Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#6821 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

AwayRoller írta: 2021. október 29., péntek 12:38 Jó, hogy Abraham nem felelt meg padra sem. Jöhetnek megint a zs kategóriás játékosok drágábban.
Abraham szvsz elférne a padon és senki sem üldözte őt el innen, ő döntött érthető módon a távozás mellett miután Lukaku szerződtetésével egyértelművé vált, hogy továbbra sem lesz ő itt első számú csatár. Tuchel nem számított rá már tavaly sem, előbb játszott Giroud, vagy Havertz ott, mint Tammy.

Én nem látom értelmét egy csatár szerződtetésének, Lukaku képes pluszt adni a csapatjátékhoz, de őszintén szólva nem vagyok százszázalékosan biztos benne. hogy egy klasszik kilences többet hoz, mint visz ebbe a Tuchel-féle fociba. Én inkább egy védelmet egymagában megbontani képes szélsőben gondolkoznék a télen, aki, akár a padról beállva játékával képes kiegészíteni a Mount-Havertz-Lukaku triót.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#6822 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Dízel írta: 2021. október 29., péntek 14:23 Én attól félek, hogy nem egy 3. szamu csatárt akarunk, hanem a 2 csatárunkból az egyiktől elköszönünk. És mivel Lukaku most jött, lehet Werner megy kölcsönbe és akkor jön helyette valaki.
Ezt egy hatalmas hibának tekinteném, mert még egy ilyen hajtós és gyors támadót nem fogunk találni.
Az a gond, hogy elcseszi a helyzeteit? Miért Lukaku az első par meccsétől eltekintve beverte az összes helyzetét? hát nagyon nem.
Összekéne rakni ugy a Kp-t, hogy szolgálják ki a támadókat. Nem csak mindig a hátrapasszokat kell gyakorolni, Jorginhonak az nagyon megy. De látjuk mi a baj, előre juttatni a labdát nehéz. Mount és Havertz képes lehet rá, bár mostanában Mount sem csillog, de majd belejön idén is. Ziyech-t jó lenne felépíteni, de szerintem neki itt lefőtt. Köszönhető a flegma beleszarom stilusába. Ha ezen nem változtat akkor miattam mehet ahova akar, pedig jó lett volna ha beválik.
Ziyecht en amilyen hamar lehet eladnam amig meg latunk belole penzt. Szerintem semmi szukseg ra, evente van 4-5 jo meccse a tobbin botrany vagy epp valami baja van, nagyon nagy remenyeket fuztem hozza, de gondolom sokan voltak meg igy rajtam kivul. Szerintem O nem valo egy BL gyozelemert kuzdo csapatba, Ajax, Sevilla, Milan stb max az o szintje. Kar erte, mert egy hozza hasonlo jatekos kellene a kezdonkbe, de ez nem o lesz.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6823 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Szerintem egy ilyen 3. szamu oreg csatar fog jonni max. Aki tudja potolni Lukakuekat, ha serultek. Valami Giroud fele kene.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#6824 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Én attól félek, hogy nem egy 3. szamu csatárt akarunk, hanem a 2 csatárunkból az egyiktől elköszönünk. És mivel Lukaku most jött, lehet Werner megy kölcsönbe és akkor jön helyette valaki.
Ezt egy hatalmas hibának tekinteném, mert még egy ilyen hajtós és gyors támadót nem fogunk találni.
Az a gond, hogy elcseszi a helyzeteit? Miért Lukaku az első par meccsétől eltekintve beverte az összes helyzetét? hát nagyon nem.
Összekéne rakni ugy a Kp-t, hogy szolgálják ki a támadókat. Nem csak mindig a hátrapasszokat kell gyakorolni, Jorginhonak az nagyon megy. De látjuk mi a baj, előre juttatni a labdát nehéz. Mount és Havertz képes lehet rá, bár mostanában Mount sem csillog, de majd belejön idén is. Ziyech-t jó lenne felépíteni, de szerintem neki itt lefőtt. Köszönhető a flegma beleszarom stilusába. Ha ezen nem változtat akkor miattam mehet ahova akar, pedig jó lett volna ha beválik.

Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#6825 Hozzászólás Szerző: Crap »

Teljességgel érthetetlen számomra, minek kéne ide még egy csatár. Hiszen mind a játékunkon, mind a staton látszódik, hogy nem a csatárokkal van a baj, hanem hogy nem tudják a játékosaink megtalálni őket labdával.
1 hónapja kb. pont Fabregas nyilatkozta, hogy rossz / frusztráló volt néznie, ahogy Werner többször is nagyon jól futott el / szakadt le a védőjétől teljesen fölöslegesen mert a társak semmit se láttak belőle és egyszer se kapott egy jó indítást se.
Ugyanez van Lukakuval, aki folyamat rohadt jól beleáll a védőbe, de 10-ből ha 3-4-szer sikreült ilyenkor bepasszolni neki a labdát.
Statiszták szerint pedig a PL-ben mi vagyunk a legrosszabbak a beívelések / indítások terén.
"Also, Man United are 2nd-worst crossers in PL (Chelsea 1st). Only 14.8% find a player" ; Source: Times (a 14,8 % a United százaléka, a miénk rosszabb. Illetve ebben a rögzített szit. nincs benne)

Amíg ezeken nem javítunk, addig fölösleges idehozni bárkit is csatárposztra és hiába ekézzük Lukaku, Werner, Havertzet vagy akárkit, aki ott játszik.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#6826 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Jó, hogy Abraham nem felelt meg padra sem. Jöhetnek megint a zs kategóriás játékosok drágábban.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6827 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Botond9797 írta: 2021. október 28., csütörtök 20:44
kecske01 írta: 2021. október 28., csütörtök 18:20 Several Premier League clubs, including Chelsea and Newcastle, have been sounded out over their interest in signing Real Madrid's Eden Hazard in the January transfer window.

(Source: ESPN)
Ha már a Newcastle szóba került, inkább elhoznám Saint-Maximin-t, cserébe vihetnék a Ziyech/Werner duó egyikét...
Ő se túl gólerős szélső...

“It is our information that he [Tuchel] has requested from the club that they recruit a striker in the January window."

- @garbosj via @DExpress_Sport


Angol podcastban hangzott el egy sportujságirotol. Télen csatárt szereznénk.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#6828 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

kecske01 írta: 2021. október 28., csütörtök 18:20 Several Premier League clubs, including Chelsea and Newcastle, have been sounded out over their interest in signing Real Madrid's Eden Hazard in the January transfer window.

(Source: ESPN)
Ha már a Newcastle szóba került, inkább elhoznám Saint-Maximin-t, cserébe vihetnék a Ziyech/Werner duó egyikét...
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6829 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Several Premier League clubs, including Chelsea and Newcastle, have been sounded out over their interest in signing Real Madrid's Eden Hazard in the January transfer window.

(Source: ESPN)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6830 Hozzászólás Szerző: emsanya »

paliczandras írta: 2021. október 25., hétfő 21:13 Egyre több helyen írják Hazard ról, hogy visszahozzuk.

Nagyon remélem, hogy nem komoly, az meg főleg hogy James t ebbe bármilyen módon belevonni
Lefutott kamu hír volt ez.

paliczandras
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Átigazolási pletykák

#6831 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Egyre több helyen írják Hazard ról, hogy visszahozzuk.

Nagyon remélem, hogy nem komoly, az meg főleg hogy James t ebbe bármilyen módon belevonni

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6832 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ez megint valami trollkodás vagy poénkodás lehetett Tuchel részéről.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6833 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Thomas Tuchel on mistake not signing Erling Haaland before his release clause becomes active:

"I don’t think we not really were close to get him. But let us see what will happen the next weeks."

Thomas Tuchel on Romelu Lukaku and Erling Haaland playing together:

"I have no problem to talk about that [smiling]."

[@SPORTBILD via @JanAageFjortoft]

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#6834 Hozzászólás Szerző: Bandi »

AwayRoller írta: 2021. október 14., csütörtök 19:47
Dízel írta: 2021. október 14., csütörtök 9:16 Ok ketten nem is illenek a chelsea profiljaba.
Ket nagykepu marketing gepezet. Jol mutatja pogba mennyivel ertekesebb mint a mi Kantenk, aztan tudjuk mi a kulonbseg kettejuk kozott.
Itt nem épp az volt a lényeg, hogy illene ez a két fazon hozzánk vagy sem. Két 300+ millára taksált, posztján top 5-ben levő játékost ingyen megszerezni, az kb. bármilyen farokméregetésben ütőkártya. Amíg ezt ők hozzák össze és nem mi, addig túlzás kijelenteni, hogy mi vagyunk a vonzóbb opció.
Azért mert mi nem osztogatunk olyan fizetéseket, mint amit Mbappe vagy akár mondjuk Pogba fog kapni, ha elmennek a Real-ba. Nálunk 300 ezer fontos heti fizetés körül szerintem meg van húzva a határ, annál többet nem fog nagyon senki kapni, ez a klub filozófiája. Mbappe valószínűleg ennek a dupláját fogja kapni a Real-ban, nyilván ezzel nem tudunk versenyezni, de ez nem is baj, próbálják Marina-ék azért a körülményekhez képest gazdaságosan vezetni a klubot.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#6835 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Dízel írta: 2021. október 14., csütörtök 9:16
AwayRoller írta: 2021. október 14., csütörtök 8:03
Anti írta: 2021. október 13., szerda 20:00 Szerintem most a két csapatból mi vagyunk az attraktívabbak, múlt ide, vagy oda.
Mégis ők tudnak egy Pogba-Mbappe duót ingyen bezsákolni :|
Ok ketten nem is illenek a chelsea profiljaba.
Ket nagykepu marketing gepezet. Jol mutatja pogba mennyivel ertekesebb mint a mi Kantenk, aztan tudjuk mi a kulonbseg kettejuk kozott.
Itt nem épp az volt a lényeg, hogy illene ez a két fazon hozzánk vagy sem. Két 300+ millára taksált, posztján top 5-ben levő játékost ingyen megszerezni, az kb. bármilyen farokméregetésben ütőkártya. Amíg ezt ők hozzák össze és nem mi, addig túlzás kijelenteni, hogy mi vagyunk a vonzóbb opció.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6836 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szutyok fos spanyol forras, semmi alapja sincs.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#6837 Hozzászólás Szerző: Dízel »

AwayRoller írta: 2021. október 14., csütörtök 8:03
Anti írta: 2021. október 13., szerda 20:00 Szerintem most a két csapatból mi vagyunk az attraktívabbak, múlt ide, vagy oda.
Mégis ők tudnak egy Pogba-Mbappe duót ingyen bezsákolni :|
Ok ketten nem is illenek a chelsea profiljaba.
Ket nagykepu marketing gepezet. Jol mutatja pogba mennyivel ertekesebb mint a mi Kantenk, aztan tudjuk mi a kulonbseg kettejuk kozott.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#6838 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Anti írta: 2021. október 13., szerda 19:49 https://nemzetisport.hu/spanyol_labdaru ... ea-2854779

Pfff, világ hülyéi lennénk, ha belemennénk. 🤦‍♂️ A posztján az egyik legjobb játékost, aki min 13 évig megoldhatja a problémákat, egy formán kívüli 30 éves játékosért, na persze
Jamest sztem kb. annyira érdekli a real madrid, mint bakkecskét a jog.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#6839 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Anti írta: 2021. október 13., szerda 20:00 Szerintem most a két csapatból mi vagyunk az attraktívabbak, múlt ide, vagy oda.
Mégis ők tudnak egy Pogba-Mbappe duót ingyen bezsákolni :|

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Átigazolási pletykák

#6840 Hozzászólás Szerző: Anti »

Én tudom, nem is értem ezt a pletykát.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Válasz küldése