a tárgyalások során, hiszen nekik nem létfontosságú ügy lukaku leigazolása. Simán mondhatják azt is, oké akkor maradjon a nyakatokon, fizessétek a hatalmas fizuját, nekünk mindegy. Amúgy milyen érdekes, hogy lukaku és pogba mekkora cimbik és emberileg mindkettő ugyanolyan tróger szarházi. Ugye pogbát épp az muból üldözik el bottal.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#5859 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Az uj tulajunk orulhet, elso nagy szart megkapta, amibol most neki kell kihoznia valami kevesbe szart. A legrosszabb dolog masok szarjat atvenni es rendberakni, es most csak a lukakus uzletre gondolok, a klub sztem rendben lehet.

fst200
Hozzászólások: 905
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#5860 Hozzászólás Szerző: fst200 »

kecske01 írta: 2022. június 17., péntek 6:10
focimark írta: 2022. június 16., csütörtök 19:15 Todd Boehly is NOT fully convinced that letting the clubs top scorer and someone contracted until 2026 leave temporarily is the right decision. ( @David_Ornstein )
Hát de ha nem akar itt lenni minek marasztalni.
Gondolom üzleti oldalról nézi a dolgot, úgy valóban brutal hibás döntés volt ez az egész, mindegy a lényeg hogy takarodjon innen, azért is nagy farok mivel a téli interjú után se kapott semmi bantast, de ennek ellenére most még nagyobb görény

Válasz küldése