Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#6561 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Nagyon sok hír van Hugo Ekitike lehetséges érkezéséről. 33 millió fontról szólnak a pletykák és az új Mbappenak tartják. Valaki tudna bővebben írni róla? Tényleg akkora ász, vagy csak hype?

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3453
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#6562 Hozzászólás Szerző: Dízel »

gabops írta: 2022. január 18., kedd 13:30 Nem kell ide senki. Kennedy Jo lessz arra a posztra gyors is. Tuchel kihozza belôle a maxot. Söt mèg AZT is megnèzném hogy odoi Alonso helyén Kennedy meg odoi helyén. Zijes is jobb lenne ha nem szélsôkènt szàmolna vele ha nem kôzèpen. As hogy bár ki belevezeti a labdàt a vèdôkb 1 dolog de ha 10 bôl 2 beakad akkor nincs duma èrdekes én nagyon hiànyolom a tàvoli lôvéseket mint anno lamps idöbe volt
Az a gond a vedelmunk meg most is hibazgat, ami oke, mert nincs 100%os vedelem, de eppen ezert egy LWBnek vedekeznie is kell. Se kennedy se odoi nem kepes ra.
En azt mondom, HA! Emerson ugy jon vissza, hogy szeretne segiteni a csapaton, akkor o a legoptimalisabb ember a jelenlegi helyzetunkbol.
Kennedybe en anno sokat lattam, de neki szvsz lefott a kave. Kozep es/vagy kiscsapatba tudna hozni egy konstans jo format, de nalunk? Nevicceljunk.

gabops
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 0:03
Kedvenc játékos: drogba
Kedvenc exjátékos: zola

Re: Átigazolási pletykák

#6563 Hozzászólás Szerző: gabops »

Nem kell ide senki. Kennedy Jo lessz arra a posztra gyors is. Tuchel kihozza belôle a maxot. Söt mèg AZT is megnèzném hogy odoi Alonso helyén Kennedy meg odoi helyén. Zijes is jobb lenne ha nem szélsôkènt szàmolna vele ha nem kôzèpen. As hogy bár ki belevezeti a labdàt a vèdôkb 1 dolog de ha 10 bôl 2 beakad akkor nincs duma èrdekes én nagyon hiànyolom a tàvoli lôvéseket mint anno lamps idöbe volt

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6564 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Emerson annyiban előre lepes Alonsohoz kepest hogy nem lassú. Legalabbis annyira nem mint a spanyol. Ilyen szenpontbol jo lenne. Alonso mar golokat se rug amiert indokolt volt hogy jatszon, most mar csak egy lassu vedekezesben gyenge WB es muszaj mindig jatszania mert nincs mas.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1696
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#6565 Hozzászólás Szerző: broduer »

Dízel írta: 2022. január 18., kedd 11:45 Chilwell az elsoszamu balbekkunk. Nyilvan valo ezert nem akarunk venni senkit, plane olyat aki rohadt draga. Ha alonso majd elmegy akkor veszunk helyette valakit. Gondolom a board ugy van vele hogy a koltsegeket le akarjak szoritani es ha lehet hazon bellul megoldani.
Kerdes az, tuchelnek ez mennyire fekszik.
Az is lehet visszajon emerson es tuchel egy eros kozepes jatekost csinal belole erre a szezonra. Masik kerdes emerson mennyire lesz motivalt hogy visszajojjon es ugy jatszon mint egy allat. Van egy tippem, telibe fogja szarni, mivel jovore mar nem itt lesz.
Én sem értem, hogy mit várunk.
1. Télen alapból is nehezebb minőséget igazolni, mindenki többe kerül, nehezebben engedik el a klubbok a játékosokat.
2. Chilwell mögé hosszútávon nem fog leülni egy Alonsonál minőségibb balhátvéd, nincs olyan nagycsapat, ahol két azonos kaliberű balhátvéd lenne.
3. Alapból évek óta gyenge a balhátvéd piac. Míg jobbhátvédből van több kimagasló játékos, addig világszinten is hiány van LWB, LB-ből.
4. Lehet hozni egy portugál középcsapattól valakit, de mi a garancia, hogy nem olyan lesz, mint Saul? Emersontól legalább nagyjából tudjuk, mit lehet várni.

Mellesleg szerintem is Digne lett volna a legjobb opció, csak hát túlárazták őt is. Bár még ennyit is megért volna, ha nyáron kirakjuk Marcost, és átveszi a francia az ő szerepét.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3453
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#6566 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Chilwell az elsoszamu balbekkunk. Nyilvan valo ezert nem akarunk venni senkit, plane olyat aki rohadt draga. Ha alonso majd elmegy akkor veszunk helyette valakit. Gondolom a board ugy van vele hogy a koltsegeket le akarjak szoritani es ha lehet hazon bellul megoldani.
Kerdes az, tuchelnek ez mennyire fekszik.
Az is lehet visszajon emerson es tuchel egy eros kozepes jatekost csinal belole erre a szezonra. Masik kerdes emerson mennyire lesz motivalt hogy visszajojjon es ugy jatszon mint egy allat. Van egy tippem, telibe fogja szarni, mivel jovore mar nem itt lesz.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6920
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6567 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta: 2022. január 18., kedd 10:25 Emerson covidos, lassitja ez a visszahozatalát.

Amugy nem tudom sirjak vagy nevessek hogy Emerson Palmierinek konyorgunk, fizetunk, csak jojjon vissza :D. Csavo harmadikszamu balbekk volt tavaly meg ugy osstesegeben inkabb mar megszabadultunk volna tőle.
Sosem leszünk ezzel a mentalitással a City szintjén.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6568 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Emerson covidos, lassitja ez a visszahozatalát.

Amugy nem tudom sirjak vagy nevessek hogy Emerson Palmierinek konyorgunk, fizetunk, csak jojjon vissza :D. Csavo harmadikszamu balbekk volt tavaly meg ugy osstesegeben inkabb mar megszabadultunk volna tőle.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6569 Hozzászólás Szerző: emsanya »

cech19960320 írta: 2022. január 17., hétfő 21:13
Szabi írta: 2022. január 17., hétfő 20:10
Botond9797 írta: 2022. január 17., hétfő 15:14 Olasz fociban kevésbé vagyok otthon, de az Atalanta szárnyvédőkre épít és hagyományosan jó emberek rohangálnak ott a széleken. Gosens, Hateboer, Maehle miért nem kerülnek szóba? Simán lehet, hogy nem elég jók, olyan sokat nem láttam őket játszani, hogy véleményt alkossak róluk, de a sajtójuk elég pozitív és a 'Castle ostromolja őket. Az EB-s dán válogatottat például a szárnyvédők repítették. Maehle ott brillírozott.
Perisic viccnek is rossz. Minden évben szóba kerül, ha eddig nem igazoltuk le, ne most tegyük már meg. Mondvacsinált lwb-ből van egy pár már a keretben. Gosens és Hateboer szerintem erősen középszer (előbbi az EB-n is inkább lefele lógott ki a németektől, utóbbit már Zappacosta is néha kiszorítja a kezdőből), ezek közül szerintem talán Maehle, akiben lehet fantázia. Inkább másfele nézelődjünk, én is a portugáloktól hoznék valami radar alatti gyors embert, ott még a középcsapatoktól is lehet jó fiatalokat olcsón szerezni.
Hát a Portugál bajnokság legjobb wing-backje Pedro Porro a sportingban, aki történetesen Man City játékos..
Akik még elég jók a statok és hírek alapján az Joao Mario (porto), aki egész gyors, jó az előre játékban, de hagy kívánni valót a védekezése. Ugyanez igaz Zaidu Sanusira is. Grimaldo meg lassú.
Sportingban most ment fel felnőttekhez Nazinho, 18 éves ballábas piszok gyors wingback. 1-2 évet játszik és eladják 40-ért. Ilyesmit kéne beszerezni, mint a PSG Nunk Mendest.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#6570 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Szabi írta: 2022. január 17., hétfő 20:10
Botond9797 írta: 2022. január 17., hétfő 15:14 Olasz fociban kevésbé vagyok otthon, de az Atalanta szárnyvédőkre épít és hagyományosan jó emberek rohangálnak ott a széleken. Gosens, Hateboer, Maehle miért nem kerülnek szóba? Simán lehet, hogy nem elég jók, olyan sokat nem láttam őket játszani, hogy véleményt alkossak róluk, de a sajtójuk elég pozitív és a 'Castle ostromolja őket. Az EB-s dán válogatottat például a szárnyvédők repítették. Maehle ott brillírozott.
Perisic viccnek is rossz. Minden évben szóba kerül, ha eddig nem igazoltuk le, ne most tegyük már meg. Mondvacsinált lwb-ből van egy pár már a keretben. Gosens és Hateboer szerintem erősen középszer (előbbi az EB-n is inkább lefele lógott ki a németektől, utóbbit már Zappacosta is néha kiszorítja a kezdőből), ezek közül szerintem talán Maehle, akiben lehet fantázia. Inkább másfele nézelődjünk, én is a portugáloktól hoznék valami radar alatti gyors embert, ott még a középcsapatoktól is lehet jó fiatalokat olcsón szerezni.
Hát a Portugál bajnokság legjobb wing-backje Pedro Porro a sportingban, aki történetesen Man City játékos..
Akik még elég jók a statok és hírek alapján az Joao Mario (porto), aki egész gyors, jó az előre játékban, de hagy kívánni valót a védekezése. Ugyanez igaz Zaidu Sanusira is. Grimaldo meg lassú.

Ha olyanban gondolkodnánk, akiben van potenciál, akkor nálam bal oldalra még Luke Thomas és Ait-Nouri játszana, utóbbi még a gyenge Wolwesben is egész kiemelkedik
Jobb oldalra meg Jeremie Frimpong az akit amikor láttam egész bíztató volt és geci gyors :D
Meg ugye Lamptey aki nem valószínű hogy vissza akarna jönni :D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6273
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6571 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Botond9797 írta: 2022. január 17., hétfő 15:14 Olasz fociban kevésbé vagyok otthon, de az Atalanta szárnyvédőkre épít és hagyományosan jó emberek rohangálnak ott a széleken. Gosens, Hateboer, Maehle miért nem kerülnek szóba? Simán lehet, hogy nem elég jók, olyan sokat nem láttam őket játszani, hogy véleményt alkossak róluk, de a sajtójuk elég pozitív és a 'Castle ostromolja őket. Az EB-s dán válogatottat például a szárnyvédők repítették. Maehle ott brillírozott.
Perisic viccnek is rossz. Minden évben szóba kerül, ha eddig nem igazoltuk le, ne most tegyük már meg. Mondvacsinált lwb-ből van egy pár már a keretben. Gosens és Hateboer szerintem erősen középszer (előbbi az EB-n is inkább lefele lógott ki a németektől, utóbbit már Zappacosta is néha kiszorítja a kezdőből), ezek közül szerintem talán Maehle, akiben lehet fantázia. Inkább másfele nézelődjünk, én is a portugáloktól hoznék valami radar alatti gyors embert, ott még a középcsapatoktól is lehet jó fiatalokat olcsón szerezni.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6572 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea 'make contact' to sign 19-year old Reims striker, Hugo Ekitike.

Forrás: Footmercato

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#6573 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Ayrton Lucas Dantas de Medeiros a Spartak Moszkva balhatvedje a legujabb nev LB poszton. Valaki tud rola valamit?

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#6574 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Olasz fociban kevésbé vagyok otthon, de az Atalanta szárnyvédőkre épít és hagyományosan jó emberek rohangálnak ott a széleken. Gosens, Hateboer, Maehle miért nem kerülnek szóba? Simán lehet, hogy nem elég jók, olyan sokat nem láttam őket játszani, hogy véleményt alkossak róluk, de a sajtójuk elég pozitív és a 'Castle ostromolja őket. Az EB-s dán válogatottat például a szárnyvédők repítették. Maehle ott brillírozott.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6575 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dante írta: 2022. január 17., hétfő 14:59 Itt volt Digne 25 millióért, aki akár értelmes kerettag is lehetett volna Chilwell mellett, nem csak ideiglenes megoldás, helyette jönnek a 0 játékperces, vagy súlyosan sérült, vagy kiöregedett emberek, akik se nem wingback-ek, esetenként nem is ballábasak.
A szokásos kapkodás lesz ebből, hónap végén a ZS opció beesik jóval drágábban, mint amennyiért más opciók kerültek volna.
Portugál csapatok tele vannak gyors futo szélsővédőkkel. Sportingban is van most kettő olyan akiket biztos elvisznek a nagy csapatok. Onnan is lehet csemegézni.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6576 Hozzászólás Szerző: Dante »

Itt volt Digne 25 millióért, aki akár értelmes kerettag is lehetett volna Chilwell mellett, nem csak ideiglenes megoldás, helyette jönnek a 0 játékperces, vagy súlyosan sérült, vagy kiöregedett emberek, akik se nem wingback-ek, esetenként nem is ballábasak.
A szokásos kapkodás lesz ebből, hónap végén a ZS opció beesik jóval drágábban, mint amennyiért más opciók kerültek volna.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1696
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#6577 Hozzászólás Szerző: broduer »

AwayRoller írta: 2022. január 17., hétfő 12:57
Amazing24 írta: 2022. január 17., hétfő 12:51 Chelsea could move for Inter Milan and Croatia wide man Ivan Perisic this month
https://www.google.com/amp/s/www.fourfo ... erisic-bid
Viccnek is rossz. Akkor inkább a jelenlegi keret
Tévedés, Perisic az elmúlt két évben nagyon jó wingback lett. Ideiglenes megoldásnak jó lenne, de miért is jönne el ő onnan...

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4813
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#6578 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Amazing24 írta: 2022. január 17., hétfő 12:51 Chelsea could move for Inter Milan and Croatia wide man Ivan Perisic this month
https://www.google.com/amp/s/www.fourfo ... erisic-bid
Viccnek is rossz. Akkor inkább a jelenlegi keret

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#6579 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Chelsea could move for Inter Milan and Croatia wide man Ivan Perisic this month
https://www.google.com/amp/s/www.fourfo ... erisic-bid

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6580 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pilgrim írta: 2022. január 16., vasárnap 18:25 This afternoon that Paris Saint-Germain left-back Layvin Kurzawa has been offered to Premier League side Chelsea. - Santi Aouna

Chelsea have now opened initial talks to sign Layvin Kurzawa. - RMC Sport

PSG’s Layvin Kurzawa offered to Chelsea. - L’Equipe

Franci hirek szerint ma delutan ajanlatott tett a klub Kurzawa-ert.
Fabrizio mar tagadta is mehetunk is tovabb.

Válasz küldése