Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#6541 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Óriási tehetség volt, de nem úgy tekint a focira ahogy kellene. Ennek ellenére a Barca is megpróbálta megtartani, látnak benne valamit.

15 milláért hoznám.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6542 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Barça-Dembélé, it’s over

Barcelona director Alemany announces: “It’s clear that Dembélé does NOT want to continue with Barcelona. He doesn’t want to be part of our project”.

“We told Dembélé he has to leave immediately. We expect Ousmane to be sold before Jan 31”. FabRom


Chelsea are ready to make an offer of €15m for Dembélé following his dismissal from FC Barcelona (via @pedrogva6)

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#6543 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Nem kedvelem a Dembelé-féle agyatlan cselgépeket, de a jelenlegi helyzetben nem mondanék nemet egy 1v1-ben erős, kreatív szélső támadóra.
Tuchel személye miatt látnék fantáziát ebben a transzferben. Kettejük kapcsolata működött Dortmundban, Tuchel nagyra tartja Dembelé képességeit, egyszer azt nyilatkozta, ő a legnagyobb zseni, akivel valaha dolgozott (mondta ezt úgy, hogy ugye Neymar és Mbappé edzője is volt). A probléma az, hogy semmi garancia nincs arra, hogy Tuchel itt lesz még hosszú ideig és egy másik edző érkezésével abszolút fennáll az esélye, hogy kapunk egy motiválatlan, playstation-függőségbe menekülő Dembelé-t.
A másik baj vele, hogy sérülékeny, ebben hasonlít az Amerika Kapitányunkra. Ha esetleg érkezik, egyik szélsőnknek mennie kell. Ha a Barcelonát érdekelné egy Pulisic-Dembelé csere, minden aggodalmam ellenére kapásból rábólintanék az üzletre.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#6544 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Ha már ingyenes játékosok, akkor inkább repüljünk rá Kessiére és a stuttgartos és/vagy gladbachos védőre. Hiányposztok és minőségben legalább javulást jelentenének.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6545 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Cserébe nem tud viselkedni, lesérül, ha rászarik egy légy, a fizetés és az arc pedig természetesen ólajtónyi.
Nagyon remélem, hogy nem rá tekintenek a köpenyes megmentőként.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6546 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2022. január 20., csütörtök 9:25
kecske01 írta: 2022. január 20., csütörtök 9:11
emsanya írta: 2022. január 20., csütörtök 8:45 Chelsea are one of three clubs that have offered Ousmane Dembele's agent a big signing bonus and tempting demands. Thomas Tuchel really wants Ousmane.

Forras:[@Shlugassi]

Isten aldott tehetseg tovabbra is tartom de termeszetesen ahogy mindenki tudja agyhalott a csavo es sokat serult. Ha ezek nem lennének kb a legjobb tamadonk lenne.
Pulisic helyére jöhet
Mivel lennénk előrébb? Ugyanolyan suta mint az amcsi.
Gyorsabb es barkit megver 1v1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#6547 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2022. január 20., csütörtök 9:11
emsanya írta: 2022. január 20., csütörtök 8:45 Chelsea are one of three clubs that have offered Ousmane Dembele's agent a big signing bonus and tempting demands. Thomas Tuchel really wants Ousmane.

Forras:[@Shlugassi]

Isten aldott tehetseg tovabbra is tartom de termeszetesen ahogy mindenki tudja agyhalott a csavo es sokat serult. Ha ezek nem lennének kb a legjobb tamadonk lenne.
Pulisic helyére jöhet
Mivel lennénk előrébb? Ugyanolyan suta mint az amcsi.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6548 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta: 2022. január 20., csütörtök 8:45 Chelsea are one of three clubs that have offered Ousmane Dembele's agent a big signing bonus and tempting demands. Thomas Tuchel really wants Ousmane.

Forras:[@Shlugassi]

Isten aldott tehetseg tovabbra is tartom de termeszetesen ahogy mindenki tudja agyhalott a csavo es sokat serult. Ha ezek nem lennének kb a legjobb tamadonk lenne.
Pulisic helyére jöhet

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6549 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea are one of three clubs that have offered Ousmane Dembele's agent a big signing bonus and tempting demands. Thomas Tuchel really wants Ousmane.

Forras:[@Shlugassi]

Isten aldott tehetseg tovabbra is tartom de termeszetesen ahogy mindenki tudja agyhalott a csavo es sokat serult. Ha ezek nem lennének kb a legjobb tamadonk lenne.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6550 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta: 2022. január 18., kedd 19:59 Emersonban az a pláne, hogy a játék minden elemében egyformán középfos. Marcost sokan utáljátok, megvan rá az okotok természetesen, mert sokszor én is kivagyok tőle, de az ember legalább tud lőni és néha odaér a kapu elé, ennyi haszna van. Meg néha azért ad kulcspasszokat is, csak azt a sok hater nem látja (igen tudom, ezt mondom én, aki utálja a védelemtől felfelé a fél keretet...). A világ parádéja, hogy tényleg egy Emersonért könyörgünk a Lyonnak, mikor minden sarokról lehet egy ilyen nulla játékost kukázni. És védekezésben sem jobb Alonsonál annyival, gyorsabb, de a helyezkedése az valami kritikán aluli, EB-döntőn is mit művelt az angolok vezetőgóljánál az első percekben... Annyira örültem, hogy végre megszabadultunk tőle, erre most vissza akarjuk hozni, mint megmentő... :D
Szerintem a fórumon senki sem vitatkozik ezzel. Sőt, olyan sokszor nem is olvasni Alonso-t dicsérő hozzászólást, mindenki tisztában van itt azzal, hogy egyik sem Chelsea csere szint. (Talán még év elején voltak itt Alonso játékát szorgalmazó vélemények, de amint lehetőséghez jutott Chilwell, egyetértés lett.) Sajnos a vezetőség nem olvas minket.
Ami biztos, hogy megvannak az emberek akiket nyáron szeretnénk leigazolni és emellé nem fér már be egy két 20-30 milliós kényszervásárlás.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6551 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Emersonban az a pláne, hogy a játék minden elemében egyformán középfos. Marcost sokan utáljátok, megvan rá az okotok természetesen, mert sokszor én is kivagyok tőle, de az ember legalább tud lőni és néha odaér a kapu elé, ennyi haszna van. Meg néha azért ad kulcspasszokat is, csak azt a sok hater nem látja (igen tudom, ezt mondom én, aki utálja a védelemtől felfelé a fél keretet...). A világ parádéja, hogy tényleg egy Emersonért könyörgünk a Lyonnak, mikor minden sarokról lehet egy ilyen nulla játékost kukázni. És védekezésben sem jobb Alonsonál annyival, gyorsabb, de a helyezkedése az valami kritikán aluli, EB-döntőn is mit művelt az angolok vezetőgóljánál az első percekben... Annyira örültem, hogy végre megszabadultunk tőle, erre most vissza akarjuk hozni, mint megmentő... :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#6552 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Nagyon sok hír van Hugo Ekitike lehetséges érkezéséről. 33 millió fontról szólnak a pletykák és az új Mbappenak tartják. Valaki tudna bővebben írni róla? Tényleg akkora ász, vagy csak hype?

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#6553 Hozzászólás Szerző: Dízel »

gabops írta: 2022. január 18., kedd 13:30 Nem kell ide senki. Kennedy Jo lessz arra a posztra gyors is. Tuchel kihozza belôle a maxot. Söt mèg AZT is megnèzném hogy odoi Alonso helyén Kennedy meg odoi helyén. Zijes is jobb lenne ha nem szélsôkènt szàmolna vele ha nem kôzèpen. As hogy bár ki belevezeti a labdàt a vèdôkb 1 dolog de ha 10 bôl 2 beakad akkor nincs duma èrdekes én nagyon hiànyolom a tàvoli lôvéseket mint anno lamps idöbe volt
Az a gond a vedelmunk meg most is hibazgat, ami oke, mert nincs 100%os vedelem, de eppen ezert egy LWBnek vedekeznie is kell. Se kennedy se odoi nem kepes ra.
En azt mondom, HA! Emerson ugy jon vissza, hogy szeretne segiteni a csapaton, akkor o a legoptimalisabb ember a jelenlegi helyzetunkbol.
Kennedybe en anno sokat lattam, de neki szvsz lefott a kave. Kozep es/vagy kiscsapatba tudna hozni egy konstans jo format, de nalunk? Nevicceljunk.

gabops
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 0:03
Kedvenc játékos: drogba
Kedvenc exjátékos: zola

Re: Átigazolási pletykák

#6554 Hozzászólás Szerző: gabops »

Nem kell ide senki. Kennedy Jo lessz arra a posztra gyors is. Tuchel kihozza belôle a maxot. Söt mèg AZT is megnèzném hogy odoi Alonso helyén Kennedy meg odoi helyén. Zijes is jobb lenne ha nem szélsôkènt szàmolna vele ha nem kôzèpen. As hogy bár ki belevezeti a labdàt a vèdôkb 1 dolog de ha 10 bôl 2 beakad akkor nincs duma èrdekes én nagyon hiànyolom a tàvoli lôvéseket mint anno lamps idöbe volt

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6555 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Emerson annyiban előre lepes Alonsohoz kepest hogy nem lassú. Legalabbis annyira nem mint a spanyol. Ilyen szenpontbol jo lenne. Alonso mar golokat se rug amiert indokolt volt hogy jatszon, most mar csak egy lassu vedekezesben gyenge WB es muszaj mindig jatszania mert nincs mas.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#6556 Hozzászólás Szerző: broduer »

Dízel írta: 2022. január 18., kedd 11:45 Chilwell az elsoszamu balbekkunk. Nyilvan valo ezert nem akarunk venni senkit, plane olyat aki rohadt draga. Ha alonso majd elmegy akkor veszunk helyette valakit. Gondolom a board ugy van vele hogy a koltsegeket le akarjak szoritani es ha lehet hazon bellul megoldani.
Kerdes az, tuchelnek ez mennyire fekszik.
Az is lehet visszajon emerson es tuchel egy eros kozepes jatekost csinal belole erre a szezonra. Masik kerdes emerson mennyire lesz motivalt hogy visszajojjon es ugy jatszon mint egy allat. Van egy tippem, telibe fogja szarni, mivel jovore mar nem itt lesz.
Én sem értem, hogy mit várunk.
1. Télen alapból is nehezebb minőséget igazolni, mindenki többe kerül, nehezebben engedik el a klubbok a játékosokat.
2. Chilwell mögé hosszútávon nem fog leülni egy Alonsonál minőségibb balhátvéd, nincs olyan nagycsapat, ahol két azonos kaliberű balhátvéd lenne.
3. Alapból évek óta gyenge a balhátvéd piac. Míg jobbhátvédből van több kimagasló játékos, addig világszinten is hiány van LWB, LB-ből.
4. Lehet hozni egy portugál középcsapattól valakit, de mi a garancia, hogy nem olyan lesz, mint Saul? Emersontól legalább nagyjából tudjuk, mit lehet várni.

Mellesleg szerintem is Digne lett volna a legjobb opció, csak hát túlárazták őt is. Bár még ennyit is megért volna, ha nyáron kirakjuk Marcost, és átveszi a francia az ő szerepét.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#6557 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Chilwell az elsoszamu balbekkunk. Nyilvan valo ezert nem akarunk venni senkit, plane olyat aki rohadt draga. Ha alonso majd elmegy akkor veszunk helyette valakit. Gondolom a board ugy van vele hogy a koltsegeket le akarjak szoritani es ha lehet hazon bellul megoldani.
Kerdes az, tuchelnek ez mennyire fekszik.
Az is lehet visszajon emerson es tuchel egy eros kozepes jatekost csinal belole erre a szezonra. Masik kerdes emerson mennyire lesz motivalt hogy visszajojjon es ugy jatszon mint egy allat. Van egy tippem, telibe fogja szarni, mivel jovore mar nem itt lesz.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6558 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta: 2022. január 18., kedd 10:25 Emerson covidos, lassitja ez a visszahozatalát.

Amugy nem tudom sirjak vagy nevessek hogy Emerson Palmierinek konyorgunk, fizetunk, csak jojjon vissza :D. Csavo harmadikszamu balbekk volt tavaly meg ugy osstesegeben inkabb mar megszabadultunk volna tőle.
Sosem leszünk ezzel a mentalitással a City szintjén.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6559 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Emerson covidos, lassitja ez a visszahozatalát.

Amugy nem tudom sirjak vagy nevessek hogy Emerson Palmierinek konyorgunk, fizetunk, csak jojjon vissza :D. Csavo harmadikszamu balbekk volt tavaly meg ugy osstesegeben inkabb mar megszabadultunk volna tőle.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6560 Hozzászólás Szerző: emsanya »

cech19960320 írta: 2022. január 17., hétfő 21:13
Szabi írta: 2022. január 17., hétfő 20:10
Botond9797 írta: 2022. január 17., hétfő 15:14 Olasz fociban kevésbé vagyok otthon, de az Atalanta szárnyvédőkre épít és hagyományosan jó emberek rohangálnak ott a széleken. Gosens, Hateboer, Maehle miért nem kerülnek szóba? Simán lehet, hogy nem elég jók, olyan sokat nem láttam őket játszani, hogy véleményt alkossak róluk, de a sajtójuk elég pozitív és a 'Castle ostromolja őket. Az EB-s dán válogatottat például a szárnyvédők repítették. Maehle ott brillírozott.
Perisic viccnek is rossz. Minden évben szóba kerül, ha eddig nem igazoltuk le, ne most tegyük már meg. Mondvacsinált lwb-ből van egy pár már a keretben. Gosens és Hateboer szerintem erősen középszer (előbbi az EB-n is inkább lefele lógott ki a németektől, utóbbit már Zappacosta is néha kiszorítja a kezdőből), ezek közül szerintem talán Maehle, akiben lehet fantázia. Inkább másfele nézelődjünk, én is a portugáloktól hoznék valami radar alatti gyors embert, ott még a középcsapatoktól is lehet jó fiatalokat olcsón szerezni.
Hát a Portugál bajnokság legjobb wing-backje Pedro Porro a sportingban, aki történetesen Man City játékos..
Akik még elég jók a statok és hírek alapján az Joao Mario (porto), aki egész gyors, jó az előre játékban, de hagy kívánni valót a védekezése. Ugyanez igaz Zaidu Sanusira is. Grimaldo meg lassú.
Sportingban most ment fel felnőttekhez Nazinho, 18 éves ballábas piszok gyors wingback. 1-2 évet játszik és eladják 40-ért. Ilyesmit kéne beszerezni, mint a PSG Nunk Mendest.

Válasz küldése