Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1559
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#5981 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Semmi köze nincs a kettőnek egymáshoz. Tammy Tuchel érkezését követően talán egy meccsen ha pályára lépett, Zsiru is hasonló módon volt jegelve. A kettő között pedig eltelt fél év.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4798
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#5982 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Pityee írta: 2022. június 7., kedd 13:04 Egyébként az is rohadt idegesítő, hogy Abraham e miatt a pondró Lukaku miatt lett innen elzavarva. Nem mondom, hogy Tammy megfelelő lett volna számunkra mint elsőszámú csatár, de ennyit mint ez a suttyó belga, simán lehozott volna.
Mi köze? Lukaku képben sem volt, max Haaland merült fel pletyka szinten, amikor Tammy már rég jegelve volt.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#5983 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Egyébként az is rohadt idegesítő, hogy Abraham e miatt a pondró Lukaku miatt lett innen elzavarva. Nem mondom, hogy Tammy megfelelő lett volna számunkra mint elsőszámú csatár, de ennyit mint ez a suttyó belga, simán lehozott volna.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3545
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#5984 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Crap írta: 2022. június 7., kedd 12:41 Hát nem tudom.... Mint külső szemlélő és ismerve eddig a remek sebességünket és átigazolási politikánkat szerintem még senkit se kerestünk meg, ami egy kicsit aggasztó is azért.
Ezek a Dembele, Kounde, Jesus nevek mind csak ilyen bedobott összevisszasságok, amit a korábbi hírekből megírtak pár kattintásért.
Matt Law, Nizzar, Romano mind totál csöndben van rólunk és csak nagyon félve tippelgetnek max egyet twitteren, ami mindent elmond.

Lehet nem leszek népszerű a véleményemmel, de rendkívül örülök, hogy kivágják Marinat meg az egész átigazolásokért felelős boardot és jön a helyükre az Atleticos csávó + emberei.
Kb. ha volt 1 normális ablakunk, ahol nem csináltunk elvetemült balfaszkodásokat, meg hülyét magunkból, az elmúlt 5-6 évben.

Idén nem is tudom, hogy a Lukaku business vagy a védőink eladogatása volt-e a nagyobb hülyeség, mielőtt még szerződést hosszabbítottunk volna bármelyikkel.
De az is jó volt, amikor Emerson után futottunk 4 héten keresztül, majd az utolsó héten szétnéztek és megmondták, hogy nincs elérhető Lb.
Persze versenyben van az is, hogy Kounde 50-ről, a végén nekünk már 80-ba fog kerülni, ha egyáltalán megpróbáljuk még leigazolni.

A felmondási idejük alatt töltött kokszos, kurvás bulik között, azért remélem még elfognak ejteni pár sms-t, hogy legalább egy kicsit tudjunk erősödni, bár gondolom nem sok motivációjuk van.
Én se értem minek vannak még itt amikor fix mennek...bukunk egy fontos átigazolási időszakot így. Vagy oké nem bukás de igen, én is kétlem hogy össze fogják törni magukat...

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#5985 Hozzászólás Szerző: Dante »

Pityee írta: 2022. június 7., kedd 12:04
focimark írta: 2022. június 7., kedd 11:35 Gabriel Jesus nevét is bedobták ma, elvileg komolyan érdeklődünk érte, bár még csak a spanyolok források írják, úgyhogy még csak pletyka szint. Engem annyira sose győzött meg, hogy nagyon jó csatár lenne. De szinte biztosan távozik a Citytől 45-50 millió környékén és az Arsenallal kellene megküzdeni érte, ha tényleg szeretnénk. Róla mi a véleményetek?
A szarzi meg a spuri elől bármikor jól esik elhalászni egy játékost. Egyébként hasonló tipusu játékos mint anno Chicharito volt az muban. Alacsony, jól tud helyezkedni és technikás.
Az Arsenal-nal Jesus és Abraham a két opció és biztosan vesznek csatárt. Nem örülnék, ha Abraham hozzájuk igazolna, ha a brazilt megveszik valószínűleg nem akarnak másik csatárra többet költeni.

Crap
Hozzászólások: 993
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#5986 Hozzászólás Szerző: Crap »

Hát nem tudom.... Mint külső szemlélő és ismerve eddig a remek sebességünket és átigazolási politikánkat szerintem még senkit se kerestünk meg, ami egy kicsit aggasztó is azért.
Ezek a Dembele, Kounde, Jesus nevek mind csak ilyen bedobott összevisszasságok, amit a korábbi hírekből megírtak pár kattintásért.
Matt Law, Nizzar, Romano mind totál csöndben van rólunk és csak nagyon félve tippelgetnek max egyet twitteren, ami mindent elmond.

Lehet nem leszek népszerű a véleményemmel, de rendkívül örülök, hogy kivágják Marinat meg az egész átigazolásokért felelős boardot és jön a helyükre az Atleticos csávó + emberei.
Kb. ha volt 1 normális ablakunk, ahol nem csináltunk elvetemült balfaszkodásokat, meg hülyét magunkból, az elmúlt 5-6 évben.

Idén nem is tudom, hogy a Lukaku business vagy a védőink eladogatása volt-e a nagyobb hülyeség, mielőtt még szerződést hosszabbítottunk volna bármelyikkel.
De az is jó volt, amikor Emerson után futottunk 4 héten keresztül, majd az utolsó héten szétnéztek és megmondták, hogy nincs elérhető Lb.
Persze versenyben van az is, hogy Kounde 50-ről, a végén nekünk már 80-ba fog kerülni, ha egyáltalán megpróbáljuk még leigazolni.

A felmondási idejük alatt töltött kokszos, kurvás bulik között, azért remélem még elfognak ejteni pár sms-t, hogy legalább egy kicsit tudjunk erősödni, bár gondolom nem sok motivációjuk van.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#5987 Hozzászólás Szerző: Pityee »

focimark írta: 2022. június 7., kedd 11:35 Gabriel Jesus nevét is bedobták ma, elvileg komolyan érdeklődünk érte, bár még csak a spanyolok források írják, úgyhogy még csak pletyka szint. Engem annyira sose győzött meg, hogy nagyon jó csatár lenne. De szinte biztosan távozik a Citytől 45-50 millió környékén és az Arsenallal kellene megküzdeni érte, ha tényleg szeretnénk. Róla mi a véleményetek?
A szarzi meg a spuri elől bármikor jól esik elhalászni egy játékost. Egyébként hasonló tipusu játékos mint anno Chicharito volt az muban. Alacsony, jól tud helyezkedni és technikás.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#5988 Hozzászólás Szerző: emsanya »

focimark írta: 2022. június 7., kedd 11:35 Gabriel Jesus nevét is bedobták ma, elvileg komolyan érdeklődünk érte, bár még csak a spanyolok források írják, úgyhogy még csak pletyka szint. Engem annyira sose győzött meg, hogy nagyon jó csatár lenne. De szinte biztosan távozik a Citytől 45-50 millió környékén és az Arsenallal kellene megküzdeni érte, ha tényleg szeretnénk. Róla mi a véleményetek?
Jobban illene rendszerunkbe mint Lukaku, az ketsegtelen. Ha jobb nem jon szoba es Zijes/Werner+Lukaku tavozik, akkor azert a Dembele+Jesus duo erosites lenne.

Jol tamad le, gyors, befejezo es PL tapasztalata is van, annyira nem rossz.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#5989 Hozzászólás Szerző: focimark »

Gabriel Jesus nevét is bedobták ma, elvileg komolyan érdeklődünk érte, bár még csak a spanyolok források írják, úgyhogy még csak pletyka szint. Engem annyira sose győzött meg, hogy nagyon jó csatár lenne. De szinte biztosan távozik a Citytől 45-50 millió környékén és az Arsenallal kellene megküzdeni érte, ha tényleg szeretnénk. Róla mi a véleményetek?

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#5990 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Chris22 írta: 2022. június 7., kedd 11:25
kecske01 írta: 2022. június 7., kedd 11:17 Drogba kivancsi vagyok mit szol ehhez a sztorihoz. Ok ugye kozel allnak egymasnak es nagy volt az orom mikor visszatert. :D
Érdemes megnézni instán Lukaku utolsó posztja alatti kommenteket. Korlátozva vannak a hozzászólások, csak azokat engedik amelyek az intert vagy a visszatérést dicsőítik. :mrgreen:
Egyértelmű volt, hogy letiltatja, megennék őt reggelire a szurkolók :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#5991 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

kecske01 írta: 2022. június 7., kedd 11:17 Drogba kivancsi vagyok mit szol ehhez a sztorihoz. Ok ugye kozel allnak egymasnak es nagy volt az orom mikor visszatert. :D
Érdemes megnézni instán Lukaku utolsó posztja alatti kommenteket. Korlátozva vannak a hozzászólások, csak azokat engedik amelyek az intert vagy a visszatérést dicsőítik. :mrgreen:

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6894
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#5992 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Drogba kivancsi vagyok mit szol ehhez a sztorihoz. Ok ugye kozel allnak egymasnak es nagy volt az orom mikor visszatert. :D

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1559
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#5993 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Azért nem semmi, hogy mi lett ebből a szarrá romantizált visszatérésből. Sokan bedőltünk a tündérmesének, de azt gondolom, hogy ilyen mértékű patkányságra és ostobaságra senki sem számított.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#5994 Hozzászólás Szerző: Pityee »

#transfernews | Lukaku távozni szeretne, és jelezte a :D klubnak semmiképp nem szeretne a következő szezonban Londonba maradni. Ügynökeivel erősen dolgozik azon, hogy megállapodást találjanak a Chelsea-vel.

Egyedül az Inter csapata az aki szóba jöhet, akikkel Di Marzio szerint már tavaly november óta tartja a kapcsolatot, és jelezte már akkor, hogy megbánta a váltást.

A Chelsea mindenképp pénzt szeretne az olaszoktól, akik viszont csak kölcsönbe tudnák venni a játékost, ami miatt eléggé komplikáltnak tűnik az üzlet. Thomas Tuchel és Todd Boehly a Times információ szerint ezen a héten fognak találkozni arról, hogy valamilyen megoldást találjanak.


Nem tudom, hogy volt e valaha ilyen bohóc játékosunk :D Remélem, hogy az életben nem engedik neki viselni a csapatunk mezét többet.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#5995 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

A legszebb az lenne ha ott folytatna az Interbe ahol itt abbahagyta. A szurkoloktol se azt a tamogatast kapna szerintem, mint elotte, miutan beigerte, hogy marad aztan megsem.

Egy bohoc ligaba valo jatekos es nem egy igazi Top csapatba, ezt bebizonyitotta a MU-nal meg itt is. Vagy o a No1 a csapatban vagy azt hozza amit az emlitett ket csapatnal. Neki az kell, hogy mindenki ala dolgozzon es neki a leheto legkevesebb erofeszitest kelljen tennie a golert.

Pedig jol kezdett, de a szimpatikus nyilatkozataval elrontotta az egesz itteni karrierjet.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#5996 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Valaki irta hogy lehet ez ki volt tervelve. Most már simán el tudom képzelni. Takarodjon vissza ez a fos.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3545
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#5997 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Szívem szerint letennèm a tarcsiba és ott rohadjon meg a utcalány anyjába ahol van, hordja a vizet szerződése végéig

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Átigazolási pletykák

#5998 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Az utóbbi évek legrosszabb igazolása, minden tekintetben......ekkora patkány rég volt a csapatnál.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#5999 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Romelu Lukaku minden áron vissza szeretne térni az Inter-hez!

A belga támadó karácsony óta küld üzeneteket egykori csapattársainak, edzőjének, illetve korábbi klubjának vezetőinek, hogy visszanyerje a milánói klub bizalmát.

(Di Marzio)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#6000 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

focimark írta: 2022. június 6., hétfő 18:11 Szerintem jó játékos Pulisic, bőven több van benne, mint ami láthattunk tőle a szezonban. Talán ha nem Rwb meg Csatárként erőltette volna fél szezonban Tuchel, akkor ez ki is jött volna belőle. Csak azért nem fogom egy szarnak titulálni őt, mert kihagyott pár helyzetet meg nem minden helyzetben hoz megfelelő döntést. Páran szerintem itt az elfelejtitek, hogy a játékosok nem ugyan abból a szögből látják a szitukat, mint amit ti láttok tvben. Az meg már más kérdés, hogy itt 1-2 rossz hónap alatt Costa is a halál faszára lett küldve, azóta sincs értelmes csatárunk.
Azért a ló másik oldalára se essünk át. Ha azt mondjuk a játékosok más szögből látják a szitut akkor az edző is. Valószínűleg nem azért játszott csatárt és nem szélsőt mert szélsőként olyan istenkirály teljesítményt nyújtott csak Tuchel nem vette észre őt edzéseken....hanem gondolom még így is ott volt hasznosabb, mint a szélen ahogy azt párszor meccseken is mutatta. Persze ebben az is szerepet játszott, hogy nem volt csatár vagy nem volt védő és ő volt a vészmegoldás.
Viszont azért ne állítsuk már be úgy, mintha arról beszélnénk, hogy ittléte alatt csak pár rövidebb periódusban volt szar, azon kívül remekelt, mert éppen az ellenkezőjéről beszélünk. Tehát Costához hasónlita nem helytálló.
Ezen kívül, amikor ment neki a jaták sem arról volt szó, szopatta az ellenfelet meg félpályán át otthagyott mindenkit, mint hazard tette, vagy teszi azt Salah, Mané, Kdb, etc...hanem, hogy beverte a helyzetet, utolsó emberként 1 méterről, kontrából. 10-ből 5-öt, mert ahogy te is mondat, a többit kihagyja, hagyta.

Szóval azért egyezünk meg abban, hogy az eddig mutatott teljesítménye profi szinten - mind Dortmund, mind Chelsea - inkább mutatja azt, hogy egy maximum átlagos játékos, mintsem, hogy csiszolatlan gyémánt.

Válasz küldése