Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6301 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta: 2022. április 25., hétfő 8:52
kecske01 írta: 2022. április 25., hétfő 8:43 Real Madrid have reached a verbal agreement with Antonio Rudiger to join them as a free agent this summer.

- @FabrizioRomano

Rohadj meg!
Top komment a realosoktol erre a Rüdigeres hírre meg ugy altalaban az a velemenyuk hogy Alaba es Militao moge jo lesz a padra, le se szarják. Mbappet varjak gyakorlatilag ez nem igazolas szamukra...
Nem erdemlik meg. Ment volna egy Psg vagy Juve, de meg egy Barca se zavarna. Pont a legtrogerebb csapatba sikerult.

Cappy
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Átigazolási pletykák

#6302 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Szerintem kozel sem annyira tragikus a helyzet, mint ahogy itt sokan látják. Így valoszinuleg visszaallunk majd 4 vedos rendszerre.

De azert az alabbi kezdo sem eppen gyenge 4-3-3-ban:
Mendy/Kepa
James(Azpi) - Calobah/Koundé? - Silva(Colwill) - Chilwell (Alonso/Sarr)
Mount (Rlc) - Kante (Jorginho) - Kovacic (Gallagher)

Werner(Ziyech) - Havertz(Lukaku/Broja) - Pulisic/Cho

Egyertelmu, hogy kozepso védőket kell igazolni, es kozeppalyara sem artana kiegeszito embereket hozni. De a tobbi poszton szerintem jók vagyunk. Még Kante helyett kell majd valaki, ha Jorginho elmenne, o mar nem birja ezt a terhelést.

Szerintem Chris nem sok embernek fog hiányozni.. Rudigerert kár, de ahogy az elozo edzoknel le lett epitve es onnan ujra ilyen szintre felhozta magat, plusz ahogy kuzd a csapatert az utolso percig, szerintem erdemelne annyi tiszteletet, hogy ne anyazzuk meg kuldjuk el a gecibe. A real az meg mindig real.. Minden jatekos szivet megdobogtatja ha ott jatszhat.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6303 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2022. április 25., hétfő 8:43 Real Madrid have reached a verbal agreement with Antonio Rudiger to join them as a free agent this summer.

- @FabrizioRomano

Rohadj meg!
Top komment a realosoktol erre a Rüdigeres hírre meg ugy altalaban az a velemenyuk hogy Alaba es Militao moge jo lesz a padra, le se szarják. Mbappet varjak gyakorlatilag ez nem igazolas szamukra...

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6304 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Real Madrid have reached a verbal agreement with Antonio Rudiger to join them as a free agent this summer.

- @FabrizioRomano

Rohadj meg!

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#6305 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dízel írta: 2022. április 25., hétfő 1:42 Azért azt is vegyétek figyelembe, hogy a Chelsea jelenleg az orosz ukran konfliktus miatt nagyon nem közkedvelt klub, szankciók érik folyamatosan még most is, nincs tulajdonos, cölöpökon áll a klub.
Na, most ennek fényében, ki az akinek ez lenne a következő célállomása?
Ha rüdiger után többen is lelépnek és nem lesz megoldva a dolog nyárig akkor ide nem fognak nagy nevek jönni, mert nem fogják adni a nevüket egy olyan klubhoz ami a közvéleményt megossza.
Egyenlőre se pénzt, se tulajt, se karriert, se biztató jövőt nem latnak a jatékosok és ügynökök bennünk.
Először egy olyan környezetet kell megteremteni, ahova kockázat nélkül jöhetnek játszani és dolgozni akár játékosok, akár stábtagok.
Persze beszélni lehet róla, de jelenleg nem sok értelme van.
Szerintem az orosz ukrán háború pont hogy nincs hatással a klub megítésélére. Hiszen a legtöbb ember utálja, hogy a sportba egyáltalán bele lett keverve a politika. Szóval emiatt tuti, hogy nem fog kevesebb ember ideigazolni. Fizetést ugyanúgy kapnak a játékosaink, nem is keveset és BL indulás is meglesz ha minden igaz. Más lenne ha késnének a fizuk, vagy egyáltalán nem lennének, akkor az már erős indok lenne, hogy ne nézelődjenek ide a játékosok.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#6306 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Azért azt is vegyétek figyelembe, hogy a Chelsea jelenleg az orosz ukran konfliktus miatt nagyon nem közkedvelt klub, szankciók érik folyamatosan még most is, nincs tulajdonos, cölöpökon áll a klub.
Na, most ennek fényében, ki az akinek ez lenne a következő célállomása?
Ha rüdiger után többen is lelépnek és nem lesz megoldva a dolog nyárig akkor ide nem fognak nagy nevek jönni, mert nem fogják adni a nevüket egy olyan klubhoz ami a közvéleményt megossza.
Egyenlőre se pénzt, se tulajt, se karriert, se biztató jövőt nem latnak a jatékosok és ügynökök bennünk.
Először egy olyan környezetet kell megteremteni, ahova kockázat nélkül jöhetnek játszani és dolgozni akár játékosok, akár stábtagok.
Persze beszélni lehet róla, de jelenleg nem sok értelme van.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6307 Hozzászólás Szerző: Dante »

emsanya írta: 2022. április 24., vasárnap 21:13 Ha jol tudom Botman már megegyezett a Milan-nal, ott fogja folytatni.

Egyre inkább az az ember érzése jövöre senkinek ne legyenek nagy elvárásai. A riválisok már erősödtek, Haaland a cityvel uralkodni fog, a Pool már megint kikukázott egy arcot a másodosztálybol aki az uj Jota vagy Diaz lesz. Kétség ne férjen hozzá hogy beválik. És akkor nyilván a MU Ten Hag-al elkölt majd egy rakat pénzt, a Tottenham Contéval se akar gyengülni, ha marad az olasz.

Nálunk meg a lejáro szerzödésü játékosok mind mennek el, nem hogy erősödünk, gyengülünk. Egyelöre tulajdonos sincs, kérdés mennyit áldoznának elsö átigazolási ablakban. Mindenki tudja, sokat kéne...

Több helyen olvastam olyan véleményt jövöre megint Cobham és az utánpotlás akinek ki kell minket huznia a szarbol, fiatalokkal feltölteni a keretet meg a kölcsönben játszokkal.
Haaland kb akkora eséllyel válik be Pep taktikájában, mint Lukaku Tuchel-ében. Szezonok óta nem használnak centerben csatárt, Gabriel Jesus jobbszélső. A norvég sosem játszott ilyen focit, ahogy nálunk is jól nézett ki papíron a könyörtelen befejező Lukaku, úgy ott is le lesz rakva hamar, ha nem hozza az elvárt mezőnymunkát. Ha Kane-t húznák be, akkor valóban jóval nagyobb ok lenne az aggodalomra.
A Pool a 19 éves Fabio Carvalho-val nem jövőre erősített, hanem pár szezonnal későbbre. Valószínűleg igazolnak olyat, aki azonnali erősítést jelent, de sokat nem fog változtatni az amúgy is erős csapatukon.
A United-del kapcsolatban érdekes tájékozódni, kb az összes játékos ki van készülve, sokan távoznak, még talán az itteninél is nagyobb a szar. Szerencsétlen ten Hag-nak nagyon nehéz feladata lesz. Ha túléli az első szezont, akkor akármi is lehet belőlük, de rajta fog legkevésbé múlni.

Nálunk pedig talán javít a helyzeten a két 50 millióra taksált visszatérő, Gallagher és Broja. Ha nem is ők váltják meg a világot, mindenképpen erősítésnek számít, nem csak az aktuális mércével. Colwill pedig szintén remek szezont fut, minden esélye megvan arra, hogy kezdő lehessen, mint ahogy Mount, James, Abraham, vagy Tomori is megragadta a lehetőségét.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6308 Hozzászólás Szerző: Dante »

Pityee írta: 2022. április 24., vasárnap 20:15 Koulibaly fasza lenne, csak kérdés hogy mennyit kérne érte a nápoly. Legutóbb ugyanis mikor bepróbálkoztunk érte, vmi 100 milliós árcédulát rakott ki rá a nápolyi tulaj.
Ha eladják, vagy távozni akarna akkor már nem annyit, egy két ablakkal ezelőtt voltak vele kapcsolatban hírek, akkor 60 millió körül volt a pletykált ára.
Persze nem ragaszkodom pont a Koulibaly ötlethez, csak mint játékos, hasonló profilra lenne szüksége a csapatnak, kvázi egy még nem kiöregedőfélben lévő Thiago Silva, aki mentálisan is hatással van a társaira, tud irányítani egy védelmet, nem csak egyénileg kiváló. Ha más, hasonló ember kerülne szóba, esetleg olyan legfelső polcos védő, mint Pau Torres, akiért az elit verseng, annak is kifejezetten örülök.
Marquinhos, Skriniar, De Ligt, De Vrij, Gimenez (?), akik hasonló hatással lehetnek, de ők mind tehetősebb csapatnál vannak, fiatalabbak stb, sokkal nehezebben mozdíthatók. Utánuk jön az a kategória, akikkel a BL győztes védelmet kellett volna erősíteni, Kounde, Hernandez, Torres, Kimpembe, Bastoni, Tomori, vagy az említett Bremer is.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3592
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#6309 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

emsanya írta: 2022. április 24., vasárnap 21:13 Ha jol tudom Botman már megegyezett a Milan-nal, ott fogja folytatni.

Egyre inkább az az ember érzése jövöre senkinek ne legyenek nagy elvárásai. A riválisok már erősödtek, Haaland a cityvel uralkodni fog, a Pool már megint kikukázott egy arcot a másodosztálybol aki az uj Jota vagy Diaz lesz. Kétség ne férjen hozzá hogy beválik. És akkor nyilván a MU Ten Hag-al elkölt majd egy rakat pénzt, a Tottenham Contéval se akar gyengülni, ha marad az olasz.

Nálunk meg a lejáro szerzödésü játékosok mind mennek el, nem hogy erősödünk, gyengülünk. Egyelöre tulajdonos sincs, kérdés mennyit áldoznának elsö átigazolási ablakban. Mindenki tudja, sokat kéne...

Több helyen olvastam olyan véleményt jövöre megint Cobham és az utánpotlás akinek ki kell minket huznia a szarbol, fiatalokkal feltölteni a keretet meg a kölcsönben játszokkal.
Sajnos ez teljesen valós. Nem értem aki lehurrogja a negatív HSZ-eket az hol él? Jövőre semmi más cél nem lehet, mint a top 4, de ahogy jelenleg mennek a dolgok, még az is csoda lesz. Kb örülhetünk, ha 1-2 értelmesebb arc érkezik nyáron, de a reális az, amit leírtál.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6310 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ha jol tudom Botman már megegyezett a Milan-nal, ott fogja folytatni.

Egyre inkább az az ember érzése jövöre senkinek ne legyenek nagy elvárásai. A riválisok már erősödtek, Haaland a cityvel uralkodni fog, a Pool már megint kikukázott egy arcot a másodosztálybol aki az uj Jota vagy Diaz lesz. Kétség ne férjen hozzá hogy beválik. És akkor nyilván a MU Ten Hag-al elkölt majd egy rakat pénzt, a Tottenham Contéval se akar gyengülni, ha marad az olasz.

Nálunk meg a lejáro szerzödésü játékosok mind mennek el, nem hogy erősödünk, gyengülünk. Egyelöre tulajdonos sincs, kérdés mennyit áldoznának elsö átigazolási ablakban. Mindenki tudja, sokat kéne...

Több helyen olvastam olyan véleményt jövöre megint Cobham és az utánpotlás akinek ki kell minket huznia a szarbol, fiatalokkal feltölteni a keretet meg a kölcsönben játszokkal.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#6311 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Nekem két Bundesliga arc jutott hirtelen eszembe, Josko Gvardiol és Nico Schlotterbeck.
Fofana lehet még opció, vagy esetleg Pau Torres.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#6312 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dante írta: 2022. április 24., vasárnap 19:48 Skriniar és az Inter védelme kb lehetetlen kategória, mindenki ott akar maradni. De Vrij és Bastoni is él hal a csapatért.

Jövőre Azpi, Silva és Chalobah maradnak, mint alapemberek. Ez korukat tekintve nagyon kevés, egyikőjükkel sem lehet 40-50 meccsen számolni.
Merem remélni, hogy Christensen játékperceit Colwill kapja. A srác olyan mint James, csak középhátvéd kiadásban.

Rudiger pótlása a legkomolyabb feladat, ő lenne az egyedüli, aki ideális esetben kezdő lehetne egy bajnoki aranyért küzdő csapatban.
Az ő pótlására szerintem nem Kounde a megfelelő választás, a francia sokkal inkább hasonlít Azpilicueta jobb éveire, mint a német mostani állapotára.

Botman egy jó választás lenne, de ő is inkább a Christensen kaliberű/szerepkör.
Tudom, hogy volt jobb formában és már 30 elmúlt, de én megpróbálnám Koulibaly-t. Silva példája mutatja, hogy a kor kompenzálható. A szenegáli ismeri Mendy-t, erős karakter, fizikálisan PL kompatibilis, és marha gyors, talán Rudigernél is fürgébb. Kell a tapasztalat, a karizma, ekkora átrendeződést nem lehet 23-25 évesekkel megoldani.

Ha lehetne Tomori-t hoznám meg vissza, így Koulibaly pótolná Rudiger-t, Tomori Christensen-t és Colwill játszana Silva-val, Azpi-val, Chalobah-val rotálva.

Van egy olyan érzésem, hogy a tulajváltás miatt nyáron hatalmas káosz lesz és rossz állapotban kezdi a keret a szezont.
Koulibaly fasza lenne, csak kérdés hogy mennyit kérne érte a nápoly. Legutóbb ugyanis mikor bepróbálkoztunk érte, vmi 100 milliós árcédulát rakott ki rá a nápolyi tulaj.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6313 Hozzászólás Szerző: Dante »

Skriniar és az Inter védelme kb lehetetlen kategória, mindenki ott akar maradni. De Vrij és Bastoni is él hal a csapatért.

Jövőre Azpi, Silva és Chalobah maradnak, mint alapemberek. Ez korukat tekintve nagyon kevés, egyikőjükkel sem lehet 40-50 meccsen számolni.
Merem remélni, hogy Christensen játékperceit Colwill kapja. A srác olyan mint James, csak középhátvéd kiadásban.

Rudiger pótlása a legkomolyabb feladat, ő lenne az egyedüli, aki ideális esetben kezdő lehetne egy bajnoki aranyért küzdő csapatban.
Az ő pótlására szerintem nem Kounde a megfelelő választás, a francia sokkal inkább hasonlít Azpilicueta jobb éveire, mint a német mostani állapotára.

Botman egy jó választás lenne, de ő is inkább a Christensen kaliberű/szerepkör.
Tudom, hogy volt jobb formában és már 30 elmúlt, de én megpróbálnám Koulibaly-t. Silva példája mutatja, hogy a kor kompenzálható. A szenegáli ismeri Mendy-t, erős karakter, fizikálisan PL kompatibilis, és marha gyors, talán Rudigernél is fürgébb. Kell a tapasztalat, a karizma, ekkora átrendeződést nem lehet 23-25 évesekkel megoldani.

Ha lehetne Tomori-t hoznám meg vissza, így Koulibaly pótolná Rudiger-t, Tomori Christensen-t és Colwill játszana Silva-val, Azpi-val, Chalobah-val rotálva.

Van egy olyan érzésem, hogy a tulajváltás miatt nyáron hatalmas káosz lesz és rossz állapotban kezdi a keret a szezont.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6314 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bremer nem rossz, de nem tudom, megüti-e ezt a szintet. Olaszoktól talán Milenkovic, de én Botman-t hoznám a Lilleből.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolási pletykák

#6315 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Skriniar esetleg? ő minőségbe jó lenne de gondolom anyagilag nem lenne olcsó

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#6316 Hozzászólás Szerző: Crap »

Guehi a palacebol vissza az nálam alap és igen kézen fekvő. Ha csak minden 3. meccsen kapunk róla gólt már hozza Christensen szintjét.
Kounde természetesen alapnak kéne lennie.
Rice Nagy kérdés mennyire lesz mozdítható nyáron. Sok minden fog még ott történni, de ő is tud cb-t játszani. Mai meccs után is kb. úgy bratyizott mindenkivel (Tuchelellel is ) mint aki nyáron már fix jönne

Dortmundbol Akanji igen jó védő és lejár a szerződése 2023 nyarán. Egyenlőre nem hosszabbít, így lehet egy kicsit akciósabban mozdítható lenne.

Pau Torresnek a Villarealbol van egy 60 milliós kivásárlási ára. Neki zsinórban másodjára igen jó idénye van és bal lábas belső védő. Rudiger helyére pont adna magát.

És még biztos vannak mások is, viszont szerintem még szélre is kéne egy játékos, amit már sokkal nehezebb melonak érzek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Crap 2022. április 24., vasárnap 18:51-kor.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#6317 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Traxver írta: 2022. április 24., vasárnap 18:12 kiket lehetne hozni hátúlra?
Kuande oké de rajta kívül van még vki aki minőség lenne és mozdítható?
Kevés mozdítható jó CB van.
Én Mings-et preferálnám a Villa-ból,de biztos nem lenne olcsó.
Kounde nálam alap.
Olasz, német ligából senkit nem tudnék mondani.

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6318 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

Én nekem lenne egy viszonylag radar alatti ötletem, bár pletykák szerint az inter vinni fogja.
A torinoi Bremer. Bevallom, hogy idén kb 3 meccsét láttam végig, szóval Szabit meghallgatnám mit gondol róla, mint olasz foci követő. De 3 meccs alapján mondom, hogy zseniális. Brazil és egy az egyben a fiatal Thiago Silvara emlékeztet. Nagyon elegáns, mindenhová odaér, nagyon jól helyezkedik, ráadásul ismeri a 3 védős rendszert is, annak a közepén szokott irányítani. Ő valószínűleg nem is 80m font.

david368
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2011. október 2., vasárnap 15:04
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Átigazolási pletykák

#6319 Hozzászólás Szerző: david368 »

cech19960320 írta: 2022. április 24., vasárnap 18:23
david368 írta: 2022. április 24., vasárnap 18:21 Jobb ha nem gondolkodtok azon kit lehetne hozni, Abra utan csak masodhegedus lesz a csapat, profit lesz a lenyeg a tulajdonosoknak. Visszaesunk kozepszeru csapatta, ez mar most latszik abbol hogy Rudiger is lelep. Kovetkezo Tuchel lesz aki szedi a satorfajat, csak még kitart mert neki legalabb van gerince, hogy nem a legnagyobb szarban lép le, nem úgy mint a többi zsoldos.
Már hiányzott az optimizmusod ;D
Ez a realitás sajnos.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#6320 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

david368 írta: 2022. április 24., vasárnap 18:21 Jobb ha nem gondolkodtok azon kit lehetne hozni, Abra utan csak masodhegedus lesz a csapat, profit lesz a lenyeg a tulajdonosoknak. Visszaesunk kozepszeru csapatta, ez mar most latszik abbol hogy Rudiger is lelep. Kovetkezo Tuchel lesz aki szedi a satorfajat, csak még kitart mert neki legalabb van gerince, hogy nem a legnagyobb szarban lép le, nem úgy mint a többi zsoldos.
Már hiányzott az optimizmusod ;D

Válasz küldése